کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

علائم باز شدن چشم سوم:۱۲ نشانه که چشم سوم( آجنا) شما باز است

حتما تابه‌حال چیزهایی در مورد باز شدن چشم سوم و اثرات آن شنیده‌اید. همان‌طور که می‌دانید چشم سوم ( آجنا ) در بعضی افراد باز است. ما همیشه درباره قدرت پنهان در مغز انسان چیزهای بسیار زیادی شنیده‌ایم، مخصوصا درباره غده‌ی کوچکی به نام غده صنوبری یا پینه آل (Pineal gland) که در زیر نیمکره‌های مخ قرار دارد. این غده مخروطی شکل به دلیل استفاده ما از غذاهای فراوری شده و فلوراید موجود در خمیردندان و آبی که مصرف می‌کنیم حالت آهکی و سخت به خودش می‌گیرد. در مقاله‌های بعدی با بازده همراه باشید تا درباره چگونگی آهک زدایی از غده صنوبری و باز کردن مرکز انرژی آن که همان چاکرای آجنا یا چشم سوم است برای شما بیشتر سخن بگوییم.

باز شدن چشم سوم

چشم سوم چیست ؟

همه‌ی آدم‌‌ها چشم  سوم یا چشم درون (آجنا) دارند که به آن‌ها توانایی می دهد چیزهایی را ورای دید اصلی‌شان درک کنند.

چشم‌سوم ( آجنا) بعضی آدم‌ها ضعیف و بسته و یرای بعضی دیگر قوی و باز است. با این حال، علايم باز شدن چشم سوم  ( آجنا) یا به عبارتی دیگر فعال شدن چشم سوم ( آجنا) را می توان تشخیص داد.

در این جا ۱۲ نشانه باز شدن چشم سوم (آجنا) آمده است که به کمک آن‌ها می توانید پی ببرید چشم‌سوم شما همواره باز است.

مطلب مرتبط : ۱۰ راه برای گشودن و فعال سازی چشم  سوم

۱. انگار نسبت به چیزهای نادیدنی حس قوی‌تری دارید

جالب است که چشم‌‌سوم کمک‌تان می‌کند چیزهایی را ببینید که قابل دیدن نیستند.

اگر چشم سوم‌تان بازشد می‌توانید آینده را واضح‌تر ببینید و درک شهودی‌تان به‌طور قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر می‌شود.

از تجربیات‌تان بیش‌تر بهره می‌برید و مشکلات را از یک مایل دورتر حس می‌کنید.

مطلب مرتبط: علم به شما می‌گوید چطور ذهن دیگران را بخوانید

۲. ممکن است به نور حساس باشید

وقتی چشم سوم‌تان باز است، ممکن است نورهای درخشان چشم‌های‌تان را آزار دهد.

رنگ‌ها را زنده‌تر می‌بینید و ممکن است به چیزهایی که می‌بینید حساس‌تر باشید. نگران نشوید، این طبیعی است. روح شما دارد بیدار می‌شود.

مطلب مرتبط: استفاده از روح در حال ترک بدن در سنجش چاکراها

۳. سردرد شدید دارید

چشم‌سوم باز برای کسی که قبلا آن را تجربه نکرده‌است می‌تواند تجربه‌ی سختی باشد.

باز شدن چشم‌سوم می‌تواند سبب فشار و درد در سر شود. برای رفع آن قدم بزنید.

قدم زدن طولانی در طبیعت جدا به کاهش فشار کمک می‌کند و چشم سوم را قادر به دیدن می‌کند.

۴. احساس متفاوتی دارید

درک این‌که چرا احساس متفاوتی دارید سخت است، فقط این را حس می‌کنید.

این تغییر ممکن است به‌تدریج یا یک‌باره ایجاد شود. شاید دیگر از چیزهایی که قبلا برای‌تان لذت‌بخش بوده‌است لذت نبرید، یا از چیزهایی لذت ببرید که قبلا برای‌تان لذت‌بخش نبوده‌است. از این تغییرات هراسان نشوید. این‌ها طبیعی هستند.

مطلب مرتبط: رمزگشایی از اعداد فرشتگان

۵. می‌توانید آسا‌ن‌تر ذهن آدم‌ها را بخوانید

وقتی چشم سوم‌تان باز است، شاید هرگز چیزی را از نظر فیزیکی متفاوت نبینید، اما قادر خواهیدبود به آسانی ورای نمای ظاهری را ببینید.

می‌توانید به آسانی دیواری را که آدم‌ها دور خودشان کشیده‌اند از میان بردارید. می‌توانید به آسانی چهره‌ی پشت نقاب آنها را ببینید. این یک ابزار مهم است.

۶. در میانه‌ی ابروهایتان فشار شدید حس می‌کنید

شما در میانه‌ی ابروهایتان و وسط پیشانی احساس نبض و ضربان دارید. یک فشار شدید و نیرومندی که واقعا آن قسمت از سر شما را فشار می‌دهد. موقعی که چشم سوم شما در حال باز شدن است این یک نشانه کاملا طبیعی و عادی است.

۷. در رژیم غذایی تان تغییر ایجاد می‌شود

اکنون شما نسبت به غذایی که می‌خورید بسیار آگاه و هشیار شده‌اید و با توجه به اطلاعاتی که به‌دست آورده‌اید می‌خواهید از غده صنوبری خود آهک‌زدایی(سختی زدایی) کنید و به یک دنیای خارق العاده و عجیب و غریب قدم بگذارید.

و فقط این‌ها نیست، بلکه شما نسبت به تمام سموم موجود در بدن‌تان حساس شده‌اید و اکنون دانش شما نسبت یه غذایی که می‌خورید بالا رفته است و فقط به دنبال غذاهایی هستید که واقعا به شما قدرت می‌دهند و نیرومندتان می‌کنند.

پس از چندی شما می‌توانید ارتعاش هرآنچه را می‌خورید احساس کنید و بدن شما مجبورتان می‌کند بعضی چیزها را از رژیم غذایی تان دور بریزید. توجه به تغذیه برای شروع سفر معنوی‌تان و نیز سلامت بدن و انرژی هایتان بسیار ضروری است.

۸. درک فراتر از دوگانگی به‌دست می‌آورید

این همان کاری است که این چاکرا انجام می‌دهد ؛ درواقع به شما توانایی این را می‌دهد تا به طور عینی یگانگی در همه چیز را ببینید. به شما توانایی دسترسی به حالت هایی فراتر از آگاهی و ابعاد دیگر را می‌دهد؛ هیچ جدایی و تفاوتی بین شما و دیگران، بین ناظر و مشاهده‌شونده، بین فردی و جمع و بین خالق و مخلوق به وجود نمی‌آید. این موضوع در طی چند مرحله اتفاق می‌افتد و معمولا به باز شدن و گسترش چاکرای تاجی منتهی می‌شود. هنگامی که دانش شما نسبت به بدن تان افزایش می‌یابد به کشف خودتان می‌رسید و ناگزیر خود را از سایرین جدا حس می‌کنید. اما وقتی که یک آگاهی نامحسوس و ظریف در شما ظهور می‌کند دیگر خودتان را جدا از سایرین نمی‌بینید و خود را همچون بقیه افراد تجربه می‌کنید.

شما می‌بینید، شما احساس می‌کنید، و مهمتر از همه اینکه می‌دانید و باور دارید که با دیگران یکی هستید.

۹. در الگوهای ذهنی شما تغییری ایجاد شده است

شما از خواب برخاسته‌اید و حالادیگر نمی‌توانید مثل گذشته بیندیشید.از این رو اندیشیدن به گونه‌ای دیگر را آغاز می‌کنید. روش‌های قدیمی تفکر دیگر نمی‌توانند واقعیت زندگی شما را بازتاب دهند. پس شروع می‌کنید به برنامه‌ریزی مجدد و پاکسازی ذهن‌تان که می‌توانند راه‌های قدرت بخشیدن به زندگی تان رابازتاب دهند. در مرحله‌ی نخست اجتماع و رسانه‌های اصلی زندگیتان از جانب شما مورد تردید قرار می‌گیرند و بیش از پیش زیر سوال می‌روند. سپس پرسش‌های شما نسبت به چرایی زندگی آغاز می‌شود و درباره هر سوالی که پاسخ آن رایک زمان به طور کورکورانه پذیرفته بودید جست‌وجو می‌کنید. یک فرآیند درونی تحول و برنامه‌ریزی مجدد ذهنی در شما آغاز می‌شود، آموزه‌های قدیمی را دور می‌ریزید و آنها را با حقایق جدید جایگزین می‌کنید.

۱۰. ذهن شما باز می‌شود و گسترش می‌یابد

تمرکز و توجه شما بسیار بالا می‌رود. ذهن‌تان شفافیت پیدا می‌کند. دیگر تفکرات تان هویت شما را نمی‌سازند و فقط وسیله‌ای برای آفرینش و خلق محسوب می‌شوند. حالا به راحتی مفاهیم بسیار پیچیده را درک می‌کنید، مخصوصا موقعی که با هدایت روح به حقایق بالاتر را می‌آموزید.

ارتباطات شما با اطرافیان بسیار سریعتر رخ می‌دهد به گونه‌ای که قبل از این هیچوقت تجربه‌اش نکرده‌اید. رابرت مونرو، که به خاطر تجربه‌های خارج از بدن و سفرهای کیهانی‌اش شهرت دارد این وضعیت را این چنین توصیف می‌کند:

توپی از تفکرات که در ذهن هشیار ما منفجر می‌شود.

به این معنی که ارتباطات نه با کلمات بلکه توسط انرژی‌های فرستاده شده به ذهن برقرار شده است. این اطلاعات سرشار از انرژی در کسری از ثانیه دریافت شده‌اند و اگر نوشته شوند شامل جملات بسیار زیادی می‌شوند.

علائم باز شدن چشم سوم ۱۱: قدرت‌های روحی شروع به کار می‌کنند

تله‌پاتی بین بسیاری از مردم معمول و شایع است البته نه مثل آن چیزهایی که در فیلم‌های سینمایی علمی و تخیلی می‌بینیم. روشن بینی، روشن احساسی، غیب گویی، احساس از راه دور و ادراک فراحسی( (ESPو چند قدرت روحی دیگر در شما به کار می‌افتند. الهامات فقط یک حس برای شما به شمار نمی‌روند بلکه ابزاری جهت کار کردن با سطوح بالاتر آگاهی محسوب می‌شوند. همزمانی‌ها یکی پس از دیگری رخ می‌دهند و شما درمی‌یابید همه اینها راه‌های عالم هستی برای ارتباط با شما هستند

علائم باز شدن چشم سوم ۱۲: نهان هرچیز را می‌بینید و به معنای واقعی همه چیز پی می‌برید

به آنچه درون هرچیز وجود دارد آگاه می‌شوید. از تمام برنامه‌ریزی‌های جامعه برای تاثیرگذاری روی خودتان باخبر هستید. برچسب کالاها برای خرید را می‌بینید امادرواقع معنای اصلی آن که به شما می‌گوید: مصرف کن را می‌فهمید. شعار رای دادن حق شماست را می‌شنوید اما درواقع معنی اصلی پشت آن یعنی از سیستم حاکم اطاعت و پیروی کنید را درمی‌یابید. گاهی اوقات شمادر حال تماشای اخبار هستید اما به جای اینکه به گفته‌های مجری توجه کنید آنچه را که سعی داشته‌اند به شما القا کنند می‌فهمید.

شما می‌فهمید که هرچیزی برای شما یک درس پنهان دارد. پرندگان به شما می‌گویند که می‌توانید پرواز کنید و رها باشید، ستارگان بزرگی و عظمت را یادآوری می‌کنند، خورشید به شما می‌گوید که بدون نور هیچ چیز وجود نخواهد داشت، درختان می‌گویند هیچ عنصری بدون آب و خاک و نور وجود نمی‌یابد. و شما به این موضوع پی می‌برید که همه چیز در عالم هستی به هم وابسته و با هم در ارتباط هستند.

آنگاه شما شروع به یادگیری زبان پنهان طبیعت می‌کنید تابتوانید با زندگی سخن بگویید. می‌فهمید که همه چیز زنده است، آگاه است و سخن می‌گوید و بهوسیله جریان‌های انرژی با شما ارتباط دارند.

حالا چشم سوم شما باز است.

می توانید ببینید!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – پریسا جعفری

منبع: هایرپرسپکتیو

علائم باز شدن چشم سوم  :۱۲ نشانه که چشم سوم شما باز است

آجنا

علائم باز شدن چشم سوم

باز شدن چشم سوم

چشم سوم


مطالب مرتبط
اختراع حمام بدون آب
۷ کار اگر واقعا عاشق خود تان هستید نباید انجام ندهید
فکر کردن با عقل یا قلب: شما با عقل یا قلب تان فکر می کنید ؟
آیا آن‌قدر باهوش هستید که فضانورد ناسا باشید؟
۵ اتفاق عجیب که با ۶۰ ثانیه ماساژ انگشتان برای سلامتی تان می افتد
به کارخانه ارج در دنیای واقعی بیندیشید نه فضای مجازی
شخصیت شناسی از روی نحوه رانندگی شما
۵۰ روش نشان دادن عشق به زن زندگیتان که حتما باید بدانید
روانشناسی کسب و کار چیست؟
۱۲ چندش آورترین عادت آدم ها
کارآفرینان مجرم : ۱۰ درس کسب و کار که باید از آنها بیاموزیم
۱۳ باور غیرمنطقی که آرامش زندگی‌تان را نابود می‌کند

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

 1. مرتضی گفت:

  سلام موضوع جالبی هست، من پس از دیدن فیلم دکتر استرنج به این موضوع علاقمند شدم

 2. مطالب جالب و بحث برانگیزوکاملا واقع بینانه است.‌ممنون

 3. نوید گفت:

  سلام.از ۲٫۳ ساعت پیش با دیدن ۱۰ دقیقه اول فیلم دکتر استرنج علاقه مند شدم به شناخت چاکراهام.البته به خاطر مشکل یا بیماری که قبل تر داشتم با همچین چیزهایی آشنا شده بودم ولی فقط در حالت توهم ازش استفاده کرده بودم.خداروشکر الان در حالت طبیعی میخوام به این موضوع بپردازم.ممنون از اطلاعاتتون.راستی چجوری باید یه استاد پیدا کرد که تو این راه دچار مشکلات روح و روان نشوم.اگر میشود پاسخ سوالم را به ایمیلم ارسال کنید.چون سایت را فراموش میکنم.ممنونم

 4. Benita گفت:

  سلام
  به نظر من قبل از اینکه بخواید این کاررو شروع کنید همه جوانب هم بسنجید و راجبش تحقیق کنید
  من خودم میخواستم چشم سومم رو باز کنم اما با خوندن مطالبی در مورد عواقب بعدش کاملا پشیمون شدم!

 5. حامد گفت:

  من از چشم سوم توقع بیشتر از اینا داشتم ، مطالبی که شما گفتین
  با کمی تفکر میشه افرادو پیش بینی کرد، حتی خطراتو فهمید
  من فک میکردم چشم سوم چیز جدیدی میخواد وااااضح به ما نشان بده

 6. narges** گفت:

  سلام ،من حدودا از وقتی یادمه یک سری موجوداتی رو میدیدم ،این از وقتی که یادمه ینی از بچگی اون موقها خیلی میترسیدم الانم میترسم ولی نه به اون شدت ،هاله های دورو اطراف آدمارو هم فقط چند بار ،میخواستم بدونم من الان تو چه وضعیتی هستم الان من ۱۷سالمه ،از استادا خواهش میکنم راهنماییم کنن ،میخوام راهنماییم کنید باید چیکار کنم؟

 7. مرضي گفت:

  همه راجبش فقط گفتن،ولي كسي كمك نميكنه اچشم فعال بشه يا ي راهنمايي كنه!
  ميشه لطفا تمرين يا كلاس يا دستورالعمل يا هر چيزي كه بشه شروع كرد بگيد

 8. abdollah/shamim گفت:

  سلام ببخشید من دنبال استاد می‌کردم میشه راهنمایی ام کنید می‌خوام چشم سوم رو باز کنم

 9. masoud گفت:

  باز شدن چشم سوم یک نوع روشن نگری و بیداری درون است ک برای کسانی ک در حالت عادی تا الا ب زندگی پرداختند ی مقدار سخت باشه دیدن چیز هایی ک شاید تا ب حال مثل آن هارو ندیده باشین فرورفتن در اعماق مسائلی ک در دنیای عادی قادر ب تجزیه و تحیلی آن نیستید دیدن نیرو هایی ک بعضی ها قادر ب تشخیص ان نیستند یک نوع روشن پنداری ک حتی ب دنیای پشت خودتت هم میتونی نگاه کنی شاید با برخورد اولیه با طرفت در ۵ دقیقه تماام خصوصیات اون رو بفهمی امواج صادر شده از دیگران برات قابل برسی میشه و ب کشف بیشتر درون خودت میری تا جایی ک حرف از چیز هایی بزنی ک فقط روی کاغذ میتونی بکشی و قابل دیدن نیست.

 10. سارا گفت:

  درصورت باز شدن چشم سوم نباید موضوع را به کسی بگیم؟ اتفاقی میوفته؟ لطفا جواب بدید!

 11. ... گفت:

  سلام.بابت مطلب خوبی که توی سایت قرار دادین ممنونم…
  ی سوال داشتم…
  بعد از باز شدن چسم سوم توی یک فرد ممکنه که روزی بسته شه؟
  یا اینکه برای همیشه باز میمونه؟

 12. جلیل گفت:

  بسیار عالی تشکر از معلومات مفید شما.

 13. ایلیا گفت:

  واقعا واسم جالبه .دوست دارم بیشتر در این خصوص اطلاعات بگیرم

 14. علی م گفت:

  لطفا بگید چطوری چشم سوم که خود به خود باز شده رو ببندیم

 15. مهدیس گفت:

  کسی هست که با تمرین چشم سومش باز شده باشه؟!

 16. bamdad گفت:

  متاسفانه انسان پس از رسیدن به چنین جایگاهی در جامعه و همنوعان خودش احساس تنهایی میکنه چون کسی نیست که بفهمه ودرک کنه ادم به چه ادراکاتی رسیده خلاصه مطلب انسان. از نظر بینشی وادراکی کاملا تنها میشه .این یک واقعیت هست وای کاش بودن ذهنهای هم طراز و ادمهایی که میشد تجربیاتتو با اونها درمیان بگذاری .

 17. رضا نوری وند گفت:

  چشم سوم واقعیت داره یا فقط نظریه هست

 18. فردین دری نژاد گفت:

  سلام
  از مطالبتان خیلی خوشم آمد در صورت امکان لینک کانال تلگرامتان را لطفا برایم ایمیل کنید
  با تشکر

 19. امیرمحمد گفت:

  چه طوری باید شروع کرد؟

 20. Javid گفت:

  سلام خسته نباشید من حدو ۱۰سال هست ک چشم سوم دا م خیلی خوب عالی

 21. دانیال الله دانه گفت:

  من چشم سومم بازه و حسش میکنم.تمام چاکرا های بدنم بازه ولی نمیدونم چرا نمیتونم تله پاتی کنم.اگه میتونید راهنماییم کنید.ممنون

 22. ابراکادوبرا گفت:

  من همه علائم به جز یه حدودی از مورد ۷ رو دارم
  این یعنی الان با سه چشم میبینم؟!
  ولی فکر کنم این چشم سوم و چاکرا و این داستانها
  یک بخشی ریشه تو روانشناسی دارند
  یک مقدار عرفان و فلسفه های شرقی مخصوصا هندی
  و یک مقداری هم بستگی به فیزیولوژی بدن مثل هورمونها داره
  من فکر میکنم هر طور با مغز برخورد کنید همونطور نتیجه خواهید گرفت
  هر چند اگر این داستان چ سوم و چاکرا و… قابل اثبات تجربی و استفاده باشن خیلی مفیده
  اما خرافه پردازی و جفنگ بافی یکی از بیماری های دیروز و امروز بشر بوده و هست…

 23. sevda گفت:

  سلام. ببخشید من تنها یک بار برای باز بار کردن چشم
  سوم تمرین کردم و خیلی کم بین ابروهام احساس
  کشیدگی و سردرد میکنم.
  هنوز چشم سومم باز نشده؟
  میتونم از اینجا دیگه ادامه ندم و بیخیال چشم سوم بشم؟
  تاثیراتی داره آیا؟

 24. کیوان گفت:

  چجوری میشه جلوی این قدرتو گرفت؟هیچ کس از صدماتی که میزنه حرفی نمیزنه.این قدرت وجود داره حتی بیشتر از این متن،راهی هست که این حالتو بشه جلوشو گرفت و دیگه حسش نکرد؟هرچی سعی کنی که جلوی این قدرتو بگیری بیشتر به خود آدم صدمه میزنه

 25. مسعود گفت:

  از زندگی طبیعی و خیرخواهانه لذت ببرید.باز شدن چشم سوم در نهایت چیزی جز تنهایی به بار نمی اورد.من این کار رو کردم ولی پشیمانم.احساسات زمینی کاملا از بین خواهد رفت .

 26. عباس گفت:

  آفرین بر شما که مطالب بسیار زیبا و جالب گردآوری کردید
  برای بنده که بسیار مفید ،سپاسگذارم.

 27. شیما گفت:

  سلام من واقعا خیلی از این علایم رو دارم.در ًضمن خیلی چیز هارو حس میکنم

 28. بهزاد گفت:

  مطالب خیلی جالب بود من دنبال یک استاد میگردم واسه چاکراها اگه در مشهد کسی رو میشناسید معرفی کنید ممنون میشم

 29. م گفت:

  میگم من خیلی دچار فشار و درد در اون ناحیه میشم ینی ربط دار

 30. مهدی گفت:

  لطفا کمکم کنید من چشم سومم بازه اما نمیخامش. یه سری تصویرات وحشتناک و فجیع میبینم
  از اینکه همش بخام بعنوان عجیب غریب یا غیب گو پیش اطرافیان شناخته شم خسته شدم
  از دیدن تضاویر وحشتناک پیش روم خسته شدم
  راهی وجود داره ک باز ببندمش؟ احساس میکنم از لحاظ روحی قدرتمندم اما از لحاظ جسمی تهی و صفرم

  • علی گفت:

   حاضرم شرط ببندم اصن چاکراتون باز نیس

  • ماریا گفت:

   اینکه شما تصاویر وحشتناک میبینین ربطی به چشم سوم نداره تا زمانی که خودتون نخواید نمیتونین این تصاویرو ببینین در ضمن این میتونه نشونه این باشه که کنترل چشم سوم شما ازدستتون خارج شده و باید با یک فرد متخصص در این زمینه صحبت کنید و درضمن چشم سوم هیچ ضرر شدیدی نداره فقط ممکنه اولاش کمی سردرد بگیرید

 31. شروین گفت:

  ممنون خیلی مفید بود

 32. hesam-em گفت:

  ممنون از مطالب مفید شما برام خیلی جالب بود منم دوست دارم اطلاعات بیشتری در این خصوص بگیرم.
  باتشکر

 33. Milad گفت:

  قبل از اینکه چشم سومتونو باز کنین به ترساتون غلبه کنین
  چون اون چیزایی ک بعد باز شدنش میبینین و حسش میکنین براتون فوق ترسناکه
  عد دیگه هستی

  • علی گفت:

   اصلا اینطوری ک میگی نیست انقد انژری داری ک میخواد از نوک انگشتات بزنه بیرون بیشتر از حد خوشحال میشی و اعتماد ب نفس خیلی خیلی بالایی میگیری ک باورت نمیشه

 34. Yalda گفت:

  سلام خسته نباشید
  من مدتیه درباره چشم سوم مطالعه میکنم و درست از وقتی که مطالعاتم زیاد شده قبل خواب وقتی چشمامو میبندم احساس خارش و حالت عجیبی بین دو ابروم و پیشانیم حس میکنم و این که قبل اتفاقات بد کمی احساس بدی دارم مثل دلشوره. خوابای زیادم میبینم که بیدار میشم فقط شاید یه تیکشو یادم میمونه.
  میخواستم راهنماییم کنید ایا ممکنه نشانه بازشدن چشم سومم باشه??

  • سلام و درودها
   حقیقتا نمی توان تشخیص داد. این یک تجربه ی شخصی است. بیشتر مطالعه بفرمایید تا بیشتر بدانید که چه چیز را دارید تجربه می کنید و چطور کنترل اش کنید.

 35. ندا گفت:

  من مدتي هست كه بيشتر اين موارد رأي تجربه ميكنم و فكر ميكردم مريض شدم يا اينكه دارم وارد ٤٠سالگي ميشم كه همه چيز برام عجيب شده
  ممنون ازتون

 36. علی گفت:

  جالب بود من این تجربه رو داشتم. مدت کوتاهی بود نتونستم تحمل کنم بیشتر احساس تنهایی که گفتید ازار دهندس.ولی فکر نمیکردم مطلبی در موردش پیدا کنم

 37. h.t.m گفت:

  در هر فلکی مردمکی می‌بینم
  هر مردمکش را فلکی می‌بینم
  ای احوال اگر یکی دو می‌بینی تو
  بر عکس تو من دو را یکی می‌بینم

  مولانا

 38. Mahsa.jk گفت:

  من یه مدته که سردرد های شدید میگیرم و میتونم بعضی چیزا رو پیش بینی کنم به طوری که خودم وحشت میکنم مثلا وقتی به یک مساله فکر میکنم اگه نسبت بهش احساس دلشوره پیدا کنم یه جور واسه خودم تعبیر میکنم و اگه احساس آرامش عجیبی داشته باشم یه جور دیگه تعبیرش میکنم و در ۹۹ درصد مواقع پیش بینی هام درست از اب در میان علاوه بر اینا چند وقته که احساس عجیبی توی پیشونیم دارم از وقتی که اینطوری شدم وقتی با مامان و بابام حرف میزنم حرفامو نمیفهمن فکر میکنن خل شدم دوستامم همینطور من خیلی میترسم کمکم کنید

 39. Helia گفت:

  سلام من از تنفس سایشی و راه نقطه ی سفید دارم استفاده میکنم و سردرد میگیرم وقتی به نقطه ی سفید نگاه میکنم یه چشم میبینم بعد از دقایقی این روش تا کی جواب میده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی