کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ روش که چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم ؟ دخترها همیشه عاشق مردهایی هستند که کاملا دیوانه آنها باشند. آنها عاشق مردی هستند که دیوانه‌وار و عمیقا عاشق‌شان باشد. اما آیا این کار ساده‌ای است؟ نه، من فکر نمی‌کنم به آسانی بتوانید مردی را دیوانه‌ی خودتان کنید!

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم

خوب، ما در ادامه فهرستی از ۱۰ شیوه‌ی ساده آورده‌ایم که بدانیم چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم.

۱. به خودتان اهمیت بدهید

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم ؟ یک مرد عاشق دختری است که نیازهای او را بداند؛ او عاشق دختری است که صورت‌حساب‌های کارت اعتباری‌اش را بپردازد یا بیمه‌ی ماشین داشته‌باشد. مردها عاشق زنانی هستند که به ظاهرشان اهمیت می‌دهند. به خودتان اهمیت بدهید، خودتان را نسبت به او و نیازهایش در اولویت قرار دهید، چون عشق ورزیدن به خودتان مهم‌تر است. اگر نتوانید به خوتان عشق بورزید و توجه کنید، هیچ‌کس دیگری هرگز این کار را نمی‌کند!

۲. بانویی پر رمز و راز باشید

خانمی نباشید که همه‌چیز را یک‌باره رو می‌کند. به آرامی خودتان را نشان دهید. چیزهای مربوط به خودتان را رازگونه و مبهم نگه‌دارید. برای این‌که شماره‌تان را به او دهید چند روز معطل‌اش کنید. به آسانی او را به دوستان فیس‌بوک‌تان اضافه نکنید. بگذارید قبل از این‌که با او بیش‌تر آشنا شوید درباره‌ی این‌که شما چه‌طور آدمی هستید فکر کند و دلتنگ‌تان شود! مردها دیوانه‌ی دختری می‌شوند که پررمز و راز است.

۳. برای روابط گذشته‌تان غصه نخورید

هیچ‌کس فردی را که پر از حسرت است دوست ندارد. بنابراین درباره‌ی روابط گذشته‌تان و چگونگی شکست خوردن‌تان صحبت نکنید. از نامزد سابق‌تان و این‌که هیچ‌کس نیازهایتان را برآورده نمی‌کند گلایه نکنید. این فقط در برابر مرد مورد مظرتان چهره‌ای بسیار ناراحت‌کننده از شما به تصویر می‌کشد! مردها چنین دختری را دوست ندارند.

۴. همیشه خوش‌لباس باشید

همیشه زیبا باشید و حیرت‌انگیز بمانید. این کار هر مردی را جذب می‌کند. هیچ مردی نمی‌تواند در مقابل خانم خوش‌لباسی که مد و سبک خودش را می‌شناسد مقاومت کند! آیا می‌خواهید او را دیوانه‌ی خودتان کنید؟ باید بدانید چگونه لباس بپوشید.

۵. قدر خودتان را بدانید

به خاطر حرف‌های یک شخص خودتان را کوچک نکنید. بدانید که شما شایسته عشق و دیوانگی بسیار زیاد یک مرد هستید. بدانید که شما بهتر از بیشتر کسانی هستید که سعی می‌کنند شما را تحقیر کنند. بگذارید او بداند شما قدر خودتان را می‌دانید و به کم‌تر از آن‌چه لیاقت‌اش را دارید رضایت نمی‌دهید. شما با اعتماد به‌نفس و خونسرد و در عین حال انعطاف‌پذیر و جالب هستید!

۶. برای وقت‌تان ارزش قائل باشید

این توصیه‌ای بسیار مهم است. ساعت‌ها وقت‌تان را به حرف زدن با او سپری نکنید این‌گونه به نظر می‌رسد هیچ کار دیگری برای انجام دادن ندارید. بگذارید بداند برای وقت‌تان ارزش قائل هستید و اولویت‌های دیگری هم دارید. مردانی زنانی را دوست دارند که همیشه “در دسترس” نیستند.

۷. کمی به خود تان ببالید

خوب است کمی درباره‌ی مردانی که به دنبال شما هستند یا این‌که در محل‌کارتان ترفیع گرفته‌اید به خودتان ببالید. اگر درباره‌ی موفقیت‌هایتان سکوت کنید، استعدادها و نکات مثبت‌تان یا قابلیت‌هایتان را به او نشان نداده‌اید. این واقعا ایده‌ی بدی است! مردها هرگز دیوانه‌ی زنی نمی‌شوند که همیشه ساکت است.

۸. سهل‌الوصول نباشید

یک احمق هیجانی نباشید. نشان ندهید که عمیقا عاشق او هستید، حتی اگر واقعا این‌طور است. چون این یک واقعیت شناخته‌شده است که مردها وقتی متوجه می‌شوند دختری عمیقا عاشق‌شان است و به کسی جز او فکر نمی‌کند، علاقه‌ی آن دختر را بدیهی می‌پندارند! با مرد مد نظرتان وقت بگذرانید و وانمود کنید خیلی به او علاقه ندارید، چون مردها عاشق این هستند که چیزی را به‌دست بیاورند.

۹. خودتان باشید

خودتان باشید، حتی اگر از خانم‌های دیگر کوتاه‌تر یا چاق‌تر هستید یا پوست تیره‌تری دارید. چهره‌های سرشناس بسیار زیادی وجود دارند که نقص‌هایی دارند اما همه عاشق‌شان هستند چون این آدم‌ها خودشان هستند و تظاهر نمی‌کنند. سعی نکنید برای جلب رضایت دیگران خودتان را تغییر دهید. خودتان باشید و به همان چیزی هستید عشق بورزید.

۱۰. کوه اعتماد به‌نفس باشید

اعتماد به‌نفس‌تان را تحت کنترل داشته‌باشید. اعتماد به‌نفس کاذب فاجعه به بار می‌آورد اما برای این‌که یک مرد را به خودتان جذب کنید باید اعتماد به‌نفس کافی داشته‌باشید. با سری افراشته قدم بردارید. کفش پاشنه‌بلند بپوشید و با صدایی رسا، و موجز و مختصر صحبت کنید. زبان بدن نقش مهمی در به تصویر کشیدن شخصیت‌تان دارد.

شما برای این‌که یک مرد را دیوانه‌ی خودتان کنید چه توصیه‌ها و شیوه‌هایی دارید؟


ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع:likelovequotes

۱۰ روش که چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم


برچسب ها

بازده

 1. نفیسه گفت:

  من این روش هایی که گفتید رو خوندم و تمامی خوصوصیتش رو دارم و این به معنی این نیست که از جایی یا از کسی یاد گرفتم این اخلاق منه و ذاتا اینجوری هستم اما متاسفانه داشتن همه این ها کافی نیست یک خانم باید کاملا هواسش باشه که فریب هوا و هوس رو نخوره این مهمه بقیش هرجور که باشه اونجوری میشه که شما میخوایین مطمعن باشید نفیسه ۱۹ ساله از تبریز

 2. زهرا گفت:

  یعنی ادمای مهربون یا دخترای ک ظاهرشون معمولیه یا لباسای ساده میپوشن نباید عاشق بشن یا نمیتونن با سادگییشون کسی و جذب کنن؟ ادم باید خود واقعیش باشه

 3. مهربان گفت:

  پسری که قراره عاشق یه دختر بشه بدون توجه به این چیز ها خالصانه عاشق اون دختر میشه ! با تمام عیب ها و کمبودهای اون دختر …

 4. زری گفت:

  سلام. مطلب شما در مورد روش های جذب مردان رو خوندم جالب بود
  من به مردی علاقه زیادی دارم که از آشنا هامون هستش. ایشون اول برای دوستی و ارتباط دوستانه با من پیش قدم شد و هر بار من امتناع می کردم از پذیرش دوستی ایشون بعد مدتها با حرفا و عملکردش احساسات منو نسبت به خودش تحریک کرد و باعث شد به تدریج بهش علاقه مند بشم اما بعد از مدتی ۱۸۰ درجه تغییر رویه داد و بعد از اینکه منو دلبسته و وابسته خودش کرد گفت بهم علاقه نداره و از قبل هم یکی دیگه رو دوس داشته و داره که البته اون خانم با ایشون ظاهرا در اراتباط نیست فقط بیشتر مواقع همدیگه رو می بینن.
  اون خیلی ناگهانی و بی دعوت اومد دنیای آروم منو بهم ریخت و رفت و الان نمیدونم چکار کنم. نه می تونم فراموشش کنم و نه می تونم بهش برسم و دوباره برش گردونم. من خیلی از لحاظ روحی و عاطفی بهم ریختم. هیچ گونه ارتباطی با هم نداریم و اصلا هم همدیگه رو نمی بینیم مگه خیلی اتفاقی جایی به هم برسیم.
  البته ناگفته نماند در مدت دوستی به مسائل شرعی و عرفی پایبند بودیم و ارتباطمون در حد کلام و پیام بود. تماس بدنی حتی در حد دست دادن هم نداشتیم.
  من با اینکه مدت زیادیه و چندین ماه هستش که با هم قطع ارتباط کردیم اما فراموشش نکردم و بهش فکر می کنم و خیلی دوس دارم برگرده.
  نکته دیگه اینکه هرچند دیگه به من علاقمند نیست اما حسش نسبت به من خوبه و از همه لحاظ منو تایید میکنه
  ممنون میشم منو راهنمایی کنین
  من همیشه قبل آشنایی با ایشون دقیقا توی تصورات و ذهنم آقایی مثل ایشون رو تصور می کردم با همین خصیصه ها و شغل و وضعیت خانوادگی اما الان که اون مورد ذهنی من پیداش شده به مشکل برخوردیم و نمیدونم چکار کنم
  مثل دیوانه ها در این چند ماه مدام منتظر تماس و پیامش هستم اما دریغ

 5. امیر گفت:

  والا شما ده روش را در این‌جا عنوان کرده‌اید که در ۹ مورد آن فرد به نقش بازی کردن و وانمود نممودن به آن‌چه که نیست دعوت می‌شود، و در یک مورد به شخص گوشزد می‌شود که خودش باشد. چگونه این تناقض را باور دارید؟

  • Nasrin گفت:

   موافقم. درسته که مردها اکثرا به ظاهر خیلی اهمیت میدن ولی من اگر کفش پاشنه بلند و مانتوی گوجه ای بپوشم دیگه خودم نیستم?

  • دلتنگ گفت:

   متاسفانه مردا اينجورين و بايد جلوشون خود واقعيت نباشي و من به شدت بااين موضوع كه يه مرد نبايد متوجه علاقه زن به خودش بشه موافقم

 6. سحر گفت:

  عالی بود. همه مواردش درست بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی