کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۲۵ عجیب ترین رکوردهای جهان: هرگز تصمیم به شکستن این رکوردها نگیرید!

از میان بیش از ۴۰.۰۰۰ رکورد که درحال‌حاضر در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است، بسیاری واقعا قابل تمجید و برای دیگران الهام بخش هستند. اما، بعضی از رکوردهای جهانی در زمینه‌های چنان عجیبی ثبت شده‌اند که آدم را درباره‌ی سلامت عقل صاحب رکورد به شک می‌اندازند. برای آن که چند مورد از عجیب ترین رکوردهای جهان که تا کنون ثبت شده را به شما نشان دهیم، این مقاله را تهیه کردیم یعنی ۲۵ عجیب ترین رکوردهای جهان که بهتر است سعی نکنید آنها را بشکنید!

عجیب ترین رکوردهای جهان ۲۰

۲۵. بیشترین کاسه توالت شکسته شده با سر در یک دقیقه

عجیب ترین رکوردهای جهان

کوین شلی امریکایی موفق شد تعداد باورنکردنی ۴۶ کاسه‌ی توالت را ظرف ۱ دقیقه با سر بشکند. این رکورد عجیب در ۲۰۰۷ در آلمان ثبت شد.

مطلب مرتبط: ۲۵ بزرگترین فاجعه جراحی پلاستیک که باورتان نمی‌‌شود

۲۴. فرو کردن بیشترین تعداد نی در دهان (با دست)

عجیب ترین رکوردهای جهان

بیشترین تعداد نی با دست فرو کرده شده در دهان ۴۹۶ عدد است. این رکورد عجیب توسط ریشی در سال ۲۰۱۱ در بمبئی ثبت شد. او موفق شد آنها را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارد. برای دستیابی به این موفقیت ابلهانه، ریشی تمام دندان‌هایش را کشید.

۲۳. بیشترین وزنی که با کاسه‌ی چشم بلند کرده‌اند

عجیب ترین رکوردهای جهان

سنگین‌ترین وزنی که با کاسه‌ی چشم بلند کرده‌اند ۱۶.۲ کیلوگرم است!! این دستاورد توسط مانجیت سینگ در لیچستر بریتانیا در ۲۰۱۳ به‌دست آمد. ما حتی مطمئن نیستیم کجا یا چگونه می‌توانید آموزش برای انجام این کار را آغاز کنید!

مطلب مرتبط: ۲۵ واقعیت کلیدی درباره نظریه بیگ بنگ( مه بانگ) که شاید ندانید

۲۲. پوشیده شدن با بیشترین تعداد زنبور عسل

عجیب ترین رکوردهای جهان

در ۲۰۱۶، مرد شجاع چینی روآن لیانگ مینگ خودش را با دسته‌ی کثیری از زنبورهای عسل پوشاند که وزنی به اندازه‌ی خوفناک ۶۳.۷ کیلوگرم داشت و متشکل بود از تقریبا ۶۳۷.۰۰۰ حشره.

۲۱. بیشترین تعداد آدم جا شده در یک خودرو

عجیب ترین رکوردهای جهان

در ۲۰۱۵، تعداد کل ۴۱ نفر (دانشجویان دانشگاه فدرال سیبری) موفق شدند در کراسنویارسک روسیه خودشان را در یک خودرو تویوتا راو۴ بچپانند.

۲۰. ترکاندن سه هندوانه با ران‌ها در سریع‌ترین زمان

عجیب ترین رکوردهای جهان

در ۲۰۱۵، اولگا لیاشاک از کیف اوکراین به یک رکوردار گینس تبدیل شد به خاطر آن که سه هندوانه‌ را با فشار ران‌هایش ظرف ۱۴ ثانیه خرد کرد.

عجیب ترین رکوردهای جهان ۱۹: بلندترین صدای آروغ

عجیب ترین رکوردهای جهان

پائول هان “سلطان آروغ” از بریتانیا در ۲۰۰۹ آروغی با فرکانس ۱۰۹.۹ دسی‌بل زد و عنوان رکوردهای جهانی گینس را برای بلندترین صدای آروغ از آن زمان از آن خود کرده است. صدای این آروغ رکورد شکن از صدای یک ارکستر بزرگ بیشتر بود.

۱۸. بیشترین مسافت بیرون پاشیدن شیر

عجیب ترین رکوردهای جهان

در یکی از جنون‌آمیزترین رکوردهای تاریخ، مرد ترکیه‌ای ایکر ییلماز از گوشه‌ی چشمان خود شیر را تا فاصله‌ی ۲۷۹.۵ سانتی‌متر بیرون پاشید. ییلماز قبل از آن که شیر را از گوشه‌ی چشمش بیرون بپاشد آن را از طریق بینی‌اش بالا کشیده بود.

۱۷. بیشترین سوسک‌های خورده شده در یک دقیقه

عجیب ترین رکوردهای جهان

در ۲۰۰۱، یک موش‌گیر بازنشسته و بازیگر نیمه‌وقت، کن ادواردز از بریتانیا در یک دقیقه ۳۶ سوسک را خورد.

۱۶. بزرگترین شی خارج شده از جمجمه‌ی انسان

عجیب ترین رکوردهای جهان

این رکوردی است که هیچ کس نباید سعی کند آن را بشکند! در ۱۹۹۸، یک چاقوی بزرگ را در سر میشل هیل امریکایی فرو کردند و نزدیک بود بمیرد، اما نجات پیدا کرد و آن چاقوی ۲۰ سانتی‌متری بزرگ را از جمجمه‌اش خارج کردند.

عجیب ترین رکوردهای جهان ۱۵: بو کشیدن بیشترین پا و زیر بغل

عجیب ترین رکوردهای جهان

مادلین آلبرشت، که کارگر یک آزمایشگاه است، صاحب یکی از مشمئزکننده‌ترین رکوردهای جهان است. در طول ۱۵ سال خدمتش در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی هیل تاپ در اوهایو، او حدودا ۵.۶۰۰ پا و تعداد نامعینی زیربغل را بود کرد.

۱۴. بیشترین سیب‌های له شده با ماهیچه‌ی دوسر بازو در یک دقیقه

عجیب ترین رکوردهای جهان

اگر شکستن هندوانه با ران‌ها به اندازه‌ی کافی برای‌تان عجیب نبود، می‌توانید له کردن سیب با ماهیچه‌های دو سر بازو را امتحان کنید. رکورد جهانی فعلی ۱۴ سیب له شده در یک دقیقه است که توسط درو میچل استرالیایی در سال ۲۰۱۶ به‌دست آمد.

۱۳. بیشترین بیرون زدگی حدقه‌ی چشم

عجیب ترین رکوردهای جهان

کیم گودمان از ایالات متحده می‌تواند حدقه‌ی چشمش را تا اندازه‌ی باورنکردنی ۱۲ میلی‌متر از کاسه‌ی چشم بیرون بیاورد. چشمهای او را در ۲۰۰۷ در استانبول ترکیه اندازه گرفتند.

۱۲. طولانی‌ترین گیر افتادن زیر زمین و زنده ماندن

عجیب ترین رکوردهای جهان

طولانی‌ترین مدت گیر افتادن زیر زمین ۶۹ روز است. این رکورد توسط ۳۲ شیلیایی و یک نفر بولیویایی ثبت شد که بعد از ریزش معدن مس-طلای سن خوزه در شیلی در ۲۰۱۰ در ۶۸۸ متری سطح زمین گیر افتادند.

۱۱. بیشترین حلزون روی صورت

عجیب ترین رکوردهای جهان

در ۲۰۰۷، یک پسر ۱۱ ساله به نام فین کلر، به مدت ۱۰ ثانیه ۴۳ حلزون را روی صورتش گذاشت و رکورد قبلی را که ۳۶ حلزون بود شکست.

عجیب ترین رکوردهای جهان ۱۰: پیرترین بال پیما

عجیب ترین رکوردهای جهان

در ۲۰۱۳، در سن باورنکردنی ۹۳ سال و ۱۰۰ روز، توماس لاکی از بریتانیا موفق شد بر روی بال‌های یک هواپیما که از اسکاتلند به ایرلند شمالی پرواز می‌کرد مسافرت کند.

۹. سخت‌ترین ضربه به کشاله‌ی ران

عجیب ترین رکوردهای جهان

یکی از دردناک‌ترین رکوردهای تاریخ، سخت‌ترین ضربه به کشاله‌ی ران، توسط مبارز ام‌ام‌ای (هنرهای رزمی ترکیبی) جاستین اسمیت زده شد و متخصص مبارزه، رابی کربی آن را دریافت کرد. این لگد سرعتی برابر با ۳۵.۴ کیلومتر و نیرویی برابر با ۵۰۰ کیلوگرم داشت.

عجیب ترین رکوردهای جهان ۸: باریک‌ترین کمر

عجیب ترین رکوردهای جهان

باریک‌ترین کمر متعلق است به کتی جانگ امریکایی که با بستن شکم‌بند کمری به اندازه‌ی ۳۸.۱ سانتی‌متر دارد. بدون شکم‌بند، اندازه‌ی آن ۵۳.۳۴ سانتی‌متر است. از ۱۹۸۳، او هر روز ۲۳ ساعت شکم بند بسته است، و آن را فقط هنگام دوش گرفتن روزانه برداشته است.

۷. بزرگترین عقرب نگه داشته شده در دهان

عجیب ترین رکوردهای جهان

در ۲۰۰۵، دین شلدون امریکایی، توانست یک عقرب زنده‌ی بزرگ به اندازه‌ی ۱۷.۷۸ سانتی‌متر را به مدت ۱۸ ثانیه در دهانش نگه دارد.

۶. بیشترین عمل زیبایی

عجیب ترین رکوردهای جهان

از سال ۱۹۸۸، سیندی جکسون امریکایی ۴۷ عمل زیبایی انجام داده است، من جمله ۹ عمل جراحی کامل. این عمل‌ها شامل ۳ عمل کشیدن پوست صورت، ۳ عمل بینی، ۲ عمل کشیدن پلک چشم‌ها، لیپوساکشن، زانوها، کمر، شکم، ران، و عمل فک، لب، و کاشت گونه، لایه‌برداری پوست، کوتاه کردن استخوان چانه، و آرایش نیمه دائمی می‌شوند.

۵. بلندترین حلقه‌ی فلزی رد شده از داخل بینی و خارج شده از دهان

عجیب ترین رکوردهای جهان

بلندترین حلقه‌ی فلزی که از داخل بینی رد و از دهان خارج شده است ۳.۶۳ متر بوده که توسط آندرو سانتون امریکایی در رم ایتالیا در ۲۰۱۲ ثبت شده است.

عجیب ترین رکوردهای جهان ۴: عجیب‌ترین رژیم غذایی

عجیب ترین رکوردهای جهان

بعضی از آدم‌ها چیزهای عجیب و غریبی می‌خورند اما هیچ‌کس در این زمینه هرگز نمی‌تواند میشل لولیتو فرانسوی را شکست بدهد. در طول عمر خود، لولیتو ۱۸ دوچرخه، ۱۵ چرخ دستی سوپرمارکت، ۷ دستگاه تلویزیون، ۶ لوستر، ۲ تخت خواب، یک جفت تخته‌ی اسکی، یک هواپیمای سبک سسنا، و یک کامپیوتر را خورده است.

۳. بیشترین کرم جابه‌جا شده با دهان در یک ساعت

عجیب ترین رکوردهای جهان

چارلی بل رکورد جهان را برای کار مشمئزکننده‌اش شکست یعنی ظرف ۱ ساعت ۰.۱۹ متر مربع کرم زنده را تنها با استفاده از دهان از یک ظرف به ظرف دیگر منتقل کرد.

۲. طولانی‌ترین حمله‌ی سکسکه

عجیب ترین رکوردهای جهان

در ۱۹۲۲ وقتی چارلز سابورن امریکایی تلاش کرد یک گراز را قبل از سر بریدن وزن کند دچار سکسکه شد. او نتوانست درمانی برای آن پیدا کند و تا فوریه‌ی ۱۹۹۰، یعنی در کل ۶۸ سال، به سکسکه کردن ادامه داد.

۱. بیشترین حفره‌‌های گوشتی در صورت

عجیب ترین رکوردهای جهان

بر روی صورت جوئل میلر آلمانی ۱۱ سوراخ وجود دارد که در آنها حلقه‌هایی کار گذاشته شده است. این حفره‌های گوشتی در تمام صورت او من جمله بینی و لب‌ها وجود دارند، اما بزرگترین‌شان (که اکنون به اندازه‌ی ۳۴ میلی‌متر هستند) در دو طرف گونه‌های او قرار دارند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- کامروا ابراهیمی

منبع: list۲۵

۲۵ عجیب ترین رکوردهای جهان: هرگز تصمیم به شکستن این رکوردها نگیرید!


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی