انواع رابطه جنسی: ۱۲ نوع رابطه جنسی که هر کسی باید تجربه کند

شما در طول زندگی‌تان حتما انواع مختلفی از رابطه جنسی را تجربه می‌کنید. گاهی اوقات شور و شوق زیادی به رابطه دارید، گاهی پیش می‌آید که تصمیمات تاسف‌بار می‌گیرید، چیزهایی تجربه می‌کنید که منتظرشان نبوده‌اید و کلی چیزهای خوب و بد دیگر. بنابراین به موارد زیر به عنوان نکاتی قابل توجه در زمینه‌ی رزومه‌ی جنسی‌تان فکر کنید- ممکن است آنها شگفت‌انگیز یا فقط غیرعادی به نظر برسند، اما این نکات احتمالا یکی دو درس در مورد انواع رابطه جنسی که وقعا دوست دارید، به شما یاد خواهد داد.

۱. نخستین رابطه جنسی وقتی که خجالت‌زده و دست و پا چلفتی هستید!

خوب، این نوع رابطه جنسی طوری نیست که شما بخواهید دوباره آن را تجربه کنید، اما یک نقطه‌ی عطف مهم در زندگی جنسی شما است. پس از آن همه ناشی‌گری، چاره‌ای ندارید جز این‌که به‌تدریج در زمینه‌ی رابطه‌ی جنسی پیشرفت کنید که این فرآیند هم به نوبه‌ی خود مایه‌ی خوشی و لذت است.

۲. نخستین بار که واقعا می‌دانید باید چه کار کنید.

شاید بعد از نخستین باری که رابطه‌ی جنسی داشتید، چند بار دیگر لازم باشد آن را امتحان کنید، اما بالاخره یک روز، همه چیز روشن و قابل فهم می‌شود. شما دیگر یک آماتور ناشی که احساس می‌کند مسیر خود را باید با حدس و گمان جلو برود، نیستید، بلکه یک فرد بالغ و کارکشته در زمینه‌ی رابطه‌ی جنسی هستید. اعتماد به نفس‌تان حسابی بالا خواهد بود.

انواع رابطه جنسی۳: هیچ مانعی برای داشتن رابطه جنسی حس نمی‌کنید.

فرقی نمی‌کند که این اتفاق زمانی که در تعطیلات به سر می‌برید و بیش از همیشه بی‌باک و دلیر هستید رخ بدهد یا زمانی که بیش از حد خوشگذرانی کرده‌اید. به هر حال این نوع رابطه‌ی جنسی وقتی است که خودتان را رها می‌کنید و فقط به رابطه فکر می‌کنید. صدای موسیقی را زیاد می‌کنید، کارهایی که قبلا جرات انجام دادن‌اش را نداشتید امتحان می‌کنید. و هم خودتان و هم طرف مقابل‌تان کاملا لگام گسیخته و توفانی می‌شوید.

۴. رابطه جنسی جبرانی! واقعا که بحث و جدل‌مان ارزش‌اش را داشت!

کدام زن و شوهر هستند که بعد از یک رابطه‌ی جنسی لذت‌بخش یادشان بیاید که موضوع بحث و جدل‌شان چه بوده‌است؟ اما یادتان باشد رسیدن به اوج لذت جنسی نباید بهانه‌ای برای یک دعوای حسابی برای آخر این هفته باشد!

۵. رابطه جنسی‌ای‌ که به حدی خوب است که شما به طور تصادفی همه چیز را درب و داغان می‌کنید!

این نوع زمانی است که شما در اثر لذت چنان از خود بی‌خود شده‌اید که هیچ کنترلی روی حرکات‌تان ندارید و متوجه نیستید که چه چیزی را چنگ می‌زنید و به چه چیز ضربه یا لگد می‌زنید! بنابراین لامپ که شکسته، پرده حمام که پاره پاره شده، تخته‌ی بالای تخت‌خواب شکسته است، و لیوان آب روی لپ‌تاپ‌تان ریخته و آن را خراب کرده‌است. بعله! این اتفاق رخ می‌دهد. و احتمالا شما این یکی را برای دوست‌تان تعریف خواهید کرد.

۶. رابطه جنسی صبح‌هنگام که باعث می‌شود دیر به محل‌ کارتان برسید.

خوب، گاهی اوقات بهتر است با چیزی بهتر از صدای گوشخراش زنگ ساعت از خواب بیدار شوید. شما با لبخندی احمقانه بر روی صورت‌ به محل کارتان می‌رسید، اما هر چه که باشد، ارزشش را دارد.

مطالب مرتبط: شیوه ترک خودارضایی و ترک هوس

رپورتاژ

انواع رابطه جنسی۷: موقعیتی که هرگز دوست ندارید دوباره آن را تکرار کنید.

مطمئنا، یکی از شما قطعا در طول رابطه ممکن است دچار مشکل شود، اما این بدان معنا نیست که نباید دوباره آن را امتحان کنید. بهترین سناریو این است که یک موقعیت شگفت‌انگیز کشف می‌کنید که باعث می‌شود هر دو احساس کنید الهه‌ی سکس هستید. بدترین سناریو هم این است که خوب، شما یک داستان خوب دارید که می‌توانید به آن بخندید.

۸. رابطه جنسی با صدای خیلی بلند، که حتی همسایه‌های‌تان را عصبانی می‌کند!

بی‌خیال! یک شب کنترل نداشتن روی رفتارها که باعث نمی‌شود شما را از ساختمان بیرون بیندازند. فرقی نمی‌کند که صدای آهنگ‌هایی که هنگام مقاربت گوش می‌دهید، زیادی بلند باشد، بیش از حد معمول سر و صدا کنید. یا با قسمت بالایی تخت‌خواب فرورفتگی در دیوار ایجاد کنید. به هر حال این نوع رابطه‌ی جنسی از انواع رابطه جنسی به گونه‌ای است که با دیدن خانم همسایه‌ی ساکن در واحد ۲A حس عجیب و غریبی به شما دست می‌دهد.

انواع رابطه جنسی ۹: آخرین رابطه جنسی قبل از جدایی!

شاید شما در حال بر هم زدن رابطه‌تان هستید، رابطه‌تان را به هم زده‌اید، یا می‌خواهید کمی از هم دور باشید. به هر دلیل، این نوع رابطه کمی روح و روان آدمی را خرد می‌کند اما فوق العاده پرشور و احساس است و برای‌تان خوب خواهد بود. این اتفاق را نوعی شخصیت‌سازی در نظر بگیرید.

۱۰. رابطه جنسی با بهترین موسیقی متنِ ممکن

اول از همه، اگر شما هنوز آن آهنگ را ندارید ( آن آهنگی که یک رابطه‌ی طولانی مدت و عاطفی با آن دارید، می‌تواند گزینه‌ی خوبی در هنگام مقاربت برای شما باشد) باید بشد و آن را پیدا کنید. و بعد در نهایت زمانی که رابطه دارید آهنگ را گوش می‌دهید و همه چیز عالی خواهد بود.

 ۱۱. رابطه‌ی جنسی‌ای که در آن همه‌ی کارها را شریک زندگی‌تان انجام می‌دهد.

آره، بیش‌تر مواقع، یک رابطه‌ی جنسی خوب نیازمندِ تلاش گروهی است، اما حداقل یک بار در زندگی‌تان لازم است تجربه کنید که چه حسی دارد اگر همه‌ی فشار روی دوش طرف مقابل باشد و شما به راحتی و بدون این‌که چیزی در ذهن‌تان باشد فقط لذت ببرید. فقط یادتان باشد که دفعه‌ی بعد همین لذت را به شریک زندگی‌تان بدهید!

۱۲. رابطه‌ی جنسی احمقانه وقتی که عاشق طرف مقابل‌تان هستید.

نمی‌توان انکار کرد که وقتی به طرز مسخره‌ای عاشق طرف مقابل‌تان هستید اما در واقع آن‌چه می‌خواهید از او نمی‌گیرید، آن وقت است که باید مهارت خود را نشان بدهید. و منظور ما از مهارت رساندن طرف مقابل به ارگاسم است. چون شما احساسات را می‌شناسید.

فواید رابطه جنسی: 27 فایده رابطه جنسی برای زنان و مردان

منبع linkedin
نوشته‌های مرتبط