کف بینی خط سرنوشت: 5 نکته برای رمزگشایی خط سرنوشت از کف دست

قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط سرنوشت را بدانید.

خطوط اصلی و فرعی در کف بینی

چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.

علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

در ادامه با کف بینی خط سرنوشت آشنا می شویم

۱. مکان و معنا خط سرنوشت

خط سرنوشت یکی از خطوط اصلی در کف بینی است. خطی عمودی است که از کف دست به سمت پایه انگشت وسط می‌رود. خط شروع آن می‌تواند هر جایی از پایه کف دست باشد ( اکثر افراد شروع آن را در وسط می‌بینند)

این خط خط زحل نیز گفته می‌شود. در چین، مردم به آن خط شغل می‌گویند زیرا سرنوشت شغلی فرد را نشان می‌دهد. از روی این خط می‌توانید تغییرات شغلی و توانایی کار در طول زندگی را بفهمید. اگر خط سرنوشت، واضح، عمیق، راست و بدون خطوط زیاد باشد، سرنوشت خوبی در شغل خواهید داشت. برخی افراد کف بین به این خط، خط شانس می‌گویند زیرا با شانس و موفقیت در ارتباط است.

۲. زمان در خط سرنوشت

خط سرنوشت در پایه کف دست با سن ۵ مشخص می‌شود

نقطه تلاقی خط سرنوشت و خط سر برای سن ۳۵ و نقطه تلاقی آن با خط عشق، سن ۵۵ است.

سن ۷۵ روی برآمدگی زحل قرار دارد.

بعد از دانستن زمان در خط سرنوشت، به راحتی می توانید بخت کاری و تقدیر خود در سنین مختلف را بفهمید.

۳. بدون خط سرنوشت

نبودن خط سرنوشت به معنای نداشتن شغل در طول زندگی نیست. نشان می‌دهد که شما همیشه شغل خود را تغییر می‌دهید و شغل ثابتی در طول زندگی ندارید. ممکن است به دلیل شخصیت بی‌دقت و بی‌توجه شما باشد. یا این‌که ممکن است کاری که به آن علاقه دارید را پیدا نکنید.

مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

۴. شکل خط سرنوشت

کف بینی خط سرنوشت : عمیق و بلند

– یک خط سرنوشت عمیق، راست و بلند که از پایه کف دست شروع می‌شود و تا برآمدگی زحل کشیده می‌شود ( زیر انگشت وسط) نشان دهنده توانایی شما در شروع و اداره کسب و کار خود است. شما معمولا روی اعتبار تاکید می‌کنید و می‌توانید با تلاش‌های بی‌پایان خود، شغلی موفق داشته باشید.

– اگر خط سرنوشت از وسط کف دست، کوچک‌تر و باریک‌تر شود، نشان دهنده شرایط شغلی خوب در جوانی و بد در میانسالی است.

کف بینی خط سرنوشت :سطحی

یک خط سرنوشت سطحی نشان دهنده کار سخت و کاری با فراز و نشیب زیاد است.

– اگر خط سرنوشت شما سطحی و پهن باشد، شما زندگی پر از کار و سختی خواهید داشت و به چیزهای بزرگ نمی‌رسید

– اگر خط، سطحی، کوچک و مبهم باشد، شما تقدیری معمولی خواهید داشت.

کف بینی خط سرنوشت :مورب

اگر خط سرنوشت شما مورب است، نشان می‌دهد که شما همیشه ایده‌های منحصر به فرد دارید و یک چیز را از جوانب مختلف می‌سنجید. معمولا به راه میان‌بر فکر می‌کنید و در کار خود موفق می‌شوید.

۵. مکان خطوط سرنوشت

شروع از خط زندگی

اگر خط سرنوشت شما از خط زندگی شروع شود، نشان می‌دهد که شما انرژی زیادی دارید. موقعیت شغلی شما می‌تواند با کار سخت و تلاش بالا برود. حتی اگر دستاورد بزرگی در زندگی نداشته باشید، می‌توانید از زندگی راضی بوده و از آن لذت ببرید.

شروع از خط سر

اگر خط سرنوشت شما از خط سر شروع شود، نشان دهنده موفقیت بعد از ۳۵ سالگی است. قبل از ۳۵، ممکن است مشکلات و موانع زیادی بر سر راه شغل خود داشته باشید. بعد از ۳۵، بخت شغلی شما بهتر می‌شود. با استفاده از منطق و تجربه خود، می‌توانید به موفقیت برسید.

شروع از خط عشق

اگر خط سرنوشت شما از خط عشق شروع شود، نشان دهنده موفقیت دیر هنگام در زندگی است. در جوانی، ثباتی در زندگی و شغل ندارید. بعد از ۵۰ سالگی، بخت خوبی در شغل خواهید داشت که نیازمند تلاش و کار سخت است.

مطلب مرتبط: کف بینی خط ازدواج: ۶ نکته برای رمزگشایی خط ازدواج از کف دست

شروع از برآمدگی ماه

اگر خط سرنوشت شما از برآمدگی ماه ( در پایه کف دست، سمت انگشت کوچک) شروع شود، نشان می‌دهد که شما به دلیل روابط خوب و استعداد خلاقی که دارید، به موفقیت می‌رسید. افرادی که چنین خطی دارند، معمولا همسر یا همراهی وفادار دارند.

شروع از برآمدگی زهره

اگر خط سرنوشت شما از برآمدگی زهره ( قسمتی از کف دست که خط زندگی و پایه انگشت شست در اطرافش قرار دارند) شروع شده و تا خط عشق کشیده شود، به این معناست که نگران پول نباشید زیرا از والدین، فامیل یا نیاکان خود به ارث می‌برید.

پایان یافتن در برآمدگی زحل

رپورتاژ

اگر خط سرنوشت شما از پایه کف دست شروع شده و در برآمدگی زحل ( زیر انگشت وسط) به پایان برسد، نشان دهنده شغل موفقی است که از هیچ شروع شده است. اگر خط خورشید با آن موازی باشد، کسب و کار شما روال خوبی دارد.

پایان یافتن در برآمدگی ژوپیتر

اگر خط سرنوشت شما از پایه کف دست شروع و در برآمدگی ژوپیتر (زیر انگشت سبابه) پایان یابد ، نشان دهنده شهرت خوب و استفاده خوب از قدرت است. شما در قدرت هستید و می‌توانید بهترین استفاده را از قدرت بکنید. بنابراین می‌توانید در زندگی به شهرت خوبی برسید.

پایان یافتن در برآمدگی خورشید

 

اگر خط سرنوشت شما از پایه کف دست شروع و در برآمدگی خورشید ( زیر انگشت حلقه) به پایان برسد، نشان دهنده استعداد هنری است. با استفاده از استعداد هنری خود به ثروت می‌رسید.

محاصره شدن با خط زندگی

اگر خط سرنوشت با خط زندگی محاصره شده باشد، نشان دهنده سوء استفاده از عواطف است. شما به یک مرد یا زن متاهل علاقه‌مند می‌شوید. بنابراین با چنین خطی، مشکلات زیادی خواهید داشت.

پایان یافتن در برآمدگی کیوان

اگر خط سرنوشت شما از پایه کف دست شروع شده و در برآمدگی کیوان ( زیر انگشت کوچک) به پایان برسد، موفقیت در شغل را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی را در هر دو دست دارید، نشان می‌دهد که در کسب و کار حرفه‌ای هستید و می‌توانید در تجارت به موفقیت برسید.

متوقف شدن با خط عشق

اگر خط سرنوشت با خط عشق به پایان برسد، نشان می‌دهد که شغل شما تحت تاثیر عواطف شماست. معمولا اجازه می‌دهید که احساس‌تان وارد کارتان شود یا تصمیم گیری‌های کاری را هدایت کند. همچنین سقوط کاری از سن ۵۰ را نیز نشان می‌دهد.

– اگر خط سرنوشت در مسیر خط عشق باشد، والدین شما در سن پایین شما از هم جدا می‌شوند. توصیه می‌شود اول ازدواج کرده سپس شغل خود را تثبیت کنید. فقط این راه می‌تواند باعث موفقیت شما شود.

– اگر خط سرنوشت وارد خط سر نشود، ثروت و شهرت زیادی را در جوانی نشان می‌دهد. همچنین ممکن است در وسط مسیر از کار دست بکشید و به موفقیت نرسید. اگر چنن خطی دارید، باید پس انداز کردن پول را یاد بگیرید.

متوقف شدن با خط سر

– خط سرنوشتی که در خط عشق متوقف شود نشان دهنده دست از کار کشیدن به خواست خودتان است. شما استعداد خوبی دارید. اما در ۳۵ سالگی، ممکن است با تصمیم اشتباه دست از کار بکشید. پس از این سن، موفقیت شغلی خاصی ندارید.

– اگر انتهای خط باریک شود، زندگی شما در آن دوره سخت خواهد بود.

کف بینی خط سرنوشت :شکسته

اگر در خط سرنوشت شما از خط سر تا خط عشق شکستگی وجود داشته باشد، نشان می‌دهد که شغل شما در ۴۰ سالگی خوب نیست. بعد از ۵۵سالگی، شغل‌تان خوب می‌شود. زنی با چنین خط، یک خانه‌دار بد بوده و به راحتی با پول فریب می‌خورد.

– شکستگی از پایه کف دست نشان دهنده کودکی سخت و شکست تحصیلی در جوانی است.

– شکستگی روی خط سرنوشت از وسط کف دست نشان دهنده پس‌روی در کار و از دست دادن دارایی بعد از جوانی است.

– اگر خط سرنوشت شما شکستگی دارد و مسیر خود را به موازات شکستگی طی می‌کند، به این معناست که کار خود را تغییر داده و کار جدیدی را شروع می‌کنید.

– متناوب: یک خط سرنوشت متناوب نشان دهنده بالا و پایین در کار است. معمولا علاقه و انرژی برای کار را ندارید بنابراین شغل خود را در زندگی به راحتی عوض می‌کنید. فاصله معمولا تغییر شغل را نشان می‌دهد.

کف بینی خط سرنوشت :چنگالی

– چنگال سه لبه در انتهای خط سرنوشت نشان دهنده زندگی با شهرت و ثروت است.

– چنگالی که از پایه کف دست شروع می‌شود و یکی از آن‌ها به برآمدگی خورشید و دیگری به برآمدگی زهره کشیده می‌شود نشان دهنده تمایل شدید و سرنوشت پر از نوسان است.

– شاخه‌ای که از خط سرنوشت به برآمدگی ژوپیتر کشیده شده و در برآمدگی کیوان به پایان برسد، به این معناست که بیشتر از یک کسب و کار یا شغل خواهید داشت یا مسئول چند شغل خواهید بود. با چنین شاخه‌ای، معمولا در قدرت هستید و شغل موفقی دارید.

کف بینی خط سرنوشت : جزیره

اگر جزیره‌هایی روی خط سرنوشت شما باشند، نشان دهنده موانعی در کار است. هر چه جزیره بزرگ‌تر باشد، مشکلات جدی‌ترند.

– یک جزیره روی نقطه اتصال خط سرنوشت و خط سر نشان دهنده شکست مالی یا شکست شغلی به دلیل تصمیمات اشتباه شماست.

– یک جزیره روی نقطه اتصال خط سرنوشت و خط عشق نشان دهنده مشکلات کاری به دلیل مشکلات عاطفی شماست.

– یک جزیره در انتهای خط سرنوشت نشان می‌دهد که شما الهامات خود را در زندگی نمی‌فهمید و بنابراین در سنین پیری، ناامید هستید.

– یک جزیره در ابتدای یک خط سرنوشت باریک نشان می‌دهد که شما غیر طبیعی متولد شده‌اید. شما یک بچه غیر قانونی یا یتیم هستید.

– یک جزیره در وسط کف دست و خط سرنوشت نشان دهنده پس‌روی در کار و سرنوشت پر از نوسان در میانسالی است.

کف بینی خط سرنوشت :زنجیره‌ای

– اگر خط سرنوشت شما در ابتدای خط زنجیره‌ای باشد نشان دهنده محیط زندگی ناخوشایند است که از تمرکز روی درس در جوانی جلوگیری می‌کند. به همین دلیل همیشه نمره‌های ضعیفی می‌گیرید.

– اگر خط سرنوشت در انتها زنجیره‌ای باشد، نشان می‌دهد که شغل‌تان در میانسالی به خوبی پیش نمی‌رود و شما شکست مالی خواهید داشت.

نوشته‌های مرتبط