با کتابکت کسب‌وکارتان را یک‌ سروگردن بالاتر از رقبا ببرید

دوست دارید از راه‌حل‌هایی که سازمان‌های موفق جهان برای رشد کسب‌وکارشان استفاده کرده‌اند در کسب‌وکارتان استفاده کنید؟ دوست دارید با ابتکارعمل‌ها و روش‌های کسب‌وکاری که یکبار امتحان خود را پس داده‌اند آشنا شوید و آنی را که مناسب کسب‌وکارتان است را برگزینید؟ دوست دارید با بینش کارآفرین‌ها و مدیران موفق جهان آشنا شوید؟ دوست دارید از بازار کتب حرفه‌ای ایران کیلومترها جلوتر رفته و مستقیم با نکات کلیدی کتب روز آمازون آشنا شوید؟

کتابکت، خلاصه کتاب‌هایی را ارائه می‌کند که به تازگی در جهان منتشر شده‌اند و جزء برترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون هستند. این خلاصه کتاب‌ها در زمینه‌های مدیریت و رهبری، توسعه فردی و شغلی، بازاریابی و فروش تهیه شده‌اند و به صورت آنلاین در سایت کتابکت و آفلاین در اپلیکیشن کتابکت ارائه شده‌اند.

نود درصد خلاصه کتاب‌های کتابکت هنوز در ایران ترجمه نشده‌اند؛ چون انتخاب، ترجمه و انتشار کتاب‌ها به صوت چاپی طول می‌کشد و عملا ترجمه تمام کتاب‌ها امکانپذیر نیست. چون خلاصه کتاب‌های کتابکت در بستر وب و اپلیکیشن منتشر می‌شوند، با کمترین فاصله از انتشار جهانی‌شان منتشر می‌شوند.

اگر بخواهید جدیدترین و پرفروش ترین کتاب های آمازون را از خود سایت آمازون تهیه کنید، باید به قیمت دلار آنها را تهیه کنید و شیوه‌ پرداخت مناسبی بیابید. اگر کتاب چاپی هم نخرید، برای خواندن نسخه آنلاین، باید کیندل بخرید و باز هم همان بحث پرداخت به دلار و صحیح و سالم رسیدن به دست‌تان سرجایش است.

حالا، ما در تیم کتابکت، این بار را از روی دوش‌تان برداشته‌ایم. هزینه‌تان را سبک‌ کرده‌ایم و انرژی و زمان‌تان را هم برایتان ذخیره کرده‌ایم. ما بر مبنای نظرات خوانندگان جهانی، کتاب‌های مفید و پرفروش را انتخاب، خلاصه و ترجمه می‌کنیم، نقشه ذهنی‌شان را تهیه می‌کنیم و در سایت و اپلیکیشن کتابکت قرار می‌دهیم.

کتابکت مخصوص افراد پرمشغله‌ای است که عاشق یادگیری‌اند؛ اما فرصت کمی برای مطالعه دارند. خلاصه‌ای از نکات و ایده‌های اصلی و کاربردی این کتاب‌ها توسط تیم کتابکت آماده شده که خواندنشان حداکثر بین پانزده تا سی دقیقه زمان از شما می‌برد؛ یعنی به اندازه یک کلیک و صرف زمانی به اندازه نوشیدن یک چای گرم.

خلاصه کتاب‌های کتابکت چگونه ما و کسب‌وکارمان را از دیگران متمایز می‌کند؟

هیچ چیزی ارزشمندتر از خواندن کامل یک کتاب خوب نیست؛ اما بعضی اوقات زمان کافی برای خواندن کامل همه کتاب‌ها در دست نیست و بهتر است حداقل مباحث و ایده‌های اصلی کتب روز دنیا از دستمان درنرود. هر فرد و سازمانی که می‌خواهد حرکت روبه‌جلویی داشته باشد، می‌تواند از ایده‌ها و راهکاری عملی مطرح شده در کتاب‌ها استفاده کند و آنهایی را که مناسب‌شان است به کار ببندند.

توسعه مهارت‌های فردی برای کسانی که زندگی شخصی و حرفه‌ای موفقی می‌خواهند

موفقیت در دنیای کار امروز، نیازمند فراگیری مهارت‌ها و توانمندی‌های جدید و عمیق است. ما در دوره‌ تغییرات مکرری زندگی می‌کنیم که لازم است با تغییرات محیط اطرافمان سازگار شویم. به‌ خصوص با پیشرفت تکنولوژی و گسترش ارتباطات، جامعه اطرا‌فمان بزرگتر شده و فرصت‌های جدیدتری به وجود آمده است که برای استفاده بهتر از آن باید همواره در حال یادگیری و توسعه مهارت‌های فردی‌مان باشیم. در کتابکت خلاصه برترین کتاب های توسعه فردی جهان را بخوانید و توانمندی‌هایتان را از دنیای درونی خود به جهان بیرون عرضه کرده و تفاوتی در زندگی شخصی و شغلی‌تان رقم بزنید.

توسعه مهارت‌های رهبری برای کسانی که کارکنانی وفادار و پرتلاش می‌خواهند

امروزه، هر سازمان و کسب‌وکاری به برقراری ارتباط مؤثر با کارکنانش نیاز دارد. این کارکنان هستند که کارها را پیش می‌برند و هر چه رضایت بیشتری داشته باشند، کارهایشان را بهتر و باکیفیت‌تر انجام می‌دهند. رهبران، افرادی در سازمان‌اند که به کارکنا‌شان گوش می‌دهند، فرهنگ کار تیمی را توسعه داده و فرهنگ سازمانی کارآمدی را شکل می‌دهند تا هر کسی آرزوی کار کردن در آن را داشته باشد.

متاسفانه چنین رهبرانی به ندرت در سازمان‌ها یافت می‌شود، اما خوشبختانه همیشه می‌توان مهارت‌های رهبری را آموخت و از تجربه‌های رهبران برتر جهان با استفاده از خلاصه‌ کتاب‌های مهارت‌های رهبری کتابکت استفاده کرد.

کتابکت

رپورتاژ

توسعه مهارت‌‌های مدیریتی برای مدیرانی که به فکر رشد و بیرون آمدن از باتلاق هستند

در دنیای کسب‌وکار امروز کیفیت ارتباط بین مدیران و کارکنان بیش از هر چیز دیگری، موفقیت یا شکست سازمان‌ها و کسب‌وکارها را تضمین می‌کند. هر روزه در محیط کار هزاران مشکل و چالش پیش می‌آید که موریانه‌وارمی‌توانند پایه‌های سازمان را بجوند! اما اگر مدیران به مهارت‌های مدیریتی مسلط باشند و با کارکنان تعامل خوبی داشته باشند، به آسانی از پس آنها بر می‌آیند.

مدیری را تصور کنید که اهداف مشخصی را به صورت هفتگی، ماهانه، سالانه تعیین و کارکنان را به خوبی برای تحققشان بسیج می‌کند، کار تیمی خوبی در سازمانش برقرار و محیط کار امن و انگیزه‌بخشی را فراهم کرده است. همچنین بهره‌وری و عملکرد کارکنانش بالا است و تصمیم‌های به‌موقعی نیز می‌گیرد. اما متاسفانه نحوه‌ای که برخی از مدیران آموزش دیده‌اند، آنها را برای رویارویی با چالش‌های محیط کار و مشکلات همکاری با کارکنان مختلف آماده نمی‌کند. فرد دلسوزی هم خیلی اوقات اطرافشان نیست که دست مدیران را در سختی‌ها بگیرد.

پیشنهاد ما این است: دستتان را به زانوی خودتان بگیرید و برخیزید؛ ببینید برترین مدیران جهان چگونه سازمانشان را به پیش می‌رانند. خلاصه کتاب های مهارت های مدیریتی کتابکت، راهکارهایی را که یک مدیر نیاز دارد تا تبدیل به مدیر توانمندتری شود، سازمانش را از میان سنگلاخ‌های مسیر به سلامت عبور دهد و رشد کند را در اختیارتان قرار داده تا تبدیل به همان مدیری شوید که خودش ترک‌های سازمانش را ترمیم می‌کند. این را بدانید که اگر مهارت‌‌های مدیریتی‌تان را توسعه دهید، حتی اگر در سازمان حضور هم نداشته باشید، کارکنان‌تان همچنان از جان و دل کار می‌کنند و حافظ ارزش‌ها و منافع‌تان هستند.

توسعه مهارت‌های فروش و بازاریابی برای کسانی که می‎خواهند محصول و خدمات‌شان به دست مخاطبین خودشان برسد

در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، از شرکت تولیدی چند هزار نفره گرفته تا شغل خانگی چند نفره، بالاخره باید محصول یا خدمات نهایی‌تان را به دست مخاطب خودش برسانید. در شرایط اقتصادی فعلی، مردم مقاومتشان نسبت به خرید بیشتر شده و حتی زرنگ‌ترهم شده‌اند. این روزها، فروش به کار دشواری تبدیل شده است؛ اما یک فروشنده حرفه‌ای، همیشه می‌فروشد. فروشنده حرفه‌ای نیازهای افراد را شناسایی می‌کند و طبق نیازهایشان به آنها راه‌حل مناسبشان را می‌فروشد. مسیر رسیدن به فروشنده حرفه‌ای شدن طولانی است، اما می‌توان کم‌کم آن را توسط خلاصه کتاب‌های مهارت‌های فروش و بازاریابی کتابکت آموخت.

تقویت فرهنگ کتابخوانی

کتابکت، با دسترسی آسانی که فراهم کرده است، حرکتی قدرتمند برای تقویت فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است. بدین صورت که گنجاندن مطالعه خلاصه کتاب‌ در برنامه روزانه افراد، ضمن ایجاد آموخته‌هایی مفید برای افراد، به سپری شدن مفید و مؤثر زمان‌های اضافه‌شان کمک می‌کند؛ برای نمونه زمانی که در ماشین یا مترو هستند. همچنین سعی دارد با کوتاه کردن و متنوع کردن کتاب‌ها، عادت مطالعه مستمر بدون خستگی را نیز در افراد ایجاد کند. کتابخوان‌های حرفه‌ای نیز می‌توانند با خواندن خلاصه کتاب‌ها بررسی بهتری در مورد کتب به روز جهان داشته و تصمیم بگیرند کدام کتاب‌ها را در آینده در سبد کتابخوانی‌شان قرار دهند.

کتابکت

به روز شدن کتابخوان‌ها

در زمانه‌ای که از در و دیوار اطلاعات می‌بارد، دیگر دلیلی برای ناآگاهی باقی نمی‌ماند. مسئله، مسئله‌ نحوه استفاده ما از اطلاعات و امکانات در دسترس‌مان است. دیگر مثل گذشته نیازی به گذراندن کلاس‌های و دوره‌های حضوری نیست؛ آنلاین بودن فرصت‌های آموزشی بسیاری را در بیخ گوش‌مان ایجاد کرده است.

تاریخ انتشار اصلی آخرین کتابی که خوانده‌اید (در ایران نه! در کشور خودش) چه زمانی بوده است؟ اکثر ما هنگام خرید کتاب ریسک نمی‌کنیم و کتاب‌هایی را می‌خریم که نامشان به گوشمان خورده است. این رفتار ما به این معنی است که از جدیدترین ایده‌ها و افکار نویسندگان حوزه موردنیازمان بی‌خبر می‌مانیم. بی‌خبری همیشه خوش‌خبری نیست؛ گاهی هم بدخبری است، خصوصا وقتی پای رشد و پیشرفت خودمان و کسب‌وکارمان در میان باشد.

کتاب‌های کتابکت از میان کتاب‌های پرفروش آمازون به انتخاب خوانندگان انتخاب می‌شود. در کتابکت می‌توانید کتاب‌های برتر آمازون در سال ۲۰۲۰ و 2021، را همزمان با تمام افرادی بخوانید که در سرتاسر جهان این کتاب‌ها را می‌خوانند. در نتیجه با دانش روز جهان همگام شده و از همکاران و دوستان خود از نظر شخصی و حرفه‌ای جلو بزنید! نود درصد کتاب‌هایی که در کتابکت عرضه می‌شوند، برای اولین بار در ایران ترجمه و منتشر می‌شوند و این یعنی امکان یک دسترسی فوق‌العاده برای یادگیری و به کار بستن به‌روزترین و کارآمدترین راهکارها و ایده‌ها برای رشد و توسعه مهارت‌هایتان!

در ایران بازار آموزش داغ است، آن هم توسط کسانی که خودشان چیزهای زیادی برای ارائه ندارند. تعداد افرادی که می‌خواهند اسرار موفقیت را به شما بفروشند، چندین برابر تعداد افراد موفق واقعی است. از میلیونر شدن حرف میزنند و چشمشان بیشتر به جیب من و شماست. داستان‌ شکست‌ها، آموخته‌ها و دوباره برخاستن‌های افرادی را بخوانید که اسم‌ورسمی برهم زده‌اند، آنها که واقعا به دستاوردهایی در مقیاس جهانی رسیده‌اند. آموزش‌های مدیران و رهبرانی را بخوانید که شرکت‌های بزرگ بین‌المللی را راهبری و مدیریت کرده یا مشاورانی جهانی‌اند. آموزش خوب است، اما لازم است توسط کسانی ارائه شود که صدای عمل خیلی بلندی دارند.

اگر می‌خواهید عملکردتان معرف اهداف‌تان باشد و صدای عمل‌تان بلند شده و به گوش همگان برسد، خلاصه کتاب‌های پرفروش جهان  را در سایت یا اپلیکیشن بخوانید.

نوشته‌های مرتبط