چاپ هولوگرام با مجموعه هدایای تبلیغاتی بهار گیفت

چاپ هولوگرام وسیله ای ارزشمند برای نشان دادن ارزش و اصالت می باشند. هولوگرام ها کیفیت محصول و تجربه مشتری را حفظ کرده و ارزش برند را بالا می برند. هنگامی که شما چند ثانیه فرصت دارید تا توجه مصرف کنندگان را جلب کنید، برچسب های هولوگرام به شما این امکان را می دهند که همه چشم ها را روی محصولات خود نگه دارید.

برچسب هولوگرام چیست؟

هولوگرام امنیتی برچسبی است که با شماره سریال یا آرم ساخته شده است. جعل برچسب های هولوگرام سخت است، بنابراین برندها می توانند از آن ها برای نشان دادن اصالت و اطمینان از محافظت از محصول اصلی استفاده کنند. برچسب های هولوگرافیک به سادگی به اثر هولوگرافیک موادی که اثر هنری روی آن چاپ می شود، اشاره دارد.

مواد برچسب هولوگرام به دلایل خوبی یک انتخاب بسته بندی به طور فزاینده ای محبوب هستند  این بسترهای درخشان، بعد کاملاً جدیدی را برای محصولات خاص، غذاهای ویژه و هر محصول دیگری که نیاز به جرقه بصری دارد، می بخشد.

چرا باید روی هولوگرام برای محصولات خود سرمایه گذاری کنید؟

برچسب‌ های هولوگرام می‌توانند زیبایی و درخشندگی زیادی به بسته ‌بندی شما اضافه کنند، چه نیاز به بسته ‌بندی خیره ‌کننده یا برچسب محصول دیگری داشته باشید. البته شما باید با شرکت چاپ لیبل هولوگرام مناسب کار کنید تا مطمئن شوید که بهترین و مقرون به صرفه ترین برچسب ها را برای نیازهای دقیق خود دریافت می کنید.

هولوگرام برای امنیت محصول نیز انتخاب خوبی می باشد. هولوگرام امنیتی، برچسبی است که با شماره سریال یا آرم ساخته شده است. جعل برچسب های هولوگرام سخت است، بنابراین برندها می توانند از آن ها برای نشان دادن اصالت و اطمینان از محافظت از محصول اصلی استفاده کنند. برچسب های هولوگرام به زبان ساده، به اثر هولوگرافیک موادی که اثر هنری روی آن چاپ می شود، اشاره دارد. این برچسب ها به مشتریان احساس امنیت می دهند و اعتماد آن ها را جلب می کنند. مشتریان برای محصولاتی که دارای برچسب هولوگرام هستند راحت تر هزینه می کنند. در نتیجه می توانید فروش بهتری را داشته باشید.

هولوگرام چیست و چگونه کار می کند؟

هولوگرام چیست و چگونه کار می کند؟هولوگرافی فرآیند چاپ یک تصویر سه بعدی با جزئیات پیچیده روی یک ماده دو بعدی است. از پراش نور به دست آمده توسط لیزر استفاده می کند و این توانایی را دارد که تمام جنبه های محصول چاپ شده و قابل مشاهده بر روی برچسب را در خود داشته باشد. محصول نهایی این فرآیند هولوگرام نامیده می شود. هولوگرام ها در اطراف ما یافت می شوند، روی کارت های اعتباری، گواهینامه رانندگی و هر کالایی که ادعای اصالت دارد.

برچسب های هولوگرام چگونه ساخته می شوند؟

برچسب های هولوگرام از نظر طراحی منحصر به فرد هستند و حاوی تمام اطلاعات مربوط به محصول و برندی است که روی آن قرار گرفته است و دارای چسبندگی قوی است. برچسب های هولوگرافیک را می توان سفارشی کرد و یک پتوی امنیتی ضروری برای محصول شما تضمین می کند. برچسب ‌های هولوگرافیک ضد دستکاری یا غیرقابل دستکاری، ضد جعل محصول را قادر می‌سازند و تصویر برند، کیفیت محصول و تجربه مشتری را تقویت و حفظ می ‌کنند و در عین حال از برند محافظت می ‌کنند.

برچسب های هولوگرافیک به طور کلی در پایان براق با جلوه رنگین کمانی هستند که با نور و پرسپکتیو تغییر می کند. آن ها به صورت رنگارنگ و خلاقانه روی وینیل هولوگرافیک با پوشش لمینت محافظ چاپ شده اند تا برچسب ضد آب، ضد پارگی و مقاوم در برابر محو شدن و خراش باشد.

مزایای استفاده از برچسب های هولوگرام در صنعت بسته بندی داروسازی و بهداشت و درمان چیست؟

بسته بندی و امنیت دو جنبه کلیدی در طراحی و توزیع هر محصولی است. برچسب ‌های هولوگرافیک، ارزشی غنی و زیبایی ‌شناختی به بسته‌ بندی محصول شما می ‌بخشند و جذابیت بصری بسته ‌بندی را افزایش می ‌دهند و همچنین ایمنی و محافظت بسیار مورد نیاز را در برابر دستکاری محصول ارائه می ‌کنند. برندها، به ویژه در صنعت داروسازی یا مراقبت های بهداشتی، منابع زیادی را صرف تحقیق و توسعه محصول خود می کنند که تجربه ای غنی و خواص درمانی را برای مشتریان خود فراهم می کند. جعل ‌کنندگان بسته ‌بندی مارک ‌ها را تکرار می‌ کنند یا دوباره استفاده می ‌کنند تا محصولاتی با کیفیت پایین‌ تر ارائه کنند. مصرف کنندگان که با بسته بندی های مشابه گمراه می شوند، در صورت استفاده تقلبی از خرید محصولات مارک دار خودداری می کنند. برچسب ‌های امنیتی هولوگرافیک که برای بخش داروسازی و مراقبت ‌های بهداشتی مهم است، تکرار بسته ‌بندی را غیرممکن می ‌کنند، از تصویر برند محافظت می‌ کنند و رضایت و وفاداری مشتری را تضمین می‌ کنند.

هولوگرام خوب چه ویژگی هایی دارد؟

هولوگرام خوب چه ویژگی هایی دارد؟جذابیت بصری و نیاز امنیتی یک برچسب هولوگرام خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • منحصر به فرد در طراحی
  • مواد بادوام و چسبندگی قوی
  • کیفیت مشهود
  • سفارشی و از نظر بصری جذاب
  • مقاوم در برابر آب و حرارت
  • قابلیت استفاده در تمام آب و هوا
  • تکمیل بی عیب و نقص
  • تکرار غیر ممکن
  • قیمت گذاری اقتصادی

هولوگرام برای خرده فروشی ها چه هدفی را دنبال می کند؟

در خرده فروشی، جلب توجه مشتریان بالقوه هدف شماره یک است. اکنون اعتقاد بر این است که هشت ثانیه میانگین توجه مشتری است. بنابراین شما به چیزی نیاز دارید که توجه مشتریان بالقوه را جلب کند و آن را به اندازه کافی طولانی نگه دارد تا آن ها را به کسب و کار شما بکشاند. اگرچه هولوگرام ها رایج تر می شوند، اما هنوز به اندازه کافی نادر هستند که می توانند جمعیت را به تصویر بکشند.

آن ها می توانند به شما کمک کنند محصول یا خدمات خود را از رقبای خود متمایز کنید و ظاهری واضح تر از برچسب های کاغذی سنتی داشته باشید. اگر قصد دارید از استیکرهای هولوگرام برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید، باید آن ها را از سازنده ای تهیه کنید که در استیکرهای سفارشی تخصص دارد. آن ها به محصولات شما اعتبار بیشتری می دهند و چون مشتریان به آن ها عتماد دارند، با اطمینان آن را خرید می کنند.

چاپ هولوگرام فوری ارزان از کجا ؟

اگر برای شما نیز دغدغه است که هدایای تبلیغاتی خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از یکی از معتبرترین فروشگاه های هدایای تبلیغاتی در ایران یعنی مجموعه بهار گیفت بازدید کنید.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی بهار گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی ارزان، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی مهندسی، هدایای تبلیغاتی نوروزی، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی دیجیتال که از انواع این هدایا می توان به بج سینه، پوشه دکمه دار، خودکار تبلیغاتی، آفتابگیر ماشین تبلیغاتی، چاپ تیشرت تبلیغاتی، چاپ پرچم تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی ماگ، سررسید و تقویم رومیزی و دیواری، انواع تندیس و کاپ قهرمانی، لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، فلش تبلیغاتی و پاور بانک تبلیغاتی و … می باشد، می توان اشاره کرد.

شما می توانید با مراجعه به سایت https://www.bahargift.com از نمونه کارهای این فروشگاه دیدین کنید و با شماره گیری ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۳۲ از مشاوره رایگان بهره ببرید .