تعبیر خواب بستنی: 20 معنی و تعبیر دیدن بستنی در خواب

بستنی خوراکی راحت و دلچسبی است. خواب‌های مربوط به بستنی ممکن است به چیزهای مختلفی اشاره داشته باشند. این خواب‌ها معمولا معنی خوبی دارند. چنین خواب‌هایی نماد چیزهای شیرین، خوشمزه، رضایت بخش، فراوان و … هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره تعبیر خواب بستنی نکات جالبی بخوانید.

همچنین ممکن است به خوش اقبالی، لذت و موفقیت در زندگی عشقی اشاره داشته باشند. گاهی بر نیاز به استراحت و آرامش بیشتر تاکید دارند.

همچنین شاید از ارتقاء یا تغییر شغل در آینده‌ای نزدیک حکایت کنند. گاهی هم به شرکت در رویدادی مهم اشاره دارند.

دیدن یا خوردن بستنی در خواب به معنی موفقیت در زمینه‌ی عشق و عاشقی نیز هست. این خواب به رضایتمندی از چیزهای کوچکی اشاره دارد که زندگی‌ را رضایت‌بخش‌تر می‌سازند.

گاهی این خواب با چیزهایی گذرا و موقت دلالت می‌کند. و ما به ما یادآوری می‌کند که هیچ چیز در زندگی همیشگی نیست، پس باید قدر لحظه های خوب و زیبای خود را بدانیم.

خواب بستنی نماد سعی بر آرام و خونسرد بودن در شرایطی که واکنش‌های پرخاشگرانه ایجاد می‌کند نیز هست. تعبیر خواب بستنی شاید به کنترل خشم در بعضی شرایط هم اشاره داشته باشد.

۱. خواب بستنی در حالت کلی

اگر خواب بستنی ببینید، بدون دیدن جزئیات مهم، چنین خوابی احتمالا به امکان داشتن رابطه‌ی عشقی پر محبتی در آینده‌ی نزدیک اشاره دارد. چنین خوابی می‌تواند از علاقه‌ی عاشقانه‌ای حکایت کند که از دسترس شما خارج است.

همچنین نمایانگر کسی است که دوستش دارید، اما به دلایلی نمی‌توانید کنار او باشید.

۲. خواب یک عدد بستنی

اگر خواب یک بستنی را ببینید، نشانه‌ی خوبی است، و به رضایتمندی شما از زندگی اشاره می‌کند.

همچنین می‌تواند نشانه‌ی موفقیت و کامیابی باشد.

گاهی هم به نیاز حفظ آرامش و کنترل خود در بعضی موقعیت‌ها اشاره می‌کند. همچنین ممکن است حاکی از بهبودی پس از گذران یک دوره‌ی بیماری باشد.

اغلب این خواب یعنی برای دستیابی به اهداف‌تان باید شکیبا باشید.

۳. خواب بستنی درست کردن

اگر خواب ببیند بستنی درست می‌کنید، چنین خوابی احتمالا به تلاش‌های‌تان برای برقراری رابطه‌ی عاشقانه‌ی پرشور جدیدی اشاره دارد.

همچنین ممکن است بر گذراندن لحظاتی لذت بخش با کسی دلالت داشته باشد که برای‌تان بسیار خاص است.

این خواب می‌تواند حاکی از آن باشد که کسی به شما سر می‌زند یا در آینده‌ای نزدیک به جایی می‌روید.

۴. خواب خوردن بستنی

اگر در خواب ببینید بستنی می‌خورید، چنین خوابی ممکن است به نیاز شما به ماجراجویی‌های بیشتر در زندگی اشاره داشته باشد. شاید بهتر باشد از فرصت‌های جدید بیشتر استقبال کنید.

گاهی این خواب به مقاومت در برابر تغییرات اشاره دارد.

همچنین این خواب نشانه‌ی موفقیت در فعالیت‌های کنونی‌تان است. شاید نشانه‌ی رضایتمندی از خوب عمل کردن در شغل و منصبی باشد که دارید.

چنین خوابی می‌تواند از آن نیز حکایت داشته باشد که زندگی‌تان در حال حاضر شیرین و دلچسب نیست.

گاهی نمایانگر آدم‌های اطراف‌تان است که نیات مشکوکی نسبت به شما در سر دارند، پس باید مواظب باشید.

۵. خواب ببینید از بستنی‌تان به کسی می‌دهید

اگر خواب ببینید از بستنی‌تان به کسی می‌دهید، ممکن است به آن اشاره داشته باشد که همیشه دیگران و نیازهای‌شان را در اولویت قرار می‌دهید، به خصوص عزیزان‌تان را، اما از اینکه می‌توانید خوشحال‌شان کنید شاد هستید.

۶. خواب خوردن بستنی در کافی‌شاپ

اگر خواب ببینید در کافی شاپ بستنی می‌خورید، چنین خوابی ممکن است به بد رفتار کردن در موقعیتی در برابر عده‌ی زیادی از آدم‌ها اشاره داشته باشد، و بعد پشیمان شدن از این کار.

۷. خواب ببینید کسی بستنی می‌خورد

اگر در خواب مشاهده کنید کسی در حال بستنی خوردن است، چنین خوابی ممکن است به جستجوی شما برای یک هدف دور از دسترس یا غیر معقول اشاره داشته باشد. این خواب یادآور آن است که در اهداف‌تان تجدید نظر کنید و آن‌هایی را که واقع بینانه نیستند تغییر دهید.

۸. خواب ببینید به شما بستنی تعارف می‌کنند

رپورتاژ

اگر خواب ببینید کسی به شما بستنی تعارف می‌کند، چنین خوابی ممکن است به خطری از سوی یکی از نزدیکان‌تان اشاره داشته باشد. این خواب هشداری است تا به آدم‌های اطراف‌تان بیشتر توجه کنید، به ویژه کسانی که بیشتر از همه به آن‌ها اعتماد دارید.

۹. خواب بستنی دادن به کسی که دوستش دارید

اگر در خواب ببینید به کسی که دوستش دارید بستنی می‌دهید، یا به کسی که عاشقش هستید، چنین خوابی از اضطراب جنسی پرده بر می‌دارد. ممکن است درباره‌ی احساسات این فرد نسبت به خودتان اطمینان نداشته باشید.

گاهی این خواب از ترس شما مبنی بر از دست دادن جاذبه‌ی جنسی‌تان حکایت دارد.

۱۰. خواب انداختن بستنی

اگر در خواب ببینید بستنی از دست‌تان می‌افتد، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی نیست. این خواب احتمالا به نا امید کردن دوستان یا خانوداه به خاطر کاری که انجام می‌دهید اشاره دارد.

۱۱. خواب بستنی بسیار یخ زده

اگر خواب ببینید بستنی بسیار سرد و یخ زده‌ای می‌خورید، چنین خوابی ممکن است از آمادگی‌ شما برای استفاده از هر فرصتی که پیش روی‌تان قرار می‌گیرد حکایت داشته باشد. این خواب یاد آور آن است که از تعقیب کردن موفقیت به آن شدت دست بردارید و فقط از زندگی لذت ببرید تا برای‌تان اتفاق‌های خوبی رقم بخورد.

۱۲. خواب آب شدن بستنی

اگر در خواب ببینید بستنی‌تان آب می‌شود، معمولا نشانه‌ی خوبی نیست.

شاید به پایان چیزهای خوب و لذت بخش در زندگی‌تان اشاره داشته باشد. همچنین ممکن است از احساس اندوه و ناامیدی حکایت کند. گاهی هم می‌تواند نماد از دست دادن موقعیت‌های خوب باشد، چون اهداف‌تان را خوب تعیین نکرده‌اید. این خواب همچنین به از دست دادن فرصت‌های خوب اشاره دارد چون به موقع و سریع اقدام نکرده‌اید. چنین خواب شاید حاکی از ناتوانی دستیابی به آرزوها و اهداف‌تان نیز باشد.

۱۳. خواب بستنی آب شده

اگر خواب بستنی آب شده ببینید، چنین خوابی معمولا نشانه‌ی خوبی نیست، و شاید دال بر نا امیدی‌ از چیزهایی باشد که طبق انتظارتان از آب در نیامده‌اند.

‍۱۴. خواب خوردن بستنی آب شده

اگر خواب ببینید بستنی آب شده می‌خورید، چنین خوابی نشانه‌ی آن است که کسی یا چیزی شما را ناراحت یا ناامید می‌کند. این خواب گاهی بر شکست دلالت دارد.

 ۱۵. خواب خوردن بستنی آب شده توسط کسی

اگر خواب ببینید کسی بستنی آب شده می‌خورد، چنین خوابی ممکن است از تمایل شما برای پیگیری سفت و سخت چیزی که خارج از توان و دسترس‌تان است، یا دیگر وجود ندارد پرده بردارد.

شاید تمایل دارید روی گذشته تمرکز کنید، به جای آنکه آن را پشت سر بگذارید و به سمت آینده حرکت کنید.

شما باید اوضاع را همانطور که هست بپذیرید و از زندگی‌تان راضی باشید.

۱۶. تعبیر خواب بستنی خوردن بچه‌ها

اگر در خواب ببینید بچه‌ها بستنی می‌خورند، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی است و از کامیابی، وفور نعمت و شادمانی در زندگی شخصی و شغلی‌تان حکایت دارد. بچه‌هایی که بستنی می‌خورند ممکن است نشانه‌ی موفقیت مالی و همین طور عاطفی در آینده‌ای نزدیک نیز باشند.

همچنین ممکن است به کمک مالی دوستان و اعضای خانواده‌تان اشاره داشته باشد.

۱۷. خواب خوردن بستنی بد مزه

اگر خواب ببینید بستنی بد مزه‌ای می‌خورید، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی نیست، احتمالا حاکی از آن است که در آینده‌ای نزدیک مورد خیانت قرار می‌گیرید و ناراحت می‌شوید، به ویژه در حوزه‌ی زندگی عاشقانه‌تان.

۱۸. خواب خوردن بستنی لذیذ و محبوب‌تان

اگر خواب ببینید بستنی محبوب خودتان را می‌خورید، چنین خوابی نشانه‌ی مواجه‌ی جنسی با کسی است که ممکن است دلتان را به حدی ببرد که فکرتان را همیشه به خودش مشغول کند.

۱۹. خواب بستنی بزرگ

اگر خواب یک بستنی بسیار بزرگ ببینید، چنین خوابی ممکن است نشانه‌ی خوبی نباشد، و از زیان‌های پیش روی‌تان در زندگی حکایت داشته باشد که به احتمال فراوان ماهیتی مالی دارند.

۲۰. خواب بستنی در یک روز داغ

خواب خوردن بستنی در یک روز داغ، ممکن است به نوعی پیش بینی تجدید دیدار با کسی باشد که در گذشته برای‌تان بسیار خاص بوده است. این رویارویی احساسات گرم و نوستالژیک بسیاری را بین شما بر خواهد انگیخت و به احتمال فراوان به صرافت خواهید افتاد رابطه‌ی جدیدی مشابه آنچه در گذشته داشته‌اید با این شخص برقرار کنید.

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد

نوشته‌های مرتبط