شخصیت شناسی از روی شکل ناخن: 10 مدل ناخن و ناگفته های شخصیت شما!

شکل ناخن‌تان چه چیزی از شخصیت شما فاش می‌کند؟

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن درصدد توصیف شخصیت شما بر اساس نوع خاص فرم ناخن شما است. شخصیت شناسی از روی شکل ناخن هم یکی دیگر از انواع شخصیت شناسی سنتی است.

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

گفته می‌شود که “صورت آینه‌ی ذهن است، ” درست به همین ترتیب، شکل ناخن های شما چیزهای زیادی را از ماهیت‌تان فاش می‌کنند. درست است که هر آدمی به گونه‌ای منحصر به فرد است، اما شکل ناخن‌های‌تان نیز واقعا می‌توانند شخصیت‌تان را پیش‌بینی کنند.

۱. ناخن‌ های کشیده و بلند

شخصیت آرام، تخیلی، خلاق و دقیق. این شخصیت می‌تواند با همه سازگار باشد.

۲. ناخن‌ های پهن و صاف

Small tricks on how to make wide nails visually narrower and more elegant - tips from the

افرادی که ناخن‌ شان چنین شکلی دارد، ذهنی روشن دارند و همه چیز و همه‌ی آدم‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنند. آنها آدم‌هایی قابل اعتماد هستند و به عنوان اشخاصی قابل اتکا شناخته شده‌اند که همیشه دیگران را درک می‌کنند، به حرف‌شان گوش می‌دهند و قبل از گفتن هر کلامی، فکر می‌کنند. دیگران ممکن است برای مشورت به آنها مراجعه کنند.

۳. ناخن‌ های گرد یا تخم‌مرغی شکل

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

منطقی، خوش‌بین، منحصر به فرد و آرام. آنها دوستان زیادی دارند زیرا برای اداره‌ی زندگی‌شان، جزییات بی‌اهمیت را کنار می‌گذارند. همیشه طبق اصول و قوانین خودشان زندگی می‌کنند.

مطلب مرتبط: ۱۰ نوع پا و شخصیت شناسی از روی پا

۴. ناخن‌ های بیضی شکل

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

ناخن‌ های بیضی‌-شکل نیز بادوام اما عالی و ساده هستند. این شکل از ناخن‌ برای آدم‌هایی مناسب است که ناخن‌ بلند دارند اما دوست دارند با آنها کار بکنند.

۵. ناخن‌های بلند مستطیلی-شکل

رپورتاژ

آدم‌هایی که ناخن‌ شان مستطیلی شکل و بلند است، بسیار صریح و معاشرتی هستند. آنها از پیدا کردن دوست‌های جدید بسیار خوشحال می‌شوند و تجربیات جدید زندگی‌شان را با آغوش باز می‌پذیرند. از گذشته‌ درس می‌گیرند و “امروز” خود را بهتر می‌کنند.

۶. ناخن‌ های مثلثی-شکل

باهوش، کمال‌گرا، نوآور و اصیل. کسانی که ناخن‌ شان چنین شکلی دارد، دیگران را به شگفتی وا می‌دارند زیرا سریع‌تر از بقیه فکر می‌کنند. بسیار احتمال دارد که آنها نابغه باشند!

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی شکل چشم

۷. ناخن‌های ناصاف و کوتاه

کسانی که ناخن‌ های ناصاف و کوتاه دارند، آدم‌هایی حساس و پربصیرت هستند. آنها از نظر دیگران، اخمو و آرام به نظر می‌رسند. هرچند، ذاتا مهربان و عاطفی هستند اما مردم متوجه این ویژگی در آنها نمی‌شوند.

۸. ناخن بادامی-شکل

خودمانی، بامحبت و زیبا. همیشه برای آنچه نیاز دارند مبارزه می‌کنند و بسیار مهربان هستند. آنها همراهی فوق‌العاده هستند.

۹. ناخن کوتاه و گرد

کسانی که ناخن گرد و کوتاه دارند، بسیار خلاق و پرانرژی هستند و ممکن است استعدادهای پنهان داشته باشند. دیگران از مصاحبت با آنها لذت می‌برند زیرا انرژی و حالات مثبت در آنها موج می‌زند. ممکن است سرسخت و لجوج به نظر برسند، اما خودشان می‌دانند چه می‌خواهند.

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی مدل مو با توجه به ۱۵ مدل مو

۱۰. ناخن شمشیری-شکل

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

وقت‌شناس، مشتاق، کارآمد و متمرکز. آنها همیشه “تصویر بزرگی” در ذهن دارند و همیشه روی اهداف بلند مدت تمرکز می‌کنند. تاثیر مثبتی روی دیگران می‌گذارند و در رشد و پیشرفت به آنها کمک می‌کنند.

نوشته‌های مرتبط