تست شخصیت شناسی کیف: کیف دستی مورد علاقه شما در موردتان چه می‌گوید؟

تست های شخصیت شناسی یکی از محبوب ترین موضوعات برای افراد سراسر جهان هستند. در مجموعه مطالب تفریح و سرگرمی سایت بازده با ما همراه باشید تا هر روز یک تست شخصیت شناسی جالب را برای شما بیان کنیم. در این نوشتار هم به سراغ تست شخصیت شناسی کیف رفته ایم! موضوع بسیار جالبی است. شما یک کیف دستی مورد علاقه تان را انتخاب کنید و ما به شما میگوییم چه شخصیتی دارید. به همین ترتیب شما هم می توانیداز دوستان و نزدیکان تان بخواهید یک کیف دستی را انتخاب کنند و سپس رازهای مگوی شخصیت شان را فاش کنید. با ما همراه باشید.

تست شخصیت شناسی کیف 

کیف دستی یکی از لوازم ضروری هر خانمی است. کیف های دستی، مانند کت و شلوار و کفش، در شکل ها و اندازه های مختلف هستند و می توانند ظاهر شما را زیباتر کنند. خواه یک روز معمولی با دوستان، قرار ملاقات یا حتی محل کار باشد، یک کیف دستی می تواند هر مناسبتی را همراهی کند. با این حال، نوع کیف دستی مورد علاقه شما نیز می تواند چیزهای زیادی را در مورد ویژگی های شخصیتی غالب شما آشکار کند. کیف دستی شما نماد شخصیت شماست. در همین راستا، ما این تست شخصیت شناسی کیف دستی را برای شما آورده ایم. با ما همراه شوید تا بدانید کیف دستی‌تان در مورد شما چه می‌گوید.

کیف دستی شماره ۱

شخصیت شناسی کیف

کیف های دستی ساده یکی از رایج ترین انواع کیف های دستی هستند. آنها ساده هستند، حمل آن آسان است و تقریباً با هر لباسی می توان آنها را ست کرد. کیف های ساده نشان دهنده شخصیت قدرتمند و مسلط هستند. شما نگاهی قوی به زندگی دارید و به راحتی تحت تاثیر دیگران قرار نمی گیرید. شما برای نظر خود ارزش قائل هستید و بدون ترس از قضاوت دیگران آن را با صدای بلند بیان می کنید. همچنین جاه طلب و هدف گرا هستید. شما یک حس ابتکار قوی دارید و برای رسیدن به رویاهای خود تلاش می کنید. شما همچنین ذاتاً کاربردی هستید و کیف های ساده و جمع و جور را ترجیح می دهید زیرا به شما امکان می دهند وسایل خود را به راحتی حمل کنید.

کیف دستی شماره ۲

شخصیت شناسی کیف

این مدل کیف ها که دارای محفظه ها و قفل و بست های بیشتری هستند کمی سنگین ترند و عمدتاً برای حمل کتاب و پرونده ها استفاده می شود. اگر این کیف دستی را ترجیح می دهید، نشان می دهد که منظم و مرتب هستید. دوست دارید دفتر، خانه و زندگی خود را مرتب کنید و نظم دهید. شما می توانید محافظه کار باشید، اما فقط دیدگاه های سنتی دارید. شما عقاید خود را به زور به دیگران تحمیل نمی کنید، اما دوست دارید بر مردم تأثیر بگذارید. شما جاه طلب هستید و برای رسیدن به اهدافتان سخت تلاش می کنید.

کیف دستی شماره ۳

شخصیت شناسی کیف

کوله پشتی ها نیز مانند کیف های دستی کاربردی هستند، اما کمی جادارتر هستند که نشان دهنده شخصیت آزاده تر شما است. شما برای راحتی ارزش قائل هستید و کوله پشتی را به دلیل راحتی آن دوست دارید. با این حال، بر خلاف علاقه مندان به کیف شماره۲، شما ریسک پذیر و ماجراجو هستید. مستقل و قابل اعتماد هستید. دوست دارید بدون قوانین زندگی کنید و همیشه در حال حرکت هستید. کوله پشتی همیشه با شما می ماند و تقریباً به عنوان بخشی از بدن شما عمل می کند.

کیف دستی شماره ۴

شخصیت شناسی کیف

این کیف ها فاقد دسته یا بند هستند و معمولاً اندازه کوچکی دارند. کیف های کلاچ نمادی از سبک و نگهداری سطح بالا هستند. شما اهل مهمانی هستید و عاشق معاشرت، لباس پوشیدن و تفریح هستید. طبیعت برون‌گرای شما بعد از شخصیت شاد شما در رتبه دوم قرار دارد که می‌تواند روز هر کسی را روشن کند. دوست دارید چیزی – در این مورد، یک کیف دستی – را به بدن خود نزدیک کنید، زیرا چیزها را به راحتی رها نمی کنید. با این حال، نحوه نگه داشتن کیف کلاچ خود نیز اهمیت دارد. کسانی که آن را با دو دست در جلو نگه می دارند، محتاط و خجالتی هستند، در حالی که کسانی که کیف کلاچ خود را با یک دست می گیرند، قاطع ترند و اعتماد به نفس بیشتری دارند.

کیف دستی شماره ۵

تست شخصیت شناسی کیف

این کیف ها کیف هایی هستند که برای محیط های حرفه ای و اداری در نظر گرفته شده اند. نشان می دهند که منظور شما کسب و کار است و دوست ندارید در اطرافتان چیزی به هم ریخته باشید. با این حال، کیف های شیک تر نیز می توانند در هنگام ناهار کاری یا رویدادهای غیررسمی مفید باشند. شما مدرن، مستقل، هدف گرا و تحصیلکرده هستید. شما اعتماد به نفس دارید و عزت نفس بالایی دارید. شما شخصیتی مسلط دارید اما برای روابط نیز ارزش قائل هستید. شما در حلقه دوستان خود ناظر  هستید. در مورد مسائل زندگی عاقل هستید و بدون اینکه در ازای آن چیزی بخواهید، مشاوره تخصصی ارائه می دهید.

کیف دستی شماره ۶

تست شخصیت شناسی کیف

کیف های دستی کراس بادی شبیه به کیف های کوله ای یا شانه ای هستند با این تفاوت که بندهایی روی شانه ها کشیده شده است. کیف های کراس بادی نشان می دهند که شما راحت و آرام هستید. به ندرت نگران هستید و همیشه حالات مثبتی از خود ساطع می کنید. رفتار خونسرد و آرام شما، حتی تحت فشار، برای اکثر مردم یک شوک است. شما خود را با چیزهای غیر ضروری، چه مادی و چه احساسی، سنگین اذیت نمیکنید. همچنین دوست دارید از قبل برنامه ریزی کنید و ضرب الاجل ها را دنبال کنید. شما فردی مغرور نیستید اما دوست دارید شیک به نظر برسید. کیف کراس بادی معمولا برای کسانی که هر روز بیرون می روند اما ترجیح می دهند سبک سفر کنند بهترین انتخاب است.

در آخر اینکه

اشیا و رنگ های مورد علاقه شما مستقیماً بر شخصیت شما تأثیر می گذارد و می تواند به شناسایی غالب ترین ویژگی های شخصیت شما کمک کند. کیف های دستی یکی از این اقلام هستند که به تعیین شخصیت شما کمک می کنند. ما شش نوع رایج کیف های مورد استفاده و ویژگی های رفتاری مرتبط با آنها را پوشش داده ایم. امیدواریم به درستی شخصیت شما را فاش کرده باشیم.