فقط یک نابغه عدد 6 را در کمتر از دو ثانیه در تصویر پیدا می‌کند! شما همان نابغه هستید؟

مردم بسیاری در سراسر جهان و با هر فرهنگ و نژادی روزانه انواع و اقسام تست هوش و تست شخصیت و سایر معماهای تصویری و آزمون هایی که برای سنجش هوش و سرعت عمل و دقت و تمرکز و هوشیاری شان است را جستجو و مطالعه میکنند.این علاقمندی انسانها باعث شده است که تست ها و معماهای بسیار زیادی در زمینه هوش بصری،هوش ریاضی، هوش هیجانی، شخصیت و … تهیه و منتشر شود که افراد میتواند به سادگی با مراجعه به آنها خودشان را بسنجند. در این مقاله هم یک مطلب بسیار جالب برای شما آماده کرده ایم که با پاسخ دادن به آن می توانید میزان دقت، تمرکز و هوش خود را بسنجید. در مجموعه مطالب سرگرمی و شخصیت شناسی سایت بازده با ما همراه باشید تا هر روز یک مقاله جالب بخوانید. این شما و این معمای تصویری پیدا کردن عدد ۶ در تصویر! یادتان باشد که فقط یک نابغه عدد ۶ را در کمتر از دو ثانیه در تصویر پیدا می‌کند! شما همان نابغه هستید؟

معماهای تصویری

معماهای تصویری بگرد و پیدا کن بر اساس فرضیه یافتن یک آیتم پنهان در یک تصویر در یک محدودیت زمانی طراحی می شوند و به ایجاد تمرکز و توجه در افراد کمک می کنند، همچنین باعث کاهش استرس در افراد مضطرب می شوند. متخصصان معتقدند که تمرین های معماگونه منظم در توسعه مهارت های شناختی بهتر در افراد جوان مفید باشد و در عین حال از زوال شناختی در بزرگسالان جلوگیری کند.

خب حالا که درباره فواید حل معماهای بگرد و پیدا کن سخن گفتیم بیایید به سراغ یکی از آنها برویم تا ببینیم شما چقدر حواستان جمع است و تمرکز و دقت و توجه دارید!

تصویر به اشتراک گذاشته شده در بالا مجموعه ای از اعداد ۸ را نشان می دهد. در بین این همه ۸ یک عدد ۶ هم وجود دارد.

رپورتاژ

که شما باید در کمتر از ۲ ثانیه عدد ۶ را تشخیص دهید!

افرادی که مهارت‌های مشاهده ای دقیق دارند، سریع‌تر از دیگران می‌توانند عدد را تشخیص دهند.

به تصویر توجه کنید و ببینید آیا می توانید عدد۶ را به سرعت تشخیص دهید.

پیدا کردن عدد ۶ در تصویر برایتان سخت بود یا آسان؟

اگر پیدایش کردید که خیلی عالی است و ورود شما به باشگاه نابغه ها را تبریک میگوییم. اگر هم پیدایش نکردید اصلا ناراحت نباشید به عکس زیر نگاه کنید و ببینید عدد ۶ کجا قایم شده بود و علاوه بر آن به سراغ بقیه تست های هوش و معماهای ما بروید و خودتان را دوباره محک بزنید.

معمای تصویری پیدا کردن عدد ۶ در تصویر

نوشته‌های مرتبط