کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن درصدد توصیف شخصیت شما بر اساس نوع خاص فرم ناحان شما است. شخصیت شناسی از روی شکل ناخن هم یکی دیگر از انواع شخصیت شناسی سنتی است.

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

گفته می‌شود که “صورت آینه‌ی ذهن است، ” درست به همین ترتیب، شکل ناخن های شما چیزهای زیادی را از ماهیت‌تان فاش می‌کنند. درست است که هر آدمی به گونه‌ای منحصر به فرد است، اما شکل ناخن‌های‌تان نیز واقعا می‌توانند شخصیت‌تان را پیش‌بینی کنند.

۱. ناخن‌ های کشیده و بلند

شکل ناخن

شخصیت آرام، تخیلی، خلاق و دقیق. این شخصیت می‌تواند با همه سازگار باشد.

۲. ناخن‌ های پهن و صاف

شکل ناخن

افرادی که ناخن‌ شان چنین شکلی دارد، ذهنی روشن دارند و همه چیز و همه‌ی آدم‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنند. آنها آدم‌هایی قابل اعتماد هستند و به عنوان اشخاصی قابل اتکا شناخته شده‌اند که همیشه دیگران را درک می‌کنند، به حرف‌شان گوش می‌دهند و قبل از گفتن هر کلامی، فکر می‌کنند. دیگران ممکن است برای مشورت به آنها مراجعه کنند.

۳. ناخن‌ های گرد یا تخم‌مرغی شکل

شکل ناخن

منطقی، خوش‌بین، منحصر به فرد و آرام. آنها دوستان زیادی دارند زیرا برای اداره‌ی زندگی‌شان، جزییات بی‌اهمیت را کنار می‌گذارند. همیشه طبق اصول و قوانین خودشان زندگی می‌کنند.

مطلب مرتبط: ۱۰ نوع پا و شخصیت شناسی از روی پا

۴. ناخن‌ های بیضی شکل

شکل ناخن

ناخن‌ های بیضی‌-شکل نیز بادوام اما عالی و ساده هستند. این شکل از ناخن‌ برای آدم‌هایی مناسب است که ناخن‌ بلند دارند اما دوست دارند با آنها کار بکنند.

۵. ناخن‌های بلند مستطیلی-شکل

شکل ناخن

آدم‌هایی که ناخن‌ شان مستطیلی شکل و بلند است، بسیار صریح و معاشرتی هستند. آنها از پیدا کردن دوست‌های جدید بسیار خوشحال می‌شوند و تجربیات جدید زندگی‌شان را با آغوش باز می‌پذیرند. از گذشته‌ درس می‌گیرند و “امروز” خود را بهتر می‌کنند.

۶. ناخن‌ های مثلثی-شکل

شکل ناخن

باهوش، کمال‌گرا، نوآور و اصیل. کسانی که ناخن‌ شان چنین شکلی دارد، دیگران را به شگفتی وا می‌دارند زیرا سریع‌تر از بقیه فکر می‌کنند. بسیار احتمال دارد که آنها نابغه باشند!

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی شکل چشم

۷. ناخن‌های ناصاف و کوتاه

شکل ناخن

کسانی که ناخن‌ های ناصاف و کوتاه دارند، آدم‌هایی حساس و پربصیرت هستند. آنها از نظر دیگران، اخمو و آرام به نظر می‌رسند. هرچند، ذاتا مهربان و عاطفی هستند اما مردم متوجه این ویژگی در آنها نمی‌شوند.

۸. ناخن بادامی-شکل

شکل ناخن

خودمانی، بامحبت و زیبا. همیشه برای آنچه نیاز دارند مبارزه می‌کنند و بسیار مهربان هستند. آنها همراهی فوق‌العاده هستند.

۹. ناخن کوتاه و گرد

شکل ناخن

کسانی که ناخن گرد و کوتاه دارند، بسیار خلاق و پرانرژی هستند و ممکن است استعدادهای پنهان داشته باشند. دیگران از مصاحبت با آنها لذت می‌برند زیرا انرژی و حالات مثبت در آنها موج می‌زند. ممکن است سرسخت و لجوج به نظر برسند، اما خودشان می‌دانند چه می‌خواهند.

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی مدل مو با توجه به ۱۵ مدل مو

۱۰. ناخن شمشیری-شکل

شکل ناخن

وقت‌شناس، مشتاق، کارآمد و متمرکز. آنها همیشه “تصویر بزرگی” در ذهن دارند و همیشه روی اهداف بلند مدت تمرکز می‌کنند. تاثیر مثبتی روی دیگران می‌گذارند و در رشد و پیشرفت به آنها کمک می‌کنند.

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _سارا فیضی

نویسنده: پروش شارما

منبع: اسپکینگ تری – speakingtree

موضوع محوری:

شخصیت‌شناسی از روی شکل ناخن

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی