راز اعداد فرشتگان : رمزگشایی و تفسیر اعداد تکرار شونده

تا به حال چیزی درباره اعداد فرشتگان یا همان اعداد تکرار شونده شنیده اید یا خوانده اید؟ این مقاله درباره اعداد فرشتگان یا پیام هایی از فرشتگان با اعداد و تفسیر این پیام ها بحث می کند.

در حالی که بسیاری از ما برای فاش کردن رازهایی که درباره‌ی آینده‌مان وجود دارد به طالع‌بینی روی می‌آوریم، چند راه دیگر نیز وجود دارد که به وسیله‌ی آنها می‌توانیم چیزهای بیش‌تری درباره‌ی خودمان بدانیم.

اعداد فرشتگان

برخی از آدم‌ها به ملاقات پیش‌گوها رفته‌اند، و عده‌ای علاقه‌ی شدیدی به عددشناسی دارند. اما تعداد کمی هستند که تا کنون توجه زیادی به اعداد فرشتگان نشان داده‌اند.

ایده‌ی اعداد فرشتگان یک ایده‌ی جدید نیست، هرچند به تازگی محبوبیت پیدا کرده‌است. اعداد فرشتگان مجموعه‌ای از اعداد تکراری هستند- مثل ۳۳۳ یا ۱۲۱۲- که در زندگی روزانه‌ی شما، در یک ساعت، روی بیل‌بورد یا حتی در یک مجله پدیدار می‌شوند.

بسیاری از آدم‌ها معتقد هستند که این اعداد علائم خاصی هستند که توسط فرشته‌ی نگهبان‌مان برای ما آورده شده‌اند.

دورین ویرچو در کتاب خود به نام “شفا با فرشتگان” می‌نویسد، “فرشتگان تمام تلاش خود را می‌کنند تا توجه ما را جلب کنند و با ما ارتباط برقرار کنند…هرچند، اغلب ما نشانه‌هایی که به ما می‌دهند را باور نمی‌کنیم و آنها را به عنوان هم‌رویدادهایی صرف، نادیده می‌گیریم.”

یکی از راه‌هایی که این فرشته‌ها ممکن است برای ارتباط با ما امتحان کنند، می‌تواند همین اعداد فرشتگان باشد. این نوشتار را بخوانید تا متوجه شوید که هر مجموعه از اعداد فرشتگان چه چیزی را درباره‌ی شخصیت شما ممکن است بگوید.

هرچند همه باور نمی‌کنند، اما احتمالا بسیاری از آدم‌ها آرامش خواهند یافت با دانستن این‌که هر کدام از ما کسی را داریم که هر روز از ما مراقبت می‌کند.

آیا شما به اعداد فرشتگان اعتقاد دارید؟ این اعداد درباره‌ی شما چه می‌گویند؟

اعداد فرشتگان چیست ؟

اعداد فرشتگان مجموعه‌ای از اعداد هستند که ناگهان چشمتان با آنها برخورد می‌کند و ظاهرا توسط فرشته‌ی نگهبان برای شما ارسال شده‌است.

مطابق با مطلبی در وبلاگ سکرد اسکرایبز انجل نامبرز، فرشتگان ممکن است با زمزمه در گوش‌تان و جلب توجه‌تان به چیزی، یا قرار دادن اعداد در مسیرتان، شما را از پیام‌های عددی‌شان مطلع کنند.

این مطلب ادامه می‌دهد، ” آنها می‌خواهند شما آگاه شوید و سپس بیش‌تر به پیام‌های آنها توجه کنید.”

خواندن این نوشتار را ادامه بدهید تا ببینید فرشته‌ی نگهبان‌تان چه پیامی برای شما از طریق اعداد فرشتگان می‌فرستد!

۱۱۱

این عدد نشان می‌دهد که شما باید نگاهی به درون خود داشته باشید.

مطابق با مطلبی در وب‌گاه اسک-انجل، “شما باید به افکارتان توجه کنید…مثبت بمانید، و در هنگام این‌که تردید، نگرانی و ترس‌تان را برای فرشته‌های‌تان فاش می‌کنید، روی آن‌چه که می‌خواهید تمرکز کنید.”

این عدد خاص ممکن است به شیوه‌های مختلفی ظاهر شود، اما پیام‌اش این است که باید خودآگاه و متفکر باشید!

۲۲۲

پدیدار شدن ۲۲۲ ممکن است فقط علامت این باشد که شما باید کمی بیش‌تر به زندگی‌تان ایمان و اعتماد داشته باشید.

مطابق با مطلبی در وب‌گاه سانساینز.اوآرجی، “این توالی نشان می‌دهد که زندگی شما به یک تعادل اساسی نیاز دارد….۲۲۲ مرتبط با ایمان، اعتماد و دل‌گرمی است.”

ظاهر شدن این اعداد در مقابل شما احتمالا نشانه‌ای است بر این‌که باید حقیقتا به خود و قابلیت‌های‌تان اعتماد کنید و در کنار آدم‌هایی باشید که از شما حمایت می‌کنند.

۳۳۳

مانند ۲۲۲، توالی ۳۳۳ نیز می‌تواند به تعادل اشاره کند، اما به طور خاص درباره‌ی پیدا کردن اتصال بین مغز، جسم و روح‌تان است.

کارشناس لورا وارنک برای ژورنال اینتیوایتیو می‌نویسد، ” [۳۳۳] نشانه‌ی سه‌گانگی است. ذهن، جسم و روح. این سه باید یکی شوند. فرشته‌ها به شما عشق می‌ورزند، حمایت‌تان می‌کنند و شما را احاطه می‌کنند. این‌گونه است که اتحاد کامل می‌شود.

این اعداد نشان می‌دهند که ممکن است بین این سه جنبه‌ی مهم از زندگی‌تان توازنی وجود نداشته باشد، و این‌که شما باید روی هر کدام به طور برابر و کامل تمرکز کنید.

۴۴۴

۴۴۴ به طور کلی درباره‌ی رابطه ی شما با زمین ، دریا و آسمان ، محیط زیست ،‌ طبعیت ، و اساسا جهان اطراف تان و هر آن چه در آن است می باشد.

مطابق با مطلبی در وب‌گاه بازل، این توالی اشاره دارد به “آتش، آب، زمین، و هوا… ارتعاشات عناصر طبیعی به شدت و به شیوه‌ای بسیار مثبت زندگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اگر همه‌ی چیزهای زندگی‌تان را سرسری می‌گیرید، این توالی احتمالا یادآوری است برای این‌که از جهان اطراف‌تان قدردانی کنید، و برای آدم‌ها یا حتی حیوانات خانگی جایی در زندگی‌تان باز کنید.

رپورتاژ

۵۵۵

عدد ۵۵۵ می‌تواند نشانه‌ای باشد بر این‌که تغییر در حال وقوع است، یا این‌که تغییر در زندگی شما لازم است.

مطابق با مطلبی در وبلاگ سکرد اسکرایبز انجل نامبرز، “عدد ۵۵۵ از وقوع تغییرات قابل توجه و لازم در زندگی‌تان می‌گوید…این تغییرات شرایط و نتایجی را به بار می‌آورد که مدت‌ها منتظرش بوده‌اید.”

تشخیص این‌که چه زمانی باید تغییر بزرگی در زندگی‌تان روی بدهد، دشوار است، اما این می‌تواند شیوه‌ی فرشته‌ی نگهبان‌تان باشد که می‌خواهد زمان مناسب را برای تغییر به شما بگوید.

۶۶۶

احتمالا همه‌ی ما عدد ۶۶۶ را با علائم شیطانی یا ارواح ناخواسته مرتبط می‌دانیم. اما این موضوع در مورد اعداد فرشتگان صدق نمی‌کند.

مطابق با مطلبی در وب‌گاه اسک-انجلز، ” اگر عدد ۶۶۶ را دیدید، نترسید و به یقین بدانید که این عدد نشانه‌ای از فرشتگان است که می‌گوید زمان آن فرا رسیده که از حقیقت معنوی برتر خود آگاه شوید.”

این توالی احتمالا فقط یک نشانه است که شما باید با بعد معنوی و روحانی خودتان تا می توانید رابطه برقرار کنید! و ازاین رابطه آگاهی داشته باشید.

۷۷۷

۷۷۷ می‌تواند نشانه‌ی پرقدرتی باشد از این‌که فرشته‌ها با شما هستند و دائما از شما مراقبت می‌کنند. این عدد مثبت‌اندیشی و ارتباط معنوی را به طور برجسته‌ای نشان می‌دهد.

مطابق با مطلبی در وب‌گاه سانساینز، این عدد فرشته تماما درباره ی “اشاعه‌ی انرژی مثبت و نیروبخش” است. انگار که کائنات دستان‌اش را برای در آغوش گرفتن تو باز کرده‌ است و تو را محکم نگه داشته‌است.”

این توالی به طور فوق‌العاده‌ای مهم است، زیرا به شما نشان می‌دهد که در موقعیت مستحکمی در زندگی دارید و تحت حمایت هستید.

۸۸۸

عدد ۸۸۸ تماما درباره‌ی دگرگون‌پذیری و مشخص کردن تکلیف امور است.

مطابق با مطلبی در وبلاگ لایت بادی اکتیویشن، این عدد در طول زمان هنگامی که به نقطه‌ی اول در زندگی‌ام برگردم، خود را نشان می‌دهد…عدد ۸۸۸ ممکن است بارها ظاهر شود تا به شما اطلاع بدهد که قراردادتان با یک دوست، رابطه، زندگی‌حرفه‌ای‌تان و یا چیزهای دیگر کم کم به پایان خود نزدیک می‌شوند.”

این توالی ممکن است فقط نشانه‌ای بر این موضوع باشد که چیز بزرگی در زندگی‌تان به پایان خود نزدیک می‌شود. اما با هر پایان، شروعی دوباره در راه است، بنابراین چشمان‌تان را ببندید و حواس‌تان را حسابی جمع کنید!

۹۹۹

عدد ۹۹۹ یک نشانه‌ی نادر است که نشان می‌دهد باید دست به کار شوید و آن‌چه شروع کرده‌اید به پایان برسانید.

نویسنده دورین ویرچو در وب‌گاه آنجل‌تراپی می‌نویسد، “اگر ۹۹۹ را همه جا می‌بینید، از معدود برگزیدگان دنیا هستید، زیرا این توالی از نادرترین اعداد فرشتگان است.

۹۹۹ عددی است که گاهی با آن مواجه می‌شوید و به معنای واقعی کلمه می‌گوید: “روی اولویت‌های‌ات کار کن. همین حالا! تعلل، بهانه یا دلواپسی دیگر جایز نیست. همین حالا دست به کار شو! ”

۱۱۱۱

توالی ۱۱۱۱ نشان می‌دهد که در زندگی‌تان بیش‌تر باید گوش بدهید. شاید لازم باشد به کسانی که دوست‌شان دارید، یا شاید حتی به خود معنوی‌تان گوش بدهید.

مطابق با مطلبی در اسک-انجلز، “نفس بکشید، ذهن‌تان را آرام کنید، و به درون خودتان متمزکز شوید و با پیام‌هایی که راهنماها و فرشته‌ها همین حالا برای‌تان دارند، سازگار شوید.”

فرقی نمی‌کند که به فرشته‌ها اعتقاد داشته باشید یا نه، این اعداد ممکن است فقط نشان‌ بدهند که زمان آن فرا رسیده که بی‌نظمی درون مغزتان را از بین ببرید و به آن‌چه در اطراف‌تان رخ می‌دهد، توجه کنید.

۱۲۱۲

توالی ۱۲۱۲ تماما درباره‌ی غلبه بر ترس‌ها و خلاص شدن از شر اضطراب است.

مطابق با مطلبی در سکرد اسکرایبز انجل نامبرز، ” عدد فرشته‌ی ۱۲۱۲ ما تشویق می‌کند که ترس‌ها و دغدغه‌های‌مان را رها کنیم و با دنبال کردن اهداف و علائق‌مان به راه خود ادامه بدهیم.

عدد ۱۲۱۲ از شما می‌خواهد که در مسیر مثبت بمانید و مهارت‌ها، استعدادها و توانایی‌های طبیعی‌تان را برای نفع رساندن به خودتان و دیگران به کار ببرید.”

توجه کردن به اعداد فرشته‌ها احتمالا می‌تواند به شما بصیرتی بدهد که برای زندگی‌ خودتان نیاز دارید.

هرچند همه این امر را باور ندارند، اما فرشتگان می‌توانند منبع عظیمی از آرامش و اطمینان برای کسانی باشند که آنها را باور دارند.

ساعت ۱۱:۱۱ آیا برای شما اتفاق می‌افتد ؟

منبع لیتل تینگز
نوشته‌های مرتبط