۳۰ شیک ترین انواع هایلایت روی موی قهوه ای و تیره

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- سارا فیضی

موهای قهوه‌ای ساده خیلی خسته‌کننده است. و روی موهای قهوه‌ای ساده هر سبک و مدلی که پیاده کنید و آن را به هر شکلی هم که پیاده کنید باز هم در مقایسه با موهایی که تن روشن‌تری دارند، خودش را نشان نمی‌دهند. بنابراین، چه راه‌حلی برای این مشکل وجود دارد؟ در واقع راه‌حل آن واقعا ساده است. تمام کاری که باید بکنید این است که چند تایی هایلایت روی موی قهوه ای و تیره دربیاورید! بله موهایتان را هایلایت کنید! هایلایت کردن مو اساسا شامل رنگ کردن بخش‌هایی انتخاب‌شده از موها به صورت روشن‌تر از باقی موها است تا کمی بعد و بافت روی موها ایجاد شود. در این نوشتار با چگونگی انجام ۳۰ شیک ترین انواع هایلایت روی موی قهوه ای و تیره آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید!

اثری که با این روش روی موها ایجاد می‌شود در کم‌ترین حالت نفس‌گیر است. و اگر موهای هایلایت شده را ببافید یا هر مدلی روی آن پیاده کنید، نتیجه‌ی کارتان یک شاهکار بصری است. هایلایت‌های روشن‌تر لا به لای موهای قهوه‌ای طبیعی شما جا خوش می‌کنند و باعث می‌شوند که موها جلوه‌ای زیبا و زنده پیدا کنند.

هایلایت در منزل

اگر چه زمانی که قصد رنگ کردن موها یا هایلایت کردن دارید، رفتن نزد یک آرایشگر حرفه‌ای همیشه بهترین ایده است اما می‌توانید موهای خود را در منزل هم هایلایت کنید.

* مواد لازم:

– مواد دکلره

– برس مو

– کاسه

– قلم‌موی رنگ

– کلیپس‌های تقسیم‌کننده‌ی مو

* روش انجام کار:

– با توجه به دستورالعمل‌هایی که روی بسته قید می‌شود، دکلره را در یک کاسه آماده کنید.

– موها را خوب برس بکشید تا هر چه گره لا به لای آن‌ها وجود دارد، باز شود.

– تمام موها را به ۴ بخش تقسیم کنید و با کلیپس هر بخش را جمع کنید. فقط بخش اول که می‌خواهید کار روی آن را شروع کنید، باز بگذارید.

– از آن بخشی که باز گذاشته‌اید، قسمت‌هایی از مو را که می‌خواهید هایلایت شوند، جدا کنید.

– کارتان را از فاصله‌ی ۸ میلی‌متری از ریشه شروع کنید و با استفاده از یک قلم‌مو مواد دکلره را خوب روی موها بمالید.

– مراحل ۳ و ۴ را در چهار قسمت موهای‌تان تکرار کنید.

– هر ۱۵ دقیقه یک بار دکلره را روی موها بررسی کنید تا ببینید که چه‌قدر روشن شده‌اند.

– هنگامی که موهای شما به میزان دلخواه‌تان روشن شد، موها را با شامپو بشویید.

– در نهایت نرم‌کننده بزنید زیرا دکلره موها را خشک می‌کند و آب آن‌ها را از بین می‌برد.

– شما می‌توانید اجازه بدهید که هایلایت‌ها همان‌طور بمانند یا می‌توانید رنگ موی مورد علاقه‌تان را بخرید و قسمت‌های دکلره شده را رنگ کنید تا زیباتر شوند.

هایلایت روی موی قهوه ای

خوب، حالا که می‌دانید که چگونه می‌توانید این کار را در خانه انجام دهید، از این ۳۰ ایده‌ی عالی برای انواع هایلایت روی موی قهوه ای تان استفاده کنید.

۱. هایلایت قهوه‌ای شیر شکلاتی

با چند هایلایت روی موی قهوه ای تان، رنگی رمزآلود و زیبا را به آن طره‌های قهوه‌ای خسته‌کننده‌ و تکراری بدهید. و خوب برای این کار از چه چیزی الهام بگیریم بهتر از بزرگ‌ترین نقطه ضعف زنان ؟ البته که حرف شکلات شیری است! زیبایی این قهوه‌ای شکلاتی شیری زمانی بیش‌تر به چشم می‌آید که موها را با سشوار فر زیبایی بدهید!

۲. رنگ سیِنای تیره

موهای قهوه‌ای خود را با تکنیک بالیاژ که یک سبک بی‌نظیر و ظریف است، اما تفاوت بسیار زیادی را ایجاد می‌کند، درخششی گرم و زیبا بدهید. موهای قهوه‌ای عمیق با یک سایه رنگ سینای سوخته، سبب می‌شود که به دوستان و خانواده‌تان عطر گرم شکلات داغ را در یک عصر سرد زمستانی بدهید.

۳. هایلایت بلوند پلاتینیوم

خوب هیچ