مدیوم شدن: 28 شیوه افزایش توانایی های سایکیک (روانی)

مدیوم شدن و کسب توانایی های سطح بالای روحی و روانی موضوعی است که برخی از آدمها به آن فکر میکنند و در جهت دستیابی به آن هستند. برای مدیوم شدن ابتدا باید توانایی های سایکیک خود را توسعه دهید. توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک می‌تواند دشوار باشد وقتی که نمی‌دانید باید چه کار بکنید. به همین دلیل، در این مطلب قصد داریم به شما چندین تکنیک مختلف یاد بدهیم تا توانایی‌های شهودی و استعدادی را که برای مدیوم شدن دارید، حسابی پرورش بدهید.

برای اینکه مدیوم شدن و افزایش توانایی های سایکیک برای‌تان آسان باشد، حتما روزانه یکی از این تمرین‌ها را انجام بدهید. لازم نیست که تمرینات را طبق ترتیب خاصی انجام بدهید.

با تمرینی که برای‌تان آسان‌تر از بقیه به نظر می‌رسد، شروع کنید – یا تمرینی که از همه برای‌تان سرگرم‌کننده‌تر است. طی چند ماه، از روند پیشرفت خود شگفت‌زده خواهید شد!

۱. هر روز به مدت دست کم ۱۰ تا ۱۵ دقیقه مراقبه (مدیتیشن) کنید.

بالا بردن ارتعاش‌تان فوق‌العاده مهم است اگر قصد دارید توسعه توانایی‌های سایکیک خود را توسعه بدهید. دلیل این امر این است که انرژی روح در فرکانس بالاتر ارتعاش دارد.

مدیتیشن به شما اجازه می‌دهد در یک حالت آرامش باشید و ارتعاش پر انرژی‌تان افزایش بیابد. شما کم‌کم احساس کنید که ارتباط بیشتری با خود برتر، روح و انرژی دیگران دارید. برای تنوع و کمی سرگرمی، مراقبه‌ی هدایت شده را امتحان کنید.

۲. راهنمایی‌های روحانی‌تان را بشناسید.

در هنگام مدیتیشن، از راهنماهای خود بخواهید که خود را به شما نشان دهد. نام‌شان را بپرسید. هیچ چیز را فیلتر نکنید، فقط همراه با آن پیش بروید و اعتماد کنید.

۳. سایکومتری (غیب‌بینی) را تمرین کنید.

غیب‌بینی به معنای خواندن انرژی اشیاء است. این کار فوق‌العاده سرگرم‌کننده است و می‌تواند روش بسیار خوبی برای شروع تمرین توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک‌تان باشد. تمام کاری که باید انجام بدهید این است که یک شیء (ترجیحا یک شیء فلزی یا چیزی که مقدار زیادی انرژی در آن است، مثلا یک حلقه‌ی ازدواج) را در دست نگه دارید، و سپس، چشمان‌تان را ببندید و ببینید که آیا می‌توانید به طور شهودی چیزی در مورد صاحب آن حس کنید، ببینید یا بشنوید.

۴. همراه با دوست‌تان از کارت‌های زنر استفاده کنید.

از دوست‌تان بخواهید که یک کارت انتخاب کند و آن را بدون این‌که به شما نشان بدهد، تعبیر کند. سپس، از او بخواهید که به طور ذهنی آن‌چه خوانده‌است را با شما در میان بگذارد.

۵. با مراقبه‌ی تجسم گل، روشن‌بینی را توسعه دهید.

تمرینات تجسم کمک‌تان خواهند کرد که توانایی‌های سایکیک خود و به طور خاص، روشن‌بینی را توسعه دهید. چند شاخه گل از حیاط‌تان بکنید یا یک دسته‌ی کوچک و ارزان از گل‌فروشی بخرید. (بهتر است که چند نوع گل متفاوت برای این تمرین داشته باشید.) گل را در مقابل خودتان قرار بدهید و مدت کوتاهی روی آن تمرکز کنید. حالا چشمان‌تان را ببندید و یکی از گل‌ها را تصور کنید. هنگامی که موفق شدید آن گل را به وضوح در ذهن خود ببینید، همین تمرین را روی گل بعدی انجام بدهید.

۶. روشن‌بینی را با تجسم تصادفی توسعه بدهید.

این یکی خیلی سرگرم‌کننده است، به خصوص اگر روی تمرین تجسم گل تسلط پیدا کرده باشید یا اصلا تمرین گل را دوست نداشته باشید.

آرام باشید، چشمان خود را ببندید، و روی ناحیه‌ی چشم سوم‌تان (آجنا) تمرکز کنید. از راهنماهای روحانی خود بخواهید که تصاویری زیبا و صلح‌آمیز به شما نشان بدهند. به هیچ چیز فکر نکنید. فقط اجازه بدهید ذهن‌تان سرگردان باشد و تصاویر در چشم سوم‌تان بیش‌تر و بیش‌تر پدیدار شوند.

۷. در طبیعت پیاده‌روی کنید.

مدیتیشن (مراقبه) لزوما نباید خسته‌کننده باشد یا به صورت نشسته صورت پذیرد. با قدم زدن در طبیعت یک مراقبه‌ی دل‌آگاهانه (مدیتیشن) انجام بدهید. روی هر قدمی که هنگام راه رفتن برمی‌دارید، تمرکز کنید. روی حرکات بدن‌تان تمرکز کنید و با هر قدمی که برمی‌دارید، ‌کلمه‌ی “قدم‌” را بیان کنید. این کار ذهن شما را از درهم و برهمی رها خواهد کرد و به افزایش ارتعاش‌تان کمک خواهد کرد. البته، قدم زدن در طبیعت بدون تمرکز روی قدم‌های‌تان نیز بسیار مراقبه‌ای است!

۸. هر روز چند صفحه از یک کتاب توسعه‌ی سایکیک را مطالعه کنید.

۹. پست‌ها را بخوانید

دائم پست‌های وبلاگ‌نویسانی را که در مورد موضوعات سایکیک و مدیوم‌ها می‌نویسند، بخوانید تا در مورد شهود و جهان ارواح همیشه آگاهی داشته باشید

۱۰. از یک مغازه‌ی عتیقه فروشی بازدید کنید.

دقت کنید که با حضور در فروشگاه چه چیزی را به طور شهودی احساس می‌کنید یا درمی‌یابید. آیا انرژی‌ای که احساس می‌کنید شگفت‌انگیز یا سنگین است؟

حالا یک شیء بردارید. آیا چیزی حس می‌کنید؟ نامی می‌شنوید؟ چشم‌اندازی را می‌بینید؟ استفاده از توانایی‌های سایکیک به این شیوه روی تقویت آنها تاثیر مثبت دارد.

۱۱. دفتری مخصوص ثبت نمادها خلق کنید.

اطلاعات سایکیک به شیوه‌های مختلفی به ذهن ما وارد می‌شوند. این اطلاعات اغلب نمادین هستند و قرار نیست که به معنای واقعی کلمه برداشت و تعبیر شوند.

راهنماهای روحانی‌تان به شما کمک خواهند کرد که در هنگام توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک‌تان، اطلاعات را تفسیر کنید. برای خودتان یک دفترچه‌ و قلم مناسب تهیه کنید (من سال‌ها پیش این کار را کردم و حالا تبدیل به یک یادگاری بسیار جذاب شده‌است! ).

آرام بنشینید و از راهنمای روحانی‌تان و فرشتگان بخواهید که شما را کمک کنند. از آنها بخواهید برای چیزهایی مانند رویدادها و موقعیت‌ها نشانه‌هایی به شما بدهند است. برای مثال، برای “تولد”، ممکن است یک کیک تولد به شما نشان داده شود (اگر روشن‌بین هستید) یا آهنگ تولدت مبارک را بشنوید (اگر قدرت غیب‌شنوی دارید). آن نشانه را در دفترتان ثبت کنید. حالا زمانی که به شما یک کیک تولد نشان داده شود، شما می‌دانید که چه معنایی دارد.

۱۲. اگر از تاروت استفاده می‌کنید، یک کتاب تفسیر تاروت برای خودتان خلق کنید.

یک دسته ورق تاروت تهیه کنید. به جای نگاه کردن به معانی‌ای که کارت‌ها دارند، از شهود خود استفاده کنید و برداشت‌های خودتان را داشته باشید. هر روز روی یک کارت تمرکز و مراقبه کنید. تمام برداشت‌هایی که از یک کارت دارید و معنا و مفهومی که آن کارت برای شما دارد، یادداشت کنید. این روش برای توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک‌تان و یادگیری تاروت بسیار خوب است

۱۳. دیدن هاله‌ی آدم‌ها را تمرین کنید.

هر کسی می‌تواند دیدن هاله را یاد بگیرد، بنابراین راه بسیار خوبی برای توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک است. از یکی از دوستان‌تان بخواهید که در مقابل یک دیوار ساده‌ی رنگی بایستد. حدود دو متر و نیم عقب بروید. روی پیشانی دوست‌تان (ناحیه‌ی چشم سوم) تمرکز کنید. تصور کنید که می‌توانید از میان بدن او دیوار پشت سرش را ببینید. کم‌کم قادر خواهید بود هاله‌ی دور سر او را ببینید.

۱۴. غیب‌شنوی (شنوایی روانی) را در خود توسعه بدهید.

رپورتاژ

هر شب، قبل از رفتن به خواب، بی‌سر و صدا در رختخواب دراز بکشید. به صداهای اطراف‌تان گوش فرا دهید. صدای جیر جیرک را می‌شنوید؟ صدای باد که لابلای شاخ و برگ‌های درختان می‌پیچد؟ تمرکز روی صداهایی که به طور معمول نادیده می‌گیرید، این استعداد شهودی را تقویت خواهد کرد.

۱۵. مکررا ذهن‌خوانی را تمرین کنید.

این کار کلیدی است برای این‌که به فردی فراجهان‌بین یا مدیوم تبدیل شوید. شما می‌توانید کلی مطلب در مورد گلف بخوانید، اما تا زمانی که وارد زمین گلف نشوید، تمرین نکنید و مسابقه ندهید، به یک گلف‌باز بزرگ تبدیل نخواهید شد. این موضوع در مورد توسعه‌ی توانایی‌های روانی نیز صدق می‌کند.

۱۶. بکوشید احساسات حیوان خانگی‌تان را درک کنید.

هنگامی که حیوان خانگی‌تان آرام است، با او بنشینید و سعی کنید به طور شهودی احساس او را درک کنید. این کار کمک‌تان می‌کند که توانایی “فراذهن‌خوانی‌” را توسعه دهید.

۱۷. تعبیر کردن عکس‌های خانوادگی قدیمی را تمرین کنید.

من این کار را با عکس‌های سیاه و سفید و قدیمی مادربزرگم انجام می‌دادم. در این عکس‌ها افرادی از خانواده بودند که من هرگز ندیده‌ بودم. به کسانی که در عکس هستند نگاه کنید. هر چیزی که در مورد آنها احساس می‌کنید بنویسید. این یکی از سرگرم کننده‌ترین راه‌ها برای توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک برای مدیوم شدن است.

۱۸. یادداشت‌برداری کنید.

یادداشت‌های روزانه کمک می‌کنند که با خود (روح) برتر و یاری‌رسان‌های روحانی‌تان تماس برقرار کنید. این تمرین را امتحان کنید: به موقعیتی که در آن نیاز به کمک دارید، فکر کنید. در مورد آن بنویسید. در هنگام این‌که این کار را انجام می‌دهید، ریلکس باشید و اجازه بدهید که به صورت الهی هدایت شوید.

۱۹. دعا بخوانید.

این کار کمک خواهد کرد که شما همچنان احساس کنید که دوست‌داشتنی، تحت حمایت و متصل به منشا الوهیت هستید.

۲۰. از یکی از دوستان‌تان بخواهید به صورت تله پاتی (دورآگاهی) با شما ارتباط برقرار کند.

در ذهن‌تان، تصویر دوست‌تان را حفظ کنید. طی مدت ۲۴ ساعت به صورت فعالانه‌ای تصور کنید که از او می‌خواهید با شما تماس برقرار کند.

۲۱. به دوره‌های توسعه سایکیک بپیوندید یا در کلاس‌هایی با این مضمون شرکت کنید.

این دوره‌های یک محیط دوست‌داشتنی و امن برای‌تان فراهم می‌کنند که در آن می‌توانید توانایی‌های سایکیک و مدیوم شدن را توسعه دهید.

۲۲. بکوشید دیگر مدیوم‌ها و آدم‌های فراجهان‌بین را بشناسید.

مدیوم شدن یا فراجهان‌بین بودن می‌تواند بسیار جالب باشد! برخورداری از حمایت دیگران خوب است، و اگر استعدادهای شما در حال توسعه هستند، می‌توانید روی همدیگر کار کنید.

۲۳. یاد بگیرید هر زمان که لازم است توانایی‌های‌تان را فعال کنید.

به محض این که توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک خود را آغاز کنید، باید چگونه کنترل کردن آنها را نیز یاد بگیرید. به این ترتیب همیشه در حالت فعال و در حال ارتباط برقرار کردن با دیگران نیستید.

قبل از هر گونه عمل شهودی یا انجام هر گونه تمرینی، تصور کنید که یک شمع یا چراغ در ذهن شما روشن شده‌است. سپس راهنماهای روحانی خود و فرشتگان را دعوت کنید.
تجسم شمع اجازه می‌دهد تا یاری‌رسان‌های معنوی شما بدانند که برای ارتباط روحی و روانی آماده هستید. این امر کمک خواهد کرد که شما یاد بگیرید هر موقع که می‌خواهید از توانایی‌های‌تان استفاده کنید، آنها را در حالت فعال قرار بدهید.

۲۴. غیرفعال کردن توانایی‌های‌تان را یاد بگیرید.

هنگامی که تمرین‌تان به پایان می‌رسد، در ذهن‌تان تصور کنید که شمعی را با دمیدن خاموش می‌کنید. از یاری‌رسان‌های معنوی‌تان تشکر کنید به خاطر حمایت الهی که از شما داشته‌اند. این امر کمک خواهد کرد که وقتی در حال برقراری ارتباط با عالم روحانی نیستید یا قصد ذهن‌خوانی ندارید، توانایی‌تان را کنترل کنید.

۲۵. روی چشم سوم‌تان تمرکز کنید.

روشن‌بینی یکی از توانایی‌های روانی مهم برای مدیوم شدن است. به منظور توسعه‌ی این توانایی، چند لحظه وقت بگذارید و روی ناحیه‌ی چشم سوم خود (درست کمی بالاتر از میان دو ابروی‌تان) تمرکز کنید. تصور کنید که در حال باز شدن است. حتی ممکن است احساس کنید که چشم سوم‌تان می‌سوزد و جزجز می‌کند.

۲۶. ارتعاش‌تان را بالا نگه دارید.

داشتن ارتعاش بالا بسیار مهم است زمانی که توانایی‌های سایکیک خود را توسعه می‌دهید. چرا؟ زیرا:

– روح در فرکانس بسیار بالایی ارتعاش دارد.

– داشتن یک زندگی بانشاط و اصیل، کمک خواهد کرد که شما خودتان را به منشا الوهیت و خود برترتان نزدیک‌تر حس کنید.

– هر کسی مانند خودش را جذب می‌کند، این یعنی شما ارواح زیبا و به لحاظ معنوی آگاه را به زندگی خود جذب خواهید کرد!

۲۷. غذاهای ارتعاشی بخورید.

اضافه کردن مواد غذایی دارای ارتعاش بالا (مانند میوه‌های تازه و سبزیجات) به رژیم غذایی‌تان، کمک خواهد کرد که بدن‌تان احساس خوبی داشته باشد. هر چه به لحاظ جسمانی احساس بهتری داشته باشید، به لحاظ روانی نیز احساس بهتری خواهید داشت و توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک‌تان آسان‌تر خواهد بود.

۲۸. دفترچه‌ یادداشتی برای ثبت کردن رویاهای‌تان داشته باشید.

هنگامی که برای نخستین بار کار توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک خود را آغاز کنید، ممکن است رویاهای واقعا واضح و روشنی را تجربه کنید. این بدان دلیل است که وقتی ما خواب هستیم، ذهن منطقی‌مان جلوی انرژی روح را نمی‌گیرد. (ذهن منطقی ما اغلب ما را وادار می‌کند که خودمان را در زمان بیداری پیش‌بینی کنیم.) داشتن یک دفترچه برای ثبت رویاها می‌تواند مفید باشد – و یک یادگاری خوب باشد از سفر شهودی‌ای که داشته‌ایم!

نکات زیادی برای توسعه‌ی توانایی‌های سایکیک‌تان برای مدیوم شدن در این نوشتار وجود داشت. از آنها لذت ببرید!

نوشته‌های مرتبط