10 روش برای ست کردن هودی با سایر لباس ها در پاییز امسال

هودی یکی از لباس‌هایی است که برای پاییز و زمستان مناسب است و در میان جوانان طرفداران زیادی دارد. هودی‌های گزینه‌های خوبی به جای سویشرت‌های تکراری و ساده در روزهای سرد پاییزی هستند. اما هودی چیست؟ هودی لباسی شبیه به سوئیشرت است با این تفاوت که زیپ و دکمه ندارد  و جلو بسته و کلاه دار است.  این روزها هودی‌ها تبدیل به یکی از ترندهای اصلی شده‌اند و طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی از آنها در بازار وجود دارد. در ادامه به چند روش ست کردن هودی با دیگر لباس‌ها می‌پردازیم.

  1. هودی با پافر

پافر یک کاپشن زمستانی گرم و سبک است که معمولا زیپ و کلاه دارد اما آستین ندارد. این گزینه‌ها را به راحتی می‌توانید با هودی بپوشید و برای پاییز جذاب‌تر باشید. بهتر است رنگ پافر و هودی هماهنگ باشد و یا از هودی‌های رنگ روشن و یا پافر رنگ تیره استفاده کنید. در کنار پافر می‌توانید از شلوار اسلیم چرم هم استفاده کنید.

  1. هودی با جوراب شلواری

هودی را می‌توانید با یک جوراب شلواری  بلند هم ست کنید. انواع جوراب شلواری زنانه مجلسی که با رنگ هودی یکی باشند می‌توانند گزینه‌های خوبی در حالت بافت گرم زمستانی برای پاییز و زمستان یا لانه زنبوری برای تابستان باشند. برای خرید جوراب شلواری علاوه بر قیمت توجه داشته باشید که اگر هودی شما ساده است از انواع رنگی و طرح دار جوراب شلواری استفاده کنید و اگر هودی شما رنگی و طرح دار است به سراغ جوراب‌های ساده‌تر بروید.

  1. هودی با شلوار راسته

گاهی اوقات هودی‌ها شبیه یک تی شرت ضخیم زمستانی هستند که می‌توانید آنها را با یک شلوار راسته ست کنید. معمولا شلوارهای آزاد با هودی قشنگ می‌شوند اما شما می‌توانید به سراغ لگینگ هم بروید و آنها را با لگینگ مشکی ست کنید.

ست کردن هودی

  1. هودی با کت کوتاه

هودی را همچنین می‌توانید با یک کت کوتاه پاییزه هم بپوشید. سپس می‌توانید از شلوار جین یا مام استایل به همراه آنها استفاده کنید یا آنکه از جوراب  زنانه  ساق بلند یا کوتاه هم رنگ کت خود استفاده کنید. جوراب شیشه ای نازک و یا انواع پارازین به همراه یک کت و بوت یا نیم بوت می‌توانند استایل شما را تکمیل کنند. علاوه بر این می‌توانید به جای صندل به همراه کت و هودی از جوراب روفرشی  بافتنی  یا انواع جوراب‌های فانتزی  مجلسی استفاده کنید. جوراب‌های ساده سفید و مشکی این روزها طرفداران بیشتری دارند و به راحتی می‌توانید آنها را با انواع هودی  و کت ست کنید.

  1. هودی با پیراهن اورسایز

این روزها استایل اورسایز بسیار رواج پیدا کرده است و شما می‌توانید برای زیباتر به نظر رسیدن در روزهای سرد پاییزی هودی خود را بر روی یک پیراهن اورسایز و آزاد چهارخانه یا ساده بپوشید. لباس‌های اورسایز برای افراد لاغر مناسب هستند و سبک خاصی را ایجاد می‌کنند. باید دقت داشته باشید که زمانی که یکی از لباس‌های شما اورسایز است باید دیگر لباس‌ها ساده باشد. بنابراین وقتی از یک پیراهن اورسایز استفاده می‌کنید باید هودی شما ساده باشد. هودی و پیراهن اورسایز را می‌توانید با لگینگ مشکی یا شلوار جین آبی یا ذغالی و نیم بوت بند دار و غیره ست کنید.

رپورتاژ
  1. هودی با کت چرم

معمولا پوشیدن کت‌های چرم استایلی راک گونه به شما می‌دهد و البته هر کسی هم جسارت انتخاب و پوشیدن کت‌ چرم را ندارد. با این ال اگر به دنبال استایلی منحصر به فرد با هودی هستید، می‌توانید از ترکیب پوشیدن یک کت چرم از روی هودی استفاده کنید. به همراه کت چرم می‌توانید از شلوارهای راسته استفاده کرده و ظاهر خود را تکمیل کنید.

ست کردن هودی

  1. هودی و پالتو

پالتو یکی از لباس‌هایی است که در کمد لباس هر خانم و آقایی در فصل سرد وجود دارد. پالتوها دارای رنگ  و اندازه‌های متفاوتی هستند و یکی از ترندهای خاصی که اخیرا وجود دارد و طرفداران زیادی هم پیدا کرده است؛ پوشیدن هودی و پالتو است. شما می‌توانید هودی را در زیر پالتو  به تن کنید اما برای ترکیب پالتو و هودی باید جسارت داشته باشید زیرا این ترکیب در واقع ترکیب یک لباس رسمی و غیر رسمی است. شما در کنار این دو لباس می‌توانید از شلوارهای آزاد یا لگینگ مشکی استفاده کرده و با کفش یا نیم بوت آنها را ست کنید.

  1. هودی با کاپشن پف دار یا پالتو بادگیر

زمانی که هوا سردتر می‌شود و به روزهای زمستانی نزدیک‌تر می‌شویم شما می‌توانید از پالتوهای بادگیر و کاپشن‌های پف دار بر روی هودی‌ها استفاده کنید. این استایل هم به نوبه خود خاص و منحصر به فرد است. در این استایل شما می توانید از شلوارهای آزاد و مام استایل و راسته هم استفاده کنید. کفش‌های آل استار برای این استایل مناسب هستند یا می‌توانید از یک نیم بوت اسپرت هم برای تکمیل ظاهر خود استفاده کنید. برای دیدن استایل های متنوع دیگر برای پوشیدن هودی به این لینک مراجعه کنید.

  1. هودی و کت آزاد چهار خانه

ترکیب هودی با یک کت آزاد چهار خانه هم می‌تواند گزینه جذابی باشد زیرا انتخاب بسیار خلاقانه و زیبایی است و شما می‌توانید از آن برای پاییز و یا زمستان استفاده کنید. در این استایل شما باید به طرح و رنگ توجه ویژه‌ای داشته باشید برای مثال بسته به رنگ کت چهار خانه شما می‌توانید از یک شلوار اسلیم متناسب با کت و هودی استفاده کرده و یا کتانی سفید بپوشید تا جلوه زیباتری به استایل خود بدهید. بهتر است برای پوشیدن کت چهارخانه از هودی ساده و تک رنگ استفاده کنید.

  1. هودی و بادگیر

بادگیرها نه تنها از شما در برابر باد محافظت می‌کنند؛ بلکه ضد آب نیز هستند و در شرایط بارش باران و برف پاییزی عایق بسیار خوبی به شمار می‌روند. برای آن که یک استایل خاص و ویژه داشته باشید می‌توانید از بادگیرها بر روی هودی خود استفاده کنید و این استایل را با یک شلوار راسته یا لگینگ به همراه بوت یا نیم بوت تکمیل کنید.

نویسنده: وحیده امینی

نوشته‌های مرتبط