کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تعبیر خواب پرتقال: ۱۰ تعبیر دیدن پرتقال و نارنگی در خواب

اغلب خواب های ما حامل پیام هایی بسیار مهم برای ما هستند و بهتر است که آن ها را نادیده نگیریم. برخی اوقات فرشته های ما سعی می کنند که از طریق خواب با ما ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل باید بیشتر به خواب های خود توجه کنیم و مفهوم آن ها را دریابیم. در این مقاله درمورد تعبیر خواب پرتقال و نارنگی با  شما حرف می زنیم. گفته می شود که معمولا دیدن میوه در خواب تعبیری مثبت دارد اما مهم تر از همه این است که تحلیلی کامل از خواب خود به دست آورید.

تعبیر خواب پرتقال

شما باید تمام جزئیاتی که در خواب دیده اید را مورد توجه قرار بدهید تا بتوانید مفهوم دقیق و واقعی خواب را دریابید. در بیشتر موارد دیدن پرتقال در خواب تعبیری مثبت دارد و خواب پرتقال با سلامتی، عشق و ازدواج در ارتباط است. دیدن پرتقال در خواب به این مفهوم است که تمام آرزوهای شما به واقعیت بدل خواهد شد. اما برخی اوقات خواب پرتقال دارای تعبیری منفی است. در ادامه انواع مختلف خواب پرتقال و تعابیر آن ها را با هم می خوانیم.

۱. تعبیر خواب پرتقالی در دست خواب بیننده

اگر در خواب ببینید که یک یا چند پرتقال در دست دارید، این خواب نشانه ای خوب است و به این معناست که به زودی فردی بسیار مهم وارد زندگی شما می شود. درواقع این فرد برای شما به مهم ترین فرد زندگی تان تبدیل می شود.

۲. تعبیر خواب خوردن پرتقال

اگر در خواب خود را در حال خوردن پرتقال ببینید، این خواب تعبیری منفی دارد. درواقع، تعبیر آن است که زندگی شخصی چندان خوبی ندارید. شاید توقع شما از شریک عاطفی تان چیزی بیشتر از این بوده است.

با این وجود، تعبیر دیگری هم برای این خواب وجود دارد. در این صورت باید طعم پرتقالی که در خواب خورده اید را به خاطر آورید.

اگر در خواب ببینید که پرتقالی ترش می خورید، تعبیر آن خوب نیست. این خواب به این معناست که شما در آینده مشکلات و مسائل بسیار زیادی خواهید داشت. همچنین این خواب به شما می گوید که هیچ هیجانی در زندگی شما وجود ندارد و شما به دنبال چیزی جدید می گردید.

از طرف دیگر، اگر در خواب ببینید که پرتقالی شیرین و خوشمزه می خورید، تعبیر آن است که از تمام مشکلاتی که سر راهتان ظاهر می شود جلوگیری خواهید کرد.

۳. تعبیر خواب پرتقال خریدن

اگر در خواب ببینید که از بازار پرتقال می خرید، تعبیر آن است که بزرگ ترین آرزوی شما در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب دزدیدن کیف و پول: ۵ تعبیر دیدن دزدی کیف و پول

۴. تعبیر خواب پرتقال روی میز

این خواب به شما می گوید که می توانید منتظر یک غافلگیری عالی و جذاب باشید. کسی که شما را دوست دارد، غافلگیرتان می کند و این ماجرا خوشحالی بسیار زیادی برای شما به همراه دارد.

۵. تعبیر خواب پرتقال پوست کندن

اگر در خواب ببینید که پرتقالی را پوست می کنید، این خواب نشانه ای خوب است و تعبیر آن است که به زودی سر قرار عاشقانه ای حاضر خواهید شد. شاید با کسی دیدار کنید که به فرد خاص و باارزشی برای شما تبدیل شود.

۶. تعبیر خواب درخت پرتقال

دیدن درخت پرتقال در خواب به این معناست که به زودی خبرهای خوبی دریافت می کنید.

۷. تعبیر خواب تعداد بسیار زیادی درخت پرتقال

اگر درختان پرتقال بسیار زیادی را در خواب ببینید، نشانه ای مثبت و تعبیر آن است که ازدواجی شاد، رضایت بخش و پایدار خواهید داشت.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب مرغ: ۱۱ تعبیر دیدن مرغ و خروس و جوجه در خواب

۸. تعبیر خواب خوردن پرتقالی که از درخت افتاده است

این خواب نشان می دهد که یک نفر سخت کار کرده است و سود حاصل از سخت کوشی او به شما رسیده است.

۹. تعبیر خواب پرتقال خشک شده یا برش های پرتقال خشک شکری

اگر چنین خوابی را دیده اید، تعبیر آن است که چیزی در زندگی شما تا مدت های طولانی باقی می ماند. این چیز می تواند یک شغل، یک رابطه یا چیزهای دیگری در زندگی تان باشد. این خواب نشانه ای مثبت است و به شما نوید می دهد که چیزی که دوستش دارید را از دست نخواهید داد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب دزدی کردن: ۱۷ تعبیر دیدن دزد و دزدی در خواب

۱۰. تعبیر خواب پرتقال های فراوان

اگر پرتقال های فراوانی را در خواب ببینید، تعبیر آن است که شما هیچ علاقه ای به کار خود ندارید. شما نمی توانید روی کارتان تمرکز کنید و دائم در فکر تعطیلات هستید. این خواب به شما هشدار می دهد که تعطیلات به پایان آمده است و شما باید به کارتان برگردید.

در اینجا رایج ترین نمونه های خواب پرتقال و تعابیر آن ها را با هم خواندیم. علاوه بر اینها، خواب های بسیار زیاد دیگری هم وجود دارند که به میوه ها مربوط می شوند.

همانطور که پیش از این هم گفته شد، برای اینکه بتوانید خواب خود را به درستی تعبیر کنید لازم است که تمام جزئیاتی که در خواب دیده اید را به یاد بیاورید.

برای مثال، گفته می شود که اگر زنی در خواب ببیند که سعی می کند تا دستش به پرتقال بزرگی برسد اما موفق به این کار نمی شود، تعبیر آن است که این زن بسیار تنهاست و به مردان اعتمادی ندارد. برای زنی که این خواب را ببیند هیچ چیز تغییر نخواهد کرد و او تنها باقی خواهد ماند.

از طرف دیگر، اگر دختری که قصد ازدواج کردن دارد خواب پرتقال ببیند، این خواب نشانه خوبی است و تعبیر آن است که این زن در ازدواج خود بسیار شاد و خوشحال خواهد بود و خوشبختی در انتظار اوست.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- فاطمه یحیی

منبع:dreamingandsleeping

تعبیر خواب پرتقال: ۱۰ تعبیر دیدن پرتقال و نارنگی در خواب


برچسب ها

بازده

متاسفیم. نظرات بسته است.

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی