10 نوع پا و آن‌چه از شخصیت‌تان می‌گویند

آزمون‌های شخصیتی مختلفی در مجلات و وب‌گاه‌های مختلف وجود دارند؛ یکی کف دست‌تان را می‌خواند و دیگری از روی صورت‌‌تان نوعِ شخصیت‌تان را به شما می‌گوید. همه‌ی این آزمون‌ها بر اساس علوم مختلفی به وجود آمده‌اند؛ عده‌ای آنها را قبول دارند و عده‌ای دیگر در صحت‌شان شک دارند. با این حال، اگر جز هر کدام از این دو گروه باشید، می‌خواهیم به شما جدیدترین آزمون شخصیتی را معرفی کنیم: ۱۰ نوع پا و آن‌چه از شخصیت‌تان می‌گویند!

آزمون‌های شخصیتی مختلفی در مجلات و وب‌گاه‌های مختلف وجود دارند؛ یکی کف دست‌تان را می‌خواند و دیگری از روی صورت‌تان نوعِ شخصیت‌تان را به شما می‌گوید. همه‌ی این آزمون‌ها بر اساس علوم مختلفی به وجود آمده‌اند؛ عده‌ای آنها را قبول دارند و عده‌ای دیگر در صحت‌شان شک دارند. با این حال، اگر جزو هر کدام از این دو گروه باشید، می‌خواهیم به شما جدیدترین آزمون شخصیتی را معرفی کنیم:

۱۰ نوع پا و آن‌چه آن‌ها از شخصیت‌تان می‌گویند!

۱۰- پای رومی

پای رومی بر اساس آمارها، پای رومی یکی از پربسامدترین و عمومی‌ترین شکل‌های پا در جهان است. انگشت شصت پا از بقیه‌ی انگشتان بزرگ‌تر است؛ همه‌ی انگشتان راست و مستقیم و دقیقاً شبیه چیزی هستند که در شکل بالا می‌بینید. آدم‌هایی که چنین پاهایی دارند، اجتماعی و خوش‌مشرب هستند. اگر بخواهیم شخصیت‌شان را در یک جمله توصیف کنیم باید بگوییم فوق‌العاده جذاب هستند. آن‌ها می‌توانند کسب‌وکار بزرگی داشته باشند و هرگز از سخنرانی در مقابل جمع نمی‌ترسند.

۹- پای مربعی

پای مربعی این نوع پا نسبت به پای رومی عمومیت کم‌تری دارد. همه‌ی انگشتان تقریباً هم‌اندازه هستند و همین عامل باعث می‌شود پا مربع یا مستطیل‌شکل دیده شود. گفته می‌شود، آدم‌هایی که چنین پاهایی دارند آرام و قابل اعتماد هستند. عمل‌گرا هستند و در شرایط دشوار با عقل و منطق و بدون احساسات، راهِ درست را پیدا می‌کنند.

۸- پای یونانی

پای یونانی این پا عمومی‌تر از پای مربعی است، و نشانه‌اش این است که در پاهای یونانی، انگشت دوم از همه‌ی انگشتانِ دیگر بلندتر است. آدم‌هایی که پای یونانی دارند بسیار با انگیزه و با شور و هیجان بالایی هستند؛ چنان‌که بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران دارای چنین پایی هستند.

۷- پای کشیده

پای کشیده این نوع از پا دارای ظاهری ظریف و کشیده است و انگشتان در آن به گونه‌ای هستند که از شصت تا کوچک‌ترین انگشت به ترتیبِ قد قرار گرفته‌اند. آدم‌هایی که چنین پاهایی دارند، افرادی دمدمی‌مزاج و عجول هستند. هم‌چنین حریم خصوصی این آدم‌ها برای‌شان بسیار با اهمیت است و رازداری را نکته‌ی کلیدی زندگی می‌دانند.

رپورتاژ

۶- ناتوانی در باز کردن انگشت کوچک

اگر پایی داشته باشید که نتوانید انگشت کوچک‌تان را از انگشت کناری‌اش فاصله دهید، فردی هستید که برای‌تان نظم و تشکیلات بسیار با ارزش است و با گذشت زمان تبدیل به یک همراهِ وفادار می‌شوید.

۵- توانایی در باز کردن انگشت کوچک

اگر می‌توانید انگشت کوچک‌تان را از انگشت کناری‌اش فاصله دهید، به این معنی است که آدمی هستید که همیشه در زندگی‌تان دنبال تغییر هستید، خیلی زود از همه چیز خسته می‌شوید و دنبال فرصت‌های مختلف هستید. چنین افرادی همیشه دنبال کارهای هیجان‌آور و تصادفی هستند.

۴- انگشت کوچک از بغلِ پا بیرون زده است

اگر انگشت کوچک‌تان از کنار پای‌تان بیرون زده است، یعنی شما آدم سرکش و جسوری هستید و می‌خواهید همه چیز به هر طریقِ ممکن بر وفق مرادتان انجام شود.

۳- فاصله بین انگشت دوم و سوم

آدم‌هایی که چنین فاصله‌ای در پای‌شان دارند، به بهترین نحو می‌توانند احساساتشان را در زندگی کنترل کنند. می‌توانند در زندگی از هر چیزی به راحتی دل بکنند.

۲- انگشت سوم کج است

اگر انگشت سومِ پای‌تان کج باشد، شما مهارت بالایی در سازمان‌دهی دارید و همیشه برای زندگی‌تان برنامه‌ریزی می‌کنید و کاملاً بر همه چیز کنترل دارید.

۱- انتهای انگشت دوم نازک است

اگر انتهای انگشت دوم‌تان نازک ولی سرِ آن مانند انگشتانِ دیگر است، به این معنی است که آدم سخنور و فصیحی هستید و دوست دارید در مورد همه چیز اغراق کنید. صاحبان این پاها دوست دارند در لحظاتِ شادِ دیگران سهیم باشند، ولی وقتی بداخلاق می‌شوند حتماً باید آنها را جدی بگیرید.

نوشته‌های مرتبط