تعبیر خواب همجنسگرایی: ۱۳ تعبیر دیدن لواط و همجنسگرایی در خواب

یکی از خواب‌های بسیار رایج، اما اغلب سوء برداشت شده، خواب انجام فعالیت جنسی با یک همجنس است. به ویژه در محیط کاری، خواب ارتباط با سایرین به روشی صمیمی می‌تواند نماد نحوه‌ی کشف و یکی کردن نگرش‌ها یا رفتار دیگری توسط شما باشد. در یک وضعیت رقابتی، «بالا رفتن از سر و کول هم» می‌تواند نماد احساسات‌تان درباره‌ی چیزه شدن یا مورد چیرگی قرار گرفتن در محیط کار باشد. صمیمی بودن با همجنس روشی برای «افزایش» جنبه‌های عمیق‌تر هر یک از ماهیت‌های زنانه (حساس/بصری) یا مردانه (ابراز کننده / توانمند) است. این نوع از خواب‌ها می‌تواند کشف و شهودی از تشنگی یا کمبود محبت شما از سوی مادر یا پدرتان باشد و نماد تبدیل و تغییر نقشی که در زندگی بر عهده گرفته‌اید. در ادامه نکات بسیار جالبی درباره تعبیر خواب همجنسگرایی آمده است.

تعبیر خواب همجنسگرایی

۱. دیدن یک (مرد) همجنسگرا (گی) در خواب یا اینکه خودمان همجنسگرا هستیم

اگر در خواب یک مرد همجنسگرا ببینیم یا خواب ببینیم خودمان همجنسگرا شده‌ایم، این خواب بازتابی از تضادهای شخصیتی‌ است و اگر مدام تکرار شد، به شما توصیه می‌کنیم به دنبال کمک پزشکی و معنوی باشید. (اگر در هفته‌های پس از آن تکرار نشد، مشکلی نیست، اما اگر تکرار شد، در اکثر موارد می‌توانید اعتماد بیشتری به جنس مخالف بکنید و برای حل مشکل‌تان کمی نیایش کنید.)

۲. اگر خواب ببینیم دشمن‌مان همجنسگرا است و قصد اغفال‌مان را دارد

اگر در زندگی واقعی دشمن داشته باشیم (همجنس خودمان) و خواب ببینیم او همجنسگرا است و سعی دارد ما را اغفال کند، و ما با او رابطه برقرار می‌کنیم، معنی‌اش این است که آن شخص یک فرد ضداجتماع است، به نحوی که این خواب به ما می‌گوید نباید این بازی را ادامه دهیم، به عنوان مثال، اگر آن شخص به ما حمله کند، بهترین کار نادیده گرفتن و پاسخ ندادن به پرخاشگری او است. اما اگر در خواب ببینیم وقتی او تلاش می‌کند ما را بفریبد دست رد به سینه‌اش می‌زنیم، معنی‌اش این است که ما کار درست را انجام می‌دهیم، به عنوان مثال: اینکه آن شخص سعی می‌کند به طریقی به ما حمله کند اما ما به سادگی او را نادیده گرفته‌ایم، و این چیز خوبی است.

۳. خواب ببینیم کسی کنایه‌ی همجنسگرا بودن به ما می‌زند

دیدن این خواب یعنی اینکه ما رفتار نادرستی داریم، چه نادرست به لحاظ جنسیتی که داریم یا چیزی غیر اخلاقی که در جامعه به دید بدی به آن نگاه می‌شود.

۴. اگر خواب ببینیم یک مرد همجنسباز کسی را که می‌شناسیم می‌رباید

اگر چنین خوابی ببینیم و اینکه در انتها آن فرد می‌خواهد با آن شخص همجنسگرا بماند یعنی فرد ربوده شده توسط نیمه‌ی تاریک وجود خود اغفال شده است. این خواب به ما می‌گوید در صورت امکان باید به آن فرد کمک کنیم تا شخصیت و اعتقادات خود را تقویت کند، که این کار را می‌توانیم از طریق خوب نصیحت کردن انجام دهیم.

۵. خواب ببینیم همجنسمان ما را می‌بوسد و جای آن می‌ماند

در تعبیر خواب همجنسگرایی دیدن چنین خوابی یعنی اینکه بهتر است کارهای غیر اخلاقی که بعدن از انجامشان پشیمان می‌شویم نکنیم.

۶. خواب انجام عمل همجنسگرایانه و اکراه از انجام آن

اگر خواب ببینید مشغول انجام عمل همجنسگرایانه هستید اما از این کار اکراه دارید یا خیلی مشمئز کننده است، معنی‌اش آن است که زندگی جنسی‌تان سخت و خسته کننده شده است.

۷. تعبیر خواب همجنسگرایی کسی که دوستش دارید

این خواب به معنی آن است که راه دیگری در قبال آن فرد ندارید، یا اینکه او (مرد/زن) دچار تضادهای شخصیتی است که همین توصیه‌ای به شما است برای اینکه به آرامی به او نزدیک شوید و اول بگذارید به حضورتان عادت کند، و اینکه چنین تضادهایی اغلب به خاطر ترس ناخودآگاه از جنس مخالف به وجود می‌آیند، اما با کمی کمک و احیاء اعتماد به نفس می‌توان از دست این مشکل خلاص شد.

رپورتاژ

۸. اگر بر اثر تماشای پرنوگرافی زیاد، خواب ببینیم مجبور به همجنسگرایی هستیم

در این حالت معنی خوابمان آن است که به منظور پیشگیری از پیشرفت مشکلات هویت جنسی‌مان، باید نظم و انضباط بیشتری در این زمینه داشته باشیم و از هر گونه زیاده روی پرهیز کنیم.

۹. خواب ببینید کسی که می‌شناسید همجنسگرا شده است

اگر خواب ببینید شخصی را که می‌شناسید رفتار همجنسگرایانه از خود نشان می‌دهد، معنی‌اش این است که آن شخص دچار تضادهای شخصیتی است.

۱۰. اگر زنی خواب ببیند همسرش همجنسگرا است

چنین خوابی به معنی آن است که شوهرش تضادهای شخصیتی دارد یا جدیدا کاری غیر اخلاقی انجام داده است.

اما اگر خواب ببیند شوهرش با یکی از دوستانش رابطه‌ی همجنسگرایانه دارد، یعنی او اخیرا با دوستش کاری غیر اخلاقی یا ممنوعه انجام داده است.

۱۱. خواب ببینید می‌خواهید از یک همجنس بوسه بگیرید

اگر خواب ببینید قصد دارید از همجنس‌ خودتان بوسه بگیرید اما در نهایت این کار را نمی‌کنید، معنی‌اش آن است که شخصیت‌تان هنوز به هوبی تعریف نشده است که در واقع توصیه‌ای است به ما برای اینکه بیشتر به جنس مخالف اعتماد کنیم.

۱۲. اینکه خواب ببینیم معلم‌مان (مرد/زن) همجنسگرا است

چنین خوابی نشان از تضادهای شخصیتی او دارد. همچنین ممکن است به معنی آن باشد که برای اینکه یاد بگیریم با یک فرد همجنسگرا باید چگونه رفتار کنیم به مشورت و مشاوره‌ی آدم‌های کاربلد نیاز داریم.

۱۳. خواب تراجنسه بودن

چنین خوابی از مشکلات شخصیتی حکایت دارد، اما گاهی نمایانگر شخصی نادرست و ریاکار است.

برای مشاهده سایر تعبیر خوابها اینجا کلیک کنید.

تعبیر خواب دویدن: 20 تعبیر دیدن دویدن و گریختن در خواب

نوشته‌های مرتبط