علائم باز شدن چشم سوم:12 نشانه که چشم سوم( آجنا) شما باز است

حتما تابه‌حال چیزهایی در مورد علائم باز شدن چشم سوم و اثرات آن شنیده‌اید. همان‌طور که می‌دانید چشم سوم ( آجنا ) در بعضی افراد باز است. ما همیشه درباره قدرت پنهان در مغز انسان چیزهای بسیار زیادی شنیده‌ایم، مخصوصا درباره غده‌ی کوچکی به نام غده صنوبری یا پینه آل (Pineal gland) که در زیر نیمکره‌های مخ قرار دارد. این غده مخروطی شکل به دلیل استفاده ما از غذاهای فراوری شده و فلوراید موجود در خمیردندان و آبی که مصرف می‌کنیم حالت آهکی و سخت به خودش می‌گیرد. در مقاله‌های بعدی با بازده همراه باشید تا درباره چگونگی آهک زدایی از غده صنوبری و باز کردن مرکز انرژی آن که همان چاکرای آجنا یا چشم سوم است برای شما بیشتر سخن بگوییم.

چشم سوم چیست ؟

همه‌ی آدم‌‌ها چشم  سوم یا چشم درون (آجنا) دارند که به آن‌ها توانایی می دهد چیزهایی را ورای دید اصلی‌شان درک کنند.

چشم‌سوم ( آجنا) بعضی آدم‌ها ضعیف و بسته و یرای بعضی دیگر قوی و باز است. با این حال، علائم باز شدن چشم سوم  ( آجنا) یا به عبارتی دیگر فعال شدن چشم سوم ( آجنا) را می توان تشخیص داد.

در این جا ۱۲ نشانه باز شدن چشم سوم (آجنا) آمده است که به کمک آن‌ها می توانید پی ببرید چشم‌سوم شما همواره باز است.

مطلب مرتبط : ۱۰ راه برای گشودن و فعال سازی چشم  سوم

علائم باز شدن چشم سوم

۱. انگار نسبت به چیزهای نادیدنی حس قوی‌تری دارید

جالب است که چشم‌‌سوم کمک‌تان می‌کند چیزهایی را ببینید که قابل دیدن نیستند.

اگر چشم سوم‌تان بازشد می‌توانید آینده را واضح‌تر ببینید و درک شهودی‌تان به‌طور قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر می‌شود.

از تجربیات‌تان بیش‌تر بهره می‌برید و مشکلات را از یک مایل دورتر حس می‌کنید.

مطلب مرتبط: علم به شما می‌گوید چطور ذهن دیگران را بخوانید

۲. ممکن است به نور حساس باشید

وقتی چشم سوم‌تان باز است، ممکن است نورهای درخشان چشم‌های‌تان را آزار دهد.

رنگ‌ها را زنده‌تر می‌بینید و ممکن است به چیزهایی که می‌بینید حساس‌تر باشید. نگران نشوید، این طبیعی است. روح شما دارد بیدار می‌شود.

مطلب مرتبط: استفاده از روح در حال ترک بدن در سنجش چاکراها

۳. سردرد شدید دارید

چشم‌سوم باز برای کسی که قبلا آن را تجربه نکرده‌است می‌تواند تجربه‌ی سختی باشد.

باز شدن چشم‌سوم می‌تواند سبب فشار و درد در سر شود. برای رفع آن قدم بزنید.

قدم زدن طولانی در طبیعت جدا به کاهش فشار کمک می‌کند و چشم سوم را قادر به دیدن می‌کند.

علائم باز شدن چشم سوم ۴. احساس متفاوتی دارید

درک این‌که چرا احساس متفاوتی دارید سخت است، فقط این را حس می‌کنید.

این تغییر ممکن است به‌تدریج یا یک‌باره ایجاد شود. شاید دیگر از چیزهایی که قبلا برای‌تان لذت‌بخش بوده‌است لذت نبرید، یا از چیزهایی لذت ببرید که قبلا برای‌تان لذت‌بخش نبوده‌است. از این تغییرات هراسان نشوید. این‌ها طبیعی هستند.

مطلب مرتبط: رمزگشایی از اعداد فرشتگان

۵. می‌توانید آسا‌ن‌تر ذهن آدم‌ها را بخوانید

رپورتاژ

وقتی چشم سوم‌تان باز است، شاید هرگز چیزی را از نظر فیزیکی متفاوت نبینید، اما قادر خواهیدبود به آسانی ورای نمای ظاهری را ببینید.

می‌توانید به آسانی دیواری را که آدم‌ها دور خودشان کشیده‌اند از میان بردارید. می‌توانید به آسانی چهره‌ی پشت نقاب آنها را ببینید. این یک ابزار مهم است.

۶. در میانه‌ی ابروهایتان فشار شدید حس می‌کنید

شما در میانه‌ی ابروهایتان و وسط پیشانی احساس نبض و ضربان دارید. یک فشار شدید و نیرومندی که واقعا آن قسمت از سر شما را فشار می‌دهد. موقعی که چشم سوم شما در حال باز شدن است این یک نشانه کاملا طبیعی و عادی است.

۷. در رژیم غذایی تان تغییر ایجاد می‌شود

اکنون شما نسبت به غذایی که می‌خورید بسیار آگاه و هشیار شده‌اید و با توجه به اطلاعاتی که به‌دست آورده‌اید می‌خواهید از غده صنوبری خود آهک‌زدایی(سختی زدایی) کنید و به یک دنیای خارق العاده و عجیب و غریب قدم بگذارید.

و فقط این‌ها نیست، بلکه شما نسبت به تمام سموم موجود در بدن‌تان حساس شده‌اید و اکنون دانش شما نسبت یه غذایی که می‌خورید بالا رفته است و فقط به دنبال غذاهایی هستید که واقعا به شما قدرت می‌دهند و نیرومندتان می‌کنند.

پس از چندی شما می‌توانید ارتعاش هرآنچه را می‌خورید احساس کنید و بدن شما مجبورتان می‌کند بعضی چیزها را از رژیم غذایی تان دور بریزید. توجه به تغذیه برای شروع سفر معنوی‌تان و نیز سلامت بدن و انرژی هایتان بسیار ضروری است.

۸. درک فراتر از دوگانگی به‌دست می‌آورید

این همان کاری است که این چاکرا انجام می‌دهد ؛ درواقع به شما توانایی این را می‌دهد تا به طور عینی یگانگی در همه چیز را ببینید. به شما توانایی دسترسی به حالت هایی فراتر از آگاهی و ابعاد دیگر را می‌دهد؛ هیچ جدایی و تفاوتی بین شما و دیگران، بین ناظر و مشاهده‌شونده، بین فردی و جمع و بین خالق و مخلوق به وجود نمی‌آید. این موضوع در طی چند مرحله اتفاق می‌افتد و معمولا به باز شدن و گسترش چاکرای تاجی منتهی می‌شود. هنگامی که دانش شما نسبت به بدن تان افزایش می‌یابد به کشف خودتان می‌رسید و ناگزیر خود را از سایرین جدا حس می‌کنید. اما وقتی که یک آگاهی نامحسوس و ظریف در شما ظهور می‌کند دیگر خودتان را جدا از سایرین نمی‌بینید و خود را همچون بقیه افراد تجربه می‌کنید.

شما می‌بینید، شما احساس می‌کنید، و مهمتر از همه اینکه می‌دانید و باور دارید که با دیگران یکی هستید.

۹. در الگوهای ذهنی شما تغییری ایجاد شده است

شما از خواب برخاسته‌اید و حالادیگر نمی‌توانید مثل گذشته بیندیشید.از این رو اندیشیدن به گونه‌ای دیگر را آغاز می‌کنید. روش‌های قدیمی تفکر دیگر نمی‌توانند واقعیت زندگی شما را بازتاب دهند. پس شروع می‌کنید به برنامه‌ریزی مجدد و پاکسازی ذهن‌تان که می‌توانند راه‌های قدرت بخشیدن به زندگی تان رابازتاب دهند. در مرحله‌ی نخست اجتماع و رسانه‌های اصلی زندگیتان از جانب شما مورد تردید قرار می‌گیرند و بیش از پیش زیر سوال می‌روند. سپس پرسش‌های شما نسبت به چرایی زندگی آغاز می‌شود و درباره هر سوالی که پاسخ آن رایک زمان به طور کورکورانه پذیرفته بودید جست‌وجو می‌کنید. یک فرآیند درونی تحول و برنامه‌ریزی مجدد ذهنی در شما آغاز می‌شود، آموزه‌های قدیمی را دور می‌ریزید و آنها را با حقایق جدید جایگزین می‌کنید.

۱۰. ذهن شما باز می‌شود و گسترش می‌یابد

تمرکز و توجه شما بسیار بالا می‌رود. ذهن‌تان شفافیت پیدا می‌کند. دیگر تفکرات تان هویت شما را نمی‌سازند و فقط وسیله‌ای برای آفرینش و خلق محسوب می‌شوند. حالا به راحتی مفاهیم بسیار پیچیده را درک می‌کنید، مخصوصا موقعی که با هدایت روح به حقایق بالاتر را می‌آموزید.

ارتباطات شما با اطرافیان بسیار سریعتر رخ می‌دهد به گونه‌ای که قبل از این هیچوقت تجربه‌اش نکرده‌اید. رابرت مونرو، که به خاطر تجربه‌های خارج از بدن و سفرهای کیهانی‌اش شهرت دارد این وضعیت را این چنین توصیف می‌کند:

توپی از تفکرات که در ذهن هشیار ما منفجر می‌شود.

به این معنی که ارتباطات نه با کلمات بلکه توسط انرژی‌های فرستاده شده به ذهن برقرار شده است. این اطلاعات سرشار از انرژی در کسری از ثانیه دریافت شده‌اند و اگر نوشته شوند شامل جملات بسیار زیادی می‌شوند.

علائم باز شدن چشم سوم ۱۱: قدرت‌های روحی شروع به کار می‌کنند

تله‌پاتی بین بسیاری از مردم معمول و شایع است البته نه مثل آن چیزهایی که در فیلم‌های سینمایی علمی و تخیلی می‌بینیم. روشن بینی، روشن احساسی، غیب گویی، احساس از راه دور و ادراک فراحسی( (ESPو چند قدرت روحی دیگر در شما به کار می‌افتند. الهامات فقط یک حس برای شما به شمار نمی‌روند بلکه ابزاری جهت کار کردن با سطوح بالاتر آگاهی محسوب می‌شوند. همزمانی‌ها یکی پس از دیگری رخ می‌دهند و شما درمی‌یابید همه اینها راه‌های عالم هستی برای ارتباط با شما هستند

علائم باز شدن چشم سوم ۱۲: نهان هرچیز را می‌بینید و به معنای واقعی همه چیز پی می‌برید

به آنچه درون هرچیز وجود دارد آگاه می‌شوید. از تمام برنامه‌ریزی‌های جامعه برای تاثیرگذاری روی خودتان باخبر هستید. برچسب کالاها برای خرید را می‌بینید امادرواقع معنای اصلی آن که به شما می‌گوید: مصرف کن را می‌فهمید. شعار رای دادن حق شماست را می‌شنوید اما درواقع معنی اصلی پشت آن یعنی از سیستم حاکم اطاعت و پیروی کنید را درمی‌یابید. گاهی اوقات شمادر حال تماشای اخبار هستید اما به جای اینکه به گفته‌های مجری توجه کنید آنچه را که سعی داشته‌اند به شما القا کنند می‌فهمید.

شما می‌فهمید که هرچیزی برای شما یک درس پنهان دارد. پرندگان به شما می‌گویند که می‌توانید پرواز کنید و رها باشید، ستارگان بزرگی و عظمت را یادآوری می‌کنند، خورشید به شما می‌گوید که بدون نور هیچ چیز وجود نخواهد داشت، درختان می‌گویند هیچ عنصری بدون آب و خاک و نور وجود نمی‌یابد. و شما به این موضوع پی می‌برید که همه چیز در عالم هستی به هم وابسته و با هم در ارتباط هستند.

آنگاه شما شروع به یادگیری زبان پنهان طبیعت می‌کنید تابتوانید با زندگی سخن بگویید. می‌فهمید که همه چیز زنده است، آگاه است و سخن می‌گوید و بهوسیله جریان‌های انرژی با شما ارتباط دارند.

حالا چشم سوم شما باز است.

نوشته‌های مرتبط