تعبیر خواب گربه: ۴۰ تعبیر دیدن گربه در خواب

اگر شما صاحب گربه ای هستید و خواب گربه ببینید، این خواب چندان غیرطبیعی و غیرعادی به شمار نمی رود. شما در طول روز با گربه خود سر و کار دارید و مغز شما آن ها را درست مثل هر چیز دیگری که اطرافتان دیده می شود در خواب شبانه تان وارد می کند. نماد گربه معمولا روی کتاب های قدیمی، دیوارهای هنری و معماری های باستانی دیده می شود. گربه ها معمولا نماد خوشبختی و اقبال نیک هستند. با این وجود برخی اوقات هم برای کسانی که آن ها را در خواب و بیداری می بینند نماد بختی بد و شوم هستند. دیدن گربه در خواب با توجه به موقعیت و شرایطی که در خواب می بینید دربردارنده معانی و تعابیر متفاوتی خواهد بود. در این مقاله رایج ترین نمونه های خواب گربه را بررسی می کنیم و چگونگی تعبیر خواب گربه و نماد گربه در طول تاریخ را به شما آموزش می دهیم. پس با ۴۰ تعبیر خواب گربه با ما همراه باشید.

۱.تعبیر خواب گربه خوابیده یا گربه در حال خرخر

گربه ها معمولا حیوانات چندان فعالی نیستند و در دنیای واقعی اغلب در حال خوابیدن یا دراز کشیدن و لم دادن هستند. به همین دلیل دیدن گربه خوابیده در خواب تجربه ای غیرعادی به شمار نمی رود.

این خواب نشان دهنده آن است که شما در دوران بسیار مثبت و سازنده ای از زندگی خود به سر می برید و در این مرحله از زندگی احساس آرامش و خوشحالی را تجربه می کنید.

دیدن خواب گربه ای که در کنارتان یا در دامن شما خوابیده است نشانه ای بسیار مثبت و مبارک است. تعبیر این خواب آن است که شما بسیار خوشحال و شاد هستید و در زندگی یا خانواده خود تصمیمات بسیار خوبی می گیرید. شاید شما از مرحله ای سخت و طاقت فرسا عبور کرده اید و اکنون این مرحله را پشت سر گذاشته اید و در نهایت احساس آرامش درونی را تجربه می کنید.

۲.تعبیر خواب گربه ای که دوست دارد نوازش شود

گربه ها معمولا این کار را در دنیای واقعی انجام می دهند و به همین دلیل این خواب نیز خوابی بسیار رایج و متداول است. گربه دور و بر پاهای صاحبش می پلکد و عشق و توجه را از او طلب می کند. تعبیر این خواب بسیار مثبت و مبارک است زیرا نشان دهنده شما و افراد پیرامون تان است. دیدن چنین خوابی احتمالا نشان دهنده آن است که شما به دیگران وفاداری و عشق خودتان را می دهید و آن ها به همین دلیل قدردان شما هستند.

آن ها در شما یک دوست، شریک یا یک خویشاوند مهربان و خیرخواه را می بینند و گربه در خواب نشان دهنده این افراد و نیاز آن ها به شما و حضور شما در زندگی شان است.

۳.تعبیر خواب گربه ای عصبانی و پرخاشگر

از نظر ما معمولا گربه ها موجوداتی تهاجمی و پرخاشگر نیستند. آن ها معمولا در حال خوابیدن و استراحت کردن هستند یا اگر آن ها را بترسانیم از ما فرار می کنند. اما دیدن گربه ای پرخاشگر و عصبانی در خواب- بر خلاف مثال های بالا- دربردارنده تعبیری منفی است.

تعبیر این خواب معمولا آن است که شما در زندگی واقعی خود با تجربه هایی منفی و ناخوشایند روبرو خواهید شد. اگر در خواب ببینید که گربه ای می خواهد به شما حمله کند و شما را زخمی کند، شاید دیداری غیردوستانه و خصومت آمیز را با کسی تجربه می کنید یا با کسی رابطه بد و ناخوشایندی خواهید داشت.

این خواب نشان دهنده جنگ و نزاع ناشی از سوءتفاهم و تعامل نادرست است. حتی ممکن است گفتار یا رفتار  فردی به شما آسیب رسانده و احساس اندوه و زخم خوردگی را در شما باقی بگذارد. اگر گربه ای که در خواب می بینید با احتیاط دور و اطراف شما پرسه می زند و به شما اعتماد نمی کند، تعبیر آن است که درجه و میزان منفی گرایی پیرامون شما تشدید خواهد شد.

اگر در خواب ببینید که گربه بر جایی از بدن شما خراشی انداخته است، نشان دهنده آن است که در واقعیت از جانب یکی از نزدیکان خود مثل همسر یا شریک عاطفی تان احساس  خستگی و رنجوری عاطفی را تجربه خواهید کرد.

۴.تعبیر خواب گربه ای که از شما فرار می کند

خواب گربه در حال فرار تجربه ای جالب و شگفت انگیز است. قطعا این خواب نمایانگر چیزی ناخوشایند نیست و معمولا نشان دهنده آن است که در جایگاه فعلی خود در زندگی گیر افتاده اید و لازم است که بندها را گسسته و خود را از تمام چیزهایی که شما را در بند کشیده است دور کنید.

این خواب به این معنی است که شما در موقعیت شغلی خود، در رابطه عاطفی تان یا در هر حوزه دیگری از زندگی بیش از اندازه احساس محدودیت می کنید و نیاز دارید که خود را در این حوزه رها و مستقل سازید. اگرچه گربه ها ظاهرا موجوداتی وابسته به ما به نظر می رسند اما در واقع آن ها موجوداتی به شدت مستقل و متکی به خودشان هستند.

گربه ها قادر هستند روی پای خودشان بایستند، به تنهایی زندگی کنند و از هر طعمه ای که شکار می کنند خودشان را سیر کنند. گربه ها حیواناتی درنده و شکارچی هستند و این به آن معنا است که گربه ها در زنجیره غذایی در رتبه بالاتری قرار دارند و حیواناتی بسیار توانمند هستند. به همین دلیل است که وقتی در زندگی واقعی خود احساس گرفتار شدن می کنید و آماده هستید که به تنهایی به درون دنیای دیگری شیرجه بزنید، خواب گربه ای در حال فرار را می بینید.

در رابطه با زندگی عاشقانه نیز شاید احساس می کنید که باید رابطه عاطفی فعلی خود را ترک کنید و این رابطه انتظارات و توقعات شما را برآورده نمی سازد.

گربه در حال فرار همچنین نشان دهنده نیاز به روبرو شدن و مقاومت کردن در برابر گروهی از افراد است. این افراد در تلاش هستند تا محدودیت هایی را در رفتار شما اعمال کنند یا در نظر دارند تا شما را مجبور به انجام کاری کنند که خوشایند و مطلوب شما نیست. تعبیر این خواب انقلابی علیه هر نوع سرکوب و احساسی ناخوشایند است که شما آن را در دنیای واقعی تجربه می کنید و به این شکل در خواب شما پدیدار می شود.

۵.تعبیر خواب گربه بیمار یا مسموم شده

این خواب نمایان گر احساسات ناخوشایند شما نسبت به یکی از نزدیکان یا آشنایان تان است. تعبیر این خواب آن است که شما در برابر احساسات آن فرد احساس ناامنی می کنید و نسبت به رفتار او مشکوک هستید.

البته باید در نظر بگیرید که این تعبیر هیچ کاربردی در روابط عاطفی شما ندارد. بعلاوه این خواب می تواند نمادی از احساسات شما نسبت به یکی از اعضاء خانواده یا یکی از نزدیکان تان باشد. شاید احساس می کنید که فردی آنطور که باید رفتار نمی کند و به شما احترام کافی نمی گذارد.

همچنین دیدن گربه بیمار یا مسموم شده در خواب می تواند انعکاسی از آگاهی و فهم شما از این موضوع باشد که شما با آگاهی از اینکه کار نادرستی انجام داده اید احساس گناه می کنید. آگاهی ما چیزی است که هیچ راه فراری از آن وجود ندارد و به همین دلیل تجربه خواب تعقیب شدن توسط آگاهی خودمان معمولا تجربه ای غیرعادی به شمار نمی رود.

۶.تعبیر خواب گربه مرده

گربه مرده در خواب نمادی از یک رابطه از بین رفته و تاریخ گذشته در عالم واقعیت است. شاید به تازگی از یک رابطه ناخوشایند خارج شده اید یا شاید به تازگی تجربه طلاق را از سر گذرانده اید. احساساتی که معمولا در چنین موقعیت هایی تجربه می کنیم برای روح ما بسیار سنگین و آزاردهنده هستند و دیده شدن آن ها در قالب مرگ در خواب تجربه ای غیرمعمول به شمار نمی رود.

گربه مرده در خواب همچنین نشان دهنده رویدادی ناخوشایند و غیرسازنده است که قبلا در زندگی شما رخ داده است. شاید ماجرای ناخوشایندی در خانواده یا در زندگی یکی از نزدیکان تان احساس ناخوشایندی را در شما به وجود آورده است.

بطور کلی، مرگ گربه در خواب نشان دهنده اندوه عمیق و سنگینی روح شما است که اخیرا در نتیجه بدشانسی بزرگی آن را تجربه کرده اید.

۷.تعبیر خواب بچه گربه

هیچ خوابی روشن تر از این برای شما وجود ندارد. حتی اگر شما طرفدار گربه هم نباشید باز هم نمی توانید در برابر این توپک های خزه ای  زیبا و دوست داشتنی در بیداری یا خواب مقاومت کنید.

بچه گربه ها موجوداتی جذاب و دوست داشتنی هستند و حتی اگر یک بار آن ها را در خواب خود دیده باشید، این خواب نشان دهنده احساس نیاز به توسعه نفس و استقلال شما است. بچه گربه در خواب نماد پاکی و بی گناهی در بهترین شکل آن است. بنابراین اگر در خواب خود بچه گربه ببینید، تعبیر آن است که احتمالا باید بندها را باز کنید و رهایی و استقلال بیشتری را تجربه کنید.

۸.تعبیر خواب گربه ای در معرض خطر

اگر در خواب گربه ای را ببینید که در معرض خطر قرار دارد و شما باید آن را نجات بدهید، نشان دهنده آن است که شما باید دوباره احساس قدرت و کنترل خود بر زندگی را به دست آورید. حتی اگر هدف اصلی شما در زندگی کمک به سایر موجودات و مخلوقات با هدف فراهم کردن امکان زندگی کردن آن ها است، باید بدانید که بدون شک کمک به دیگران موجب می شود که فرد کمک کننده احساس قدرتمند بودن را تجربه کند و همچنین احساس کند کاری انجام داده که قبلا خود را قادر به انجام آن نمی دانسته است.

۹.تعبیر خواب گربه سیاه

گربه سیاه به ویژه برای افراد خرافاتی معمولا نماد چیزی ناخوشایند است. گربه سیاه اغلب با سحر و جادوی سیاه در ارتباط است و نشان دهنده این است که فرد خواب بیننده در زندگی خود نمی تواند استقلال و رهایی کافی داشته باشد. گربه سیاه به هیچ وجه تفاوتی با سایر گربه ها ندارد اما از آنجایی که از زمان های دور تحت تاثیر خرافه و باورهای غلط قرار گرفته است، برخی افراد آن را نمادی شوم و نحس در خواب می دانند.

دیدن گربه سیاه در خواب نشان دهنده ترس و واهمه شما در پیروی از شهود و ندای درونی تان در زندگی واقعی است. تعبیر این خواب آن است که شما باید بیشتر از همیشه به خودتان متکی بوده، خود را از دیگران بی نیاز کنید و خودتان را بیشتر باور داشته باشید. پس اگر گربه سیاهی را در خواب دیدید، نگران نباشید و سعی کنید تا در موقعیت های خاص زندگی بیشتر به ندای درونی خودتان و کمتر به حرف دیگران گوش فرا دهید.

۱۰.تعبیر خواب گربه سفید

به این ترتیب، اگر گربه سیاه نشانه بدی نیست آیا گربه سفید در خواب می تواند نشانه بدی باشد؟ پاسخ این سوال تا حدودی مثبت است. دیدن گربه سفید در خواب نشان دهنده برخی از مشکلاتی است که در آینده ای نزدیک با آن ها روبرو خواهید شد. این خواب نشان دهنده آن است که کسی یا چیزی به شما آسیبی می رساند و این وضعیت برای شما چندان راحت و آسان نخواهد بود.

۱۱.تعبیر خواب بازی کردن با گربه ها

از آنجایی که بازی کردن یکی از کارهای مورد علاقه و محبوب گربه ها در دنیای واقعی است بنابراین دیدن چنین خوابی چندان عجیب و غریب نیست. اگر در خواب تعدادی گربه  را در حال بازی ببینید، تعبیر آن است که شما باید کمی خود را رها کنید، به مسافرت بروید یا به یادگیری چیز جدیدی بپردازید تا کمی طعم و مزه به زندگی خود وارد کنید.

بطور کلی، این خواب نشانه ای مثبت است اما در عین حال از چیزی خبر می دهد که برای رسیدن به آن لازم است که کار و تلاش بیشتری داشته باشید.

۱۲.تعبیر خواب گربه های همسان

دیدن دو گربه کاملا شبیه به هم در خواب نشان دهنده نیاز شما به داشتن تعادل بیشتر در زندگی تان است. شاید چیزی در زندگی واقعی شما را آشفته و پریشان خاطر کرده است یا حتی به دلیل تعهدات و وظایف کاری تان احساس می کنید که در حال تکه پاره شدن و تجزیه شدن هستید.

۱۳.تعبیر خواب دیدن گروهی از گربه ها

اگر در خواب تعداد زیادی گربه ببینید که اطراف شما پرسه می زنند یا حتی گروهی از گربه ها را در خواب خود ببینید، تعبیر آن است که شما تمرکز خود را از دست داده اید و احساس می کنید که در زندگی غرق شده اید. اکنون زمان آن رسیده است که کمی سرعت و شتاب خود را کاهش دهید و خودتان را بیشتر سر و سامان دهید تا احساس گم شدن و غرق شدن درونی تان را متوقف کنید.

۱۴.تعبیر خواب جعبه مخصوص نگهداری گربه

این خواب هم تا حدودی با گربه در ارتباط است. دیدن جعبه مخصوص گربه در خواب نشان دهنده آن است که شما به دلیل انجام دادن کاری در گذشته یا به دلیل اتفاقی که در گذشته برایتان رخ داده است احساس پشیمانی و ندامت می کنید.

این خواب چندان رایج نیست و نشانه های دیگری هم وجود دارد که معمولا در خواب های ما دیده می شود و تعبیری یکسان با این خواب دارد. با این وجود، در صورتی که جعبه گربه ای را در خواب خود ببینید، تعبیر واقعی آن همان است که در اینجا برایتان ذکر کرده ایم.

۱۵. تعبیر خواب گربه ای که به طرز هیستریکی میو میو می‌کند

اگر در خواب ببینید گربه‌ای به طرز هیستریکی میو میو می‌کند ممکن است خیلی زود کسی به کمک‌تان نیاز پیدا کند، اما شما برای کمک وقت، منابع، یا دسترسی کافی نخواهید داشت.

۱۶. گربه‌ای در جلوی شما از جاده عبور کند

رپورتاژ

خواب اینکه گربه‌ای در جلوی شما از جاده عبور کند و به سمت دیگر برود به معنی آن است که وقتی طرح‌ها و نیت‌های‌تان به خاطر حوادث یا شرایط غیر منتظره‌ای که آشکارا ورای کنترل شما هستند شکست بخورند مایوس خواهید شد.

۱۷. گاز گرفتن گربه در خواب

اینکه در خواب ببینید گربه‌‌ای که قصد نوازشش را داشته‌اید شما را گاز می‌گیرد هشداری است مبنی بر این که باید مراقب اطرافیانی که می‌توانند آدم‌های دروغگو و فضولی از آب در بیایند باشید.

۱۸. خواب دعوای گربه‌ها

این که در خواب شاهد دعوای گربه‌ها باشید نشانه‌ی آن است که ممکن است خیلی زود قربانی سرقت خانه بشوید یا کسی ممکن است به ملک و قلمرو شما تعرض کند که ممکن است به از دست رفتن دارایی‌های ارزشمند‌تان بشود.

۱۹. خواب گربه در دامان شما

خواب این که به آرامی موهای گربه‌ای که در دامان‌تان دراز کشیده و خوابیده یا با شما بازی بازی می‌کند نوازش می‌کنید نشانه‌ی ناراستی است. این خواب یعنی قرار است در کارهای ناپسند یا مزمومی درگیر شوید که وعده‌ی ارائه فرصت‌هایی جهت نوعی مشوق و انگیزه به شما می‌دهند.

۲۰. گربه با موهای کثیف سیخ شده

خواب گربه‌ای با موهای کثیف و سیخ شده هشداری درباره‌ی دریافت خبرهای ناخوشایند است. این خبر ناخوشایند می‌تواندشنید بیماری یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده باشد.

۲۱. خواب حمله کردن گربه به شما

اینکه در خواب ببینید گربه‌ای با پنجه‌هایش به شما حمله می‌کند یعنی قرار است دشمنان قدرتمند و شروری در زندگی‌تان پیدا کنید. این آدم‌ها قصدشان آن خواهد بود که با تمام توان زندگی شما را خراب کنند و در سعی برای محروم گذاشتن شما از چیزهایی که برای‌تان عزیز و ارزشمند است بی‌رحم و پیگیر خواهند بود.

۲۲. خواب پیدا کردن جمجمه‌های گربه در سینک

این خواب می‌تواند به تصمیم جدی شما برای نداشتن هیچ حیوان خانگی دیگری، احتمالا نه فقط گربه بلکه هر حیوان خانگی، اشاره دارد به خصوص بعد از تجربه‌ی داشتن حیوانات خانگی که در گذشته مرده‌اند.

۲۳. خواب اینکه گربه‌ای کنار شما روی تخت دراز کشیده باشد

اگر در خواب گربه‌ای روی تخت کنارتان دراز کشیده باشد نشانه‌ی بدشانسی است. این خواب حکایت از آن دارد که یک سری رویداد نامطلوب و ناخوشایند را تجربه خواهید کرد که بر حرفه، پروژه‌ها، کسب و کار یا روابط شما تاثیری منفی به جا خواهند گذاشت.

۲۴. تعبیر خواب گربه‌ای که خوابیده است

این که خواب ببینید گربه‌ای به آرامی خوابیده است نشانه‌ی آرامش است. این خواب یعنی قرار است دوره‌ای از آرامش را در زندگی‌تان تجربه کنید که باعث خواهد شد دیگر نگران چیزهایی که باید مراقبت کنید نباشید و قادر خواهید بود زمان بیشتری را صرف مواظبت از خودتان بکنید.

۲۵. خواب خوردن گربه

این که خواب ببینید گربه‌ای را می‌خورید و از وعده‌ی غذایی خود لذت می‌برید نشانه‌ی آن است که دوباره قرار است با چیزی که در گذشته گم کرده‌اید یا جا گذاشته‌اید برخورد داشته باشید یا قرار است چیزی را که در مقطعی از زندگی‌تان بدون اجازه از شما گرفته شده است باز پس بگیرید.

۲۶. خواب گربه‌ای که با یک موش مرده بازی می‌کند

این که در خواب ببینید گربه‌ای یک موش را تعقیب می‌کند، می‌گیرد، می‌کشد و بعد با جسد آن موش بازی می‌کند یعنی سود زیادی نصیب‌تان خواهد شد یا از منابعی که انتظارش را ندارید ثروتی به دست خواهید آورد.

۲۷. خواب گربه‌ی خیس

این که گربه‌ای خیس شده را در خواب ببینید نماد آن است که قرار است لحظه‌ای را تجربه کنید که خشم خود را نسبت به کسی که ظاهرا شما را نا امید کرده است ابراز خواهید کرد. این شخص یا نتوانسته‌ است دستورات و سفارشات شما را انجام دهد یا فراموش کرده‌ است کاری را که خیلی مهم بوده برای‌تان انجام بدهد.

۲۸. تعبیر گرفتن گربه در خواب

این که در خواب‌تان گربه‌ای را دنبال کنید و بگیرید نشانه‌ی خوبی است حاکی از آن که طرح‌ها و رویا‌های‌تان در شرف به قوع پیوستن هستند. این خواب می‌تواند به معنی آن باشد که قرار است فردی را ملاقات کنید که نهایتا همدم‌تان خواهد شد و کسی که نگران آسایش و رفاه شما خواهد بود.

۲۹. خواب یک خانواده از گربه‌ها

اینکه یک خانواده‌ی متشکل از گربه‌ها را یکجا در خواب ببینید، مثلا گربه‌ی مادر با بچه‌گربه‌ها، یعنی برای افزایش تعداد اعضای خانواده‌تان در زندگی واقعی آماده می‌شوید که ممکن است باعث پر شور و جنب و جوش و پر مسئولیت شدن زندگی‌تان بشود.

۳۰. خواب غذا دادن به یک گربه

اینکه در خواب ببینید به گربه‌ای غذا می‌دهید یعنی برای مواجهه با خشم و خیانت از سوی آدم‌هایی که برای‌تان عزیز هستند و بسیار به آن‌ها اعتماد دارید آماده می‌شوید.

۳۱. خواب ببینید دور و برتان پر از گربه است

اینکه در خواب ببینید اطراف‌تان پر از گربه است نشانه‌ی خیانت است. این خواب یعنی با آدم‌هایی ارتباط دارید که مستعد آن هستند که از پشت به شما خنجر بزنند و در حالی که اصلا از آن‌ها انتظار ندارید پشت‌تان را خالی کنند.

۳۲. خواب آسیب زدن به یک گربه

اگر در خواب ببینید به گربه‌ای آسیب می‌زنید نشانه‌ی بدی است. این خواب یعنی یا رفتار بد و ناخوشایندی از خود بروز خواهید داد یا نمی‌توانید در مواجهه با مشکلات و مسائل جدی که به اقدام سریع و تصمیم‌ گیری‌های محکم احتیاج دارند خوب عمل کنید.

۳۳. خواب ببینید میمونی یک گربه را می‌کشد

میمون‌های خشن در خواب انعکاسی از شخصیت بدخلق خودتان و تمایل ذاتی‌تان به دخالت در درگیری‌ها، دعواها و ناسازگاری‌های غیر ضروری است، بیشتر از همه در خانواده‌ی خودتان. ممکن است در وضعیت خستگی، ناراحتی یا انزجار از کارها و مسئولیت‌های روتین قرار داشته باشید و به طرز فزاینده‌ای از اتفاقات بسیاری که درست جلوی‌ چشم‌های‌تان رخ می‌دهند خسته شده باشید.

۳۴. برخورد با گربه‌ای آسیب دیده

گربه‌ها معمولا نماد بد اقبالی هستند، و خبر از رسیدن دوران‌های سخت و بد شانسی می‌دهند. اگر در خواب گربه‌ی مرده‌ای پیدا کنید نشان از افزایش شر در زندگی یا وسوسه‌ی انجام کارهای غلط است. با آنکه ممکن است از شکستن قانون یا اصول اخلاقی اجتناب کنید، برداشتن گربه نشان دهنده‌ی آن است که ممکن است تسلیم آرزوهای تیره و تار بشوید مگر آنکه خویشتن‌داری فوق‌العاده را تمرین کنید یا از دیگران بخواهید به شما کمک کنند.

۳۵. خواب گربه‌هایی که دمشان را بالا گرفته‌اند

وقتی گربه‌ای براق می‌شود این نشانه‌ی اعتماد به نفس است . در نتیجه اگر خواب گربه‌ای را در چنین حالتی دیدید، این خواب به اعتماد به نفس درست و حس استقلال شما اشاره دارد. ممکن است درباره‌ی وضعیت کنونی‌تان در محل کار یا زندگی شخصی احساس اطمینان و امنیت اشته باشید. یا اینکه گربه می‌تواند نماد شخصی زیرک یا مرموز در حلقه‌ی اجتماعی اطراف‌تان باشد. این احتمال وجود دارد که این فرد احساسات یا خشم شما را برانگیزاند و موجب آزارتان شود.

۳۶. اگر خواب ببینید پدربزرگ‌تان گربه‌ی بیماری را کتک می‌زند

گربه‌های حیواناتی چابک و مستقل هستند، و اغلب به اشتباه آن‌ها را مغرور می‌پندارند. گربه در خواب می‌تواند نشانه‌ی جنبه‌ای از شخصیت‌تان باشد که رها شده و رک و راست است. بزرگترهای خانواده ممکن است از این رک بودن شما آزرده خاطر شوند و آن را گستاخی به حساب بیاورند. سوء برداشت و اختلاف نسل می‌تواند اساسا شما را به مشکل دچار کند. کمی درک بین شما و طرف مقابل‌تان برای اجتناب از درگیری‌های احتمالی در آیند می‌تواند کمک کننده باشد. غرور شما نیز می‌تواند در این زمینه نقش داشته باشد، اما چیزهای بسیار بدتری از آسیب دیدن شخصیت و نفس آدم‌ها در جهان وجود دارد.

۳۷. خواب ببینید همسایه‌ّها گربه‌ها را می‌کشند

کشتن گربه‌ها در خواب به نظر می‌رسد نشان دهنده‌ی افزایش جسارت شما در اقداماتی باشد که در مرز غیراخلاقی یا غیر قانونی بودن قرار دارند. ممکن است دیگران از شما بخواهند در رفتارتان تغییراتی بدهید. صحنه‌ی مشاهده‌ی گربه‌های مرده نشان می‌دهد دوستان و خانواده‌تان ممکن است در کارهای‌تان دخالت بکنند چون آن‌ها خود واقعی شما را می‌شناسند و می دانند که هرگز نفس شما در چنین رفتار یا اعمال وحشتناکی خودش را درگیر نخواهد کرد. احتمال بیشتری وجود دارد که تاثیر دوستان ناباب و فشار آن‌ها باعث شده باشد به این طریق عمل کنید.

۳۸. خواب مردن گربه‌ای در آغوش شما

مردن گربه در خواب‌تان به نظر می‌رسد حاکی از پشیمانی‌تان بابت انجام اقدامات و کارهایی در گذشته باشد. خود گربه ممکن است با روابط یا مسائل جنسی مرتبط باشد بنابراین احتمال دارد احساس خجالت زدگی درباره‌ی کارهایی در گذشته که اکنون همه از آن باخبر شده‌اند داشته باشید. عاقلانه به نظر می‌رسد مدتی آفتابی نشوید تا کسانی که از غیبت کردن لذت می‌برند داستان دیگری برای غیبت پیدا کنند.

۳۹. خواب ببینید گربه‌ای سگی را راه می‌برد

گربه‌ها موجودات زیرکی هستند که معمولا با استقلال و شخصیت چابک ارتباط مفهومی دارند. در ضمن سگ‌ها نیز بهترین دوست انسان‌ها به حساب می‌آیند و معمولا نماد وفاداری و امنیت هستند. از این رو اگر در خواب ببینید گربه‌ای سگی را راه می‌برد احتمالا به معنی آن است که فردی فضول ممکن است دوستان‌تان را علیه شما متحد کند. این فرد می‌تواند کسی باشد که نسبت به دستاوردها و موفقیت‌های شما حسودی می‌کند. گربه نیز می‌تواند کسی باشد که سعی دارد یک موفقیت عاشقانه را به مخاطره بیندازد و به همین خاطر رفتاری گربه صفتانه دارد.

۴۰. خواب ببینید یک گربه و مار کبری همدیگر را بکشند

زندگی کردن با یک گربه در خواب احتمالا بازتابی از استقلال و اتکای‌به ‌نفس شما است. شاید به غنیمت شمردن دم اعتقاد دارید و از زندگی کردن در لحظه لذت می‌برید. در ضمن، کبرای قول پیکر که از درب خانواده‌ی دوست‌تان نگهبانی می‌کند می‌تواند نشانه‌ی شکاف عظیمی بین شما دو نفر در واقعیت باشد.

شما احتمالا دچار سوء تفاهمی می‌شوید که به مجادله‌ای می‌انجامد که می‌تواند به احساسات هر دو شما آسیب بزند. یا، گربه و کبری می‌توانند نشان دهنده‌ی دو جنس مخالف باشند چون گربه نشانگر زنانگی است در حالی که ویژگی‌های مردانه با مار کبری مرتبط است. اگر در واقعیت شما دو نفر مرد و زن باشید آن وقت درگیری ممکن است از مسائل جنسیتی یا نگرانی‌های جنسی ناشی شود به ویژه اگر یکی از شما به احساسات دیگری پناه برده باشد.

برای مشاهده سایر تعبیر خوابها اینجا کلیک کنید.

منبع dreamlookup
نوشته‌های مرتبط