چشم سوم چیست: 27 تکنیک، نشانه و خطرات باز شدن چشم سوم (آجنا)

چشم سوم چیست ؟ همه‌ی آدم‌‌ها چشم سوم یا چشم درون دارند که به آن‌ها توانایی می دهد چیزهایی را ورای دید اصلی‌شان درک کنند. چشم سوم بعضی آدم‌ها ضعیف و بسته و برای بعضی دیگر قوی و باز است. در این نوشتار با ۸ روش، ۱۲ نشانه باز شدن چشم سوم و همچنین ۷خطر باز شدن چشم سوم آشنا می شویم.

چشم سوم چیست

چشم سوم توانایی دیدن چیزهایی است که احتمال دارد در آینده اتفاق بیفتند؛ به عبارتی توانایی دیدن چیزهای نهفته و نادیدنی است.

همه‌ی آدم‌ها به چشم سوم خود دسترسی دارند. به عنوان مثال، وقتی بر اساس ظن و گمانی که دارید عمل می‌کنید، در واقع از چشم سوم‌تان استفاده کرده‌اید. اما این فقط شروع ماجرا است. چشم سوم‌ یک حس است، حسی که می‌توانید آن را پرورش دهید؛ حسی که می‌تواند ناب‌تر و دقیق‌تر از یک ظن و گمان ساده باشد.

چشم سوم جزء طبیعی و ذاتی وجود هر انسان است. یکی از نگرش‌های ممکن آن است که چشم سوم را یک ارگان «ماورایی» در نظر بگیریم که مغز و تمام  احساسات را در بر می‌گیرد؛ و در واقع مجموعه‌ای است که به صورت یک ارگان بزرگتر و احساسی‌تر عمل می‌کند. چشم سوم بخشی هوشمند از فرایند تکامل طبیعی بشر است که به شما اجازه می‌دهد الگوها و انگاره‌هایی را در زندگی خود ببینید. و حتی جالب‌تر از آن، این که چشم سوم‌تان می‌تواند با در اولویت قرار دادن اطلاعات مربوطه نسبت به سایر حس‌ها، این انگاره‌ها را برای شما آشکار و قابل رویت کند.

می‌توانید از چشم سوم‌تان، به عنوان یک حس، به روش‌های مختلف بسیاری استفاده کنید. بیننده‌ها (نگرنده‌ها) از چشم سوم‌شان برای درک ارتباطات پنهان و پاسخ به پرسش‌هایی که دارند استفاده می‌کنند. کسانی که در حوزه‌ی انرژی کار می‌کنند، انرژی‌های اطراف‌شان را «حس» می‌کنند و بعد آگاهانه آن انرژی را کنترل و هدایت می‌کنند. پس هر بار که احساس همدلی به شما دست داد، بدانید که در حال استفاده از چشم سوم‌تان برای درک و احساس کردن عواطف دیگران هستید. مثال‌های فراوان دیگری نیز درباره‌ی کسانی که از چشم سوم‌شان استفاده می‌کنند وجود دارد.

تکنیک های باز کردن چشم سوم

یک چاکرای چشم سوم متعادل و باز، که با عنوان آجنا هم شناخته می‌شود، تمرکز، دقت، و اتکاء بر شهود و بصیرت را پرورش می‌دهد و تقویت می‌کند. در ادامه تکنیک‌های ویژه‌تری برای متوازن ساختن انرژی آن به شما ارائه می‌کنیم:

۱. تکنیک مالیدن

انگشت اشاره را می‌گیرید و آن را به آرامی در خلاف جهت عقربه‌های ساعت اطراف چشم سوم‌تان به صورت دایره‌ای می‌مالید.

ما در اینجا این کار را فقط برای چند لحظه انجام می‌دهیم. شما به مدت حدودا پنج یا ده ثانیه به مالیدن ادامه دهید.

کاری که اکنون انجام می‌دید چشم سوم‌تان را بیدار می‌کند.

آنچه بعدا باید انجام دهید آن است که چشم‌های‌تان را ببندید و یک کره‌ی چشم را درست در مرکز، یعنی همانجایی که بین ابروهای‌تان را می‌مالیدید، تصور کنید.

آن چشم را تجسم کنید و حرکت کره‌ی چشم را به سمت بالا و پایین، چپ و راست، چرخش به چپ یا چرخش به راست تصور کنید و تجسم کنید که چند بار با آن چشم پلک می‌زنید.

این کار احساساتی را در ناحیه‌ی چشم سوم‌تان بر می‌انگیزد.

شما آن را فعال کرده‌اید و دارید آن را باز می‌کنید.

اگر هر روز این تمرین را انجام دهید، نهایتا به نقطه‌ای خواهید رسید که می‌توانید به همان وضوحی که با چشم‌های واقعی و فیزیکی‌تان می‌بینید با آن چشم نیز ببینید. بنابراین با چشمان بسته، قادر خواهید بود هر چیزی را به وضوح ببینید.

وقتی که این کار را برای حدود یک هفته انجام داده یا تمرین کرده باشید، یکی از کارهای بی نظیری که می‌توانید با چشم سومتان انجام دهید شروع بازدید از عتیقه فروشی‌ها و برداشتن اشیاء مختلف است.

چشمانتان را ببندید.

چشم ذهنتان را با تکنیکی که در مورد آن صحبت کردیم بمالید. آن را چند بار بمالید تا بیدار شود و بعد چیزهای مختلفی را بر دارید.

به مناظر و چیزهایی که شروع به دیدن‌شان می‌کنید توجه کنید.

ممکن است از این قضیه شگفت زده شوید که شما شروع می‌کنید به برداشتن چیزهایی که تاریخچه‌ی آن‌ها را از بر هستید انگار که کسی آنجا ایستاده باشد و این چیزها را به شما بگوید! احتمالا از میزان دقت و درستی اطلاعاتی که به دست آورده‌اید حیرت زده خواهید شد.

۲. تکنیک تنفس ۴۷۸

استفاده از ۴۷۸ راهی برای رسیدن به یک حالت مراقبه‌ی سریع است.

این دومین تکنیکی است که شامل مراقبه می‌شود یعنی باید در یک مکان ساکت و آرام آن را انجام دهید.

کنترل تنفس خود را به دست بگیرید و به صورت عمیق نفس بکشید آن قدر که در خود یک حالت تغییر یافته، یک حالت خلسه احساس کنید.

اما علت نامگذاری این تکنیک به ۴۷۸ آن است که به مدت ۴ ثانیه از سوراخ‌های بینی‌تان نفس می‌کشید، نفستان را به مدت ۷ ثانیه نگه می‌دارید و بعد به مددت ۸ ثانیه از طریق دهان‌تان هوا را بیرون می‌دهید.

هنگامی که در حال انجام این تمرین هستید، نوک زبان‌تان را پشت دندان‌های‌تان قرار دهید.

این یک حالت یوگا است که باعث می‌شود به آن حالت تعریف شده برسید.

وقتی تمرین ۴۷۸ را شروع کردید و احساس آرامش کردید می‌توانید بگویید که به حالت هوشیاری تغییر یافته رسیده‌اید، به ناحیه‌ی چشم سوم خود نگاه کنید.

مادامی که می‌توانید و در حین کنترل تنفس‌تان این طرز نگاه را ادامه بدهید.

توصیه‌ی ما آن است که با یک یا دو دقیقه در روز شروع کنید، آن هم احتمال یکی دو بار در روز.

همین که در کنترل نگاه کردن تان به ناحیه‌ی چشم سوم مهارت پیدا کنید، خودتان دلتان می‌خواهد که زمان انجام آن را بیشتر کنید!

۳. مراقبه‌ی EMDR

EMDR تکنیکی انقلابی است که بیش از یک دهه قبل به وجود آمد.

EMDR یک شیوه‌ی ابتکاری برای درمان و بهبود یافتن از تروما، درمان اختلالاتی که پایه‌ی عاطفی دارند مانند اضطراب، افسردگی و در ضمن کمک به فعال کردن چاکرای آجنا است.

در اینجا ویدیویی وجود دارد که می‌تواند درک بهتری نسبت به این تکنیک برای شما ایجاد کند و EMDR و نحوه‌ی استفاده از آن را شفاف‌تر برایتان توضیح دهد.

تمام کسانی که ورزش می‌کنند می‌توانند نسبتا راحت این کارها را انجام دهند و این‌ها راه بی نظیری برای تقویت درک و ارتباطات معنوی شما هستند.

۴. به چشم سوم رنگ بیفزایید

چاکرای چشم سوم با رنگ نیلی است که حکمرانی می‌کند رنگی که ترکیبی از غلیظ ترین رنگ آبی و بنفش است… رنگ های آبی و بنفش را به دکور خانه و محل کارتان اضافه کنید. احاطه کردن خودتان با رنگ های نیلی ظریف می‌تواند به درمان چاکرای ششم و تقویت جریان انرژی کمک کند. به جا رختی یا کمد لباس‌تان جواهراتی با سنگ های آبی  و/یا بنفش قیمتی یا نیمه قیمتی آویزان کنید.

۵. روی امواج مغزی تتای خود کار کنید

یادگیری نحوه‌ی فعال کردن امواج مغزی آلفا و تتا و حفظ آنها می‌تواند مفید باشد. این‌ها فعالیت بخش پیشین مغز را تقویت می‌کنند و چشم سوم‌ و مغزتان را برای داشتن قدرت ادراک بیشتر آماده می‌کنند.

۶. از رایحه‌ی خوش استفاده کنید

از روغن‌های معطر در خانه، حمام، و روی بدن‌تان استفاده کنید. رایحه‌های خوش می‌توانند برای بازکردن، پاکسازی، و متوازن ساختن چاکراهای بدن تاثیرات شگفت‌انگیزی داشته باشند. برای کمک به فعال کردن چاکرای ششم، یک یا ترکیبی از چند روغن معطر زیر را استفاده کنید:

– صندل

– بابونه رومی یا آلمانی

– گریپ فروت

– جوز هندی

۷. میوه و سبزیجات بخورید (و بنوشید)

مصرف نوشیدنی‌هاو میوه‌های دارای رنگ‌های آبی و بنفش طبیعی می‌تواند به تقویت کردن جریان انرژی مثبت از طریق چاکرای چشم سوم کمک کند. آب میوه‌های تیره رنگ ماننده آب انگور یا بلک بری بنوشید. بهتر است میوه‌ها و سبزیجات زیر را به فهرست خرید خود اضافه کنید:

– کشمش سیاه

– بلوبری

– بلک بری

– بادمجان

– آلو برقان

– سبزی رنگین کمان

– چغندر

۸. یوگا برای چاکرای چشم سوم

هنگام یاد گرفتن نحوه‌ی باز کردن و کنترل مراکز انرژی بدن، بدون معرفی فایده‌های یوگا هیچ بحثی کامل نخواهد بود. عناصر این تمرین مانند تنفس، تمرکز، حرکت بدنی، وقتی با هم جمع می‌شوند، ابزارهایی بی نظیر برای پاکسازی و متعادل ساختن چاکراها هستند.

برای باز کردن و تقویت چاکرای آجنا، حالت‌ها و حرکات یوگای زیر را امتحان کنید:

قهرمان نشسته (ویراسانا)

ایستادن و تا نصفه به جلو خم شدن (اوتان آسانای نیم پروانه)

رپورتاژ

حالت بچه (بالاسانا)

حالت سگی صورت رو به پایین ( آدهو موکها ساواناسانا)

ایستادن بر شانه (سالامبا ساروانگاسانا)

مطلب مرتبط : ۱۰ راه برای گشودن و فعال سازی چشم  سوم

علائم باز شدن چشم سوم

۱. انگار نسبت به چیزهای نادیدنی حس قوی‌تری دارید

جالب است که چشم‌‌سوم کمک‌تان می‌کند چیزهایی را ببینید که قابل دیدن نیستند.

اگر چشم سوم‌تان بازشد می‌توانید آینده را واضح‌تر ببینید و درک شهودی‌تان به‌طور قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر می‌شود.

از تجربیات‌تان بیش‌تر بهره می‌برید و مشکلات را از یک مایل دورتر حس می‌کنید.

مطلب مرتبط: علم به شما می‌گوید چطور ذهن دیگران را بخوانید

۲. ممکن است به نور حساس باشید

وقتی چشم سوم‌تان باز است، ممکن است نورهای درخشان چشم‌های‌تان را آزار دهد.

رنگ‌ها را زنده‌تر می‌بینید و ممکن است به چیزهایی که می‌بینید حساس‌تر باشید. نگران نشوید، این طبیعی است. روح شما دارد بیدار می‌شود.

مطلب مرتبط: استفاده از روح در حال ترک بدن در سنجش چاکراها

۳. سردرد شدید دارید

چشم‌سوم باز برای کسی که قبلا آن را تجربه نکرده‌است می‌تواند تجربه‌ی سختی باشد.

باز شدن چشم‌سوم می‌تواند سبب فشار و درد در سر شود. برای رفع آن قدم بزنید.

قدم زدن طولانی در طبیعت جدا به کاهش فشار کمک می‌کند و چشم سوم را قادر به دیدن می‌کند.

۴. احساس متفاوتی دارید

درک این‌که چرا احساس متفاوتی دارید سخت است، فقط این را حس می‌کنید.

این تغییر ممکن است به‌تدریج یا یک‌باره ایجاد شود. شاید دیگر از چیزهایی که قبلا برای‌تان لذت‌بخش بوده‌است لذت نبرید، یا از چیزهایی لذت ببرید که قبلا برای‌تان لذت‌بخش نبوده‌است. از این تغییرات هراسان نشوید. این‌ها طبیعی هستند.

مطلب مرتبط: رمزگشایی از اعداد فرشتگان

۵. می‌توانید آسا‌ن‌تر ذهن آدم‌ها را بخوانید

وقتی چشم سوم‌تان باز است، شاید هرگز چیزی را از نظر فیزیکی متفاوت نبینید، اما قادر خواهیدبود به آسانی ورای نمای ظاهری را ببینید.

می‌توانید به آسانی دیواری را که آدم‌ها دور خودشان کشیده‌اند از میان بردارید. می‌توانید به آسانی چهره‌ی پشت نقاب آنها را ببینید. این یک ابزار مهم است.

۶. در میانه‌ی ابروهایتان فشار شدید حس می‌کنید

شما در میانه‌ی ابروهایتان و وسط پیشانی احساس نبض و ضربان دارید. یک فشار شدید و نیرومندی که واقعا آن قسمت از سر شما را فشار می‌دهد. موقعی که چشم سوم شما در حال باز شدن است این یک نشانه کاملا طبیعی و عادی است.

۷. در رژیم غذایی تان تغییر ایجاد می‌شود

اکنون شما نسبت به غذایی که می‌خورید بسیار آگاه و هشیار شده‌اید و با توجه به اطلاعاتی که به‌دست آورده‌اید می‌خواهید از غده صنوبری خود آهک‌زدایی(سختی زدایی) کنید و به یک دنیای خارق العاده و عجیب و غریب قدم بگذارید.

و فقط این‌ها نیست، بلکه شما نسبت به تمام سموم موجود در بدن‌تان حساس شده‌اید و اکنون دانش شما نسبت یه غذایی که می‌خورید بالا رفته است و فقط به دنبال غذاهایی هستید که واقعا به شما قدرت می‌دهند و نیرومندتان می‌کنند.

پس از چندی شما می‌توانید ارتعاش هرآنچه را می‌خورید احساس کنید و بدن شما مجبورتان می‌کند بعضی چیزها را از رژیم غذایی تان دور بریزید. توجه به تغذیه برای شروع سفر معنوی‌تان و نیز سلامت بدن و انرژی هایتان بسیار ضروری است.

۸. درک فراتر از دوگانگی به‌دست می‌آورید

این همان کاری است که این چاکرا انجام می‌دهد ؛ درواقع به شما توانایی این را می‌دهد تا به طور عینی یگانگی در همه چیز را ببینید. به شما توانایی دسترسی به حالت هایی فراتر از آگاهی و ابعاد دیگر را می‌دهد؛ هیچ جدایی و تفاوتی بین شما و دیگران، بین ناظر و مشاهده‌شونده، بین فردی و جمع و بین خالق و مخلوق به وجود نمی‌آید. این موضوع در طی چند مرحله اتفاق می‌افتد و معمولا به باز شدن و گسترش چاکرای تاجی منتهی می‌شود. هنگامی که دانش شما نسبت به بدن تان افزایش می‌یابد به کشف خودتان می‌رسید و ناگزیر خود را از سایرین جدا حس می‌کنید. اما وقتی که یک آگاهی نامحسوس و ظریف در شما ظهور می‌کند دیگر خودتان را جدا از سایرین نمی‌بینید و خود را همچون بقیه افراد تجربه می‌کنید.

شما می‌بینید، شما احساس می‌کنید، و مهمتر از همه اینکه می‌دانید و باور دارید که با دیگران یکی هستید.

۹. در الگوهای ذهنی شما تغییری ایجاد شده است

شما از خواب برخاسته‌اید و حالادیگر نمی‌توانید مثل گذشته بیندیشید.از این رو اندیشیدن به گونه‌ای دیگر را آغاز می‌کنید. روش‌های قدیمی تفکر دیگر نمی‌توانند واقعیت زندگی شما را بازتاب دهند. پس شروع می‌کنید به برنامه‌ریزی مجدد و پاکسازی ذهن‌تان که می‌توانند راه‌های قدرت بخشیدن به زندگی تان رابازتاب دهند. در مرحله‌ی نخست اجتماع و رسانه‌های اصلی زندگیتان از جانب شما مورد تردید قرار می‌گیرند و بیش از پیش زیر سوال می‌روند. سپس پرسش‌های شما نسبت به چرایی زندگی آغاز می‌شود و درباره هر سوالی که پاسخ آن رایک زمان به طور کورکورانه پذیرفته بودید جست‌وجو می‌کنید. یک فرآیند درونی تحول و برنامه‌ریزی مجدد ذهنی در شما آغاز می‌شود، آموزه‌های قدیمی را دور می‌ریزید و آنها را با حقایق جدید جایگزین می‌کنید.

۱۰. ذهن شما باز می‌شود و گسترش می‌یابد

تمرکز و توجه شما بسیار بالا می‌رود. ذهن‌تان شفافیت پیدا می‌کند. دیگر تفکرات تان هویت شما را نمی‌سازند و فقط وسیله‌ای برای آفرینش و خلق محسوب می‌شوند. حالا به راحتی مفاهیم بسیار پیچیده را درک می‌کنید، مخصوصا موقعی که با هدایت روح به حقایق بالاتر را می‌آموزید.

ارتباطات شما با اطرافیان بسیار سریعتر رخ می‌دهد به گونه‌ای که قبل از این هیچوقت تجربه‌اش نکرده‌اید. رابرت مونرو، که به خاطر تجربه‌های خارج از بدن و سفرهای کیهانی‌اش شهرت دارد این وضعیت را این چنین توصیف می‌کند:

توپی از تفکرات که در ذهن هشیار ما منفجر می‌شود.

به این معنی که ارتباطات نه با کلمات بلکه توسط انرژی‌های فرستاده شده به ذهن برقرار شده است. این اطلاعات سرشار از انرژی در کسری از ثانیه دریافت شده‌اند و اگر نوشته شوند شامل جملات بسیار زیادی می‌شوند.

 ۱۱: قدرت‌های روحی شروع به کار می‌کنند

تله‌پاتی بین بسیاری از مردم معمول و شایع است البته نه مثل آن چیزهایی که در فیلم‌های سینمایی علمی و تخیلی می‌بینیم. روشن بینی، روشن احساسی، غیب گویی، احساس از راه دور و ادراک فراحسی( (ESPو چند قدرت روحی دیگر در شما به کار می‌افتند. الهامات فقط یک حس برای شما به شمار نمی‌روند بلکه ابزاری جهت کار کردن با سطوح بالاتر آگاهی محسوب می‌شوند. همزمانی‌ها یکی پس از دیگری رخ می‌دهند و شما درمی‌یابید همه اینها راه‌های عالم هستی برای ارتباط با شما هستند

 ۱۲: نهان هرچیز را می‌بینید و به معنای واقعی همه چیز پی می‌برید

به آنچه درون هرچیز وجود دارد آگاه می‌شوید. از تمام برنامه‌ریزی‌های جامعه برای تاثیرگذاری روی خودتان باخبر هستید. برچسب کالاها برای خرید را می‌بینید امادرواقع معنای اصلی آن که به شما می‌گوید: مصرف کن را می‌فهمید. شعار رای دادن حق شماست را می‌شنوید اما درواقع معنی اصلی پشت آن یعنی از سیستم حاکم اطاعت و پیروی کنید را درمی‌یابید. گاهی اوقات شمادر حال تماشای اخبار هستید اما به جای اینکه به گفته‌های مجری توجه کنید آنچه را که سعی داشته‌اند به شما القا کنند می‌فهمید.

شما می‌فهمید که هرچیزی برای شما یک درس پنهان دارد. پرندگان به شما می‌گویند که می‌توانید پرواز کنید و رها باشید، ستارگان بزرگی و عظمت را یادآوری می‌کنند، خورشید به شما می‌گوید که بدون نور هیچ چیز وجود نخواهد داشت، درختان می‌گویند هیچ عنصری بدون آب و خاک و نور وجود نمی‌یابد. و شما به این موضوع پی می‌برید که همه چیز در عالم هستی به هم وابسته و با هم در ارتباط هستند.

آنگاه شما شروع به یادگیری زبان پنهان طبیعت می‌کنید تابتوانید با زندگی سخن بگویید. می‌فهمید که همه چیز زنده است، آگاه است و سخن می‌گوید و بهوسیله جریان‌های انرژی با شما ارتباط دارند.

خطرات باز شدن چشم سوم

۱. این کار می‌تواند انرژی بیش از حدی را به چاکرای فوقانی شما بفرستد

این کار باعث می‌شود احساس بلاتکلیفی، واپاشی شدید، و سردرگمی کنید و همچنین به سر درد یا میگرن یا خستگی مفرط دچار شوید.

۲. اگر چشم سوم به زور باز شود، فیلتر نشده خواهد بود

آیا دلتان می‌خواهد تمام ارواح جهان را یک به یک ببینید، یا فقط می خواهید آن‌هایی را که کائنات می‌خواهد نشان‌تان دهد ببینید؟ اگر چشم سوم‌تان را به زور وادار به باز شدن زود هنگام کنید (مثل این که فقط روی آن چاکرا کار کنید تا «ببیند» و روی بقیه‌ی چاکراها کار نکنید)، آن وقت فیلترهای طبیعی و سالمی که مانع می‌شوند ارواح و انرژی‌هایی که ترسناک و حواس پرت کن هستند را ببینید در اختیار نخواهید داشت.

۳. توانایی ها و ظرفیت‌های چشم خودتان را درک نخواهید کرد

چشم سوم چیزی بسیار بیشتر از «بینایی» است. این چشم به شما اجازه می‌دهد تصویر سازی کنید، رویاپردازی کنید، کشف وشهود داشته باشید، و صداهای معنوی بشنوید. همچنین دیدگاه روشنی نسبت به مسیر زندگی برایمان فراهم می‌آورد و ما را راهنمایی می‌کند، که چگونه با اراده‌ای بالاتر، این مسیر را بپیماییم. اکثر مراقبه‌هایی که فقط روی چشم سوم کار می‌کنند از تمام خاصیت‌های ورای بینایی معنوی غفلت می‌کنند.

۴. اگر چشم‌تان به صورت طبیعی مثل چشم انسان‌ها نبیند ممکن است احساس بی لیاقتی یا خود کم بینی کنید

همانطور که پیشتر گفتم، همه‌ی چشم‌ها به یک صورت نمی‌بینند. ممکن است شم و شهودی باور نکردنی داشته باشید اما قادر نباشید انرژی‌ها را به وضوح شخصی که کنارتان ایستاده است ببینید. افتخار کردن به ظرفیت‌ها و توانایی‌های چشم‌تان شانه به  شانه‌ی افتخار متفکرانه به کل وجودتان حرکت می‌کند، که این موضوع درسی لازم و مهم برای هر تمرین معنوی جامع به شمار می‌رود.

۵. اطلاعات غلط خواهید گرفت

وقتی چشم سوم متعادل نباشد، که تقریبا اگر تنها چاکرای «باز شده» باشد، همیشه چنین خواهد بود؛ در آن صورت اطلاعات غلط بسیار زیادی خواهید گرفت. رویاها واقعی به نظر می‌رسند، تجسم علوی برای پنهان کردن توهمات معنوی استفاده می‌شود، و مشاهده‌ی واضح هر چیزی دشوار می‌شود. برای کشف و شهود صحیح یا حتی پیش بینی‌ها و ذهن خوانی به ماهیت پایه‌ای چاکراهای پایینی قدرتمند نیاز دارید.

۶.  شما را به یک منبع تغذیه‌ انرژی تبدیل می‌کند

اگر کارتان از پایه درست و محکم نباشد، حفاظت معنوی را تمرین نکرده باشید، یا انرژی را از چشمان خود به بیرون ساطع نکرده باشید، برای ارواح شریر به یک منبع تغذیه‌ی انرژی تبدیل می‌شوید. اگر به زور چشم سوم خود را باز کنید، قادر نخواهید بود رویاها، مناظر، و شهودی را که آن‌ها برای‌تان می‌فرستند فیلتر کنید و این می‌تواند برای سلامت ذهنی شما بسیار خطرناک باشد.

۷. تمام پتانسیل نعمات شهودی / «روانی» خود را بیدار نخواهید کرد

تمام توانایی‌های معنوی از یک تمرین جامع و کامل می‌آیند، و وقتی کل سیستم انرژی را در نظر می‌گیریم همیشه قوی‌ترین و سالم‌ترین هستند. شهود و بصیرت فقط چشم سوم نیست، کل وجود شما می‌تواد ببیند و کشف و شهود کند، بنابراین اگر تمام انرژی‌تان با هم و به طریقی هدایت و فکر شده آزاد شوند شما از توانایی‌های بسیار قوی‌تری برخوردار خواهید بود. چاکراها را تفکیک و تقسیم نکنید، آن‌ها همه با هم بدن شما را به عنوان منبع کل انرژی‌های نافذ تشکیل می‌دهند.

نوشته‌های مرتبط