کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تعبیر خواب مارمولک: ۴۹ نشانه شناسی و تعبیر دیدن مارمولک در خواب

دیدن مارمولک در خواب چندان رایج نیست، اما نمادشناسی آن‌ها می‌تواند بسیار جالب باشد. در این مقاله فرصت آن را خواهید داشت تا مطالبی درباره‌ی رایج‌ترین نشانه شناسی ها و تعبیر خواب مارمولک بیاموزید. ما سعی خواهیم کرد نماد این خواب‌ها و اهمیت‌شان را برای‌تان توضیح بدهیم.

تعبیر خواب مارمولک

تعبیر خواب مارمولک

۱. تعبیر خواب مارمولک در حالت کلی

اگر خواب مارمولک ببینید اما هیچ جزئیاتی از خواب‌تان را نتوانید به یاد بیاورید، در آنصورت به تعبیری کلی از خواب مارمولک نیاز خواهیم داشت.

در واقع، این خواب نمادی منفی است و ممکن است نشانه‌ی هشدار باشد. خیلی زود یکی از نزدیکان به شما فریب‌تان می‌دهد و به شما حمله می‌کند، بنابراین باید مراقب باشید. ممکن است خبر نداشته باشید اما دشمنان زیادی در زندگی دارید. باید در محل کار خیلی مراقب باشید و به هر کسی اعتماد نکنید چون کسانی نسبت به شما نیات بدی دارند.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب واژن: ۱۵ تعبیر دیدن آلت تناسلی زنان در خواب

۲. تعبیر خواب مارمولک در حال خزیدن

اگر چنین خوابی ببینید، باز هم نشانه‌ی بدی است. این خواب احتمالا هشداری است به شما برای آنکه مراقب باشید چون ممکن است فرد خطرناکی در اطراف شما باشد. این شخص احتمالا می‌خواهد کار بدی با شما انجام بدهد و شاید فرد بسیار شروری باشد.

۳. تعبیر خواب مارمولک که روی بدن شما می‌خزد

اگر چنین خوابی ببینید، ممکن است برای‌تان بسیار معذب کننده‌ و منزجر کننده باشد. ممکن است ترسناک هم باشد. وقتی نوبت به نمادشناسی این خواب می‌رسد، باید بگوییم که یعنی در دوره‌ی پیش رو مجبور خواهید بود با چالش‌ها و دشواری‌های بسیاری روبرو شوید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب شتر: ۴۵ تعبیر و معنی مختلف دیدن شتر در خواب

۴. تعبیر خواب مارمولک که به شما حمله می‌کند

اگر در خواب ببینید مارمولکی به شما حمله می‌کند، این خواب نیز بد یمن است. این خواب یعنی شخصی نزدیک به شما چیزی را از شما پنهان خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که برای انجام کاری اشتیاقی قوی دارید اما آن شخص مانع رسیدن شما به آن می‌شود.

اما، این خواب می‌تواند توضیح دیگری نیز داشته باشد. این خواب می‌تواند به معنی آن باشد که یکی از نزدیکان‌تان وقتی که اصلا انتظارش را ندارید به شما خیانت خواهد کرد. اما، اگر مارمولک در خواب متهاجمانه به شما حمله کند، این خواب می‌تواند هشداری برای ما شما باشد.

۵. خواب حمله کردن به یک مارمولک

اگر خواب ببینید به مارمولکی حمله می‌کنید، یعنی برای رسیدن به اهداف‌تان و موفقیت هر کاری انجام می‌دهید. شما به توانایی‌های خودتان باور دارید و هرگز تسلیم نمی‌شوید. شما آمادگی غلبه بر تمام ترس‌ها و موانعی که ممکن است سر راه‌تان ظاهر شوند را دارید.

۶. خواب فرار کردن از دست یک مارمولک

اگر خواب ببینید از مارمولکی فرار می‌کنید، به معنی آن است که در عالم بیداری از کسی می‌ترسید و از این شخص فرار می‌کنید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب حنا: ۱۳ تعبیر دیدن حنا و حنا بستن در خواب

۷. خواب گرفتن یک مارمولک

اگر در خواب مارمولکی را بگیرید، یعنی این که دوره‌ای عالی پیش رو خواهید داشت. بر تمام موانع موجود بر سر راه‌تان غلبه کرده‌اید و حالا زمان لذت بردن است.

شما به استعداد‌های‌تان باور دارید و از بینش و بصیرت‌تان پیروی می‌کنید. شما آمادگی آن را دارید که فصلی جدیدی از زندگی‌تان را آغاز و گذشته را پشت سر رها کنید.

۸. خواب ببینید موفق به گرفتن مارمولک نمی‌شوید

شما دلباخته هستید و از دلبر خود بیش از حد انتظار داشته‌اید، اما به نتیجه‌ای نرسیده‌اید. به خاطر همین موضوع بسیار ناراحت هستید و نمی‌دانید چگونه بر این یاس و نا امیدی فائق آیید.

۹. خواب زخمی شدن یک مارمولک

اگر خواب ببینید مارمولکی زخمی می‌شود، این خواب نماد مشکلاتی است که ممکن است در ازدواج یا رابطه‌تان به وجود بیاید. این خواب هشداری است به شما تا با شریک عاطفی‌تان درباره‌ی تمام مشکلاتی که ممکن است در رابطه‌تان وجود داشته باشد صحبت کنید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب برنج: ۳۵ معنی و تعبیر دیدن برنج و پلو در خواب

۱۰. تعبیر خواب مارمولک مرده

اگر مارمولک مرده‌ای را در خواب ببینید، این خواب مفهوم بدی دارد. شخصی که عاشقش هستید احتمالا فریب‌تان می‌دهد و شما از این موضوع خیلی مایوس خواهید شد. این احتمال وجود دارد که شریک عشقی‌تان به شما خیانت کند، و شما باید برای شنیدن این خبر بد از شخصی آمادگی داشته باشید.

۱۱. خواب ببینید مارمولکی را کشته‌اید

اگر خواب دیده باشید مارمولکی را کشته‌اید، این خواب می‌تواند به معنی آن باشد که بر تمام مشکلات و دشواری‌هایی که اکنون دارید فائق می‌آیید. شما شخصی قوی و با پشتکار هستید و نتیجه‌ی تلاش‌های‌تان را خواهید گرفت. این خواب همچنین می‌تواند به معنی آن باشد که می‌خواهید دوباره شهرت خوبی به هم بزنید.

۱۲. خواب مارمولک سبز

اگر مارمولکی که در خواب می‌بینید سبز باشد، به معنی آن است که مشکلات زیادی در آینده‌ای نزدیک خواهید داشت اما نگران نیستید چون آن ها را به راحتی حل خواهید کرد.

۱۳. تعبیر خواب مارمولک آبی

اگر مارمولکی که در خواب دیده‌اید آبی باشد هشداری است که برای حملاتی در آینده‌ی نزدیک آماده شوید. کسی از همکاران‌تان به شما حسادت می‌کند و سعی خواهد کرد به شما آسیب بزند.

۱۴. تعبیر خواب مارمولک بسیار بزرگ

اگر در خواب مارمولک بسیار بزرگی را ببینید، به معنی آن است که باید مراقب باشید چون کسی می‌خواهد به شما آسیب بزند.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب سگ بزرگ: ۱۰ تعبیر دیدن سگ بزرگ در خواب

۱۵. خواب نگهداشتن مارمولک به عنوان حیوان خانگی

اگر چنین خوابی ببینید، به معنی آن است که هم اکنون در وضعیت خطرناکی قرار دارید. این امکان وجود دارد که فرد بسیار خطرناکی اطراف‌تان باشد پس باید مراقب باشید. احتمالا این فرد خطرناکی یکی از افراد محل کارتان باشد، پس بهترین کار آن است که از او فاصله بگیرید.

۱۶. خواب مارمولکی در آفتاب

اگر خواب مارمولکی را زیر نور آفتاب ببینید، بسیار خوش یمن است. این خواب نشان از آن دارد که دوره‌ی خارق‌العاده‌ای پیش رو خواهید داشت.

در هر کاری که انجام می‌دهید موفق خواهید شد و از تمام جنبه‌های زندگی‌تان رضایت خواهید داشت.

۱۷. خواب خوردن مارمولک

اگر در خواب ببینید مارمولکی را می‌خورید، این خواب نمادی مثبت دارد. معنی‌اش آن است که می‌توانید در دوره‌ی پیش رو انتظار فراوانی و ثروت داشته باشید. وضعیت مالی‌تان بسیار خوب خواهد بود و خوشحال خواهید شد.

۱۸. خواب مارمولکی که گازتان می‌گیرد

اگر چنین خوابی ببینید، نماد مشکلات مالی است که انتظار می‌رود به زودی برای‌تان اتفاق بیفتد. غلبه بر این وضعیت آسان نیست، پس باید صبور باشید و باور داشته باشید زمان بهتری از راه خواهد رسید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب پرواز کردن: ۳۰ تعبیر و تفسیر دیدن پرواز کردن در خواب

۱۹. خواب جفتگیری مارمولک‌ها

اگر در خواب ببینید مارمولک‌ها جفتگیری می‌کنند، به معنی آن است که باید در دوره‌ی آتی مواظب باشید چون کسی ممکن است به شما حمله کند. این شخص ممکن است یکی از همکاران یا دوستان‌تان باشد.

۲۰. خواب مارمولکی درون بدن‌تان

ممکن است این خواب برای‌تان بسیار ناراحت کننده بوده باشد و باید بگوییم که چنین خوابی بد یمن است. معنی‌اش آن است که کسی می‌خواهد از شما سوء استفاده کند، پس نباید به همه‌ی اطرافیان‌تان اعتماد کنید.

۲۱. خواب تبدیل شدن به مارمولک

این خواب غیرمعمول نشانه‌ی خوبی است و حاکی از آن است که نسبت به ارزش‌های معنوی‌تان آگاه خواهید شد و مسیری درستی را که باید بپیمایید پیدا خواهید کرد.

۲۲. رفتن مارمولک به سوراخ

اگر در خواب‌تان دیده باشید که یک مارمولک به سوراخی می‌خزد، خواب‌تان تفسیر متفاوتی خواهد داشت. در واقع این خواب نشان می‌دهد که تصورات و تمایلات جنسی‌تان سرکوب شده‌اند و از زندگی جنسی‌تان رضایت ندارید.

۲۳. راه رفتن مارمولک روی سر شما

دیدن مارمولکی که روی سر شما راه می‌رود، ممکن است خوابِ بسیار ترسناک و آزاردهنده‌ای برای شما باشد. در مورد تعبیر این خواب باید بگوییم که احتمالا در آینده با چالش‌ها و دشواری‌های زیادی دست و پنجه نرم خواهید کرد. همه چیز در زندگی‌تان بدون ثبات خواهد بود و نگرانی‌های زیادی را تجربه خواهید کرد. به دلیل مشکلات مالی دچار استرس فراوان خواهید شد.

۲۴. مارمولک جهش کننده و مهاجم

این خواب نشان می‌دهد که شخصی نزدیک به شما برای‌تان مشکلی ایجاد خواهد کرد. به احتمال زیادی شما قصد انجام کاری را خواهید داشت اما این شخص مانعِ شما خواهد شد. معنای دیگر چنین خوابی این است که ممکن است کسی به شما خیانت کند. به طور کلی این خواب می‌خواهد به شما بگوید که نسبت به دشمنان‌تان هوشیار باشید چون ممکن است شما را در موقعیت بدی قرار بدهند.

۲۵. شکار مارمولک

شکار مارمولک در خواب نشان می‌دهد که دوره‌ای فوق‌العاده در انتظارتان است. شما بر تمام موانع در مسیرتان غلبه کرده‌اید و حالا وقت لذت بردن فرا رسیده‌است. شما به استعدادهای‌تان ایمان دارید و حس درونی‌تان را دنبال می‌کنید. شما برای فراموش کردن گذشته و شروع فصل جدیدی در زندگی‌تان آماده هستید.

۲۶. فرار مارمولک از چنگ شما

اگر در خواب ببینید که موفق به گرفتن مارمولک نشدید به این معنا است که در آینده دچار ناامیدی خواهید شد. شما عاشق هستید و انتظار زیادی از آن فرد داشته‌اید، اما همه‌ی توقعات‌تان بیهوده بوده‌است. به همین دلیل بسیار غمگین هستید و نمی‌دانید که چه‌طور بر حس ناامیدی‌تان غلبه کنید.

۲۷. مارمولک روی پایتان

اگر در خواب مارمولک روی پای‌تان ببینید، نشانه‌ی بدشانسی است.

۲۸. مارمولک در دشت و جنگل

دیدن این مارمولک در خواب، آزادی است. دیدن مارمولک در دشت و جنگل می‌تواند به این معنا باشد که لازم است از محدودیت‌های گذشته‌تان رها شوید و نسبت به خودتان و توانایی‌های‌تان آگاهی بیش‌تری پیدا کنید.

۲۹.مارمولک قهوه ای

دیدن مارمولک قهوه‌ای در خواب به این معنا است که باید توجه بیش‌تری به خانواده‌تان نشان بدهید. یادتان باشد که یک خانه‌ی امن و آرام مهم‌ترین بخش زندگی است. مارمولک قهوه‌ای همچنین به این معنا است که باید روی مسائل کلیدی زندگی‌تان مثل خانواده، شغل و غیره تمرکز بیش‌تری داشته باشید.

۳۰ . مارمولک قرمز

دیدن مارمولک قرمز در خواب نماد شوق و عشق است. زمانی که در خواب‌تان مارمولک قرمز ببینید، به این معنا است که باید توجه بیش‌تری به آرزوها و خواسته‌های ناخودآگاه‌تان داشته باشید.

این هم از تعابیر خواب مارمولک! امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. آن‌چه باید در ذهن داشته باشید این است که مارمولک در فرهنگ‌های مختلف معانی و تفاسیر متفاوت دارد، بنابراین ممکن است تعبیر آن در جاهای مختلف دنیا متفاوت باشد.

۳۱. مارمولک خاکستری

دیدن خواب مارمولک خاکستری رنگ نشانه دعوا و درگیری است. این خواب به عقیده معبران می تواند بدیمن و نشانه خیانت و نزاع باشد. و درواقع هشداری است برای اینکه در آینده نزدیک منتظر دعوا بین خودتان و نزدیکانتان باشید.

۳۲. دیدن خواب مارمولک سفید

مارمولک سفید در خواب نمادی از نزدیک شدن شما به موفقیت ها و رویاهایتان است. این خواب نشان میدهد که شما عزمتان را جزم کرده اید تا به موفقیت برسید و توانایی های خود را شناخته اید و قرار است از آنها بهره برداری کنید.

۳۳. مارمولک سیاه

بسیاری از معبران معتقدند دیدن مارمولک سیاه در خواب نشان از دعواهای عاشقانه شما دارد! به این معنی که شما با محبوبتان بر سر مسائلی به تقابل می رسید و این آغاز دعوا و مشاجرات شماست.

نشانه شناسی و نماد مارمولک در خواب

به طور کلی خواب مارمولک نمادی از مسائل زیر است

۳۴. نماد منفی و نشانه هشدار

۳۵. نماد فریب خوردن از دیگران

۳۶. نماد آگاهی به ارزش های معنوی

۳۷. نماد دشواری های پیش رو در زندگی

۳۸. نماد بی اعتمادی به سایرین

۳۹. نماد پنهانکاری موضوعی توسط سایرین از شما

۴۰. نماد ترس و فرار

۴۱. نماد توجه بیشتر به خانواده

۴۲. نماد حسادت سایرین به شما

۴۳. نماد سختی های قریب الوقوع مالی

۴۴. نماد مشکلات سلامتی

۴۵. نماد سوءاستفاده توسط سایرین

۴۶. نماد رهایی از محدودیت ها و باور به توانایی ها

۴۷.نماد عشق مایوس کننده

۴۸. نماد رسیدن به آرزوها پس از سختی بسیار

۴۹.نماد آزادی و رها شدن

تعبیر خواب مارمولک خاکستری

تعبیر خواب دیدن مارمولک خاکستری در خواب به نشانه دعوا و درگیری و خیانت است و دیدن این خواب بد یمن است. دیدن خواب مارمولک خاکستری یعنی شخصی نزدیک به شما با شما به زودی دعوا خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که برای انجام کاری اشتیاقی قوی دارید اما آن شخص مانع رسیدن شما به آن می‌شود و باعث درگیری شما با او می شود. همچنین تعبیر خواب مارمولک خاکستری در خواب می‌تواند توضیح دیگری نیز داشته باشد و به معنی آن باشد که یکی از نزدیکان‌تان وقتی که اصلا انتظارش را ندارید به شما خیانت خواهد کرد. اما، اگر مارمولک خاکستری در خواب به شما حمله کند، این خواب می‌تواند هشداری برای شما باشد.  بطور کلی دیدن مارمولک خاکسترى در خواب یکی از علامت های دعوا و نزاع است که به زودی رخ خواهد داد.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی و سارا فیضی

منبع: dreamingandsleeping

تعبیر خواب مارمولک: ۴۹ نشانه شناسی و تعبیر دیدن مارمولک در خواب


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی