زبان دیجیتال بدن مشتریان را بفهمید

پیش تر در نوشتاری با عنوان روانشناسی زبان بدن: ۳۱ تاکتیک علمی برای روانشناسی زبان بدن دیگران که در سایت کسب و کار بازده منتشر شد اشاره کردیم که زبان بدن به‌عنوان شکل فیزیکی و غیرکلامی ارتباط برای انتقال حس و مفهوم استفاده می‌کنند. زمان بدن معمول شامل این موارد است: حالت بدنی، طرز ایستادن، حالت صورت و حرکت چشم. همه‌ی این‌ها سرنخی از آن‌چه واقعا احساس می‌کنیم را به طرف مقابل منتقل می‌کنند. در این‌ نوشتار قصد داریم درباره معنای زبان دیجیتال بدن مشتریان که به شما کمک مي‌کند پیام مشتریان را به خوبی دریافت کنید، صحبت کنیم. پس با ادامه این مطلب در سایت کسب و کار بازده همراه باشید.

 پیشرفت‌های دیجیتالی در کسب و کارها

برای درک زبان دیجیتال بدن مشتریان، ابتدا باید درخصوص عصر دیجیتال بیشتر بدانیم. علیرغم پیشرفت‌های دیجیتالی که در ۲۰ سال گذشته صورت گرفته است، از پیشرفت در تجارت الکترونیک گرفته تا پیچیده‌تر شدن تکنولوژی بازاریابی، معیارهای عملکرد وب‌سایت در این دو دهه تغییر چندانی نکرده است.

این حقیقت که نرخ تبدیل در این ۲۰ سال در ۳٪ راکد باقی‌مانده است نشانگر این است که معیار نادرستی برای تمرکز و توجه است. شاخص کلیدی عملکرد (KPI) می‌بایست به همان روشی گسترش بیابد که کانال‌های دیجیتال، رفتار مشتری، رویکرد خرید و عادت‌ها تکامل یافته‌اند. ولی، کسب و کارها همچنان به اندازه‌گیری، ردیابی و مشغولیت با نرخ تبدیل ادامه می‌دهند، زیرا ساده است.

مشکل این‌جا است که نرخ تبدیل، چیز زیادی درباره تجربه واقعی دیجیتال مشتریان‌مان به ما نمی‌گوید. و درک تجربه‌ی دیجیتال مشتریان از همیشه مهمتر است. ارتباط شفاف و قدرتمندی بین تجربه و درآمد وجود دارد، تا جایی‌که اکنون تجربه مهمترین متمایزکننده برند و ایجادکننده ارزش کسب و کار است.

کشف زبان دیجیتال بدن

فکر کردن به نرخ تبدیل به‌عنوان یک سفر، و نه یک اقدام تک، بسیار مهم است. تنها زمانی می‌توانیم اهداف را شناسایی کنیم و شروع به کار کنیم که تجربه‌ی بازدیدکنندگان ما با این اهداف سازگار باشد. اگر این سازگاری وجود داشته باشد، مي‌توانیم تجزیه و تحلیل زبان دیجیتال بدن مشتریان را از طریق سفرشان آغاز کنیم، تا به دیدگاه کلی از تجربه‌شان برسیم و مواردی را که نیازمند پیشرفت هستند بیابیم.

کلید افزایش نهایی نرخ تبدیل از ۳٪ کنونی این است که به این تجربه به چشم ریالی بنگریم. هرچه تجربه‌ی بهتری را برای مشتریان‌مان فراهم کنیم، احتمال بیشتری وجود دارد از ما خرید کنند، خواه خرید آنلاین باشد یا حضوری.

راهنمای جدید ما ‘کشف زبان دیجیتال بدن’ به پرسش‌های اساسی پاسخ می‌دهد تا شما را قادر سازد یک تجربه‌ی استثنایی و آستانه‌ی رقابتی فراهم کنید.

رپورتاژ

موارد ذیل را بررسی کنید:

۱. چرا استاندارد موج بعدی تجارت الکترونیک، زبان دیجیتال بدن است؟

۲. تبدیل شدن به یک مشتری بالفعل چگونه به سفری تشبیه می‌شود که تحت تأثیر تجربه است؟

۳. چگونه می‌توانید رفتار، طرز فکر و نیت افراد را در زمان خرید و جستجوی آنلاین درک و تفسیر کنید؟

۴. پنج طرز فکر الگوهای رفتاری بازدیدکنندگان کدام‌ها هستند؟

۵. طرز فکر چگونه با تبدیل مرتبط است؟

۶. چگونه از هر تعامل دیجیتال، بیشترین استفاده را ببریم؟

۷. زبان دیجیتال بدن چگونه می‌تواند ارزش واقعی کسب و کار و بازده روی سرمایه‌گذاری را تعیین کند؟

9 گزینه برای شروع کسب و کار جدید زمانی که قصد ترک شغل تان را دارید

منبع clicktale
نوشته‌های مرتبط