تعبیر خواب لباس عروس: 11 تعبیر و معنی دیدن لباس عروس در خواب

لباس عروسی به خودی خود به عنوان نماد خواب به معنی آن است که می‌خواهید وارد یک وضعیت یا رابطه‌ی خوب، یا به اصطلاح تعهد، بشوید. اگر خواب‌تان درباره‌ی دیدن لباس عروسی باشد، می‌تواند بازتاب آن باشد که چگونه به لحاظ عاطفی به اشخاص یا رفتارهای عادتی خاصی وابسته می‌شوید. در کل، درباره تعبیر خواب لباس عروس می توان گفت که منعکس کننده‌ی احساسات‌تان درباره‌ی ازدواج کردن، متعهد بودن یا افکار‌تان درباره‌ی جشن عروسی در آینده است.

اما، لباس عروسی وقتی در بافتارهای مختلف در خواب قرار می‌گیرد می‌تواند معانی متفاوتی داشته باشد.

۱. خواب لباس عروسی که خراب شده است

لباس عروس خراب شده می‌تواند نماد ترس‌ها و مشکلات بالقوه‌ای در زمینه‌ی تعهدتان باشد. این خواب می‌تواند نماد بعضی از رویدادهای گذشته نیز باشد که ممکن است باعث به وقوع پیوستن یک جشن عروسی «ناقص» شده باشد.

به عنوان مثال زنی خواب دیده‌ بود لباس عروسی کثیف و خاک‌آلوده پوشیده است. در عالم بیداری بکارتش را از دست داد و چند ماه قبل از جشن عروسی واقعی‌شان باردار شد. او احساس بدی داشت و به خاطر وضعیتش احساس می‌کرد در مخمصه گیر افتاده است.

همچنین ممکن است رویدادی واقعی را خواب ببینید که در آن لباس‌تان را شخص دیگری خراب می‌کند. این ممکن است به معنی دردسری باشد که در زمینه‌ی انتخاب‌های زندگی پیش رو خواهید داشت و اینکه کسی یا چیزی قرار است آن را خراب کند. به بافت خواب نگاه کنید تا بفهمید مشکل کار کجاست و چگونه می‌توانید مشکل را درست کنید. به عنوان مثال، اگر خواب ببینید یک سگ بزرگ لباس عروس‌تان را می‌جود و خراب می‌کند، ممکن است به معنی آن باشد که فرد قدرتمند اما وفادار به شما ممکن است در بلند مدت به شما خیانت بکند.

۲. خواب اندازه نبودن لباس عروس

زمانبندی

زمانبندی این خواب می‌تواند معنی متفاوتی در بافت آن ایجاد کند. آیا قبل از عروسی یا در زمان خود عروسی متوجه شدید لباس عروس اندازه نیست؟ این ممکن است دلالت بر میزان آمادگی دلالت داشته باشد که برای پایبند ماندن به تعهد بلند مدت‌تان نیاز دارید.

– اگر لباس عروس خیلی گشاد (بزرگ) باشد:

اگر لباس عروس خیلی بزرگ باشد نماد آن است که عروسی ممکن است انتخاب درست و مناسبی برای شما نباشد، چون این لباس‌های عروسی بیشتر اندازه‌ی دیگران هستند تا شما.

– اگر لباس عروس خیلی کوچک باشد:

اگر خواب ببینید لباس عروس اندازه‌تان نیست نماد آن است که به ظاهرتان بیش از حد اهمیت می‌دهید. اما، اگر خواب ببینید که لباس عروس بیش از حد کوچک است، ولی می‌توانید با وزن کم کردن این مشکل را حل کنید، به معنی آن است که برای تعهد و دستیابی به اهداف‌تان آمادگی دارید.

 

۳. خواب لباس عروس سیاه

خواب دیدن لباس عروس سیاه نشانگر وضعیتی افراطی در قبال اتخاذ تصمیمی دائمی است. شما ممکن است برای تعهد دائم به شریک عشقی‌تان یا سایر انتخاب‌های بلند مدت زندگی احساس فشار بکنید. لباس عروس سیاه در خواب نماد و بازتاب ترسی است که شما را تشویق می‌کند انتخابی دائمی بگیرید و احساس کنید که مجبور هستید کاری را برای ابد انجام بدهید.

۴. خواب لباس عروس قرمز

دیدن لباس عروس قرمز در خواب نشانگر نیات منفی است که باعث انتخابی دائمی می‌شوند. این نیات منفی می‌توانند هر چیزی باشند از دروغ، خیانت، دزدی، یا ارعاب دیگران تا چیزی را به نفع خود تمام کردن. لباس عروس قرمز معمولا نشانه‌ی خوبی نیست چون این احساس را می‌دهد که در پذیرفتن یک وضعیت و شرایط منفی گیر افتاده‌اید.

رپورتاژ

۵. خواب لباس عروس آبی

رنگ آبی نماد آسمان‌های آبی بالای سرمان است. این فضا نماد پهناوری، فرصت‌های بی کران کشف و اکتشاف، احیا و گسترش است. شما درباره‌ی انتخاب‌های زندگی که در آینده پیش رو دارید احساس آزادی و فراغت می‌کنید.

۶. خواب لباس عروس صورتی

لباس عروس صورتی در خواب نشانگر عشق، لذت، شیرینی، شادمانی، محبت و مهربانی است. عاشق بودن یا شفا یافتن به معجزه‌ی عشق نیز از معنای استنباطی این رنگ است. اما هرچند پیوند عروسی شیرین است، این خواب دلالت بر آن دارد که شما در رابطه‌ی عشق خام و ناپخته‌اید.

۷. خواب خرید لباس عروس

اینکه در خواب ببینید به دنبال لباس عروس می‌گردید یا آن را پرو می‌کنید نشانگر آن است که رابطه‌ی شخصی‌تان را ارزیابی و ارزشیابی می‌کنید.

۸. خواب های مربوط به لباس عروس در قالب عروسی خودتان

تعبیر لباس عروسی در حین یک جشن عروسی نماد تمرکز شما بر شریک‌ رابطه‌تان است.

اگر توجه اولیه بر خود لباس عروسی باشد، باید در رابطه‌تان با شریک عشقی‌تان تجدید نظر کنید. چون لباس عروسی عاملی است که بیشتر به ظاهر مربوط می‌شود.

با وجود این، اگر نقطه‌ی تمرکز شما در خواب بر شریک عشقی‌تان باشد، لباس عروس نقش کمرنگ‌تری دارد چون به صورت ناخودآگاه بیشتر به شریک عشقی‌تان فکر می‌کنید و همین طور به زندگی‌ که شما دو نفر خواهید داشت.

۹. خواب پوشیدن لباس عروس بیرون از مراسم عروسی

اگر در خواب ببینید خارج از مراسم عروسی لباس عروس به تن کرده‌اید، به معنی آن است که خودتان را در وضعیتی قرار داده‌اید که خیلی احساس برتر بودن و غرور می‌کنید. نکته این است که آدم‌های اطراف‌تان پی به این غرور شما می‌برند. شما خودتان را نوعی آدم می‌بینید که شایستگی دارد مدام تمجید و تعریف شود و مرکز تمام توجهات قرار بگیرد.

۱۰. خواب ببینید یک نفر دیگر لباس عروس پوشیده است

در کل، اگر خواب ببینید کس دیگری در مراسم عروسی‌اش لباس عروسی پوشیده است، این خواب عموما به معنی آن است که نوعی حسادت نسبت به شرایط و اوضاع زندگی آن فرد در خود احساس می‌کنید. این به خصوص در صورتی درست است که بدانید شخص پوشنده‌ی لباس عروس چه کسی است.

اما، اگر فرد لباس عروس را خارج از مراسم عروسی بپوشد یا امتحان کند یعنی شما به صورت ناخودآگاه احساس می‌کنید از آن شخص پایین تر هستید.

۱۱. خواب لباس عروسی و مرگ

عروسی و مرگ دو موضوع بسیار متضاد هستند. وقتی خواب لباس عروسی و مرگ را همزمان می‌بینید، ممکن است به معنی آن باشد که درباره‌ی تعهد جدید احساس عدم اطمینان و به نوعی خفگی و فشار می‌کنید.

منبع dream-meaning
نوشته‌های مرتبط