رنگ مو بلوند: 40 ایده عالی برای انواع رنگ موی بلوند از تیره تا روشن

انواع و اقسام تکنیک‌ها و سایه رنگ‌ها برای زیباتر کردن موهای بلوند ساده وجود دارد. خواه موهای‌تان بلوند باشد و چند هایلایت بین‌شان در بیاورید و خواه موهای تیره‌تان را با دکلره کردن، بلوند کنید، به هر حال رنگ‌ها و سبک‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید مطابق با سلیقه‌تان و رنگ پوست و موی‌تان یکی را انتخاب کنید. در این نوشتار، فهرستی از ۴۰ ایده را برای رنگ مو بلوند گردآوری کرده‌ایم تا تصمیم‌گیری برای‌تان راحت‌تر باشد.

۱. رنگ مو بلوند تیره

اگر رنگ پوست‌تان گندمی تا روشن است، رنگ بلوند تیره برای‌تان ایده‌آل محسوب می‌شود. این رنگ گرم طبیعی به نظر می‌رسد و بدون این‌که زحمت زیادی برای رسیدن به این رنگ نیاز داشته باشید، ظاهری زیبا و فوق‌العاده به موها می‌دهد. در صورتی که موهای‌ خودتان تیره است و می‌خواهید آن را روشن کنید، بلوند تیره، رنگ مناسبی برای شما است.

۲. هایلایت‌های بلوند

هایلایت‌های بلوند برای زیباتر کردن موهای رنگ شده، ایده‌ای فوق‌العاده است. آن‌ها به موها بُعد اضافه می‌کنند و سبب می‌شوند که موهای‌تان بافت داشته باشند. برای امتحان کردن این ظاهر بدون شک عالی، از آرایشگرتان بخواهید که بین موهای‌تان چند هایلایت با تن رنگ سرد دربیاورد.

۳. رنگ مو بلوند خاکستری

این رنگ برای این‌که به موهای‌تان تن سرد بدهید، عالی است. بلوند خاکستری که به نوعی سایه رنگ نقره‌ای دارد برای زنان با رنگ پوست متوسط ​​تا تیره و چشم‌های تیره‌تر مناسب است. اگر به دنبال یک سایه رنگ تابستانی هستید که با پوست برنزه شده جلوی آفتاب مطابقت داشته باشد، بلوند خاکستری قطعا برای‌تان ایده‌آل است.

۴. رنگ مو بلوند عسلی

کم‌تر چیزی را می‌توان با آن رنگ قوی، خالص و فوق‌العاده‌ای که عسل به ارمغان می‌آورد، مقایسه کرد. موهایی که این رنگ نفس‌گیر از انواع بلوند را دارند، تغییر زیادی در ظاهر و سطح جذابیت شما ایجاد می‌کنند، بنابراین حسابی آماده باشید چرا که هر جا بروید سرها به سمت شما خواهد چرخید!

۵. رنگ مو بلوند روشن

بهترین چیز در مورد رنگ بلوند روشن این است که برای هر صورتی عالی و زیبا به نظر می‌رسد. برای رسیدن به این سایه، از آرایشگرتان بخواهید که تن‌های سرد را به یک پایه‌ی بلوند طلایی اضافه کند. این رنگ دوست‌داشتنی با اضافه کردن بافت به موهای شما، باعث می‌شود که آن‌ها پرپشت‌تر و سالم‌تر به نظر برسند.

۶. رنگ مو بلوند طلایی

این سایه‌ی طبیعی ترکیبی از عسل و طلای گرم است. بلوند طلایی تنها رنگی است که سبب می‌شود احساس ملکه بودن در شما زنده شود. این رنگ موی طبیعی، گرم و لطیف برای زنانی که رنگ پوست تیره دارند، مناسب و ایده‌آل است.

۷. رنگ مو بلوند کاراملی

بلوند کاراملی یکی از گرم‌ترین سایه‌های بلوند است، و به همین دلیل یکی از ایده‌آل‌ترین رنگ‌ها برای پوست متوسط تا تیره محسوب می‌شود. در صورتی که چند هایلایت لابلای این رنگ مو دربیاورید، می‌تواند برای تن‌های روشن‌تر پوست نیز مناسب باشد.

۸. رنگ مو بلوند متوسط

اگر چشم‌های سبز یا قهوه‌ای دارید، حتما باید این سایه رنگ را امتحان کنید. این رنگ برای زنانی مناسب است که می‌خواهند به طور ناگهانی ظاهری بلوند داشته باشند به جای این‌که کم کم رنگ موهای‌شان را روشن کنند. برای رسیدن به تن بلوند متوسط، از یک پایه طلایی با سایه رنگ گندمی سرد استفاده کنید.

۹. رنگ مو بلوند توت‌فرنگی

در صورتی که رنگ موهای‌تان به طور طبیعی گرم است، بلوند توت‌فرنگی یک رنگ دوست‌داشتنی و فوق‌العاده به شما خواهد داد. این رنگ هم برای موهای کوتاه و هم برای موهای بلند عالی است، بنابراین طول مو تاثیری در زیبایی این رنگ ندارد. فقط باید بدانید که در مورد آن نگاه‌های حاکی از حسادتی که روی طره‌های موهای‌تان خواهد افتاد، چه تصمیمی دارید!

۱۰. رنگ مو بلوند طبیعی

موهای بلوند طبیعی یه گونه‌ای است که به نظر می‌رسد شما با این رنگ متولد شده‌اید. بسته به رنگ پوست‌تان می‌توانید برای داشتن ظاهر طبیعی، رنگ بلوند طبیعی تیره‌تر یا روشن‌تر را انتخاب کنید. با اضافه کردن رنگ‌های سرد به این نوع رنگ، موها بافت‌دار خواهند شد.

۱۱. رنگ مو بلوند شنی

این مدل موهای تابستانی فوق‌العاده است به خصوص در صورتی که برای سپری کردن تعطیلات در کنار ساحل رنامه‌ریزی کرده‌اید. این رنگ موی بلوند طلایی و سرد سبب می‌شود که بدون تلاش زیاد به موهایی فوق‌العاده زیبا دست پیدا کنید. مخلوطی از رنگ ‌های گرم و سرد برای هر رنگ پوستی عالی به نظر می‌رسد.

۱۲. بلوند متوسط ​​خاکستری

این رنگ مو که برای ماه‌های زمستان ایده‌آل است، تن سرد دارد و با لباس‌های تیره و به رنگ‌های سرد که معمولا در زمستان پوشیده می‌شود، ترکیبی عالی می‌سازد. این رنگ برای زنانی که پوست متوسط تا روشن دارند مناسب است.

۱۳. موی بلوند با هایلایت

اگر موهای‌تان به طور طبیعی بلوند است و به دنبال تغییری هستید که خیلی هم بزرگ و برجسته نیست، اضافه کردن چند هایلایت لابلای موهای‌تان همان چیزی است که نیاز دارید. چند هایلایت به رنگ‌های گرم و سرد لابلای موهای‌تان دربیاورید تا به آن‌ها بافت و بُعد بدهید و زنده‌شان کنید. در صورت تمایل، می‌توانید سبک‌هایی مانند بالیاژ را که بر اساس آن هایلایت‌ها از وسط طول موهای‌تان تا پایین هستند، امتحان کنید.

۱۴. موهای سیاه با هایلایت بلوند

برای زنانی که نمی‌خواهند تمام موهای‌شان را بلوند کنند، درآوردن چند هالایت بهترین راه‌حل است. برای این‌که ببینید این هایلایت روی موهای‌تان زیبا خواهد شد یا خیر، ابتدا چند قسمت کوچک از موها را امتحان کنید. اگر از ظاهر جدید موهای‌تان خوش‌تان آمد، می‌توانید در تمام قسمت‌ها هایلایت بلوند دربیاورید.

۱۵. موی بلوند قرمز

زمانی که یک ترکیب قرمز و بلوند را برای موهای‌تان انتخاب می‌کنید، فرصت‌ها بی‌پایان به نظر می‌رسند. در حالی که این ترکیب، به نوعی جسورانه است، می‌توانید یک سبک ظریف را امتحان کنید، مانند آمبره روی رنگ بلوند، رنگ کردن قسمت پایین موها، بالیاژ یا حتی چیزی به سادگی درآوردن چند هایلایت.

۱۶. هایلایت بلوند خاکستری

این مورد هم یکی دیگر از مدل موهای زمستانی شگفت‌انگیز است که برای موهای تیره با تن سرد، مناسب محسوب می‌شود. این نوع هایلایت برای پوست‌های روشن تا متوسط عالی می‌شود.

۱۷. موهای کاملا بلوند

اگر در حال حاضر موهایی دارید که کاملا روشن هستند، رسیدن به این تن بلوند بسیار آسان است. تن‌های سرد در ترکیب با سایه‌های بلوند باعث می‌شود این سبک کاملا تابستانی باشد.

۱۸. هایلایت بلوند عسلی

تن‌های عسلی را با موهای قهوه‌ای گرم برای رسیدن به هایلایت‌های بلوند عسلی مخلوط کنید. این نوع رنگ مو برای زنانی که پوست متوسط تا تیره دارند، عالی محسوب می‌شود.

۱۹. موهای بلوند یخی

در صورتی که رنگ پلاتینه مورد علاقه‌ی شما است، اما از نظر شما کمی زیادی به نظر می‌رسد، در این‌جا با دخترعموی او آشنا می‌شوید. این موهای بلوند سرد برای هر زمان و مکانی عالی به نظر می‌رسد!

۲۰. موهای بلوند خاکستری تیره

این سایه رنگ تیره و سرد برای همه‌ی انواع رنگ پوست، عالی و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. شما می‌توانید از آرایشگرتان بخواهید موها را طوری رنگ کند که قسمت‌های بلوند بیش‌تر در پایین ساقه‌های مو متمرکز باشد و در واقع از قسمت بالا تا نوک، موها به نرمی روشن‌و روشن‌تر می‌شوند. به این ترتیب موها ظاهر بی‌نظیر و طبیعی خواهند داشت.

۲۱. بلوند طلایی تیره

رپورتاژ

بلوند طلایی تیره برای تمام انواع رنگ پوست خیره‌کننده و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. بیانسه را به یاد بیاورید، زیرا او نمونه‌ای کامل از کسی است که این رنگ روی موهایش فوق‌العاده زیبا به نظر می‌رسد.

۲۲. بلوند کثیف

بلوند کثیف به مدت طولانی، رنگی پرطرفدار بوده‌است. این رنگ موی بلوند ترکیبی که سایه‌های طلایی دارد، برای زنانی که رنگ پوست متوسط دارند، عالی است.

۲۳. موهای بلوند تیره با هایلایت

خوب اگر دوست دارید موهای‌تان بیش از حد روشن نباشد و در عین حال موهای بیش از حد تیره را هم دوست ندارید، بلوند تیره با هایلایت برای‌تان عالی است. دوست دارید موهای‌تان را شیک نگه دارید، اما نمی‌خواهید خسته‌کننده باشند. موهای‌تان را بلوند عمیق (بلوند تیره یا بلوند قهوه‌ای روشن) کنید و با درآوردن چند هایلایت روشن، ظاهری فوق‌العاده به آن‌ها بدهید.

۲۴. موهای بلوند زرد

اگر به دنبال رنگ مویی برجسته و متفاوت هستید، بلوند زرد برای شماست. در صورتی که تمایل ندارید موهای‌تان به یکی از سایه‌های طبیعی و معمول باشد، این سبک برای شما عالی است!

۲۵. رنگ موی بلوند قهوه‌ای

رنگ بلوند قهوه‌ای، نوعی بلوند است که گرایش به قهوه‌ای دارد. در صورتی که به دنبال ایجاد یک تغییر ظریف روی موهای تیره‌تان هستید یا دوست دارید موهای‌تان سایه‌ی تیره‌تری از بلوند را داشته باشد، این رنگ برای شماست.

۲۶. موهای بلوند درخشان

جذاب، خیره‌کننده، و فوق‌العاده، واژه‌هایی هستند که در زمان نگاه کردن به این رنگ مو، به ذهن خطور می‌کند. بلوند درخشان برای زنانی که پوست روشن و چشم‌های روشن دارند، مناسب است.

۲۷. موی بلوند وانیلی

یاد میشل ویلیامز بیفتید!‌ برای داشتن چنین موهایی، چنان‌چه توسط آرایشگرهای افراد مشهور توصیه می‌شود، بهتر است که موهایتان را کوتاه نگه دارید زیرا ریشه‌ها به طور منظم باید رنگ شوند. اما این کار کاملا ارزشش را دارد!

۲۸. رنگ موی بلوند بژ

اگر از آن آدم‌هایی هستید که به رنگ بژ علاقه‌ی خاصی دارند، این رنگ برای شماست. این رنگ به شدت شیک و باکلاس است و برای پوست‌های متوسط تا روشن بی عیب و نقص به نظر می‌رسد.

۲۹. هایلایت‌های بلوند کاراملی

در صورتی که تمایل ندارید که همه‌ی موهای خود را با این رنگ غنی بپوشانید، هایلایت گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود. نتیجه شگفت‌انگیز خواهد بود اگر این هایلایت با یک پایه‌ی قهوه‌ای شکلاتی همراه شود.

۳۰. بلوند کالیفرنیا

این بلوند کره‌ای مانند خورشید کالیفرنیا به نظر می‌رسد. این رنگ برای تابستان بی‌نظیر است. با این سایه رنگ بسیار جذاب مثل آدم‌های مشهور هالیوود به نظر برسید!

۳۱. رنگ موی بلوند سفید

اگر همیشه دراکو را بیشتر از هری دوست داشته‌اید، احتمالا به دلیل موهای بی عیب و نقص او بوده‌است. بلوند سفید برای زنان دارای پوست روشن تا متوسط عالی به نظر می‌رسد.

۳۲. رنگ موی بلوند بلیچ

اگر همیشه در دل‌تان دوست داشتید که موهایی بلوند داشته باشید، به مواد بلیچ سلام کنید و آن را به عنوان بهترین دوست جدید‌تان انتخاب کنید. در صورتی که این رنگ مو را انتخاب کردید، بهتر است آن را کوتاه نگه دارید به این دلیل که باید به طور منظم ریشه‌گیری کنید.

۳۳. رنگ موی بلوند مسی

این تن گرم برای تمام چهره‌ها و هر رنگ پوستی مناسب است. اگر موی شما به طور طبیعی یک رنگ گرم دارد، برای رسیدن به این سایه به تلاش زیادی نیاز ندارید.

۳۴. بلوند زنجبیلی

بلوند زنجبیلی اساسا بلوند توت‌فرنگی با تن‌های گرم‌تر است. این رنگ مو برای زنانی مناسب است که می‌خواهند مانند موقرمزهای طبیعی به نظر برسند!

۳۵. بلوند کتان

اگر پوست و چشم‌های روشن دارید، بهترین گزینه برای انتخاب این رنگ محسوب می‌شوید. این رنگ زنانه و ظریف همانی است که شما قطعا عاشق‌اش خواهید شد.

۳۶. بلوند کره‌ای

برای ترکیبی درست از شیطنت و زیبایی ، هیچ سایه‌ای بهتر از بلوندی که تن رنگ ابریشم‌گون و کره‌ای دارد، پیدا نخواهید کرد. این رنگ مو نشان می‌دهد که شما هراسی ندارید از این‌که به عنوان فردی دیده شوید که می‌تواند با ظاهرش تجربه کند و همچنین سطحی از پیراستگی و زیبایی را حفظ کند.

۳۷. تکنیک امبره

تکنیک روشن شدن یا تیره شدن رنگ مو برای موهایی مانند بلوند نیز عالی به نظر می‌رسد. نتیجه یک سایه روشن قهوه‌ای و خیره‌کننده خواهد بود خواه موها را دور شانه‌تان بریزید یا آن‌ها را دم اسبی ببندید.

۳۸. رنگ مو بلوند پلاتینوم

جذاب!‌ بی‌نظیر! فوق‌العاده. این‌ها فقط چند کلمه است که زمان فکر کردن به بلوند پلاتینوم به ذهن می‌رسند، سایه رنگی که توسط مریلین مونرو جاودانه شد. آیا ضرورتی دارد که در مورد این نوع بلوند بیش‌تر صحبت کنیم؟

۳۹. موهای بلوند سرخ

ترکیبی از هایلایت‌های طلایی و آن تن قرمزی که در لایه‌های زیرین دیده می‌شود، انتخابی شگفت‌انگیز است. برای اضافه کردن زیبایی این رنگ مو، گونه‌های خود را رژگونه‌ی صورتی بزنید و چشم‌های‌تان را حسابی آرایش کنید.

۴۰. رنگ مو بلوند رز

طره‌های بلند موها با این رنگ ممکن است برای بسیاری از زنان مانند یک رویا به نظر برسد و شاید هم واقعا رویا باشد. با این حال، مطمئن باشید که حتی زنانی که موهای کوتاه دارند هم با این رنگ مو عالی به نظر خواهند رسید.

خوب، این موارد فقط چند مورد از انواع و اقسام گزینه‌هایی بود که برای موهای بلوند در اختیار دارید. از برندهای معتبر رنگ مو استفاده کنید و مراقبت درست و کامل از موهای‌تان را فراموش نکنید چرا که حالا آن‌ها مستعد آسیب هستند.

14 خوراکی روشن کننده رنگ پوست که خیلی موثر هستند

No featured products found

نوشته‌های مرتبط