تعبیر خواب قورباغه: ۱۶ تعبیر دیدن قورباغه در خواب

جالب است بدانید که زن ها معمولا خواب قورباغه را می بینند. قورباغه و تغییر شکل یک بچه قورباغه به قورباغه ای کامل در خواب نمادی از جوان سازی دوباره است. قورباغه در خواب نمادی از تحول قلبی و ذهنی برای خواب بیننده است. شما روحی پاک و منزه در دنیای گاها زشت و زننده دارید. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره تعبیر خواب قورباغه نکات جالبی بدانید.

روح شما هم ساکن دریا و هم ساکن خشکی است. این به آن معناست که شما قادر هستید در زمان لازم شکل زندگی خود را تغییر بدهید. قورباغه موجودی رها و عاری از هرگونه محدودیت است. قورباغه به هر طرف می پرد و شادی و خوشحالی را با این کار به تصویر می کشد. دیدن قورباغه در خواب به این معناست که شما قادر هستید به هر آنچه که خواسته قلبی تان است دست یابید.

بعلاوه، دیدن قورباغه در خواب می تواند به معنای هدر دادن پول هایتان باشد. آیا توقع دارید پولی برایتان باقی بماند؟ تعبیر دیدن قورباغه در خواب این است که پولی که منتظرش بودید هرگز از راه نمی رسد.

قورباغه نمادی از تحول و تولد دوباره است و به این ترتیب احتمالا پایان دوره ای در زندگی شما در راه است و دیدن این حیوان در خواب از فرصت های جدیدی برای شما خبر می آورد. در برابر افراد و هر چیز جدیدی که سر راهتان قرار می گیرد پذیرا و گشاده رو باشید.

قورباغه فقدان تعهد و مسئولیت پذیری تان را به شما یادآوری می کند. در صورتیکه رویه خودتان را عوض نکنید، با شکست روبرو می شوید. آیا کارهای زیادی را شروع می کنید و هیچ وقت آن ها را به اتمام نمی رسانید؟ آیا در مورد چیزهایی که دوست دارید به دست بیاورید صحبت می کنید اما اقدام قابل توجهی برای محقق شدن آن ها انجام نمی دهید؟ اکنون زمان آن رسیده که دست به کار شوید.

گرفتن یک قورباغه یا دنبال کردن آن در خواب به این معناست که شما در برابر تغییرات سریع زندگی خود مقاومت می کنید. به چیزهایی که اطرافتان رخ می دهد نگاه کنید. شما قادر هستید از آن ها به نفع خودتان استفاده کنید.

۱.تعبیر خواب دیدن قورباغه پشت در خانه تان

اگر در خواب قورباغه ای را پشت در خانه خود ببینید، تعبیر آن است که کودکانی در زندگی شما وجود دارند که موجب شادی و خوشحالی شما می شوند. قورباغه ای که در خواب روی چمن ها نشسته است نشان می دهد که شما قادر هستید در رابطه فعلی تان کاری انجام دهید و اقدامی کنید. شما فردی هستید که در واقعیت قادر به ابراز احساسات خود نیستید و به همین خاطر این خواب را دیده اید. از چه چیزی می ترسید؟ چه چیزی را پنهان می کنید؟ اکنون زمان آن رسیده است که چیزهای بیشتری را به جهان نشان بدهید.

۲. تعبیر خواب قورباغه ای که به پادشاه تبدیل می شود

اگر در خواب قورباغه ای را ببینید که به پادشاهی تبدیل می شود، تعبیر آن است که کسی از شما درخواست می کند پولی را به او قرض بدهید. همچنین ممکن است مشکلات مالی خانوادگی شما را گرفتار کرده باشد.

۳. تعبیر خواب شنیدن صدای قورباغه

شنیدن صدای قورباغه در خواب به این مفهوم است که چیزهای بسیار خوبی مثل پول و امکان داشتن یک زندگی بهتر به زندگی شما راه خواهد یافت.

تعبیر خواب دزدی کردن: ۳۸ تعبیر دیدن دزد و دزدی در خواب

۴. تعبیر خواب دیدن قورباغه در آب

دیدن قورباغه در آب نمادی از شوق و اشتیاق شما به ماجراجویی است.

۵. تعبیر خواب دیدن قورباغه در تالاب

دیدن قورباغه در تالاب نماد آن است که کسی به دیدن شما می آید و این دیدار شما را شگفت زده می کند.

۶. تعبیر خواب بازی کردن با قورباغه

اگر در خواب ببینید که با قورباغه ای بازی می کنید، تعبیر آن است که کسی به حمایت شما نیاز دارد.

۷. تعبیر خواب پریدن قورباغه

اگر در خواب قورباغه را در حال پریدن و جهیدن ببینید، تعبیر آن است که چیزی شما را شگفت زده می کند یا تغییراتی در راه است.

۸. تعبیر خواب تبدیل شدن به قورباغه

اگر در خواب ببینید که به قورباغه تبدیل شده اید، این خواب به داستانی در دورانی کودکی تان اشاره می کند که آن را می خواندید یا به آن گوش می دادید. تعبیر این خواب آن است که شما باید در میان افراد معمولی و چیزهای معمولی به دنبال موهبت ها و نعمت ها بگردید. بهترین موهبت ها از سمت همان چیزهایی به طرف شما می آیند که شما به هیچ وجه آن ها را چیز خاص و مهمی نمی دانستید. به چیزهای معمولی در زندگی خود به خوبی توجه کنید و سعی کنید تا می توانید موهبت های نهفته در آن ها را شناخته، از آن ها بهره مند شوید و در برابر آن ها قدردان و شکرگزار باشید.

تعبیر خواب آلت تناسلی مرد: ۳۲ تعبیر دیدن آلت تناسلی مرد در خواب

۹. تعبیر خواب پا گذاشتن روی قورباغه

اگر در خواب ببینید که پایتان را روی قورباغه ای می گذارید تعبیر آن است که شاید شما به کمک و حمایت مالی نیاز دارید.

رپورتاژ

پا گذاشتن روی قورباغه در خواب نشان دهنده تمایل شما برای پا گذاشتن روی دیگران است. شما می خواهید که بر دیگران مسلط شوید و در برابر آن ها نمایش قدرت از خودتان نشان بدهید.

۱۰. تعبیر خواب دیدن قورباغه و کشتن آن

اگر در خواب قورباغه ای را ببینید که جانش را نجات می دهید و قورباغه با شما حرف می زند، این خواب نماد تغییراتی است که شاهد رخ دادن آن ها در زندگی خود هستید و این تغییرات تاثیر بهتری در زندگی شما دارند.

با این وجود اگر اعتراض و بی احترامی در رفتار این قورباغه مشاهده کنید تعبیر آن است که این تغییرات برای شما عجیب و غریب و بیگانه به نظر می رسند.

اگر در خواب ببینید که قورباغه ای را می کشید و بعد با دقت به دست های خودتان نگاه می کنید این خواب طبیعت باوجدان و وظیفه شناس شما را نشان می دهد. شما فردی جویای حل مسائل و مشکلات هستید و همواره به دنبال پیدا کردن راه حلی برای بازگشت به جایگاه قبلی خودتان هستید. رنگ قرمز روی دستان شما نشان دهنده آن است که شور و اشتیاق شما بهترین عمکردتان را از شما می گیرد، شما خونسردی خودتان را از دست می دهید و برای رسیدن به آنچه می خواهید به هوش و خرد خودتان اعتماد نمی کنید.

علاوه بر این، کشتن قورباغه در خواب به معنای آن است که دشمنان یا افراد سمی را از زندگی خودتان حذف می کنید.

۱۱. تعبیر خواب خوردن قورباغه

اگر در خواب خود را در حال خوردن قورباغه ببینید، تعبیر آن است که عمری طولانی دارید و در صحت و تندرستی زندگی می کنید. دستاوردهای شما در زندگی تان موجب رضایت و خوشحالی شما می شوند. اکنون فرصت مناسبی برای شروع کارهای جدید است. اگر سعی و تلاش خود را در این کارها به کار ببندید، به موفقیت دست خواهید یافت.

خوردن پاهای قورباغه در خواب تعبیر آن است که شما نیاز دارید دیگران دائما بدانند که شما بر آن ها برتری دارید و قدرت شما بر آن ها فزونی دارد. این کار موجب از بین رفتن محبوبیت شما در نزد دیگران می شود.

۱۲. تعبیر خواب بیرون آمدن قورباغه های رنگی از کف پا

اگر در خواب ببینید که قورباغه های رنگی از بدن شما بیرون می آیند این خواب به زمان یا رویدادی در این اواخر اشاره می کند که کارها، حرف ها یا رفتار اطرافیان شما را ناراحت و دلسرد کرده است. قورباغه می تواند نماد شخص خاصی باشد که برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است و با رفتارش به شما آزار یا آسیبی رسانده است. ممکن است این فرد همسر، دوست یا گروهی از اطرافیان شما باشد. بهتر است به جای آنکه این رفتار آن ها را نادیده بگیرید، ناراحتی خودتان از این موضوع را مستقیما با آن ها در میان بگذارید یا وقتی کار نادرستی انجام می دهند نظر خودتان را در مورد کارشان ابراز کنید.

به این ترتیب اگر در خواب ببینید که قورباغه از بدن شما بیرون می آید این خواب به واکنش ناخوشایند شما در برابر چنین موقعیتی اشاره می کند. تاول روی پای شما که قورباغه ها از آن بیرون می آیند نشان دهنده آن است که نمی خواهید بعد از این شاهد چنین وضعیتی برای خودتان یا دیگران باشید.

۱۳. تعبیر خواب له کردن قورباغه زیر پاهایتان

اگر در خواب ببینید که قورباغه ای را لگد و آن را زیر پایتان له می کنید، این خواب به مسائل و مشکلاتی در وضعیت سلامت و تندرستی شما مربوط می شود. رابطه شما با فردی از جنس مخالف ممکن است مشکلاتی در سلامت جسمانی شما به وجود بیاورد.

شاید نزدیکی و رابطه تنگاتنگ شما با این فرد موجب انتقال بیماری از او به شما بشود. شاید این فرد بیشتر وقت شما را می گیرد و با این کار به شما ضرر زیادی می رساند. صرف نظر از هر اتفاقی که ممکن است رخ بدهد، شما باید بعد از دیدن این خواب بیشتر به خودتان توجه کنید. در صورتیکه به خودتان توجه کافی نشان ندهید و از خودتان غافل شوید متاسفانه با عواقب جدی و ناخوشایندی روبرو خواهید شد.

۱۴. تعبیر خواب دیدن تعداد زیادی قورباغه در خانه

اگر در خواب قورباغه های زیادی را در خانه تان ببینید، تعبیر آن است که افرادی متظاهر و منافق در اطراف شما وجود دارند و باید بعد از این به شدت مراقب و محتاط باشید.

واضح است که این گروه از افراد می خواهند در اولین فرصت پرده ای در برابر دیدگان شما بکشند و مانع از درک حقیقت توسط شما شوند. به هیچ کس کاملا اعتماد نکنید. در غیر اینصورت در آینده چاره ای جز پشیمانی نخواهید داشت.

۱۵. تعبیر خواب قورباغه بزرگ

دیدن قورباغه بزرگ در خواب یا گرفتن یک قورباغه بزرگ در خواب نشان دهنده ازدواج کردن یا زندگی کردن با فردی بسیار باتجربه و سرد و گرم چشیده است. شاید این فرد از همسر قبلی خود جدا شده یا او را از دست داده است یا فردی متمول یا از نظر مالی موفق است.

بعلاوه ممکن است ثمره ازدواج قبلی این فرد یک یا چند فرزند باشد که آن ها به حمایت شما نیاز دارند. شاید فرزند همسر شما کودک یا نوجوانی باشد که باید شما او را درک و راهنمایی کنید. احتمالا باید برای تداوم این رابطه انعطاف پذیری روانی و عاطفی بسیار زیادی از خودتان نشان بدهید.

۱۶. تعبیر خواب قورباغه ای را گرفتن

اگر در خواب ببینید که قورباغه ای را می گیرید این خواب نمادی از روبرو شدن با مشکلات و دشواری هایی در اوضاع سلامتی تان است. این خواب به شما هشدار می دهد و شما باید قبل از آنکه دیر شود توجه زیادی به سلامت و جسم خود نشان بدهید.

در صورتیکه این هشدار را جدی نگیرید و از آن غافل شوید احتمالا از بیماری طولانی مدتی رنج خواهید برد. این بیماری استرس فراوان و درد و رنج بسیاری را برای عزیزان و افراد خانواده شما به همراه خواهد داشت. اگر این خواب را دیده اید، آن را جدی بگیرید و مراقب خودتان باشید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- فاطمه یحیی

منبع: healtholino

تعبیر خواب قورباغه: ۱۶ تعبیر دیدن قورباغه در خواب

نوشته‌های مرتبط