شخصیت شناسی از روی انگشتان: طول انگشت تان این ویژگی های شخصیتی را فاش می کند

تست های شخصیت شناسی یکی از محبوب ترین موضوعات برای افراد سراسر جهان هستند. در مجموعه مطالب سرگرمی و شخصیت شناسی سایت بازده با ما همراه باشید تا هر روز یک تست شخصیت شناسی جالب را برای شما بیان کنیم. در این نوشتار هم به سراغ تست شخصیت شناسی از روی انگشتان رفته ایم! طول انگشت تان این ویژگی های شخصیتی را فاش می کند. با سایت بازده همراه باشید.

شخصیت شناسی از روی انگشتان

طول انگشتان دست افراد یک ویژگی عالی برای مطالعه شخصیت آنان است. برای شروع،همانطور که آناتومی دست خود را می‌شناسیم که با انگشت شست، انگشت اشاره، انگشت میانی، انگشت حلقه و انگشت کوچک (به عنوان انگشت صورتی نیز شناخته می‌شود) شروع می‌شود. از نظر بیولوژیکی، سطوح بالای تستوسترون در بدن افراد با انگشت اشاره کوتاهتر مرتبط است. این بدان معناست که شما به عنوان جنین در رحم مادر در معرض مقدار بیشتری تستوسترون قرار داشتید. در حالی که مطالعات روانشناختی نشان داده اند که طول انگشت شما شگفتی های بیشتری را در مورد شخصیت تان آشکار می کند.

طول انگشت تان در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

شماره ۱: ویژگی شخصیتی افراد با انگشت اشاره بلندتر از انگشت حلقه

شخصیت شناسی طول انگشت اشاره

اگر انگشت سبابه شما از انگشت انگشتری تان بلندتر است، پس شما رهبری هستید که به سرعت مسئولیت هر موقعیتی را بر عهده می گیرید. شما فردی با اعتماد به نفس و مدبر هستید که در پیشروی می درخشید. همچنین اثبات شده است که شما به عنوان فردی با این شکل انگشتان یک مدبر هستید و در مشاوره دادن به دیگران نیز بسیار خوب هستید. شما اصلا دمدمی مزاج نیستید. یعنی از آن دسته ای نیستید که از روی هوس تصمیم بگیرید. شما فردی تحلیلگر، هدف گرا و دوراندیش هستید. مردم به دنبال پاسخ های درست از شما هستند. شما نسبت به اعمال خود نیز کاملاً محتاط هستید زیرا معمولاً تأثیر زیادی بر افرادی که دور و بر شما هستند دارید.

رپورتاژ

شماره ۲: ویژگی شخصیتی افراد با انگشت اشاره و انگشت حلقه هم اندازه

ویژگی شخصیتی افراد با انگشت اشاره و انگشت حلقه هم اندازه

اگر انگشت سبابه(اشاره) و انگشت حلقه شما از نظر طول هم اندازه هستند، پس شما فردی هستید که زندگی متعادلی دارید. شما فردی دلسوز، وفادار، ملایم و منظم هستید. شما حال و هوای گرم و پرحرارت و خوبی دارید و پیش دیگران به اینکه شنونده خوبی هستید معروف شده اید. همیشه از کمک به دیگران و گوش دادن به مشکلات آنها لذت می برید. دیگران در حضور شما احساس راحتی می کنند، مورد ملاطفت و قدردانی شما قرار می گیرند و شما سراسر در انرژی صلح و محبت غوطه ور هستید. مردم نیز به سمت شما کشیده می شوند و عمیق ترین رازهای خود را با اعتماد کامل به شما می گویند.

شماره ۳: ویژگی شخصیتی افراد با انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره

ویژگی شخصیتی افراد با انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره

اگر انگشت حلقه شما بلندتر از انگشت سبابه شما باشد، اعتماد به نفس بالایی دارید. شما فردی بسیار حسابگر هستید که با رویکردی منطقی نسبت به مسائل پیش می روید. شما یک ذهن استراتژیک دارید که در یک موضوع هیچوقت گیر نمی کنید. به ندرت مواقعی می توان شما را با مشکل یا مانعی منصرف کرد. اگر راه حل اول تان شکست بخورد، معمولاً یک طرح پشتیبان یا یک راه حل جایگزین دارید. شما همچنین شخصیت جذابی دارید و برای جنس مخالف خود خیلی محبوب هستید. شما طبیعتی دلسوز دارید. مطالعات نشان داده است که مردانی که انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره دارند، طبیعتی سازگار و قابل دسترس تر برای زنان دارند.

خب آیا از کشف ویژگی های شخصیتی با اندازه گیری طول انگشتان لذت بردید؟

آیا می دانستید که طول انگشت شما چند شگفتی دیگر را هم در مورد شخصیت شما نشان می دهد؟ دانشمندان در طول تحقیقات خود بر روی ارتباط بین طول انگشت و شخصیت دریافتند که مردان و زنانی که انگشت حلقه بلندتر از انگشت سبابه دارند در پازل ها، بازی های فکری، ریاضیات، مکعب روبیک و ورزش های استقامتی برتری بیشتری دارند و بیشتر افرادی که انگشت حلقه بلندتری دارند، تمایل به تبدیل شدن به دانشمند، مهندس و یک نظامی وطن پرست را دارند.

No featured products found

نوشته‌های مرتبط