کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تعبیر خواب پول: ۴۸ تعبیر دیدن پول در خواب

همه ما معمولا خواب پول را می‌بینیم. همه ما معاملات روزانه خود را بر مبنای پول انجام می‌دهیم و هیچ جای تعجب وجود ندارد وقتی آن را در خواب هم می‌بینیم. اما جالب اینجاست که یک چیز کاملا مادی مثل پول هم دربردارنده مفهومی نمادین در خواب است. البته این مفهوم نمادین به موقعیتی که در خواب دیده‌اید و شرایطی که پول را در آن دیده‌اید هم وابسته است. در این مقاله کمی بیشتر به بررسی مفاهیم نمادین پول در خواب و تعبیر خواب پول اسکناس یا سکه می‌پردازیم.

تعبیر خواب پول

۱.تعبیر خواب پیدا کردن پول

این خواب تعبیری مثبت دارد و به این معناست که بخت و اقبال بسیار زیادی در زندگی به شما روی خواهد آورد و هر کاری که انجام می‌دهید به موفقیت و کامیابی بدل خواهد شد. بعلاوه این خواب نشان می‌دهد که زندگی شما در دوران پیش رویتان بسیار بهتر از قبل خواهد شد.

شما قادر خواهید بود تمام تعهدات کاری خود را به موقع به پایان برسانید و حتی موفقیت بزرگ تری را در شغل خود رقم بزنید. این بخت و اقبال در زندگی شخصی شما هم جاری می‌شود و به این ترتیب اگر فردی مجرد هستید مطمئن باشید که در این دوران شریک روحی خود را پیدا خواهید کرد.

۲. تعبیر خواب پول چیزی را پرداخت کردن

اگر در خواب ببینید که پولی را برای چیزی پرداخت می‌کنید، تعبیر آن است که در زندگی خود با مشکلاتی روبه‌رو می‌شوید. اوضاع آنطور که برنامه‌ریزی کرده‌اید پیش نخواهد رفت. بنابراین خود را برای روبه‌رو شدن با مشکلاتی که سر راهتان قرار می‌گیرند آماده کنید. شاید شما خوب می‌دانید که برخی چیزها طبق برنامه‌ریزی شما پیش نخواهد رفت و به همین ترتیب برای روبه‌رو شدن با آنچه به سمت شما می‌آید تقریبا آماده هستید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب توالت: ۸ تعبیر دیدن توالت و ادرار و مدفوع در خواب

۳. تعبیر خواب پول گم کردن

اگر در خواب ببینید که پول خود را گم می‌کنید، تعبیر آن است که مشکلات و مسائل خاصی شما را در چالش قرار می‌دهند. این مسائل مانع از رسیدن شما به موفقیت می‌شوند. بهترین کار این است که با تمام توان خود با این چالش‌ها روبه‌رو شوید.

این خواب با شغل شما در ارتباط است و هیچ ارتباطی با زندگی شخصی شما ندارد. توجه و تمرکزتان را بر شغل و فرصت‌های کاری تان معطوف کنید.

۴. تعبیر خواب پول شمردن

این خواب دارای تعبیری منفی است. شما قادر به پرداخت همه هزینه‌های خودتان نیستید و این مسئله شما را به شدت دلسرد و ناامید کرده است. شاید باید بیشتر مراقب مخارج و هزینه هایتان باشید و آنها را به چیزهای ضروری محدود کنید.

۵. تعبیر خواب پول دزدیدن

دیدن پول دزدی در خواب به این مفهوم است که شما با خطرات خاصی در زندگی روبه‌رو می‌شوید. این خطرات منتظر هستند تا شما را به دام اندازند. بعلاوه این خطرات ممکن است از سمت اطرافیان یا بطور کلی زندگی تان به شما برسند. بهتر است در این دوره از زندگی خود بیش از حد احتیاط کنید و از قرار دادن خودتان در معرض هر موقعیت خطرناکی بپرهیزید. علاوه بر این، این دوره از زندگی می‌تواند درس بزرگی برای شما به همراه داشته باشد. پس از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب دعوا کردن: ۱۴ تعبیر دیدن بحث و دعوا و کتک کاری در خواب

۶. تعبیر خواب پول پس انداز کردن

اگر در خواب ببینید که پولی را پس انداز می‌کنید، تعبیر آن است که شانس‌های زیادی در بعد مالی زندگی به شما روی خواهد آورد. این خواب به این معناست که شما قادر خواهید بود بواسطه کسب و کارتان پول بسیار زیادی به‌دست آورید یا شاید حتی در مسابقه‌ای برنده شوید. در هر صورت، شانس به‌دست آوردن پول به شما روی می‌آورد پس از این دوران استفاده کنید و تا جاییکه می‌توانید پول بیشتری جمع کنید.

۷. تعبیر خواب پول خوردن

این خواب غیرعادی نشان دهنده طبیعت خودخواه شما است. شما می‌خواهید همه چیز را از آنِ خودتان کنید و دیگران را نادیده بگیرید. شما هرگز احساس دین یا بدهکاری نسبت به دیگران ندارید و این ویژگی تان شما را به یک شریک کاری نامناسب تبدیل می‌کند.

شاید بهتر است به احساسات و نیازهای دیگر توجه بیشتری نشان بدهید. این نوع توجه لزوما به پول و مسائل مادی محدود نمی‌شود. شما می‌توانید در روابط خود با دیگران کمی ملاحظه گرانه تر رفتار کنید. شاید پیش از این یکی از نزدیکان خود را نادیده می‌گرفتید در حالیکه این فرد اکنون بیش از هر زمان دیگری در زندگی به حضور و توجه شما نیاز دارد.

۸. تعبیر خواب پول بسیار زیاد

اگر پول بسیار زیادی را در خواب ببینید که روی هم تلنبار شده است، تعبیر آن است که در آینده زندگی بسیار راحتی خواهید داشت و آسایش وارد زندگی شما خواهد شد. شاید با ازدواج کردن این میزان پول را به‌دست می‌آورید یا شاید کسب و کار موفقی را شروع می‌کنید که ثروت فراوانی را برای شما به همراه می‌آورد. به هر صورت شما از هر لحاظ به فردی منحصر به فرد تبدیل خواهید شد و شاید دیگر نیازی نداشته باشید که چندان سخت کار کنید.

۹. تعبیر خواب پول خارجی

دیدن ارز خارجی در خواب به این مفهوم است که شما جایگاه شغلی خود را از دست می‌دهید. عدم تلاش و پشتکار شما یا حضور فردی که می‌خواهد شما را شکست بدهد این نتیجه را برای شما رقم خواهد زد. در هر صورت، باید بدانید که جایگاه شغلی شما به مرتبه‌ای پایین تر سقوط خواهد کرد و برای مدتی قادر نیستید که به رتبه‌ای بالاتر صعود کنید.

مطلب مرتبط: ۶ نشانه شناسی دیدن خانه در خواب که باید بدانید

۱۰. تعبیر خواب سکه شمردن

این خواب نشان می‌دهد که شما فردی بسیار حساس و شکننده هستید و دوست ندارید پول زیادی را صرف برخی چیزها کنید یا بطور کلی علاقه‌ای به ولخرجی کردن ندارید. شما فردی هستید که مدت‌ها یک بلوز را می‌پوشید و ترجیح می‌دهید به جای آنکه پول خود را صرف چیزهایی کنید که از دست می‌رود، آن را پس انداز کنید.

اگرچه این یک ویژگی اخلاقی خوب به شمار می‌رود اما بهتر است هر از گاهی به خودتان برسید و از ثمره کار و تلاشتان لذت ببرید. این کار موجب ایجاد آرامش و انگیزه در شما می‌شود و به این ترتیب حتی در آینده در کسب و کارتان بیشتر تلاش می‌کنید.

۱۱. تعبیر خواب سکه

تعبیر دیدن سکه در خواب آن است که ارتباطات کاری شما ناگهان قطع خواهد شد. برخی از همکاران تان شما را فردی ناکارآمد می‌دانند یا شاید شما اخیرا به اندازه کافی روی کار خود متمرکز نبوده‌اید و به همین دلیل روابط کاری خود را از دست خواهید داد. اگر کارتان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، پس باید برای پیشرفت‌های بیشتر و اثبات توانمندی‌های خودتان به دیگران تلاش بیشتری نشان دهید.

۱۲. تعبیر خواب پول قرض کردن

پول قرض کردن در خواب به این معناست که اطرافیان شما احساس می‌کنند که شما قادر به انجام کارهای زیادی در زندگی هستید. شاید شما خودتان را دست کم می‌گیرید و ارزش و اعتبار کافی به خودتان نمی‌دهید و به همین دلیل برخی اوقات افسرده می‌شوید. پس باید سخت تر کار کنید تا به اهداف خودتان دست یابید و توقعات خودتان را برآورده سازید- البته اگر برای شما باارزش و مهم هستند!

۱۳. تعبیر خواب پول دیگری را خرج کردن

این خواب به این مفهوم است که شما می‌خواهید کاری غیرعادی یا بطور کلی کاری را انجام دهید که مشکلات زیادی را در زندگی شما به همراه خواهد داشت و از طرفی به مشکلاتی که برای شما به وجود خواهد آمد آگاه نیستید. این خواب با موضوعات و مسائل مالی در ارتباط است و به همین دلیل قبل از انجام هر کاری که برای آن برنامه‌ریزی می‌کنید بهتر است از قانونی بودن آن کار مطمئن شوید. بعلاوه مطمئن شوید که این کار مشکلات بیشتری را برای شما به همراه نخواهد داشت. از افراد فریبکار و موقعیت‌های مشکوک دوری کنید زیرا در نهایت برای شما منفعتی نخواهد داشت.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب حلقه: ۱۱ تعبیر دیدن انگشتر و حلقه ازدواج در خواب

۱۴. تعبیر خواب پولی دریافت کردن

بدون شک دریافت کردن پول در زندگی واقعی دلیلی برای خوشحالی است و دیدن این تجربه در خواب نیز دربردارنده تعابیری مثبت و خوب است. این خواب نشان می‌دهد شما فردی هستید که دوست دارید هر آنچه دارید را با دیگران قسمت کنید و معمولا پولی را به خیریه یا افراد نیازمند می‌بخشید.

این خواب نمادی از ویژگی‌های مثبت و خوب شما است که شما خود نیز به آنها آگاهی دارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به کارهای خیر خود ادامه دهید و هر کجا که می‌روید انرژی مثبت و همدلی خود را گسترش دهید.

۱۵. تعبیر خواب پول را تکه پاره کردن

اگر در خواب خود را ببینید که پول را تکه و پاره می‌کنید، تعبیر آن است که به زودی در آستانه ورشکستگی قرار خواهید گرفت. اوضاع مالی زندگی شما چندان مساعد نیست و هرکاری که انجام می‌دهید ظاهرا اوضاع را بهتر نمی‌کند. شاید بهتر است شغل‌های دیگری هم داشته باشید تا بتوانید بدهی‌های خود را پرداخت کنید یا می‌توانید از دوستان و خانواده خود بخواهید که پولی را به شما قرض بدهند.

بعلاوه این خواب به شما هشدار می‌دهد که بهتر است پول خود را عاقلانه خرج کنید زیرا ممکن است این عادت را داشته باشید که پول زیادی را صرف چیزهایی می‌کنید که واقعا به آنها نیازی ندارید.

۱۶. تعبیر خواب پول به‌دست آوردن

اگرچه همه ما در زندگی واقعی در انتظار به‌دست آوردن پول به سر می‌بریم اما این خواب تعبیری منفی دارد و نشان می‌دهد که شما به زودی مجبور خواهید شد پولی را صرف چیزی کنید و این مبلغ دردسر مالی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت.

به همین دلیل باید پول خود را عاقلانه خرج کنید و از خرج کردن آن در موارد غیرضروری پرهیز کنید. اگر هدف شما خرید یک خانه یا ماشین جدید است، مطمئن شوید که پول اضافی برای خرید آنها پرداخت نکنید.

۱۷. تعبیر خواب سرمایه گذاری

اگر در خواب ببینید که پولی را روی چیزی سرمایه‌گذاری می‌کنید، تعبیر آن است که عضو جدیدی به خانواده شما اضافه خواهد شد. شاید به زودی ازدواج می‌کنید یا اگر متاهل هستید، به زودی بچه دار می‌شوید. این خواب تعبیری مثبت دارد و باید بدانید که اتفاق‌های خوشی در راه است.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب دریا: ۱۳ تعبیر دیدن دریا و اقیانوس در خواب

۱۸. تعبیر خواب کمک‌های مالی

اگر در خواب ببینید که کمک‌های مالی خود را اهداء می‌کنید، تعبیر آن است که شما در دورانی سرشار از آرامش و آسایش در زندگی خود به سر می‌برید. ظاهرا اوضاع بر وفق مرادتان پیش می‌رود و هیچ نگرانی یا دلهره‌ای در ذهن ندارید. اکنون دوران بسیار خوبی برای لم دادن و آرمیدن است. می‌توانید به سفری که همیشه آرزوی آن را داشتید بروید. بعلاوه اکنون فرصت خوبی برای شروع پروژه‌های جدید است. بهتر است بدانید هرکاری که اکنون برای انجام آن اقدام کنید به موفقیت منتهی می‌شود.

۱۹. تعبیر خواب پول پیدا کردن

اگر در خواب ببینید که پولی پیدا می‌کنید، تعبیر آن است که مشکلات کوچکی را در زندگی خود تجربه خواهید کرد. اگر زمان کافی برای حل این مشکلات اختصاص بدهید مطمئن باشید که راه‌حل آسانی برای آنها پیدا خواهید کرد. اگر در خواب ببینید که این پول را در خانه خود پیدا کرده اید، این مشکلات با زندگی خانوادگی شما در ارتباط خواهند بود. اگر این پول در خانه دوست شما پیدا شود، احتمالا درگیری کوچکی با آن شخص خواهید داشت.

۲۰. تعبیر خواب پول برنده شدن

اگر در خواب ببینید که در مسابقه‌ای پولی را برنده می‌شوید یا مقدار هنگفتی پول از شخصی به شما می‌رسد، تعبیر آن است که ویژگی‌های اخلاقی جدیدی را در خودتان کشف خواهید کرد که تا کنون از وجود آنها بی‌خبر بوده اید. ممکن است این ویژگی‌ها خصوصیاتی منفی باشند و در روزهایی که پیش روی خودتان دارید از گفتار یا رفتار خودتان راضی نباشید.

احتیاط کنید تا به کسی توهین نکنید یا با رفتار جسورانه خود کسی را آزار ندهید. درواقع این ماجراها مشکل به شمار نمی‌روند و رفتار شما علت اصلی این مشکلات خواهد بود.

۲۱. تعبیر خواب پول بسیار زیادی داشتن

اگر در خواب ببینید که فردی بی‌نهایت ثروتمند و متمول هستید، تعبیر آن است که قطعا در زندگی به فردی خاص و ممتاز تبدیل خواهید شد. شما به شدت جاه طلب هستید و آرزوهای بلند و بالایی دارید و به هیچ چیز اجازه نمی‌دهید تا مانع از واقعیت بخشیدن به آرزوها و رویاهایتان شود.

۲۲. تعبیر خواب پول کاغذی

اگر خواب پول کاغذی ببینید، چنین خوابی ممکن است صورتحساب‌ها یا بدهی‌هایی را به شما یادآوری کند که باید به زودی آن‌ها را پرداخت کنید.

۲۳. خواب انبوهی از پول

اگر انبوهی از پول در خواب‌تان ببینید، یا حتی آن‌ها را بشمارید، چنین خوابی نشانه‌ی بسیار خوبی است. این خواب ممکن است از ثروت و فراوانی در آینده خبر بدهد. همچنین نماد تجمل و آسودگی خیال در آینده است.

۲۴. خواب پیدا کردن پولی که مخفی بوده است

اگر خواب ببینید به صورت غیر منتظره‌ای پولی را که جایی در خانه، یا محل دیگری، مخفی کرده‌اید  پیدا می‌کنید چنین خوابی احتمالا حاکی از مسائل و نگرانی‌های جزئی در روزهای پیش رو است. این خواب ممکن است معنی متضادی هم داشته باشد، که به رویدادهای مسرت بخش و تغییرات خوش یمن در زندگی‌تان اشاره دارد.

۲۵. خواب پیدا کردن پول پاره شده

اگر خواب دیدید پول پاره شده‌ای را پیدا می‌کنید، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی نیست، و ممکن است حاکی از اعتقادات غلطی داشته باشد مبنی بر اینکه همه چیز در زندگی‌تان خوب پیش می‌رود. ممکن است در واقعیت پی ببرید آدم‌هایی که نزدیکترین دوستان‌تان هستند پشت سر شما چیزهایی می‌گویند که هرگز نمی‌توانستید تصورش رابکنید.

۲۶. خواب پیدا کردن یک بسته پول

اگر در خواب یک بسته پول پیدا کنید، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی است، و حکایت از آن دارد که همه چیز در آینده‌ای نزدیک در زندگی بر وفق مرادتان خواهد شد. شاید کسی حتی به شما کمک کند بر مشکلات غلبه کنید و راه برای ادامه‌ی مسیر هموار شود. تمام موانع و مشکلات‌تان به راحتی از سر راه برداشته خواهند شد.

۲۷. خواب پیدا کردن پول در لباس‌های کهنه

اگر خواب ببینید در یکی از لباس‌های قدیمی‌تان پول پیدا می‌کنید، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی نیست. این خواب ممکن است حاکی از مشکلات مالی یا زیان درآمدی در آینده باشد.

شاید این خواب بازتابی از اشتباهات گذشته باشد، که برای شما بینشی فراهم می‌آورد تا از آن درس بیاموزید. چنین چیزی حتی ممکن است برای مدیریت کسب و کار آتی‌تان خوب باشد.

۲۸. خواب پیدا کردن کیف جیبی پر از پول

اگر در خواب کیفی پر از پول پیدا کنید، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی است. این خواب ممکن است به موفقیت در مخاطرات یا پروژه‌های کسب و کاری برنامه ریزی شده اشاره داشته باشد. شاید به صورت ناگهانی ایده‌ای بگیرید که برای‌تان بسیار سودآور از آب در بیاید.

۲۹. خواب پول به کسی قرض دادن

اگر خواب دیدید به کسی پول قرض می‌دهید، چنین خوابی ممکن است نیاز به سرمایه‌گذاری پول بیشتر در پروژه‌ی فعلی‌تان هستید.

۳۰. خواب پول در آوردن

اگر در خواب ببینید که کسب پول و درآمد می‌کنید این خواب ممکن است نشانه‌ی خوبی نباشد، و حکایت از آن داشته باشد که در عالم واقعیت به زودی مجبور به خرج کردن پول زیادی بشوید. شاید چیز بزرگی مثل خانه یا خودرو بخرید.

۳۱. خواب هدیه دادن پول

اگر خواب دیدید مبلغی پول هدیه می‌کنید، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی است، و به دوره‌ای از آرامش در زندگی‌تان اشاره دارد. شاید به مسافرتی به مقصدی بیگانه بروید که همیشه آرزویش را داشته‌اید اما هرگز پول و زمان کافی برای پرداختن به آن را نداشته‌اید.

۳۲. خواب پول پرداختن بابت چیزی

اگر خواب دیدید بابت چیزی پول می‌پردازید و به فروشنده‌ای پول می‌دهید، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی نیست، و حکایت از مشکلات و روزگاری سخت دارد. شاید وضعیت‌های ناخوشایندی را تجربه کنید که بر زندگی‌ شخصی یا کارتان تاثیر بگذارد.

۳۳. خواب نگه داشتن پول در دست‌تان

اگر درباره‌ی نگه داشتن پول در دست‌تان خواب ببینید، چنین خوابی نشانه‌ی بسیار خوش یمن و نمایانگر موفقیت است. این خواب حاکی از آن است که تا دستیابی به مهمترین اهداف زندگی‌تان فاصله‌ای ندارید. در روزها و ماه‌های پیش رو تمام شرایط به نفع شما رقم خواهد خورد.

۳۴. خواب قرض دادن پول با احتساب بهره

اگر خواب دیدید به کسی پول قرض می‌دهید، و انتظار بازپرداخت آن همراه با بهره را دارید، چنین خوابی نشانه‌ی بدی است و از ناامیدی‌های بزرگ پیش رو، معمولا در حوزه‌ی امور مالی حکایت دارد.پ

۳۵. خواب پول در قالب سکه‌های طلا

پول به شکل سکه‌های طلا در خواب نمایانگر آینده‌ی درخشانی است که پیش رو دارید. به زودی زندگی سعادتمندی را به خاطر سخت‌کوشی که بابتش وقت صرف کرده‌اید تجربه خواهید کرد. زمان آن رسیده است که ثمره‌ی کارهای‌تان را ببینید.

۳۶. خواب در دست داشتن پول

اینکه در خواب ببینید در یکی از دست‌های‌تان پول هست نماد موفقیت است. این خواب یعنی هدف‌ها و رویاهای‌تان به شما نزدیک هستند. حتی ممکن است بیش از آنچه فکر می‌کنید به آن‌ها نزدیک شده باشید. شما از استعداد، حمایت و شرایط درستی برخوردارید پس برای پی بردن به پتانسیل‌هایی که دارید کار راحتی پیش رو خواهید داشت. دستان شما نمایانگر مهارت و قابلیت‌های‌تان هستند، پس شاید قوی‌ترین عامل یا مزیت اصلی که به شما کمک می کند موفق شوید عالی بودن‌تان در زمینه‌ی فعالیتی است که انجام می‌دهید.

۳۷. خواب پول روی میز

دیدن پول روی میز در خواب نشانه‌ی مثبتی است . این خواب یعنی توانایی غلبه بر چالش‌ها یا مشکلاتی  را که در حال حاضر تجربه می‌کنید دارید. نه تنها می‌توانید مشکلات خودتان را حل کنید، بلکه تحت شرایط جدید می‌توانید به موفقیت و رشد و شکوفایی نیز برسید.

۳۸. خواب پول در دست راست

تصویر پول در دست راست داشتن نماد نوید بخشی است که بر موفقیت شما در آینده‌آی بسیار نزدیک دلالت دارد. این نوع خواب نشان می‌دهد اهداف و آرزوهای‌تان در شرف به حقیقت پیوستن هستند.

۳۹. خواب اینکه اسکناس‌ها را باد می‌برد و از دیدرس ناپدید می‌شوند

این خواب می‌تواند نشسانگر نفوذ همیشگی، مداوم و تکراری بر شما در عالم بیداری باشد، که می‌تواند شما را به وضعیت خطرناکی سوق بدهد یا حتی اگر شدتش با زمان افزایش پیدا کند و مواظب نباشید به یک فاجعه منجر شود. این نفوذ می‌تواند چیزی باشد که خیلی از آن آگاهی ندارید، اما در ذهن ناخودآگاه شما شروع به نشان دادن خودش کرده است. منظره‌ی ناپدید شدن پول در باد و بعد فروکش کردن باد می‌تواند نماد آن باشد که نفوذ بر شما تحت چنین شرایط منفی می‌تواند مکررا تکرار شود و در گذشته هم تحت تاثیر رویداد مشابهی بوده‌اید.

۴۰. خواب قرار دادن پول درون کیف

این خواب درباره‌ی پول گرفتن از عابربانک نماد مهربانی و طرز فکر بخشندگی شما در قبال دیگران در عالم بیداری است. و هرچند شما همیشه اولین نفری هستید که به آدمی نیازمند دست یاری می‌دهید، احتمالا از اینکه تعریف و تمجیدتان کنند فراری هستید و این با نماد کیفی که پول را درون آن قرار می‌دهید تعبیر می‌شود.

۴۱. خواب گذاشتن پول درون گاو صندوق

اینکه در خواب ببینید پول را درون گاو صندوق می‌گذارید به کمبود پشتکار اشاره دارد. این خواب نمادی از بی‌دقتی و سبک‌سری شما است. شاید درباره‌ی زندگی‌تان نگرانی دارید چون احساس می‌کنید ممکن است شخصی مراقبتان باشد . شاید حالا زمان آن رسیده است که مسئولیت‌پذیرتر باشید و هر جا لازم بود از قبل برنامه ریزی کنید.

۴۲. خواب رد و بدل کردن پول با یک روحانی

دریافت پول از کسی و همین طور رد و بدل کردن آن با روحانی‌ها در این خواب نماد ماهیت مهربان و خالصانه‌ی شما است. شما همیشه هر وقت کسی در شرایط سخت گرفتار شده باشد دوست دارید که کمکش کنید، و مشتاق هستید داشته‌های‌تان را با کسانی که وضع مالی ضعیف‌تری دارند قسمت کنید. این شخصیت برجسته و عالی به احتمال فراوان نتیجه‌ی دنبال کردن دقیق باورها و ایمان و اعتقادات مذهبی و پیروی کردن از دستورات عالمان دین‌تان است.

۴۳. خواب پول باریدن از آسمان

درحالی که ظاهر این خواب ساده به نظر می‌رسد اما زیر و بم‌ها و پیچیدگی‌های آن را باید به صورت عمیق توسط تمام طرف‌های درگیر بررسی و بحث کرد. باریدن حجم زیادی از سکه و اسکناس از آسمان عموما نماد مثبتی در رابطه با دستاوردهای مالی در عالم بیداری تعبیر می‌شود. طبق این خواب منبع پول ناشناخته است یعنی می‌تواند از منابع قانونی باشد مثل سرمایه گذاری‌ها یا منابع غیر قانونی مثل پول قاچاق مواد مخدر.

۴۴. خواب پول داخل کمد لباس

کمد لباس در خواب نشانه‌ و نماد رمز و راز، احساسات سرکوب شده و حتی پتانسیل‌های شناخته نشده است. آخرین مورد از همه به خواب شما نزدیک‌تر است چون پول در قالب اسکناس‌های مختلف نشان از ثروت نهفته و پنهان دارد. ناخودآگاه شما می‌گوید که به غیر از دارایی‌های حقیقی و مادی، چیزهای بسیار بیشتری برای عرضه به دنیا دارید. فقط اگر یاد بگیرید چطور ماگزیمم پتانسیل‌تان را مهار کنید قادر خواهید بود ثروتمند و مرفه شوید. آن وقت در عوض، می‌توانید از نعمت‌ّهایی که نصیب‌تان شده است به کسانی از بین عزیزان‌تان ببخشید که توان مالی کمتری دارند.

۴۵. خواب پیدا کردن پول پشت یک رستوران

بودن پشت یک رستوران در خواب یعنی اینکه درباره‌ی یک تصمیم جدی احساس اضطراب و منکوب بودن می‌کنید، اما پیدا کردن پول ناخودآگاهتان است که می‌گوید نباید نگران چیزی باشید. هر تصمیمی که بگیریید در انتها به داشتن زندگی شادتر و بهتر منجر خواهد شد.

۴۶. خواب نهال پول (گلدان پول)

این مفهوم که با یک نهال پول ور می‌روید یا از آن مراقبت می‌کنید و باز هم فقط به روییدن میوه بر روی آن تمرکز دارید می‌تواند نماد آن باشد که در فرایند تنظیم اولویت‌بندی‌های‌تان هستید. شاید بیش از حد روی رشد حرفه‌ای و موضوعات مالی تمرکز می‌کنید، اما به تازگی در یافته‌اید که چیزهای مهم موارد بسیار محسوس تری هستند که هیچ ربط مستقیمی هم به مسئله‌ی پول ندارند. از آنجا که کسی را داشته‌اید کمک‌تان کند، این می‌تواند به معنی آن نیز باشد که نهایتا متوجه اهمیت وجود سایر افراد در کنارتان برای کمک و تشویق شما به ادامه دادن به مسیر پیش روی‌تان خواهید شد.

۴۷. خواب سوختن اسکناس در شومینه

سوختن پول در شومینه نماد نسبتا بدیمنی است که نشان دهنده‌ی زیان است به ویژه زیان مالی. اگر اسکناس های دیده شده در این خواب به شکل دسته اسکناس‌هایی باشد که از بانک می‌گیریم، احتمالا سودی که انتظارش را داشتید از یک سرمایه‌گذاری نصیب‌تان بشود ظاهرا به نتیجه و بازده مطلوب و مورد نظر شما نخواهد رسید. و در این بین شما تلاش می‌کنید تا آنجا که ممکن است جلوی ضرور و زیان مالی را بگیرید. اما،‌ در نهایت امر احتمال آنکه پول زیادی برای‌تان بماند کم است.

۴۸. خواب ببینید یکی از دشمنان زمین را جارو و پولی را که بستانکار است طلب می‌کند

خوابی که در آن ببینید دشمن حیاط را جارو می‌کند نشانه‌ی دوری کردن و اجتناب است. شاید کسی درباره‌ی مسئله‌ای با شما ارتباط برقرار نمی‌کند یا رازی را از شما مخفی نگه می‌دارد. در حال که شما در جبهه‌ی تهاجم هستید، ممکن است دشمن در حالت تدافعی باشد که همین باعث می‌شود احساس نا امیدی بکنید. برای رسیدن به توافقی دو طرفه و حل کردن مسائل، هر دو طرف باید به سازش تمایل داشته باشند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- فاطمه یحیی و کامروا ابراهیمی

منبع:dreamingandsleeping

تعبیر خواب پول: ۴۸ تعبیر دیدن پول در خواب


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی