کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۲۰ شیوه موثر برای مقابله با انرژی منفی که حتما باید بدانید

این مقاله بسیار مفید و کاملی است که شیوه های موثر و عالی برای مقابله با انرژی منفی را یاد بگیرید. پس اگر شما هم مثل خیلی دیگر از آدم های این جهان هزاررنگ دور و برتان انرژی های منفی احساس می کنید. با ما همراه باشید. ما در دنیایی از دوگانگی‌ها زندگی می‌کنیم، چنان‌چه قرار هم بر همین بوده‌است. این بدان معنا است که در این جهان هم خوب و هم بد وجود دارد و هم درست و هم غلط! در واقع نظریه یین و یانگ به صورتی درونی و برونی وجود دارد. دلیل این‌که چرا سیاره زمین یک مدرسه عالی برای گسترش نفس است، دقیقا همین است. اگر دوگانگی وجود نداشت، هیچ دردی، هیچ شادی، و هیچ گونه تنوع و رشدی وجود نداشت.

۲۰ شیوه موثر برای مقابله با انرژی منفی که حتما باید بدانید

این اساسا بدان معنا است که در حین گام برداشتن در این مسیر، آدم‌ها و انرژی‌هایی وجود دارند که ما با آن‌ها مواجه می‌شویم و درس‌هایی را که نیاز داریم به ما ارائه می‌دهند. گاهی اوقات این واقعیت صرفا به یادگیری نحوه‌ی کنار آمدن با انرژی‌های منفی، از بین بردن آن‌ها و محافظت از خودمان در برابر آن‌ها اشاره دارد. به نظر من این روند بسیار شبیه به یک بازی ویدئویی است. شاید زندگی سیاهچاله و عرصه‌ی شیاطین باشد. ما با ادامه دادن بازی، یاد می‌گیریم که بهتر در آن عمل کنیم.

اگر چه این مقاله بیش‌تر به درد افراد بسیار حساس، آدم‌های اهل همدلی و اهل شهود می‌خورد، اما برای همه‌ی کسانی که در این سیاره راه می‌روند قابل اعمال است. هر کسی می‌تواند تحت تاثیر انرژی‌های پایین‌تر، به ویژه در زمان وجود استرس و تحول زیاد، قرار بگیرد. گاهی اوقات ما انرژی‌های پایین‌تر را از آدم‌ها یا محیط‌مان جذب و دریافت می‌کنیم. این بخشی از بازی است و گذر از این تجربیات به ما کمک می‌کند تا به صورت فردی و روحی توسعه بیابیم. این همان داستانی است که قصد دارم به آن بپردازم. حدس و گمان شما به اندازه‌ی حدس و گمان من خوب است، چرا که همه‌ی ما در حین این‌که شکل می‌گیریم و جلو می‌رویم، نسیان را نیز تجربه می‌کنیم.

مطلب مرتبط: ۱۵ روش دفع انرژی منفی از اطراف تان

برخی از نشانه‌هایی که شما انرژی‌های منفی را جمع کرده‌اید، چیست؟

– ممکن است تماس تلفنی‌تان ناگهان قطع شود یا به طور ناگهانی در هنگام صحبت با کسی پارازیت‌هایی را بشنوید آن هم در جایی که هرگز تجربه‌ی چنین چیزی را نداشته‌اید.

– ممکن است احساس افسردگی داشته باشید (!) ولی به لحاظ بالینی افسرده نباشید.

– به طور ناگهانی نمی‌توانید به حساب بانکی خود (یا هر حساب آنلاین دیگری) وارد شوید و مدام پیام خطا دریافت می‌کنید حتی اگر اتصال اینترنتی شما قوی به نظر می‌رسد.

– خیلی ناگهانی به شدت خسته می‌شوید و احساس می‌کنید که باید چرت بزنید در حالی که اصلا کسر خواب ندارید.

– برای کمک به خودتان یا تامین چیزی که نیاز دارید نوعی مقاومت در خودتان احساس می‌کنید (به عنوان مثال واقعا گرسنه هستید، اما ممکن است در برابر خوردن غذا مقاومت کنید).

مطلب مرتبط: ۴ نوع آدم منفی که باید از آنها دوری کنید

– در گلوی‌تان احساس سوزش دارید در حالی که دچار آنفلونزا نشده‌اید (گاهی اوقات بدن ما به انرژی پایین این‌طور واکنش نشان می‌دهد).

– کلیدهای خانه یا کیف پول‌تان را گم می‌کنید، کلیدهای ماشین را در داخل ماشین جا می‌گذارید یا چیزی باارزشی را از شما می‌دزدند.

– ایمیلی که فرستاده‌اید به گیرنده‌ی مورد نظرتان نمی‌رسد و ساعت‌ها بعد یک پیام عدم ارسال ایمیل دریافت می‌کنید.

– به طور کاملا ناگهانی، ذهن شما شروع می‌کند به چرخیدن حول افکار منفی در مورد شخصی یا وضعیتی در گذشته و غیره (که به لحاظ داخلی برای از بین بردن آن روی خودتان کار کرده بودید). مهم نیست که چه‌قدر سعی کنید آن‌ها را از بین ببرید، آن‌ها مانند آدامسی که روی آسفالت چسبیده‌است، از شما جدا نمی‌شود.

– شما در رفتارهایی وارد می‌شوید که علیه عشق به خویشتن هستند، مانند خرج کردن پول برای خرید اقلام غیر ضروری، آن هم زمانی که بودجه‌ای برای آن ندارید، و غیره. این مورد به خصوص زمانی مهم است که چنین کاری اصلا در شخصیت شما نیست.

احتمالات بی حد و حصری در این زمینه وجود دارد، بنابراین در نهایت، وظیفه‌ی خودمان است که این الگوها را بشناسیم و به آن‌ها توجه کنیم، چرا که آن‌ها حقیقتا شخصی هستند.

وقتی تحت تاثیر انرژی‌های پایین قرار گرفتم، چند سال طول کشید تا متوجه شدم چه اتفاقی برای من افتاده‌است. تجربه کردن ترکیبی از این موارد در یک روز، یا در یک دوره‌ی زمانی کوتاه – به ویژه اگر آن‌ها به طور منظم رخ نمی‌دهند – می‌تواند به شما کمک کنند که ببینید چه اتفاقی در حال رخ دادن است. زمانی که یاد می‌گیرید که با هشیاری‌تان هماهنگ باشید، این روند برای‌تان واضح‌تر می‌شود.

هنگامی ‌که متوجه شدم که انرژی‌های پایین را در وجودم جمع کرده‌ام، از چندین روش (که در زیر شرح داده شده‌است) برای پاک کردن ذهن، بدن و انرژی‌های منفی استفاده کردم. هیچ کس سزاوار این نیست که وارد انرژی شما شود، و شما این حق را دارید که به آن‌ها فرمان بدهید که شما را ترک کنند. عکس این قضیه نیز حقیقت دارد، حتی اگر غیر عمدی و ناخواسته باشد.

در این نوشتار با ۲۰ تکنیک که برای پاک کردن انرژی‌های پایین بسیار تاثیرگذار هستند آشنا خواهید شد، به ویژه اگر چند مورد از آن‌ها را با هم ترکیب کنید:

۱. یک تصمیم جدی برای مقابله با انرژی منفی بگیرید.

هر دو دست را روی قلب‌تان بگذارید و با صدای بلند نیت خود را بر زبان بیاورید. شما می‌توانید آن را بر روی یک تکه کاغذ بنویسید و علاوه بر به زبان آوردن‌اش، آن را بسوزانید. قصد و نیت‌تان را چند بار تکرار کنید. ما از چاکرای گلوی‌مان قدرت زیادی را کسب می‌کنیم و از دست می‌دهیم. برای پاکسازی کردن و محافظت، از صدای‌تان استفاده کنید.

مقابله با انرژی منفی  ۲: انرژی منفی را با خمیازه کشیدن از بین ببرید.

گفته می‌شود خمیازه کشیدن یک ابزار عالی برای پاکسازی انرژی‌های بد است. ممکن است احساس کنید که تمایلی به کشیدن خمیازه ندارید، اما اگر شروع به خمیازه کشیدن کنید و طوری رفتار کنید که انگار خیلی خسته هستید و نیاز به چرت زدن دارید، ممکن است در کمال شگفتی‌تان خمیازه ادامه پیدا کند. شما می‌توانید این کار را درست بعد از آن‌که نیت‌تان را به لحاظ ذهنی مشخص کردید و مقاومت شدیدی را در برابر استفاده از صدای‌تان برای تماس با قدرت و کمک‌های الهی احساس کردید، انجام دهید.

مطلب مرتبط: ۷ نکته‌ برای خلاص شدن از شر انرژی های منفی

۳. درام یا موسیقی درام برای پس‌زمینه پخش کنید.

اگر در خانه درام ندارید، نگران نباشید یوتیوب دارای ویدیوهای زیادی از موسیقی درام شامانی، آفریقایی یا بومی آمریکایی است. در حالی که برخی از تکنیک‌های ذکر شده در اینجا را انجام می‌دهید، آهنگی را که دوست دارید پیدا کنید و آن را به عنوان پس‌زمینه‌ی کارتان پخش کنید. اگر این آهنگ‌ها برای‌تان جذابیتی نداشت، سراغ یک میز چوبی بروید و با دستان‌تان آهنگ روی میز بزنید.

مقابله با انرژی منفی ۴: از گیاهان خوشبو استفاده کنید

مریم‌گلی سفید، شناخته‌شده‌ترین گیاه مورد استفاده برای این روش پاکسازی است، اما یک دسته رزماری خشک‌شده، سدر یا درمنه همگی تاثیر فوق‌العاده‌ای دارند. دسته‌ی گیاهان دارویی را روشن کنید و زمانی که خوب شعله‌ گرفت، آن را فوت کنید تا خاموش شود و اجازه بدهید دود آن در فضا پخش شود. دود را در تمام هفت چاکرای خود و تمام میدان انرژی بیرونی خود بچرخانید. کف پای‌تان را فراموش نکنید. در حین این‌که به هر چاکرا می‌پردازید، بازوی خود را از آن ناحیه دور کنید (انگار که با یک دست دستمالی را از گردن خود بیرون می‌کشید).

هنگامی‌که دود را در تمام قسمت‌های بدن‌تان چرخاندید، همراه با قدرت اراده‌ی خود، کل اتاق (یا کل خانه) را با دسته گیاه دارویی که در دست دارید راه بروید و اطمینان حاصل کنید که به تمام گوشه‌ها و زیر مبلمان دود را می‌رسانید و البته حواس‌تان باشد هنگام راه رفتن چوب‌های داغ را روی زمین به اشتباه نیندازید. یک پنجره (یا چند پنجره) را باز کنید تا بو و انرژی‌های پایین خارج شوند و فضا را ترک کنند و در عین حال به صورت ذهنی یا با صدای بلند به آن‌ها دستور بدهید که خارج شوند!

اگر درگیر مشکلات مربوط به پول هستید (به ویژه اگر آن روز یا اخیرا این مشکلات پدیدار شده‌اند)، کیف یا کیف پول خود را نیز با دود پاکسازی کنید. اگر کامپیوترتان روشن است یا پیام‌های ایمیل تان را باز می‌کنید، کامپیوتر را نیز پاکسازی کنید. وسایل الکترونیکی سریع تاثیر می‌پذیرند و این نشان می‌دهد که شما انرژی منفی دریافت کرده‌اید.

مطلب مرتبط: ۹ نشانه که یک انرژی آشام انرژی تان را می‌مکد

۵. یک دعا / مانترای پاکسازی و محافظت بگویید

به عنوان مثال:

من، (نام کامل خود را وارد کنید)، به هیچ موجود زنده و غیر فیزیکی اجازه‌ نمی‌دهم که برای اهداف غیر عشقی به بدن، ذهن، روح، روان و عرصه‌ی انرژی‌ام وارد شوند. من تمام قراردادها، وعده‌ها و توافق‌هایی را که ممکن است در تمام زمان‌ها، فضاها و ابعاد به صورت آگاهانه یا ناخودآگاه ایجاد کرده‌ باشم و به هر نحوی روحیه‌ی شاد مرا لکه‌دار می‌کنند، نقض می‌کنم. من این موافقتنامه‌ها را از این لحظه تا زمان گذشته، از طریق هر تجربه‌ای در گذشته‌ام، و از این لحظه تا پایان تمام زمان‌ها، منقضی می‌کنم.

من فرمان می‌دهم که این انرژی‌ها و آدم‌ها همین حالا فضای مرا ترک کنند! آن‌ها قدرتی بر من ندارند. من حفاظت الهی را در برابر این انرژی‌ها می‌خواهم،‌ می‌خواهم که به هیچ وجه و به هیچ دلیلی به عرصه‌ی انرژی من وارد نشوند. حالا با این نیت قلبی و اراده‌ی آزادم، سپری از نور حول خودم ایجاد می‌کنم. از شما متشکرم که این کار قبلا انجام شده‌است.

چنان‌چه در مورد بعضی از تکنیک های دیگر ذکر شد، ممکن است مجبور شوید چندین بار تکرار کنید و آن را با صدای بلند بگوئید. شما می‌توانید دست راست خود را به آرامی روی گلوی‌تان قرار بدهید تا ارتعاش صدای‌تان را در حین گفتن دعا یا مانترا احساس کنید. به راحتی می‌توانید این دعا را به فهرست موارد دلخواه‌تان اضافه کنید. هیچ چیز همیشگی و غیر قابل تغییر نیست!

۶. از یک جغجغه استفاده کنید تا انرژی را به هزاران هزار قطعه‌ی کوچک تبدیل کنید

اگر جغحغه ندارید، چند سکه را را در یک بطری پلاستیکی خالی قرار دهید و آن را به طریقی که به نظر شما مناسب است، تکان دهید. این کار موثرتر است اگر در حین انجام این کار در حال حرکت در فضای خود باشید.

مقابله با انرژی منفی ۷: پوست لیمو یا پرتقال را بسوزانید

کمی پوست لیمو یا پرتقال را جدا کنید و آن‌ها را در یک تابه‌ی نچسب بیندازید و روی حرارت بگذارید تا مدت کوتاهی بپزند. این کار طوری انجام دهید که انگار پیاز تفت می‌دهید. بوی آن بسیار دلپذیر و مطلوب است. این بو فضای شما را پر می‌کند تا از شر هر گونه انرژی پایین که ممکن است در آن نهفته باشد، خلاص شوید.

۸. انرژی‌های منفی را با خنده از بین ببرید

خنده نه تنها بهترین دارو برای هر بیماری و دردی است، بلکه یک ابزار بسیار موثر برای پاک کردن انرژی‌های پایین و منفی است. شادی بالاترین ارتعاش را دارد، به طوری که به زیبایی می‌تواند ارتعاشات پایین را از بین ببرد. شما تحت تاثیر این انرژی‌های منفی، احتمالا حس خنده نخواهید داشت. بنابراین، می‌توانید چند ویدئوی خنده‌دار را در یوتیوب تماشا کنید. من یک مجموعه از فیلم‌های کمدی مورد علاقه‌ام را دارم که باعث می‌شوند با صدای بلند بخندم. بدون شک شما نیز به برخی از فیلم‌ها علاقه دارید.

مقابله با انرژی منفی ۹: شمع روشن کنید

برای این هدف که شعله‌اش انرژی‌های پایین را جذب و در خود ذوب کند، یک شمع احتمالا باید کافی باشد (اگر سبب می‌شود که احساس بهتری داشته باشید می‌توانید بیش از یک شمع را روشن کنید). من از شمع‌های اضطراری سفید استفاده می‌کنم که همیشه تعدادی از آن‌ها را برای این منظور در خانه دارم و گاهی اوقات اجازه می‌دهم که کاملا بسوزد و تمام شود. سپس آن را در سطل زباله می‌اندازم. شما همچنین می‌توانید آن را در جایی در حیاط خود بسوزانید. قبل از خرید شمع، لطفا در مورد محل تولید شمع احتیاط کنید.

۱۰. از نمک دریایی استفاده کنید

نمک دریایی اصل می‌تواند گران باشد. من به صورت نمادین از آن استفاده می‌کنم و هر بار مقدار کمی را به کار می‌برم. قصد و نیت ماست که اهمیت دارد. دارونما هم دلیلی دارد که تاثیرگذار است! شما می‌توانید مقداری از آن را داخل آب گرم بپاشید، آن را خوب مخلوط کنید و بعد ترکیب حاصل را بنوشید. یا می‌توانید چند قاشق از آن را داخل وان بریزید و درون ترکیب آب و نمک غوطه‌ور شوید. اگر وان در حمام‌تان نداشتید، می‌توانید دوش بگیرید. در هر دو مورد، نیت را بر این بگذارید که آب در حین این‌که روی بد‌ن‌تان سر می‌خورد و جریان دارد، انرژی منفی را از بین می‌برد و وارد چاه می‌شود و به مام زمین بازمی‌گردد.

مقابله با انرژی منفی ۱۱: یک جذب‌کننده برای انرژی‌های پایین ایجاد کنید

یک لیوان آب را بریزید و نیت کنید که انرژی‌های پایین جذب این آب خواهند شد. لیوان را پر از آب نگه دارید تا زمانی که انرژی شما پاکسازی و آزاد شود. سپس آب را در توالت بریزید و سیفون را بکشید، یا آن را در باغچه بریزید تا انرژی پایین توسط مام زمین دوباره به عشق تبدیل شود.

۱۲. مانند یک کودک بالا و پایین بپرید

همان‌طور که در بالا ذکر شد شادی بالاترین ارتعاش را دارد. برای مقابله با افکار منفی یا عصبانی‌کننده (یا حالت اضطراب منفی که به طور ناگهانی وارد آن می‌شوید)، یک دقیقه یا بیش‌تر مانند یک کودک بالا و پایین بپرید. این کار تاثیری فوق‌العاده دارد به خصوص زمانی که در یک روز معمولی عبوث و بدعنق یا با یک رویای بد از خواب بیدار می‌شوید.

مقابله با انرژی منفی ۱۳: کف بزنید

صدا را می‌توان با هر وسیله‌ای از جمله دست‌ها ایجاد کرد. کف زدن تاثیر زیادی دارد، به خصوص هنگامی ‌که با آواز یا یک لحن جالب همراه است، یا با یک آهنگ شاد و سوت زدن ترکیب شده‌است. در حالی که کف می‌زنید در گوشه و کنار فضای‌تان حرکت کنید، و همچنین می‌توانید در حین انجام این کار بالا و پایین هم بپرید. هر یک از این کارها (یا هر سه به صورت ترکیبی) ارتعاش شما را افزایش می‌دهد و انرژی منفی را دفع می‌کند تا بتوانید دوباره خوشی و شادی را تجربه کنید.

مقابله با انرژی منفی ۱۴: برقصید و انرژی منفی را از بین ببرید

من به شما ضمانت می‌دهم، اگر با آهنگ‌های “Love Shack” یا “Footloose” برقصید، حفظ نگرش منفی یا انرژی‌های پایینی که وارد وجودتان شده‌است بسیار دشوار خواهد بود. اگر علاقه‌ای به رقصیدن داشته باشید، واقعا تاثیر فوق‌العاده‌ای دارد. یک سری آهنگ برای وقت‌هایی که می‌خواهید برقصید داشته باشید و هر بار که احساس کردید میل به این کار دارید از آن آهنگ‌ها استفاده کنید.

چند ایده برای محفاظت از خودتان …

۱۵. به طور منظم درگیر دعای محافظت از خودتان (شماره‌ی ۵) باشید

دعا را صبح و شب (و یا حتی وسط روز) تکرار کنید. ایده‌ی دیگر این است که آن را بنویسید و در کیف پول یا داشبورد ماشین‌تان نگهداری کنید. شما همچنین می‌توانید آن را پشت یک عکس شاد از خودتان (عکس کودکی‌تان یا عکس بزرگسالی) که کنار تخت‌تان می‌گذارید، بنویسید. این کار خودپسندانه نیست، بلکه در واقع عشق به خود است.

مقابله با انرژی منفی ۱۶: از کاج برای محفاظت از خودتان استفاده کنید

قطعه‌ی کوچکی از شاخه‌های سوزنی کاج (به اندازه‌ی دست‌تان کفایت می‌کند) از یک درخت کاج ببرید و آن را در یک گلدان یا یک لیوان آب قرار دهید. هنگامی ‌که با استفاده از روش‌های بالا پاکسازی را انجام دادید، نیت کنید که برگ‌های سوزنی کاج، انرژی‌های پایین را از بین می‌برد و آن‌ها را تهدید می‌کند تا دیگر به سمت شما برنگردند. اگر در زندگی خود در یک مرحله‌ی آسیب‌پذیری به سر می‌برید، مدتی کاج را در فضا نگه دارید. سپاسگزار کاج باشید و به آن عشق بدهید تا بتوانید از انرژی محافظتی آن بهره‌مند شوید. هر روز به عنوان راهی برای مراقبت از کاج و احترام به آن به خاطر کاری که برای‌تان انجام می‌دهد، آب آن را عوض کنید.

مقابله با انرژی منفی ۷: حواس‌تان به واژه‌ها، اعمال و کارمای‌تان باشد

این مورد بسیار مهم است. گاهی اوقات هنگامی‌ که ما از دست کسی ناراحت هستیم یا فردی به ما تنش وارد کرده‌است، به افکار، کلمات و کارهای‌مان توجهی نمی‌کنیم و ممکن است انرژی منفی برای دیگران بفرستیم. این کار ممکن است در آن زمان حس خوبی برای ما داشته باشد، اما راه را برای ورود انرژی‌های پایین به وجود ما باز می‌کند. هر چیزی مثل خودش را جذب می‌کند. اگر مدام نسبت به کسی احساسات یا افکار منفی (خواه این افکار منفی سزاوار آن فرد باشد و خواه نباشد) داشتید و برای دور کردن این افکار، احساسات یا نیات منفی نسبت به آن فرد هیچ تلاشی نکنید، اثر بومرنگ در زندگی شما پدیدار خواهد شد. شاید روز بعد این اتفاق نیفتد اما در نهایت دامان‌تان را خواهد گرفت.

من این را با پشیمانی زیادی تجربه کردم! بهترین کاری که باید بکنید این است که از بالاترینِ خودتان بخواهید تا هر زمانی که نیاز دارید خودتان را از این افکار و احساسات بیرون بکشید و دور کنید، به شما آگاهی بدهد. درست در همین زمان است که می‌توانید از خنده استفاده کنید تا انرژی‌های منفی را پاکسازی کنید. ما همان چیزی را دریافت می‌کنیم که به بیرون می‌فرستیم!

مقابله با انرژی منفی ۱۸: راه‌هایی برای مقابله با استرس پیدا کنید

استرس بخشی از زندگی روزمره است، اما اگر مدام وجود داشته باشد و از ریلکسیشن، ورزش، رقص، هنر، فعالیت‌های سرگرم کننده یا ارتباطات هدف‌مند برای از بین بردن آن استفاده نکنید، نسبت به انرژی‌های متضاد و پایینی که وارد وجودتان می‌شوند، به شدت حساس و آسیب‌پذیر خواهید بود. تمام تلاش‌تان را بکنید تا به اندازه‌ی کافی استراحت کنید، آرامش داشته باشید، یک رژیم غذایی سالم و خنده حتی به مدت ۵ دقیقه در روز را برای خودتان اولویت قرار دهید تا انرژی‌تان را قدرتمند نگه دارید.

مقابله با انرژی منفی ۱۹: حرکت شکل عدد ۸ انگلیسی را برای تقویت هاله انجام بدهید

شما می‌توانید این کار را با موسیقی درام در پس‌زمینه ترکیب کنید. در حالی که در فضا این طرف و آن طرف می‌چرخید، هر دو دست خود را در یک حرکت هشتی شکل حرکت بدهید، مثل این‌که رهبر ارکستر هستید. در حین چرخیدن از زمین شروع کنید و بالا بیائید و بعد به طرف کف حرکت کنید. حواس‌تان باشد که تمام چهار جهت را پوشش می‌دهید. این کار را به مدت دست کم یک دقیقه یا بیش‌تر انجام دهید تا هاله‌تان را تقویت کنید.

مقابله با انرژی منفی ۲۰: یک درخت را انتخاب کنید

بله، شما می‌توانید یک درخت را در یک پارک محلی یا در مسیر پیاده‌روی‌تان انتخاب کنید – یکی از آن‌هایی که برای‌تان جذابیت دارد – سپس آن را متعلق به خودتان بدانید. دست کم ۱۵ دقیقه به آن درخت تکیه بدهید و از آن بخواهید هر چیزی را که در عرصه‌ی انرژی و بدن شما ارتعاشی پایین‌تر از عشق دارد، بیرون بکشد. این کار واقعا تاثیرگذار است! من می‌توانم به شما تضمین بدهم که اگر با آن درخت ارتباط برقرار کنید، با آن صحبت کنید و از صمیم قلب نسبت به آن سپاسگزار باشید، می‌توانید هر چیزی را در چند لحظه پاکسازی کنید، و با احساس سبکی و تعالی و عشق، درخت را ترک کنید!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – سارا فیضی

منبع: consciouslifenews

۲۰ شیوه موثر برای مقابله با انرژی منفی که حتما باید بدانید


 

مطالب مرتبط
۱۳ دلیل که چرا هر روز باید دارچین بخورید
خواص دانه چیا: ۲۸ بهترین فایده دانه چیا برای سلامتی و زیبایی
چرا باید هر روز معجون آب ، لیمو و زردچوبه بنوشیم
تکامل زیستی انسان :۵ ایده بزرگ در مورد این که ما که هستیم؟
۳۰ راه پیشگیری از سکته قلبی که همه باید بدانند
خفگی در خواب :۳ نوع آپنه خواب که حتما باید بدانید
۱۳ درمان خانگی عفونت دستگاه ادراری
فواید پیاده روی: ۵۰ فایده پیاده ‌روی که شگفت انگیز هستند
آبله مرغان: ۱۶ بهترین درمان خانگی آبله مرغان
پارکینسون: علل، علائم و درمان طبیعی بیماری پارکینسون در ۵ مرحله
۲۰ بهترین درمان خانگی کبودی پوست که واقعا موثر هستند
بیماری های پوستی: ۲۴ رایج ترین بیماری پوستی و نشانه های آن‌ها

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی