کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

خطوط کف دست : آیا کف دست تان حرف M دارید؟

خطوط کف دست : آیا کف دست تان حرف M دارید؟

خطوط کف دست شما چه می گویند ؟ همین الان به کف دست تان نگاه کنید و ببینید آیا حرف M دارید، حالا این نوشتار رمزآلود را بخوانید تا به مفهوم عنوان این مقاله پی ببرید.

خطوط کف دست

کف بینی یک هنر باستانی است که ریشه در هندوستان و چین دارد. این هنر در ابتدا بخشی از طالع‌بینی هندوها بود و پس از آن، از طریق کتاب چینی ئی چینگ (کتاب مقدس چینیان و کهن‌ترین متن به‌جامانده از چین باستان .م) به شهرت رسید. ارسطو نیز به این هنر علاقه‌مند شد، و به گسترش محبوبیت این هنر در اروپا و غرب آسیا کمک کرد.

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی گروه خونی

این هنر و محبوبیت‌اش کماکان مثل گذشته باقی مانده است. بسیاری معتقدند کف بینی هیچ پایه‌ی علمی ندارد و آن را به سرعت رد می‌کنند، ولی اگر واقعا آن را بشناسیم، اعتراف خواهیم کرد کاملا حقیقی و درستاست.

کف دست

ولی یکی از چیزهای مهمی که باید با دقت دنبال‌اش بگردیم، حرف ‌M روی کف‌ دست است. این شکل از به هم پیوستن خطوط قلب، سر، و زندگی ایجاد می‌شود. حرف M روی کف دست‌ همه‌ی آدم‌ها وجود ندارد. شمار افرادی که چنین شکلی را روی کف‌ دست‌شان دارند، کم‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. گفته می‌شود آدم‌هایی که حرف M کف‌ دست‌شان دارند، آدم‌های خاصی هستند.

آن‌هایی که حرف M کف‌ دست‌شان دارند ظاهرا در تشخیص دروغ بسیار ماهر هستند و می‌توانند پنهان‌کاری‌هایی را که برای گیج کردن و به اشتباه انداختن‌شان صورت می‌پذیرد، برملا کنند. به زحمت می‌توانید دورشان بزنید و آن‌ّها به سرعت می‌توانند دروغ و فریب را تشخیص دهند. این ویژگی اغلب میان زنان رواج دارد، ولی به این معنی نیست هر کس حرف M کف دست‌اش ندارد، فاقد خصوصیات بالا است.

هم‌چنین کسانی که حرف M کف‌ دست‌شان دارند می‌توانند رهبران بزرگی باشند و آینده‌ی خوبی در انتظارشان است.

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی شکل انگشتان دست شما

در اینجا می‌توانید ویدیوی جالبی درباره این مطلب مشاهده کنید.

کف دست


رجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- امیررضا مصطفایی

منبع: هایر پرسپکتیو – higherperspective

خطوط کف دست : آیا کف دست تان حرف M دارید؟

نشانه های کف دست


برچسب ها

بازده

  1. او گفت:

    کف دست راست من به شکل واضح نوشته 2018
    اول عدد 2 نوشته بعد یه دونه سفید رنگ که از بچگی داشتمش بعدش 1 و بعدش هم 8 ، کاملا واضح
    دلیلشو نمیدونم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی