کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

چشم سوم : 27 خطر، روش و نشانه باز شدن چشم سوم ( آجنا)

حتما تابه‌حال چیزهایی در مورد باز شدن چشم سوم و اثرات آن شنیده‌اید. همان‌طور که می‌دانید چشم سوم ( آجنا ) در بعضی افراد باز است. ما همیشه درباره قدرت پنهان در مغز انسان چیزهای بسیار زیادی شنیده‌ایم، مخصوصا درباره غده‌ی کوچکی به نام غده صنوبری یا پینه آل (Pineal gland) که در زیر نیمکره‌های مخ قرار دارد. این غده مخروطی شکل به دلیل استفاده ما از غذاهای فراوری شده و فلوراید موجود در خمیردندان و آبی که مصرف می‌کنیم حالت آهکی و سخت به خودش می‌گیرد. در مقاله‌های بعدی با بازده همراه باشید تا درباره چگونگی آهک زدایی از غده صنوبری و باز کردن مرکز انرژی آن که همان چاکرای آجنا یا چشم سوم است برای شما بیشتر سخن بگوییم. در این نوشتار با ۸ روش و ۱۲ نشانه باز شدن چشم سوم( آجنا) و همچنین ۷ خطرات باز شدن چشم سوم  آشنا خواهید شد.

چشم سوم

چشم سوم چیست ؟

همه‌ی آدم‌‌ها چشم  سوم یا چشم درون (آجنا) دارند که به آن‌ها توانایی می دهد چیزهایی را ورای دید اصلی‌شان درک کنند. چشم‌سوم ( آجنا) بعضی آدم‌ها ضعیف و بسته و یرای بعضی دیگر قوی و باز است. با این حال، علايم باز شدن چشم سوم ( آجنا) یا به عبارتی دیگر فعال شدن چشم سوم ( آجنا) را می توان تشخیص داد.

چشم سوم توانایی دیدن چیزهایی است که احتمال دارد در آینده اتفاق بیفتند؛ به عبارتی توانایی دیدن چیزهای نهفته و نادیدنی است.

همه‌ی آدم‌ها به چشم سوم خود دسترسی دارند. به عنوان مثال، وقتی بر اساس ظن و گمانی که دارید عمل می‌کنید، در واقع از چشم سوم‌تان استفاده کرده‌اید. اما این فقط شروع ماجرا است. چشم سوم‌ یک حس است، حسی که می‌توانید آن را پرورش دهید؛ حسی که می‌تواند ناب‌تر و دقیق‌تر از یک ظن و گمان ساده باشد.

مطلب مرتبط : ۱۰ راه برای گشودن و فعال سازی چشم  سوم

چشم سوم جزء طبیعی و ذاتی وجود هر انسان است. یکی از نگرش‌های ممکن آن است که چشم سوم را یک ارگان «ماورایی» در نظر بگیریم که مغز و تمام  احساسات را در بر می‌گیرد؛ و در واقع مجموعه‌ای است که به صورت یک ارگان بزرگتر و احساسی‌تر عمل می‌کند. چشم سوم بخشی هوشمند از فرایند تکامل طبیعی بشر است که به شما اجازه می‌دهد الگوها و انگاره‌هایی را در زندگی خود ببینید. و حتی جالب‌تر از آن، این که چشم سوم‌تان می‌تواند با در اولویت قرار دادن اطلاعات مربوطه نسبت به سایر حس‌ها، این انگاره‌ها را برای شما آشکار و قابل رویت کند.

می‌توانید از چشم سوم‌تان، به عنوان یک حس، به روش‌های مختلف بسیاری استفاده کنید. بیننده‌ها (نگرنده‌ها) از چشم سوم‌شان برای درک ارتباطات پنهان و پاسخ به پرسش‌هایی که دارند استفاده می‌کنند. کسانی که در حوزه‌ی انرژی کار می‌کنند، انرژی‌های اطراف‌شان را «حس» می‌کنند و بعد آگاهانه آن انرژی را کنترل و هدایت می‌کنند. پس هر بار که احساس همدلی به شما دست داد، بدانید که در حال استفاده از چشم سوم‌تان برای درک و احساس کردن عواطف دیگران هستید. مثال‌های فراوان دیگری نیز درباره‌ی کسانی که از چشم سوم‌شان استفاده می‌کنند وجود دارد.

۸ تکنیک باز کردن چشم سوم

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه چشم سوم‌ – یعنی منبع «حس ششم»تان را باز کنید؟ وقتی این منبع انرژی به طور کامل باز می‌شود و به تعادل می‌رسد شم و شهود ما جان می‌گیرد و به سطحی بالاتر ارتقاء پیدا می‌کند. متاسفانه، برای بیشتر ما، گشودن چاکرای چشم سوم و استفاده از توانایی‌های آن در بهترین حالت یک چالش بزرگ است، و حتی گاهی ممکن است دست نیافتنی باشد. در این نوشتار چند تکنیک و روش ساده و توصیه‌هایی را به شما ارائه می‌کنیم که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

۱. تکنیک مالیدن

انگشت اشاره را می‌گیرید و آن را به آرامی در خلاف جهت عقربه‌های ساعت اطراف چشم سوم‌تان به صورت دایره‌ای می‌مالید.

ما در اینجا این کار را فقط برای چند لحظه انجام می‌دهیم. شما به مدت حدودا پنج یا ده ثانیه به مالیدن ادامه دهید.

کاری که اکنون انجام می‌دید چشم سوم‌تان را بیدار می‌کند.

آنچه بعدا باید انجام دهید آن است که چشم‌های‌تان را ببندید و یک کره‌ی چشم را درست در مرکز، یعنی همانجایی که بین ابروهای‌تان را می‌مالیدید، تصور کنید.

آن چشم را تجسم کنید و حرکت کره‌ی چشم را به سمت بالا و پایین، چپ و راست، چرخش به چپ یا چرخش به راست تصور کنید و تجسم کنید که چند بار با آن چشم پلک می‌زنید.

این کار احساساتی را در ناحیه‌ی چشم سوم‌تان بر می‌انگیزد.

شما آن را فعال کرده‌اید و دارید آن را باز می‌کنید.

اگر هر روز این تمرین را انجام دهید، نهایتا به نقطه‌ای خواهید رسید که می‌توانید به همان وضوحی که با چشم‌های واقعی و فیزیکی‌تان می‌بینید با آن چشم نیز ببینید. بنابراین با چشمان بسته، قادر خواهید بود هر چیزی را به وضوح ببینید.

وقتی که این کار را برای حدود یک هفته انجام داده یا تمرین کرده باشید، یکی از کارهای بی‌نظیری که می‌توانید با چشم سومتان انجام دهید شروع بازدید از عتیقه فروشی‌ها و برداشتن اشیاء مختلف است.

چشمانتان را ببندید.

چشم ذهنتان را با تکنیکی که در مورد آن صحبت کردیم بمالید. آن را چند بار بمالید تا بیدار شود و بعد چیزهای مختلفی را بر دارید.

به مناظر و چیزهایی که شروع به دیدن‌شان می‌کنید توجه کنید.

ممکن است از این قضیه شگفت زده شوید که شما شروع می‌کنید به برداشتن چیزهایی که تاریخچه‌ی آنها را از بر هستید انگار که کسی آنجا ایستاده باشد و این چیزها را به شما بگوید! احتمالا از میزان دقت و درستی اطلاعاتی که به‌دست آورده‌اید حیرت زده خواهید شد.

۲. تکنیک تنفس ۴۷۸

استفاده از ۴۷۸ راهی برای رسیدن به یک حالت مراقبه‌ی سریع است.

این دومین تکنیکی است که شامل مراقبه می‌شود یعنی باید در یک مکان ساکت و آرام آن را انجام دهید.

کنترل تنفس خود را به‌دست بگیرید و به صورت عمیق نفس بکشید آن قدر که در خود یک حالت تغییر یافته، یک حالت خلسه احساس کنید.

اما علت نامگذاری این تکنیک به ۴۷۸ آن است که به مدت ۴ ثانیه از سوراخ‌های بینی‌تان نفس می‌کشید، نفستان را به مدت ۷ ثانیه نگه می‌دارید و بعد به مددت ۸ ثانیه از طریق دهان‌تان هوا را بیرون می‌دهید.

هنگامی که در حال انجام این تمرین هستید، نوک زبان‌تان را پشت دندان‌های‌تان قرار دهید.

این یک حالت یوگا است که باعث می‌شود به آن حالت تعریف شده برسید.

وقتی تمرین ۴۷۸ را شروع کردید و احساس آرامش کردید می‌توانید بگویید که به حالت هوشیاری تغییر یافته رسیده‌اید، به ناحیه‌ی چشم سوم خود نگاه کنید.

مادامی که می‌توانید و در هنگام کنترل تنفس‌تان این طرز نگاه را ادامه بدهید.

توصیه‌ی ما آن است که با یک یا دو دقیقه در روز شروع کنید، آن هم احتمال یکی دو بار در روز.

همین که در کنترل نگاه کردن تان به ناحیه‌ی چشم سوم مهارت پیدا کنید، خودتان دلتان می‌خواهد که زمان انجام آن را بیشتر کنید!

۳. مراقبه‌ی EMDR

EMDR تکنیکی انقلابی است که بیش از یک دهه قبل به وجود آمد.

EMDR یک شیوه‌ی ابتکاری برای درمان و بهبود یافتن از تروما، درمان اختلالاتی که پایه‌ی عاطفی دارند مانند اضطراب، افسردگی و در ضمن کمک به فعال کردن چاکرای آجنا است.

در اینجا ویدیویی وجود دارد که می‌تواند درک بهتری نسبت به این تکنیک برای شما ایجاد کند و EMDR و نحوه‌ی استفاده از آن را شفاف‌تر برایتان توضیح دهد.

تمام کسانی که ورزش می‌کنند می‌توانند نسبتا راحت این کارها را انجام دهند و این‌ها راه بی‌نظیری برای تقویت درک و ارتباطات معنوی شما هستند.

۴. به چشم سوم رنگ بیفزایید

چاکرای چشم سوم با رنگ نیلی است که حکمرانی می‌کند رنگی که ترکیبی از غلیظ‌ترین رنگ آبی و بنفش است… رنگ‌های آبی و بنفش را به دکور خانه و محل کارتان اضافه کنید. احاطه کردن خودتان با رنگ‌های نیلی ظریف می‌تواند به درمان چاکرای ششم و تقویت جریان انرژی کمک کند. به جا رختی یا کمد لباس‌تان جواهراتی با سنگ‌های آبی و/یا بنفش قیمتی یا نیمه قیمتی آویزان کنید.

۵. روی امواج مغزی تتای خود کار کنید

یادگیری نحوه‌ی فعال کردن امواج مغزی آلفا و تتا و حفظ آنها می‌تواند مفید باشد. این‌ها فعالیت بخش پیشین مغز را تقویت می‌کنند و چشم سوم‌ و مغزتان را برای داشتن قدرت ادراک بیشتر آماده می‌کنند.

۶. از رایحه‌ی خوش استفاده کنید

از روغن‌های معطر در خانه، حمام، و روی بدن‌تان استفاده کنید. رایحه‌های خوش می‌توانند برای بازکردن، پاکسازی، و متوازن ساختن چاکراهای بدن تاثیرات شگفت‌انگیزی داشته باشند. برای کمک به فعال کردن چاکرای ششم، یک یا ترکیبی از چند روغن معطر زیر را استفاده کنید:

– صندل

– بابونه رومی یا آلمانی

– گریپ فروت

– جوز هندی

۷. میوه و سبزیجات بخورید (و بنوشید)

مصرف نوشیدنی‌هاو میوه‌های دارای رنگ‌های آبی و بنفش طبیعی می‌تواند به تقویت کردن جریان انرژی مثبت از طریق چاکرای چشم سوم کمک کند. آب میوه‌های تیره رنگ ماننده آب انگور یا بلک بری بنوشید. بهتر است میوه‌ها و سبزیجات زیر را به فهرست خرید خود اضافه کنید:

– کشمش سیاه

– بلوبری

– بلک بری

– بادمجان

– آلو برقان

– سبزی رنگین کمان

– چغندر

۸. یوگا برای چاکرای چشم سوم

هنگام یاد گرفتن نحوه‌ی باز کردن و کنترل مراکز انرژی بدن، بدون معرفی فایده‌های یوگا هیچ بحثی کامل نخواهد بود. عناصر این تمرین مانند تنفس، تمرکز، حرکت بدنی، وقتی با هم جمع می‌شوند، ابزارهایی بی‌نظیر برای پاکسازی و متعادل ساختن چاکراها هستند.

برای باز کردن و تقویت چاکرای آجنا، حالت‌ها و حرکات یوگای زیر را امتحان کنید:

قهرمان نشسته (ویراسانا)

ایستادن و تا نصفه به جلو خم شدن (اوتان آسانای نیم پروانه)

حالت بچه (بالاسانا)

حالت سگی صورت رو به پایین ( آدهو موکها ساواناسانا)

ایستادن بر شانه (سالامبا ساروانگاسانا)

حالا چشم سوم شما باز است.

می توانید ببینید!

۱۲ نشانه بازشدن چشم سوم

در این جا ۱۲ نشانه باز شدن چشم سوم (آجنا) آمده است که به کمک آن‌ها می توانید پی ببرید چشم‌سوم شما همواره باز است.

۱. انگار نسبت به چیزهای نادیدنی حس قوی‌تری دارید

جالب است که چشم‌ سوم کمک‌تان می‌کند چیزهایی را ببینید که قابل دیدن نیستند.

اگر چشم سوم‌تان بازشد می‌توانید آینده را واضح‌تر ببینید و درک شهودی‌تان به‌طور قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر می‌شود.

از تجربیات‌تان بیش‌تر بهره می‌برید و مشکلات را از یک مایل دورتر حس می‌کنید.

مطلب مرتبط: علم به شما می‌گوید چطور ذهن دیگران را بخوانید

چشم سوم

۲. ممکن است به نور حساس باشید

وقتی چشم سوم‌تان باز است، ممکن است نورهای درخشان چشم‌های‌تان را آزار دهد.

رنگ‌ها را زنده‌تر می‌بینید و ممکن است به چیزهایی که می‌بینید حساس‌تر باشید. نگران نشوید، این طبیعی است. روح شما دارد بیدار می‌شود.

مطلب مرتبط: استفاده از روح در حال ترک بدن در سنجش چاکراها

۳. سردرد شدید دارید

چشم سوم باز برای کسی که قبلا آن را تجربه نکرده‌است می‌تواند تجربه‌ی سختی باشد.

باز شدن چشم سوم می‌تواند سبب فشار و درد در سر شود. برای رفع آن قدم بزنید.

قدم زدن طولانی در طبیعت جدا به کاهش فشار کمک می‌کند و چشم سوم را قادر به دیدن می‌کند.

۴. احساس متفاوتی دارید

درک این‌که چرا احساس متفاوتی دارید سخت است، فقط این را حس می‌کنید.

این تغییر ممکن است به‌تدریج یا یک‌باره ایجاد شود. شاید دیگر از چیزهایی که قبلا برای‌تان لذت‌بخش بوده‌است لذت نبرید، یا از چیزهایی لذت ببرید که قبلا برای‌تان لذت‌بخش نبوده‌است. از این تغییرات هراسان نشوید. این‌ها طبیعی هستند.

مطلب مرتبط: رمزگشایی از اعداد فرشتگان

۵. می‌توانید آسا‌ن‌تر ذهن آدم‌ها را بخوانید

وقتی چشم سوم‌تان باز است، شاید هرگز چیزی را از نظر فیزیکی متفاوت نبینید، اما قادر خواهیدبود به آسانی ورای نمای ظاهری را ببینید.

می‌توانید به آسانی دیواری را که آدم‌ها دور خودشان کشیده‌اند از میان بردارید. می‌توانید به آسانی چهره‌ی پشت نقاب آنها را ببینید. این یک ابزار مهم است.

۶. در میانه‌ی ابروهایتان فشار شدید حس می‌کنید

شما در میانه‌ی ابروهایتان و وسط پیشانی احساس نبض و ضربان دارید. یک فشار شدید و نیرومندی که واقعا آن قسمت از سر شما را فشار می‌دهد. موقعی که چشم سوم شما در حال باز شدن است این یک نشانه کاملا طبیعی و عادی است.

چشم سوم

۷. در رژیم غذایی تان تغییر ایجاد می‌شود

اکنون شما نسبت به غذایی که می‌خورید بسیار آگاه و هشیار شده‌اید و با توجه به اطلاعاتی که به‌دست آورده‌اید می‌خواهید از غده صنوبری خود آهک‌زدایی(سختی زدایی) کنید و به یک دنیای خارق العاده و عجیب و غریب قدم بگذارید.

و فقط این‌ها نیست، بلکه شما نسبت به تمام سموم موجود در بدن‌تان حساس شده‌اید و اکنون دانش شما نسبت یه غذایی که می‌خورید بالا رفته است و فقط به دنبال غذاهایی هستید که واقعا به شما قدرت می‌دهند و نیرومندتان می‌کنند.

پس از چندی شما می‌توانید ارتعاش هرآنچه را می‌خورید احساس کنید و بدن شما مجبورتان می‌کند بعضی چیزها را از رژیم غذایی تان دور بریزید. توجه به تغذیه برای شروع سفر معنوی‌تان و نیز سلامت بدن و انرژی هایتان بسیار ضروری است.

۸. درک فراتر از دوگانگی به‌دست می‌آورید

این همان کاری است که این چاکرا انجام می‌دهد ؛ درواقع به شما توانایی این را می‌دهد تا به طور عینی یگانگی در همه چیز را ببینید. به شما توانایی دسترسی به حالت هایی فراتر از آگاهی و ابعاد دیگر را می‌دهد؛ هیچ جدایی و تفاوتی بین شما و دیگران، بین ناظر و مشاهده‌شونده، بین فردی و جمع و بین خالق و مخلوق به وجود نمی‌آید. این موضوع در طی چند مرحله اتفاق می‌افتد و معمولا به باز شدن و گسترش چاکرای تاجی منتهی می‌شود. هنگامی که دانش شما نسبت به بدن تان افزایش می‌یابد به کشف خودتان می‌رسید و ناگزیر خود را از سایرین جدا حس می‌کنید. اما وقتی که یک آگاهی نامحسوس و ظریف در شما ظهور می‌کند دیگر خودتان را جدا از سایرین نمی‌بینید و خود را همچون بقیه افراد تجربه می‌کنید.

شما می‌بینید، شما احساس می‌کنید، و مهمتر از همه اینکه می‌دانید و باور دارید که با دیگران یکی هستید.

۹. در الگوهای ذهنی شما تغییری ایجاد شده است

شما از خواب برخاسته‌اید و حالادیگر نمی‌توانید مثل گذشته بیندیشید.از این رو اندیشیدن به گونه‌ای دیگر را آغاز می‌کنید. روش‌های قدیمی تفکر دیگر نمی‌توانند واقعیت زندگی شما را بازتاب دهند. پس شروع می‌کنید به برنامه‌ریزی مجدد و پاکسازی ذهن‌تان که می‌توانند راه‌های قدرت بخشیدن به زندگی تان رابازتاب دهند. در مرحله‌ی نخست اجتماع و رسانه‌های اصلی زندگیتان از جانب شما مورد تردید قرار می‌گیرند و بیش از پیش زیر سوال می‌روند. سپس پرسش‌های شما نسبت به چرایی زندگی آغاز می‌شود و درباره هر سوالی که پاسخ آن رایک زمان به طور کورکورانه پذیرفته بودید جست‌وجو می‌کنید. یک فرآیند درونی تحول و برنامه‌ریزی مجدد ذهنی در شما آغاز می‌شود، آموزه‌های قدیمی را دور می‌ریزید و آنها را با حقایق جدید جایگزین می‌کنید.

۱۰. ذهن شما باز می‌شود و گسترش می‌یابد

چشم سوم

تمرکز و توجه شما بسیار بالا می‌رود. ذهن‌تان شفافیت پیدا می‌کند. دیگر تفکرات تان هویت شما را نمی‌سازند و فقط وسیله‌ای برای آفرینش و خلق محسوب می‌شوند. حالا به راحتی مفاهیم بسیار پیچیده را درک می‌کنید، مخصوصا موقعی که با هدایت روح به حقایق بالاتر را می‌آموزید.

ارتباطات شما با اطرافیان بسیار سریعتر رخ می‌دهد به گونه‌ای که قبل از این هیچوقت تجربه‌اش نکرده‌اید. رابرت مونرو، که به خاطر تجربه‌های خارج از بدن و سفرهای کیهانی‌اش شهرت دارد این وضعیت را این چنین توصیف می‌کند:

توپی از تفکرات که در ذهن هشیار ما منفجر می‌شود.

به این معنی که ارتباطات نه با کلمات بلکه توسط انرژی‌های فرستاده شده به ذهن برقرار شده است. این اطلاعات سرشار از انرژی در کسری از ثانیه دریافت شده‌اند و اگر نوشته شوند شامل جملات بسیار زیادی می‌شوند.

علائم باز شدن چشم سوم ۱۱: قدرت‌های روحی شروع به کار می‌کنند

تله‌پاتی بین بسیاری از مردم معمول و شایع است البته نه مثل آن چیزهایی که در فیلم‌های سینمایی علمی و تخیلی می‌بینیم. روشن بینی، روشن احساسی، غیب گویی، احساس از راه دور و ادراک فراحسی( (ESPو چند قدرت روحی دیگر در شما به کار می‌افتند. الهامات فقط یک حس برای شما به شمار نمی‌روند بلکه ابزاری جهت کار کردن با سطوح بالاتر آگاهی محسوب می‌شوند. همزمانی‌ها یکی پس از دیگری رخ می‌دهند و شما درمی‌یابید همه اینها راه‌های عالم هستی برای ارتباط با شما هستند

علائم باز شدن چشم سوم ۱۲: نهان هرچیز را می‌بینید و به معنای واقعی همه چیز پی می‌برید

به آنچه درون هرچیز وجود دارد آگاه می‌شوید. از تمام برنامه‌ریزی‌های جامعه برای تاثیرگذاری روی خودتان باخبر هستید. برچسب کالاها برای خرید را می‌بینید امادرواقع معنای اصلی آن که به شما می‌گوید: مصرف کن را می‌فهمید. شعار رای دادن حق شماست را می‌شنوید اما درواقع معنی اصلی پشت آن یعنی از سیستم حاکم اطاعت و پیروی کنید را درمی‌یابید. گاهی اوقات شمادر حال تماشای اخبار هستید اما به جای اینکه به گفته‌های مجری توجه کنید آنچه را که سعی داشته‌اند به شما القا کنند می‌فهمید.

شما می‌فهمید که هرچیزی برای شما یک درس پنهان دارد. پرندگان به شما می‌گویند که می‌توانید پرواز کنید و رها باشید، ستارگان بزرگی و عظمت را یادآوری می‌کنند، خورشید به شما می‌گوید که بدون نور هیچ چیز وجود نخواهد داشت، درختان می‌گویند هیچ عنصری بدون آب و خاک و نور وجود نمی‌یابد. و شما به این موضوع پی می‌برید که همه چیز در عالم هستی به هم وابسته و با هم در ارتباط هستند.

آنگاه شما شروع به یادگیری زبان پنهان طبیعت می‌کنید تابتوانید با زندگی سخن بگویید. می‌فهمید که همه چیز زنده است، آگاه است و سخن می‌گوید و بهوسیله جریان‌های انرژی با شما ارتباط دارند.

۷ خطرات باز شدن چشم سوم

بعضی از خطرات فشار آوردن برای باز کردن چشم سوم در ادامه آمده است.

۱. این کار می‌تواند انرژی بیش از حدی را به چاکرای فوقانی شما بفرستد

این کار باعث می‌شود احساس بلاتکلیفی، واپاشی شدید، و سردرگمی کنید و همچنین به سر درد یا میگرن یا خستگی مفرط دچار شوید.

۲. اگر چشم سوم به زور باز شود، فیلتر نشده خواهد بود

آیا دلتان می‌خواهد تمام ارواح جهان را یک به یک ببینید، یا فقط می‌خواهید آن‌هایی را که کائنات می‌خواهد نشان‌تان دهد ببینید؟ اگر چشم سوم‌تان را به زور وادار به باز شدن زود هنگام کنید (مثل این که فقط روی آن چاکرا کار کنید تا «ببیند» و روی بقیه‌ی چاکراها کار نکنید)، آن وقت فیلترهای طبیعی و سالمی که مانع می‌شوند ارواح و انرژی‌هایی که ترسناک و حواس پرت کن هستند را ببینید در اختیار نخواهید داشت.

۳. توانایی‌ها و ظرفیت‌های چشم خودتان را درک نخواهید کرد

چشم سوم چیزی بسیار بیشتر از «بینایی» است. این چشم به شما اجازه می‌دهد تصویر‌سازی کنید، رویاپردازی کنید، کشف وشهود داشته باشید، و صداهای معنوی بشنوید. همچنین دیدگاه روشنی نسبت به مسیر زندگی برایمان فراهم می‌آورد و ما را راهنمایی می‌کند، که چگونه با اراده‌ای بالاتر، این مسیر را بپیماییم. بیشتر مراقبه‌هایی که فقط روی چشم سوم کار می‌کنند از تمام خاصیت‌های ورای بینایی معنوی غفلت می‌کنند.

۴. اگر چشم‌تان به صورت طبیعی مثل چشم انسان‌ها نبیند ممکن است احساس بی‌لیاقتی یا خود کم بینی کنید

همانطور که پیشتر گفتم، همه‌ی چشم‌ها به یک صورت نمی‌بینند. ممکن است شم و شهودی باور نکردنی داشته باشید اما قادر نباشید انرژی‌ها را به وضوح شخصی که کنارتان ایستاده است ببینید. افتخار کردن به ظرفیت‌ها و توانایی‌های چشم‌تان شانه به شانه‌ی افتخار متفکرانه به کل وجودتان حرکت می‌کند، که این موضوع درسی لازم و مهم برای هر تمرین معنوی جامع به شمار می‌رود.

۵. اطلاعات غلط خواهید گرفت

وقتی چشم سوم‌تان متعادل نباشد، که تقریبا اگر تنها چاکرای «باز شده» باشد، همیشه چنین خواهد بود؛ در آن صورت اطلاعات غلط بسیار زیادی خواهید گرفت. رویاها واقعی به نظر می‌رسند، تجسم علوی برای پنهان کردن توهمات معنوی استفاده می‌شود، و مشاهده‌ی واضح هر چیزی دشوار می‌شود. برای کشف و شهود صحیح یا حتی پیش‌بینی‌ها و ذهن خوانی به ماهیت پایه‌ای چاکراهای پایینی قدرتمند نیاز دارید.

۶. شما را به یک منبع تغذیه‌ انرژی تبدیل می‌کند

اگر کارتان از پایه درست و محکم نباشد، حفاظت معنوی را تمرین نکرده باشید، یا انرژی را از چشمان خود به بیرون ساطع نکرده باشید، برای ارواح شریر به یک منبع تغذیه‌ی انرژی تبدیل می‌شوید. اگر به زور چشم سوم خود را باز کنید، قادر نخواهید بود رویاها، مناظر، و شهودی را که آنها برای‌تان می‌فرستند فیلتر کنید و این می‌تواند برای سلامت ذهنی شما بسیار خطرناک باشد.

۷. تمام ظرفیت نعمات شهودی / «روانی» خود را بیدار نخواهید کرد

تمام توانایی‌های معنوی از یک تمرین جامع و کامل می‌آیند، و وقتی کل سیستم انرژی را در نظر می‌گیریم همیشه قوی‌ترین و سالم‌ترین هستند. شهود و بصیرت فقط چشم سوم نیست، کل وجود شما می‌تواد ببیند و کشف و شهود کند، بنابراین اگر تمام انرژی‌تان با هم و به طریقی هدایت و فکر شده آزاد شوند شما از توانایی‌های بسیار قوی‌تری برخوردار خواهید بود. چاکراها را تفکیک و تقسیم نکنید، آنها همه با هم بدن شما را به عنوان منبع کل انرژی‌های نافذ تشکیل می‌دهند

این مطلب به عنوان یک مرجع کامل در حال تکمیل است.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – پریسا جعفری

منبع: هایرپرسپکتیو

چشم سوم : 27 خطر، روش و نشانه باز شدن چشم سوم ( آجنا)


برچسب ها

بازده

 1. محمد عرفان زاهدی گفت:

  من دستم گزگز میکنع چاکراش بازع

 2. لاله گفت:

  سلام من حدود چند سال هست که هر وقت یک خواب رو بصورت تکراری میبینم به صورت حوادث و بیماری تعبیر میشه و خوابهای راستینم خیلی زیاده ..شخصی به من گفت شاید با چشم سومت خوابهات رو به واقعیت تبدیل میکنی ..میخوام بدوم ممکنه همچین چیزی و چکار کنم

 3. Manein گفت:

  من دوست دارم چاکرا های بدنم فعال بشه باید چیکار کنم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

  • میلاد گفت:

   سلام من وقتی دارم مدیتیشن کارم می کنم احساس میکنم با زمین یکی شودم ودیگه نمی خواد بگم پا یا دستم سنگین شوده وقتی میگم زمین مرا سنگین کن وزن سنگین میشم آیا چاکرا اولم باز هست یا باید بیشتر تمرین کنم

 4. ناشناس گفت:

  شب تاریک و پر از وحشت است

 5. ناشناس گفت:

  جالب بود حالا ني فهمم چرا با خيلي از آدمهاي اطرافم طرز تفكرم متفاوت است و اين همه احساس تنهايي مي كنم حتي وقتي كه آدمها با من صحبت مي كنند. خيلي راحت دركشون مي كنم و ان ها از همصحبتي با من احساس آرامش دارند اما من خيلي زود خسته مي شم از بودن كنار آدم ها. گاهي با افسردگي اشتباه گرفته مي شه اما چون اين تنهايي از درك بيشتر هستش به نظرم با افسردگي فرق مي كنه.

  • س گفت:

   منم مثل شما بودم یه زمانی فردی سفید پوشو دیدم با ماها و ریش بلند و یه مدت هم صدام میزدن اما هرچقد سنم بالاتر رفت دیگه چیزی ازشون ندیدم فقط یه ترسی تو دلم هست ازشون اما هیچوقت بامن کاری نداشتن خواب جهنم رو هم من دیدم اما تو بیداری فقط صدا هارو میشنیدم و مرد سفید پوشو تو بچگی

 6. ناشناس گفت:

  سلام ، من خیلی چیزا ها پیش بینی میکنم اتفاق می افته حس ششم خیلی قوی یجورای ذهن ادم میخونم ، آیا میشه گفت چشم سوم من فعاله؟

 7. abass گفت:

  مطالب خوبی بود استفاده کردم اما به نظر من با باز شدن چشم سوم به هر حال دچار یک سری مشکلات میشی البته بیشتر این مشکلات باعث میشه بیشتر به طرف تنهایی بری متاسفانه چیزی رو حس میکنی که نه میتونی در موردش صحبت کنی و نه به کسی بفهمونی البته خودت به خوبی کنار میای ولی دیگران نه متاسفانه

 8. ......... گفت:

  جهان موازی با ما…خاطره هایی ک پاک نمیشن…یاد اوردن کودکی..دورن هرپیزی پیداست…فشار … میگرن….روح…..استفاده از ۳۰ درصد مغز…اخ اخ اخ

 9. ابوالفضل گفت:

  سلام نمیدونم چشم آجنا واقعیت داره یا نه اما اگه واقعیت داشته باشه احتمالا همون چشم برزخیه و اون افرادی که میخوان چشم برزخیشون باز بشه از طریق اسلامی و عرفانی بروند بهتره.

 10. آریا گفت:

  سلام مطلب بسیار مفیدی بود

 11. Me گفت:

  سلام من از بچگی همیشه فرق داشتم با همسنام منزوی بودم تنهایی رو دوست داشتم تو بچگی موجودات عجیبی رو میدیدم بعد اینکه به خواب میرفتم ولی سریع از خواب میپریدم و فرار میکردم ولی اونا هنوز دنبالم میومدن مامان و بابامو که بیدار میکردم فکر میکردن خواب دیدم و باور نمیکردن ولی مگه میشه هربار این خوابو دید و وقتی کامل از جات بلند میشی هنوز ادامه داشته باشه. یکبار یک موجود مانند شیطان داشت خفم میکرد گلومو گرفته بود و میکشید و من نمیتونستم حرف بزنم هرچی ایه هم خوندم فایده نداشت انقدر کشیده شدم تا اینکه سرم محکم خورد به در و تونستم پاشم تجربه های وحشتناکی بود و اخرین بارشم ۱۱ سالم بود که اتفاق افتاد. در ۱۷ سالگی یکبار روی تختم دراز کشیده بودم و در اتاقم باز بود و صدای اخبار تلویزیون و صدای پدرم ک راجب اخبار حرف میزد با مادرم رو میشنیدم سعی میکردم ک بخوابم بین خواب و بیداری تقریبا ولی با هوشیاری کامل راجب صداهای محیط دیدم ک یک نفر که لباس سفید پوشیده بود به من گفت بیا بریم باهم منم فقط گفتم که مادرم تحملشو نداره که من اینجوری دیگه نباشم و نابود میشه و یهو تونستم از جام پاشم یک بارم البته اینبار کاملا توی خواب جهنم رو دیدم که نمیدونم چقدرش به خاطر فعالیت مغزی بوده و اینکه اصلا چی حقیقته چی نیست و واقعا عذاب اوره ک هیج کس حقیقت رو نمیدونه مشکل اساسی من اینه که مغزم پره سوالاتیه ک هیچ کس جواباشو نمیدونه الانم سال هاست حس میکنم برای این دنیا نیستم و زندگیم با همسنام فرق داره افکارم علایقم کارهام. از چیز هایی که بقیه لذت میبرن لذت نمیبرم و برعکس. دوست دارم حقیقتو بدونم راجب خیلی چیزا نمیدونم گفتن اینا در اینجا درسته یا ن اما راه دیگه ای نمیشناسم واسه اینکه یک استاد راهنما پیدا کنم که کامل از چشم سوم بدونه لطفا اگر میشناسید بهم معرفی کنید شنیدم ک استاد خودش باید انتخاب کنه خب از کجا انتخاب میکنه بالاخره یک اشنایی اولیه نباید وجود داشته باشه ببخشید انقدر زیاد بود مرسی که خوندین

  • شمیم.shamim گفت:

   سلام خیلی ممنون که این مطالبو اینجا گذاشتید من دخترم و ۱۴سالمه و دوساله دنبال اینجور مطلبا هستم ی سوال داشتم که آیا وقتی ک چشم سوممون بازه میشه توی امتحانا نمره خوب گرفت؟؟؟

 12. ع دائی گفت:

  باسلام…درمورد چاکرت ها شنیده بودم ولی باین وسعت نه ….ولی بنده اغلب خواب هایی رو که میبینم یا همان روز یا چند روز بعد نشانه هاش نمایان میشه و بصورت عملی من می بینمش حتی مسائل مختلفی در این سالها برام اتفاق افتاد که من پس از دیدن نشانه های خواب دیده شده تونستم جلوش رو بگیرم باین شکل که خواب دیدم روز جمعه بود بعدازظهر با همسر بگو مگو کردیم و بحث بالا گرفت و شروع بدغذا و نزاع تند کردیم وخدا شاهد در اولین روز جمعه تمام نشانه هایی که در خوابم بود برایم اتفاق افتاد که در شروع بنده از منزل خارج شدم وبعد از ساعت برگشتم بمنزله که مسئله رو که قبلا دیده بودم را برایش تعریف کردم…..دوست عزیز حتی خواب دیدم که یکی از اقوام فوت کرده که ما داشتیم در منزل صبحانه می خوردیم ومن به خانمم گفتم خواب دیدم فلانی مرده ایشان گفت نه انشااله عمرش زیاد شده که به ساعت ۱۱ صبح نرسید و خبر آمد که نامبرده بزحمت خدا رفته …من موضوعاتی رو برام اتفاق می افته رو کمتر برای کسی تعریف میکنم و اینا با بعضی از روحانیون تحصیل کرده واگه در مسائل معنوی درمیان گذاشتم که انها متفق القول بمن گفته اند که رازت را بکشی نگو چون خدا چنین خواسته که تو از قبل چیزهایی را بدانی ….حالا چرا خودم هم نمیدانم…میخواستم ببینم آیا ارتباطی در رابطه با چاکرت ها وجود دارد یا خیر…‌سپاسگزارم

 13. نينا گفت:

  باسلام سپاس از مطالبتون
  بيشتر موارد را دارم ولي نه همه اش در واقع از بچگي اين موارد را داشته ام بعضي اوقات كاهش پيدا كرده و بعضي اوقات
  پيشرفت مي كرد امام من كاري براي باز شدنش نكردم

 14. Mahta گفت:

  به نظر من سعی بر باز کردنش نکنید چون مال من باز و خیلی سختی دارم میکشم

 15. Sogand گفت:

  لطفا کمکم کنید من میخوام چشم سوومم یازبشه

  • مدیر سایت گفت:

   سلام و وقت به خیر
   شوربختانه ما در این زمینه تخصص نداریم. فقط به انعکاس این مطلب مبادرت کرده ایم.

 16. خسته گفت:

  میشه یک استاد خوب بهم معرفی کنین
  تا بتونم این چشمم رو ببندم
  واقعا دلم تنگ زندگی معمولی مثل مردم عادی شده
  دیگه خسته شدم.
  ممنون از سایت خوبتون

  • مدیر سایت گفت:

   سلام و وقت به خیر
   شوربختانه ما در این زمینه فقط این مطلب را انعکاس داده ایم و از تخصص لازم (‌در صورت وجود)‌ برخوردار نیستیم. شخصی با این ویژگی ها را هم نمی شناسیم.

 17. وحید گفت:

  کسی میدونه خطر داره یانه؟؟؟
  من دارم سختی زیادی تحمل میکنم

  • مدیر سایت گفت:

   سلام و وقت به خیر
   طبق مطالب مرتبط اگر کسی به این توانایی برسد(‌در صورات وجود) نباید برای او خطری داشته باشد.

 18. نسیم گفت:

  چطور میتونم چشم سومم رو فعال کنم

 19. مهدی گفت:

  اینجوری ک شما گفتی من چشم سومم تقریبا بازه .ی م ت سعی میکردم حرفامو ب خانواده بفهمونم ولی اونا چیزای دیگه برداشت میکردن
  منم دیگه بیخیال شدم ولی من واقعا خودمو سوا از بقیه حس میکنم و مطمئنم دیدم نسبت به مسال با دیگران خیلی فرق داره حداقل 70درصد نشانه هایی رو ک ذکر کردی دارم
  اگه توصیه ای دارین خوشحال میشم.

 20. Helia گفت:

  سلام من از تنفس سایشی و راه نقطه ی سفید دارم استفاده میکنم و سردرد میگیرم وقتی به نقطه ی سفید نگاه میکنم یه چشم میبینم بعد از دقایقی این روش تا کی جواب میده

 21. Mahsa.jk گفت:

  من یه مدته که سردرد های شدید میگیرم و میتونم بعضی چیزا رو پیش بینی کنم به طوری که خودم وحشت میکنم مثلا وقتی به یک مساله فکر میکنم اگه نسبت بهش احساس دلشوره پیدا کنم یه جور واسه خودم تعبیر میکنم و اگه احساس آرامش عجیبی داشته باشم یه جور دیگه تعبیرش میکنم و در ۹۹ درصد مواقع پیش بینی هام درست از اب در میان علاوه بر اینا چند وقته که احساس عجیبی توی پیشونیم دارم از وقتی که اینطوری شدم وقتی با مامان و بابام حرف میزنم حرفامو نمیفهمن فکر میکنن خل شدم دوستامم همینطور من خیلی میترسم کمکم کنید

 22. h.t.m گفت:

  در هر فلکی مردمکی می‌بینم
  هر مردمکش را فلکی می‌بینم
  ای احوال اگر یکی دو می‌بینی تو
  بر عکس تو من دو را یکی می‌بینم

  مولانا

 23. علی گفت:

  جالب بود من این تجربه رو داشتم. مدت کوتاهی بود نتونستم تحمل کنم بیشتر احساس تنهایی که گفتید ازار دهندس.ولی فکر نمیکردم مطلبی در موردش پیدا کنم

 24. ندا گفت:

  من مدتي هست كه بيشتر اين موارد رأي تجربه ميكنم و فكر ميكردم مريض شدم يا اينكه دارم وارد ٤٠سالگي ميشم كه همه چيز برام عجيب شده
  ممنون ازتون

 25. Yalda گفت:

  سلام خسته نباشید
  من مدتیه درباره چشم سوم مطالعه میکنم و درست از وقتی که مطالعاتم زیاد شده قبل خواب وقتی چشمامو میبندم احساس خارش و حالت عجیبی بین دو ابروم و پیشانیم حس میکنم و این که قبل اتفاقات بد کمی احساس بدی دارم مثل دلشوره. خوابای زیادم میبینم که بیدار میشم فقط شاید یه تیکشو یادم میمونه.
  میخواستم راهنماییم کنید ایا ممکنه نشانه بازشدن چشم سومم باشه??

  • مدیر سایت گفت:

   سلام و درودها
   حقیقتا نمی توان تشخیص داد. این یک تجربه ی شخصی است. بیشتر مطالعه بفرمایید تا بیشتر بدانید که چه چیز را دارید تجربه می کنید و چطور کنترل اش کنید.

 26. Milad گفت:

  قبل از اینکه چشم سومتونو باز کنین به ترساتون غلبه کنین
  چون اون چیزایی ک بعد باز شدنش میبینین و حسش میکنین براتون فوق ترسناکه
  عد دیگه هستی

  • علی گفت:

   اصلا اینطوری ک میگی نیست انقد انژری داری ک میخواد از نوک انگشتات بزنه بیرون بیشتر از حد خوشحال میشی و اعتماد ب نفس خیلی خیلی بالایی میگیری ک باورت نمیشه

 27. hesam-em گفت:

  ممنون از مطالب مفید شما برام خیلی جالب بود منم دوست دارم اطلاعات بیشتری در این خصوص بگیرم.
  باتشکر

 28. شروین گفت:

  ممنون خیلی مفید بود

 29. مهدی گفت:

  لطفا کمکم کنید من چشم سومم بازه اما نمیخامش. یه سری تصویرات وحشتناک و فجیع میبینم
  از اینکه همش بخام بعنوان عجیب غریب یا غیب گو پیش اطرافیان شناخته شم خسته شدم
  از دیدن تضاویر وحشتناک پیش روم خسته شدم
  راهی وجود داره ک باز ببندمش؟ احساس میکنم از لحاظ روحی قدرتمندم اما از لحاظ جسمی تهی و صفرم

  • علی گفت:

   حاضرم شرط ببندم اصن چاکراتون باز نیس

  • ماریا گفت:

   اینکه شما تصاویر وحشتناک میبینین ربطی به چشم سوم نداره تا زمانی که خودتون نخواید نمیتونین این تصاویرو ببینین در ضمن این میتونه نشونه این باشه که کنترل چشم سوم شما ازدستتون خارج شده و باید با یک فرد متخصص در این زمینه صحبت کنید و درضمن چشم سوم هیچ ضرر شدیدی نداره فقط ممکنه اولاش کمی سردرد بگیرید

 30. م گفت:

  میگم من خیلی دچار فشار و درد در اون ناحیه میشم ینی ربط دار

 31. بهزاد گفت:

  مطالب خیلی جالب بود من دنبال یک استاد میگردم واسه چاکراها اگه در مشهد کسی رو میشناسید معرفی کنید ممنون میشم

 32. شیما گفت:

  سلام من واقعا خیلی از این علایم رو دارم.در ًضمن خیلی چیز هارو حس میکنم

 33. عباس گفت:

  آفرین بر شما که مطالب بسیار زیبا و جالب گردآوری کردید
  برای بنده که بسیار مفید ،سپاسگذارم.

 34. مسعود گفت:

  از زندگی طبیعی و خیرخواهانه لذت ببرید.باز شدن چشم سوم در نهایت چیزی جز تنهایی به بار نمی اورد.من این کار رو کردم ولی پشیمانم.احساسات زمینی کاملا از بین خواهد رفت .

 35. کیوان گفت:

  چجوری میشه جلوی این قدرتو گرفت؟هیچ کس از صدماتی که میزنه حرفی نمیزنه.این قدرت وجود داره حتی بیشتر از این متن،راهی هست که این حالتو بشه جلوشو گرفت و دیگه حسش نکرد؟هرچی سعی کنی که جلوی این قدرتو بگیری بیشتر به خود آدم صدمه میزنه

 36. sevda گفت:

  سلام. ببخشید من تنها یک بار برای باز بار کردن چشم
  سوم تمرین کردم و خیلی کم بین ابروهام احساس
  کشیدگی و سردرد میکنم.
  هنوز چشم سومم باز نشده؟
  میتونم از اینجا دیگه ادامه ندم و بیخیال چشم سوم بشم؟
  تاثیراتی داره آیا؟

 37. ابراکادوبرا گفت:

  من همه علائم به جز یه حدودی از مورد 7 رو دارم
  این یعنی الان با سه چشم میبینم؟!
  ولی فکر کنم این چشم سوم و چاکرا و این داستانها
  یک بخشی ریشه تو روانشناسی دارند
  یک مقدار عرفان و فلسفه های شرقی مخصوصا هندی
  و یک مقداری هم بستگی به فیزیولوژی بدن مثل هورمونها داره
  من فکر میکنم هر طور با مغز برخورد کنید همونطور نتیجه خواهید گرفت
  هر چند اگر این داستان چ سوم و چاکرا و… قابل اثبات تجربی و استفاده باشن خیلی مفیده
  اما خرافه پردازی و جفنگ بافی یکی از بیماری های دیروز و امروز بشر بوده و هست…

 38. دانیال الله دانه گفت:

  من چشم سومم بازه و حسش میکنم.تمام چاکرا های بدنم بازه ولی نمیدونم چرا نمیتونم تله پاتی کنم.اگه میتونید راهنماییم کنید.ممنون

  • احمد عباسی گفت:

   در مورد تله پاتی خدمتتون بگم در اثر گذر زمان در راه بهش میرسی این مسیر باید طی بشه از چشم سوم شروع میشه و تمام چاکراها خود به خود اگر مسیر رو درست بری در مورد غذا و تمرکز و فکر و چشم و نیت و تفکر باز همه در این راه اتوماتیک باز میشه و به حدی میرسی که میگن (فنا) یعنی در خالق ذوب میشی

 39. Javid گفت:

  سلام خسته نباشید من حدو 10سال هست ک چشم سوم دا م خیلی خوب عالی

 40. امیرمحمد گفت:

  چه طوری باید شروع کرد؟

 41. فردین دری نژاد گفت:

  سلام
  از مطالبتان خیلی خوشم آمد در صورت امکان لینک کانال تلگرامتان را لطفا برایم ایمیل کنید
  با تشکر

 42. رضا نوری وند گفت:

  چشم سوم واقعیت داره یا فقط نظریه هست

 43. bamdad گفت:

  متاسفانه انسان پس از رسیدن به چنین جایگاهی در جامعه و همنوعان خودش احساس تنهایی میکنه چون کسی نیست که بفهمه ودرک کنه ادم به چه ادراکاتی رسیده خلاصه مطلب انسان. از نظر بینشی وادراکی کاملا تنها میشه .این یک واقعیت هست وای کاش بودن ذهنهای هم طراز و ادمهایی که میشد تجربیاتتو با اونها درمیان بگذاری .

 44. مهدیس گفت:

  کسی هست که با تمرین چشم سومش باز شده باشه؟!

 45. علی م گفت:

  لطفا بگید چطوری چشم سوم که خود به خود باز شده رو ببندیم

 46. شکیلا گفت:

  دقیقآ منم

 47. ایلیا گفت:

  واقعا واسم جالبه .دوست دارم بیشتر در این خصوص اطلاعات بگیرم

 48. جلیل گفت:

  بسیار عالی تشکر از معلومات مفید شما.

 49. ... گفت:

  سلام.بابت مطلب خوبی که توی سایت قرار دادین ممنونم…
  ی سوال داشتم…
  بعد از باز شدن چسم سوم توی یک فرد ممکنه که روزی بسته شه؟
  یا اینکه برای همیشه باز میمونه؟

 50. سارا گفت:

  درصورت باز شدن چشم سوم نباید موضوع را به کسی بگیم؟ اتفاقی میوفته؟ لطفا جواب بدید!

 51. masoud گفت:

  باز شدن چشم سوم یک نوع روشن نگری و بیداری درون است ک برای کسانی ک در حالت عادی تا الا ب زندگی پرداختند ی مقدار سخت باشه دیدن چیز هایی ک شاید تا ب حال مثل آن هارو ندیده باشین فرورفتن در اعماق مسائلی ک در دنیای عادی قادر ب تجزیه و تحیلی آن نیستید دیدن نیرو هایی ک بعضی ها قادر ب تشخیص ان نیستند یک نوع روشن پنداری ک حتی ب دنیای پشت خودتت هم میتونی نگاه کنی شاید با برخورد اولیه با طرفت در 5 دقیقه تماام خصوصیات اون رو بفهمی امواج صادر شده از دیگران برات قابل برسی میشه و ب کشف بیشتر درون خودت میری تا جایی ک حرف از چیز هایی بزنی ک فقط روی کاغذ میتونی بکشی و قابل دیدن نیست.

 52. abdollah/shamim گفت:

  سلام ببخشید من دنبال استاد می‌کردم میشه راهنمایی ام کنید می‌خوام چشم سوم رو باز کنم

 53. مرضي گفت:

  همه راجبش فقط گفتن،ولي كسي كمك نميكنه اچشم فعال بشه يا ي راهنمايي كنه!
  ميشه لطفا تمرين يا كلاس يا دستورالعمل يا هر چيزي كه بشه شروع كرد بگيد

 54. narges** گفت:

  سلام ،من حدودا از وقتی یادمه یک سری موجوداتی رو میدیدم ،این از وقتی که یادمه ینی از بچگی اون موقها خیلی میترسیدم الانم میترسم ولی نه به اون شدت ،هاله های دورو اطراف آدمارو هم فقط چند بار ،میخواستم بدونم من الان تو چه وضعیتی هستم الان من ۱۷سالمه ،از استادا خواهش میکنم راهنماییم کنن ،میخوام راهنماییم کنید باید چیکار کنم؟

 55. حامد گفت:

  من از چشم سوم توقع بیشتر از اینا داشتم ، مطالبی که شما گفتین
  با کمی تفکر میشه افرادو پیش بینی کرد، حتی خطراتو فهمید
  من فک میکردم چشم سوم چیز جدیدی میخواد وااااضح به ما نشان بده

 56. Benita گفت:

  سلام
  به نظر من قبل از اینکه بخواید این کاررو شروع کنید همه جوانب هم بسنجید و راجبش تحقیق کنید
  من خودم میخواستم چشم سومم رو باز کنم اما با خوندن مطالبی در مورد عواقب بعدش کاملا پشیمون شدم!

 57. نوید گفت:

  سلام.از 2.3 ساعت پیش با دیدن 10 دقیقه اول فیلم دکتر استرنج علاقه مند شدم به شناخت چاکراهام.البته به خاطر مشکل یا بیماری که قبل تر داشتم با همچین چیزهایی آشنا شده بودم ولی فقط در حالت توهم ازش استفاده کرده بودم.خداروشکر الان در حالت طبیعی میخوام به این موضوع بپردازم.ممنون از اطلاعاتتون.راستی چجوری باید یه استاد پیدا کرد که تو این راه دچار مشکلات روح و روان نشوم.اگر میشود پاسخ سوالم را به ایمیلم ارسال کنید.چون سایت را فراموش میکنم.ممنونم

 58. مطالب جالب و بحث برانگیزوکاملا واقع بینانه است.‌ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی