5 استراتژی پرطرفدار در بازی کلش اف کلنز که رمز پیروزی همیشگیست

کلش اف کلنز یکی از مشهورترین بازی ها میان نوجوانان و جوانان بوده که کاربران خود را هر روز بیشتر مشتاق برنده شدن می کند. پس در این مقاله به بیان 5 استراتژی پرطرفدار در این بازی بپردازیم تا همیشه پیروز میدان شوید.

1) استراتژی لاوالون

استراتژی لاوالون یک راهبرد حمله هوایی شگفت انگیز است که برای محافظت از ارتش بالون ها از لاوا هاوند استفاده می کند. به کار گرفتن این استراتژی بسیار راحت بوده، به مهارت خاصی نیاز ندارد و بدون سختی می توانید تله ها و … را رد کنید.

2) استراتژی ماینر هوگ

استراتژی ماینر هوگ در واقع ویرانگر و همه کاره است. توجه داشته باشید که ابتدا ماینرها را بفرستید تا تخریب را آغاز کنند و با کمی تاخیر پشت سر آنها هوگ ها را رها کنید. با استفاده درست از این استراتژی می توانید با کمترین نیرو، بیشترین ضربه را وارد کنید. همچنین سعی کنید از اسپل ها در جای درست استفاده کنید.

3) بهترین استراتژی های حمله

حمله بخش بزرگی از بازی را تشکیل می دهد و کمک می کند تا بتوانید قدرت نمایی کنید، منابع بیشتری را به دست آورید و در لیگ ها پیش بروید.

Funneling

نیرو ها طبق هوش مصنوعی هدایت شده و حرکت می کنند. اما با استفاده از این روش می توان اختیار هوش مصنوعی در بازی را به دست آورد و نیرو ها را طبق سلیقه خود پیش برد. برای این کار باید در کنار ملکه از یک Baby dragon استفاده شود و در گوشه بالایی نقشه، آن ها را راهی میدان نبرد کرد.

5 استراتژی پرطرفدار در بازی کلش اف کلنز که رمز پیروزی همیشگیست

Attack phases

ابتدا یک بربر کینگ و گولم را به کار بگیرید و پس از شکستن یک لایه دفاعی برای افزایش سرعت از یک اسپل بنفش استفاده کنید. این در واقع موج اول حمله شما است. پس از آن سعی کنید مرکز دفاعی حریف را به وسیله اسپل هایی که در اختیار دارید به شکل همزمان از بین ببرید تا در حملات پیش روی آسیب کمتری ببینید.

در موج بعدی حمله سعی کنید از لاوالون، ماینرز و هوگ رایدر به شکل وسیع از جناح مخالف به کار ببرید تا بتوانید یک تخریب و غارت کامل داشته باشید. در مرحله نهایی پایه دفاعی حریف نابود شده است. اما ساختمان هایی در گوشه و کنار نقشه دیده می شود که می توانید آرچر ها و مینیون ها را برای پاکسازی کامل وارد بازی کنید.

Awareness

این روش یکی از جذاب ترین روش ها برای رسیدن به پیروزی است. آرایش نیرو ها چندان اهمیت ندارد. اما باید سعی کنید از قسمت های شرقی و پایینی نقشه به وسیله قدرتمندترین نیرو هایی که در اختیار دارید به حریف حمله کنید. پس از آن برای نفوذ به مرکز نقشه حریف، نیرو های خود را از قسمت شمال شرقی بفرستید.

ترکیب غول با کماندار و بربر ها

استفاده از غول ها به عنوان یک سپر دفاعی نفوذ ناپذیر در ابتدای کار که نیروهای تهاجمی زیادی ندارید؛ بسیار کاربردی است. پس از آن می توانید سایر نیروها را به دنبال آن ها بفرستید.

5 استراتژی پرطرفدار در بازی کلش اف کلنز که رمز پیروزی همیشگیست

رپورتاژ

رصد دهکده دشمن

در صورتی که قصد حمله به یک حریف را دارید. در ابتدا بهتر است که انگیزه خود را مشخص کنید. اگر هدفتان بالا بردن کاپ بوده، انتخاب های زیادی پیش روی شما است. اما اگر قصد گسترش منابع را دارید؛ دقت کنید که هر حریفی، ارزش حمله ندارد.

محاسبه اکسیر مصرف شده سربازان

اگر پیش از حمله هزار اکسیر برای سربازان تان استفاده کردید و حریف تنها 500 اکسیر در مخازنش دارد. در صورت پیروزی نیز 500 واحد اکسیر ضرر می کنید.

4) بهترین استراتژی های دفاعی

قسمت دفاعی یکی از ارکان اساسی کلش اف کلنز است. در نتیجه حتما یک رهبری مناسبی برای دفاع از دهکده خود داشته باشید تا شکست نخورید.

استفاده از برنامه نقشه ساز

برنامه های زیادی برای ساخت نقشه در کلش اف کلنز وجود دارند که با چند کلیک ساده می توانید از آن ها استفاده کنید.

قرار دادن توپ های مورتار در بهترین مکان

مورتار ها قدرت تخریب بالایی دارند و منطقه وسیعی را پوشش می دهند. اما اگر دشمنان به آن ها زیاد نزدیک شوند آسیب هایی به خودشان هم وارد می کنند. از این رو سعی کنید آن ها را در داخلی ترین لایه های نقشه خودتان قرار دهید.

5 استراتژی پرطرفدار در بازی کلش اف کلنز که رمز پیروزی همیشگیست

دفاع صحیح از محفظه های ذخیره منابع

سعی کنید که اکسیر و طلاهای مورد نیازتان را حفاری کرده و در وسایل ذخیره سازی شان نگه دارید.

عدم غیرفعال سازی سپر دفاعی

راه دیگری به غیر از پرداخت پول واقعی برای سپرهای دفاعی وجود دارد. آن هم زمانی است که مورد حمله قرار می گیرید. اما در صورتی که سپر دفاعی فعال باشد و به دهکده های دیگر حمله کنید؛ این سپر غیر فعال می شود.

5) خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز

داشتن بلیط طلایی این بازی کمک می کند یک استراتژی برای برد همیشگی خود داشته باشید. زیرا قابلیتی در این بازی وجود ندارد که با بلیط طلایی باز نشود. اینجا می توانید تعداد زیادی از بلیط های هر بازی سوپرسل را مشاهده کنید. برای خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز باید به صورت زیر عمل کنید:

  • ابتدا از طریق شناسه سوپرسل خود وارد شده، کد تاییدی به ایمیلتان ارسال می شود که آن را یادداشت کنید.
  • بسته مورد نظر را انتخاب و پروسه خرید را آغاز نمایید.
  • فقط مطمئن شوید که بسته را برای اکانت خود خریداری می کنید.

اما اگر می خواهید بدانید که کاربرد خرید بلیط طلایی و کلش اف کلنز و تفاوت آن با بلیت کلش رویال چیست؟ باید بگوییم که با گلد پس این بازی می توانید برخی موارد ویژه را خریداری و از آن ها راحت تر استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز گلد پس، کلیک کنید. ولی رویال پس هم برای دریافت جوایز در رویداد های فصلی کاربرد داشته و تفاوتی با بلیط طلایی کلش اف کلنز ندارد.

نوشته‌های مرتبط