کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

استفاده از روح در حال ترک بدن در سنجش چاکراها

بسیاری از ما به موضوع روح و وضعیت ترک روح از بدن توجه ویژه‌ای داریم. شاید دلیل آن تجربه‌ی یک وضعیت فوق‌العاده و کمی خوف انگیز باشد. در این نوشتار از ابعاد دیگری از روح در حال ترک بدن برایتان سخن می‌گوییم. جایی که از روح در سنجش چاکراها استفاده می‌شود. با بازده همراه باشید.

در دهه‌ی نود، کنستانتین کوروتکوف، استاد دانشگاه فدرال فناوری‌های اطلاعاتی، نورشناسی، و مکانیک در سنت پترزبورگ روسیه، چیز بسیار جالبی خلق کرده بود. این فناوری جدید نیست؛ بلکه بارها و بارها توسط وسایل متفاوت خلق شده‌است.

چاکرا

کنستانتین وسیله‌ای ساخت به نام جی‌وی‌سی که بر پایه‌ی سیستم باستانی چینی به نام مریدین‌های انرژی است. این دستگاه زیست‌‌انرژی‌هایی را ارزیابی می‌کند که همه‌ی ارگان‌های زنده از طریق بررسی‌ بدون ‌زحمت و غیرتهاجمی بیرون می‌دهند.

این دستگاه از یک جریان هوای الکتریکی کوچک که به نوک انگشتان متصل است استفاده می‌کند و در طول کم‌تر از یک‌هزارم ثانیه سیگنال می‌فرستد. وقتی این بارهای الکتریکی از طریق بدن دارای ضربان می‌شوند، بدن‌مان به طور طبیعی با نوعی “ابر الکترونیِ” تشکیل شده از فوتون‌های نوری واکنش نشان می‌دهد.

این نور را می‌توان با یک دستگاه بارجفت‌شده‌ی دیداری که یک سیستم تصویربرداری است، گرفت و بعد به زبان کامپیوتر برگرداند.

هر بخش از نوک انگشت ارگان‌های متفاوت و سیستم‌های متفاوتی را در بدن نشان می‌دهد. یک برنامه‌ی کامپیوتری شکل یک بدن را طراحی می‌کند و نوعی ابر طلایی که مطابق با هر چاکرا است، حول آن قرار می‌دهد.

مطابق با طب هندی آیورودا، هر بخش از نوک انگشتان ما با سیستم‌ها و بخش‌های متفاوت بدن مرتبط است.

چاکرا

آن‌ها همچنین می‌گویند که ۷ نقطه‌ی اصلی انرژی در مرکز ماهیت خارجی یک فرد وجود دارد. کنستانتین این ایده را برداشت و برای فناوری خود به کار برد.

توپ‌هایی که به رنگ‌های مختلف هستند چاکراها و میزان تلاشی را که باید به لحاظ ذهنی، جسمانی و عاطفی برای آن اختصاص بدهیم نشان می‌دهند. هر چه‌قدر که چاکرا از مرکز دورتر باشد، کار بیش‌تری باید روی آن انجام شود.

این موضوع را می‌توان به زندگی فیزیکی هم تعمیم داد، اگر چاکرای گلو دور است، باید روی بیان کردن آزادانه‌ی عقایدتان کار کنید. اگر چاکرای قلب‌تان دور است، می‌تواند به این معنی باشد که باید شفقت داشتن نسبت به آدم‌های زندگی‌تان و درک آنها را تمرین کنید.

چاکرا

کوروتکوف همچنین نوعی تصویربرداری کرلیان را به کار برد تا لحظه‌ی دقیقی که روح انسان بدن‌اش را در زمان مرگ ترک می‌کند، نشان دهد! او می‌گوید یک نیروی حیات آبی را می‌توانید هنگام ترک بدن ببینید. ناف و سر نخستین نقاطی هستند که نیروی حیات‌شان را از دست می‌دهند و قلب و کشاله‌ی ران آخرین هستند.

در موارد دیگر، او اشاره می‌کند که روح آدم‌هایی که مرگ‌های خشونت‌آمیز یا غیرمنتظره داشته‌اند، ممکن است در یک حالت سردرگمی ظاهر شوند و ضمیر آنها واقعا نمی‌داند که مرده‌اند.

این متد توسط بیش از ۳۰۰ پزشک در سراسر جهان به کار رفته‌است. آنها این متد را برای نظارت بر استرس و حتی درمان چیزهایی مثل سرطان استفاده کرده‌اند.

بسیاری از پزشکان نهایتا درک کردند که بسیاری از بیماری‌های ریشه در یک اختلال عاطفی دارند و بعدها تبدیل به یک بیماری جسمانی می‌شوند.

هر چه‌قدر ژرفای ضمیر و چگونگی تاثیر آن بر جسم‌مان را بیش‌تر درک کنیم، اکتشافات پزشکی‌مان بیش‌تر می‌شود.

ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_سارا فیضی

نویسنده:الکساندرا

منبع: د اسپیریت ساینس

موضوع محوری:

روح در حال ترک بدن

(مشاهده ۲۱۷ نفر, % فقط امروز% visits today)
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “استفاده از روح در حال ترک بدن در سنجش چاکراها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Page generated in 3٫974 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت