۴۰ نشانه برای رمزگشایی زبان بدن دختران

تشخیص آن که آیا زنی واقعا به شما علاقه‌مند است یا خیر کار دشواری است. آیا واقعا مجذوب شما شده است یا فقط ادب را رعایت می‌کند؟ بیش‌تر مردان مجرد دوست دارند قبل از آن که از خودشان یک احمق بسازند، این را بفهمند. یکی از بهترین راه‌های تشخیص، زبان بدن دختران است. با ادامه این مطلب در سایت کسب و کار بازده همراه باشید.

۱. به موهایش توجه کنید.

آیا وقتی با دختر موردعلاقه‌تان صحبت می‌کنید به موهایش دست می‌زند؟ یا آن را کنار می‌زند؟ این نشانه‌ها خیلی مهم هستند زیرا  دلیلی برای این کار وجود ندارد، مگر آن که بخواهد توجه شما را جلب کند.

۲. دیگر بخش‌های بدنش را لمس می‌کند

آیا وقتی با شما صحبت می‌کند بی‌دلیل بازویش را می‌مالد یا لباسش را صاف می‌کند؟ به طور کلی، دخترانی که به خاطر خارش یا مرتب کردن لباس‌شان خود را لمس می‌کنند، با احتیاط این کار را انجام می‌دهند. پس اگر او این کار را جلوی چشمان شما انجام می‌دهد، احتمالا می‌خواهد توجه شما را به بدنش جلب کند.

۳. نگاه اغواکننده دارد

آیا به شما خیره می‌شود و جای دیگری را نگاه نمی‌کند؟ حتی شاید ابروهایش را بالا ببرد یا چشم‌هایش را تنگ کند. شاید حالتی مبنی بر رضایت خاطر بر چهره‌اش بنشیند. یا ممکن است به شما خیره شود و تند تند پلک بزند. یا حتی ممکن است آهسته پلک بزند. حالت چهره‌اش را با زنانی مقایسه کنید که هیچ علاقه‌ای به شما ندارند.

۴. با موهایش بازی می‌کند.

این نشانه، چیزی فراتر از لمس کردن موها است. بازی کردن با موها نشان‌دهنده‌ی زنانگی و زبان بدن دختران است. اگر موهایش را دور انگشتانش می‌پیچاند، قصد دارد توجه شما را به آن‌ها جلب کند. هم‌چنین می‌تواند نشان‌دهند‌ی آن باشد که حوصله‌اش سر رفته است، پس بهتر است برای علاقه‌مند ساختنش کاری کنید.

۵. امیدوارانه نوشیدنی‌‌تان را نگاه می‌کند.

اگر شما نوشیدنی در دست دارید و او چیزی ندارد، شاید بخواهد با نگاه کردن به نوشیدنی‌تان نشان دهد که برای او هم یک نوشیدنی بخرید. فرصت مناسبی است که از او بپرسید آیا نوشیدنی میل دارد یا خیر.

۶. قسمتی از لباس‌هایش را از تن درمی‌آورد.

اگر جایی که هستید خنک است اما او ژاکت یا پلوور خود را درمی‌آورد، نشانه‌ی گرمای عشق شما است. هم‌چنین می‌توانید دقت کنید که آیا سويشرت یا پلوورش را بالا می‌کشد تا آن تاپ کوتاه زیرین را بیرون بیاورد یا خیر.

۷. از آن طرف اتاق به شما خیره می‌شود.

آیا در اتاقی پر از جمعیت هستید اما همواره متوجه می‌شوید به شما نگاه می‌کند؟ شاید فقط خیره شود و لبخند بزند. اگر به کسی دیگر نگاه نمی‌کند، نشانه‌ی خوبی مبنی بر علاقه‌ی او به شما است.

۸. قوس دادن به کمر

بلند کردن سر و صاف کردن شانه‌ها باعث می‌شود سینه‌ها برجسته‌تر شوند و اندام او، از جمله پاهایش را کشیده‌تر نشان می‌دهد. البته ممکن است فقط به خاطر گرفتگی بدنش کمی کش و قوس به بدنش بدهد. پس بهتر است این نشانه را به فهرست سرنخ‌های احتمالی اضافه کنید.

۹. نگاه اغواکننده از روی شانه

چرخیدن و نگاه کردن به یک نفر کار ساده‌ای است، اما اگر از روی شانه، به خصوص با نگاهی اغواکننده به شما چشم بدوزد، ممکن است مجذوب‌تان شده باشد. اگر بیش از یک بار این کار را انجام دهد، بهتر است به آن توجه کنید. شما هم همین کار را انجام دهید تا ببنید آیا او کارش را تکرار می‌کند یا خیر.

۱۰. سعی می‌کند لمس‌تان کند.

آدم‌ها کسانی را که دوست ندارند لمس نمی‌کنند، پس اگر دختری شما را لمس کرد، مطمئن باشید شما را دوست دارد. هم‌چنین توجه کنید که آیا با دیگران هم این کار را انجام می‌دهد  یا خیر، زیرا برخی آدم‌ها عادت دارند دیگران را لمس کنند. اما اگر فقط با شما اینطور رفتار می‌کند، نشانه‌ی علاقه‌ی او و استفاده از زبان بدن دختران است.

۱۱.  لب‌هایش را غنچه می‌کند

شاید این کار را به صورت ارادی یا غیرارادی انجام دهد، اما لب‌هایش را به قول معروف غنچه می‌کند، مثل کاری که هنگام سلفی گرفتن انجام می‌دهند. شاید امیدوار است او را ببوسید.

۱۲. انداختن یا نینداختن پاها روی همدیگر

می‌توانید از اولین یا دومین باری که پاهایش را روی هم می‌اندازد صرف نظر کنید، چون احتمالا سعی دارد در وضعیت راحتی قرار بگیرد. اما اگر باز هم این کار را تکرار کرد، شاید عمدا این کار را می‌کند که پاهایش را به خوبی ببینید.

۱۳. زانوهایش رو به شما است.

اگر کنار شما نشسته است و زانوهایش رو به شما قرار دارد، نشانه‌ی دیگری از علاقه‌مندی او به شما در زبان بدن دختران است.

۱۴. تصادفا به شما برمی‌خورد.

بازویش به بازوی شما می‌خورد؟ وقتی چیزی به شما می‌دهد انگشتانش به انگشتان شما می‌خورید؟ شاید نشانه‌ی آن باشد که می‌خواهد شما هم او را لمس کنید.

۱۵. به جوک‌های شما می‌خندد.

با آن که خندیدن به جوک امری عادی است، نکته‌ی مهم آن است که ببینید آیا به تمام جوک‌های شما، حتی جوک‌های احمقانه و بی‌مزه، می‌خندد یا خیر. و آیا موقع خندیدن به چشم‌های شما نگاه می‌کند؟

۱۶. لیوانش را به لیوان شما نزدیک‌تر می‌کند.

این نشانه‌ی ظریفی از آن است که واقعا دوست دارد نزدیک‌تان بنشیند، اما چون هنوز یکدیگر را خوب نمی‌شناسید با لیوانش این کار را می‌کند.

۱۷. پا و ران خود را مالش می‌دهد.

این هم یکی دیگر از نشانه‌های ظریف زبان بدن دختران است. هر گاه پاها و ران‌هایش را مالش داد، ممکن است حرکتی غیرارادی مبنی بر آن باشد که دوست دارد او را لمس کنید.

۱۸. آستین‌هایش را بالا می‌زند.

این کار نشان‌دهنده‌ی آن است که می‌خواهد مچ دستش را لمس کنید، که می‌تواند حساس‌ترین نقطه بدن برای لمس کردن باشد.

۱۹. با جواهراتش بازی می‌کند.

آیا شریک بالقوه‌تان با جواهراتش بازی می‌کند؟ شاید حلقه‌اش را دور انگشتش بچرخاند، یا با آویزهای دستبندش بازی کند. شاید گردنبندش را بکشد یا گوشواره‌هایش را لمس کند. این‌ها همه نشانه‌های خوبی از علاقه‌ی او هستند.

۲۰. مثلث دلبری را اجرا می‌کند.

این یکی از تکنیک‌های دلبری کردن است که در آن ابتدا به چشم چپ، بعد به چشم راست، و سپس به لب‌هایتان نگاه می‌کند. بعد این کار را تکرار می‌کند.

رپورتاژ

۲۱. سرخ می‌شود.

زن‌ها به دلایل زیادی سرخ می‌شوند. ممکن است به خاطر خجالت کشیدن باشد، یا وقتی که تمام توجهات به آن‌ها معطوف است. هم‌چنین می‌تواند نشانه‌ی علاقه‌ی واقعی آن‌ها به شما باشد. یک چهره‌ی صورتی یا سرخ می‌تواند نشان‌دهنده‌ی رضایت باشد. سعی کنید آن را با توجه موقعیت تفسیر کنید، شاید شما دلیل سرخ شدن او باشید.

۲۲. مستقیما به شما نگاه نمی‌کند.

آیا صورتش را به سمت دیگری برگردانده است و از کنار به شما نگاه می‌کند؟‌ به این کار، نگاه فریبنده نیز می‌گویند که از جمله نشانه های زبان بدن دختران است.

۲۳. به آرامی یک شیء را نوازش می‌کند.

آیا به آرامی به لیوان قهوه یا نوشیدنی‌اش را نوازش می‌کند. شاید روی جاسوئیچی خود اسباب‌بازی داشته باشد و آن را نوازش کند. این کار می‌تواند نشان‌دهنده‌ی آن باشد که دوست دارد شما را نوازش کند.

۲۴. ژستی با اعتماد به نفس به خود می‌گیرد.

امروزه زنان می‌دانند مردان از زن‌های با اعتماد به نفس خوش‌شان می‌آید. به همین دلیل، یک زن طوری می‌ایستد که پاهایش از حالت معمولی بازتر باشد.

۲۵. با کفش‌هایش بازی می‌کند.

آیا پاشنه‌ی پایش را از کفش‌هایش بیرون آورده و آن را آویزان نگه داشته است؟ شاید بگذارد کاملا از پایش بیفتد. این روش ناز کردن او است. هم‌چنین ممکن است تحریک شده باشد و بخواهد مقداری از لباس‌هایش را درآورد.

۲۶. هنگام سیگار کشیدن مچ دستش را به نمایش می‌گذارد.

آیا وقتی سیگار می‌کشد، با یک دست سیگار را می‌گیرد و مچ دستش را به نمایش می‌گذارد؟ این یک راه برای رمزگشایی زبان بدن دختران است.

۲۷. تنفسش افزایش می‌یابد.

شاید به خاطر ادوکلن‌اش تنگی نفس گرفته است، یا شاید هم به خاطر مجذوب شدن به شما است که سریع‌تر نفس می‌کشد. سعی کنید این نشانه را با اضطراب اشتباه نگیرید، زیرا زنان در هنگام مضطرب شدن، خیلی سریع‌تر نفس می‌کشند.

۲۸. وقتی به چشم‌هایش خیره می‌شوید، سه بار یا بیش‌تر کار شما را تکرار می‌کند.

زنان می‌دانند که شاید مردان از ابتدا متوجه دلبری کردن آن‌ها با چشم نشوند. اگر او هم سه بار یا بیش‌تر به چشم‌های شما خیره شود، سعی دارد این پیغام را برساند که دوست‌تان دارد.

۲۹. صورتش را میان دستانش می‌گیرد.

شاید آرنج‌هایش را روی میز قرار دهد و صورتش را روی دست‌هایش تکیه داده و آن را میان دستانش بگیرد. هم‌چنین به این ترتیب می‌تواند غبغبش را پنهان کند و بهترین حالت چهره‌اش را نشان دهد.

۳۰. طوری می‌ایستد که مستقیما رو به شما باشد.

وقتی زنان به شما اطمینان نداشته باشند، به صورت زاویه‌دار با شما قرار می‌گیرند. اما به محض آن‌که مطمئن شوند دوست‌شان دارید، می‌چرخند و طوری می‌ایستند که مستقیما روبه‌روی شما قرار داشته باشند.

۳۱. لب‌هایش را لیس می‌زند.

لیسیدن لب‌ها، یا گاز گرفتن آن می‌تواند نشانه‌ی اغواکننده‌ی دیگری باشد. شاید می‌خواهد شما هم لب‌هایش را گاز بگیرید.

۳۳. به شما لبخند می‌نزد.

لبخند زدن نشانه‌ی واضحی به نظر می‌رسد، پس توجه کنید که چقدر لبخند می‌زند. آیا در طول مدت مکالمه آن لبخند را حفظ می‌کند؟ این یکی دیگر از زبان بدن دختران است.

۳۴. سوراخ‌های بینی‌اش باز می‌شود.

معمولا حرکتی غیرارادی است که از انجام آن آگاه نمی‌شود. اما باز شدن سوراخ‌های بینی واکنشی طبیعی به تحریک شدن است. اگر این اتفاق بیش از یک بار رخ دهد، باید به آن توجه کنید.

۳۵. یکی از کفل‌هایش را بالا می‌آورد.

یکی دیگر از نشانه های زبان بدن دختران این است که هنگام صحبت کردن با شما، ممکن است یکی از کفل‌هایش را کج کند و وزنش را روی یکی از پاهایش بیندازد. با این کار قوس کفلش را بیش‌تر می‌کند.

۳۶. اغواگرانه راه می‌رود.

آیا قبلا هم به راه رفتنش دقت کرده‌ بودید اما آن موقع این کار را انجام نمی‌داد؟ قدم زدن اغواگرانه ممکن است شامل تکان دادن کفل‌ها باشد. زن‌ها فقط وقتی می‌خواهند علاقه‌ی مرد خاصی را جلب کنند این کار را انجام می‌دهند.

۳۷. خودش را به شما نزدیک‌تر مي‌کند.

آیا به نظر می‌رسد یک لحظه در فاصله‌ا‌ی عادی نسبت به شما ایستاده یا نشسته است، بعد ناگهان روبه‌رویتان سبز می شود؟ در زبان بدن دختران این نشانه‌ای است مبنی بر آن که شیفته‌ی شما شده است. شاید همین حالا چیز بامزه یا زیرکانه‌ای گفته‌اید که می‌خواهد به شما نزدیک‌تر شود.

۳۸. مقدار بیش‌تری از سینه‌اش را نمایش می‌دهد.

توجه کرده‌اید که تاپ چسبنده‌ی او مقدار بیش‌تری از سینه‌ی او را نمایش می‌دهد. شاید وقتی حواس‌تان نبوده است مخفیانه تاپش را پایین‌تر کشیده باشد. یعنی می‌خواهد نگاهی نزدیک‌تر و صمیمانه‌تر به او بیندازید.

۳۹. تکان سر سه‌گانه

وقتی با شما گپ می‌زند، سرش را تکان می‌دهد یا اخم می‌کند؟ اخم را می‌توان منفی در نظر گرفت، اما تکان دادن سر مثبت است. حتی بهتر از آن، سه بار تکان دادن سر است که می‌تواند نشانه‌ی مثبتی از علاقه‌مندی او به شما باشد.

۴۰. حرکات بدن شما را تقلید می‌کند.

آیا حرکت خاصی انجام می‌دهید و او هم همان کار را تکرار می‌کند؟ آیا هرکاری می‌کنید تقلید می‌کند؟ حتی در صورت عدم اطمینان می‌توانید آن را بیازمایید. با این کار به شما اجازه می‌دهد که بدانید واقعا شبیه هم هستید. هم‌چنین ممکن است با این روش بخواهد شما را درک کند، که کار خوبی است.

شاید به خاطر سپردن تمام این نشانه‌های زبان بدن دختران کار دشواری باشد، اما با استفاده از آن‌ها سریع‌تر دل‌شان را می‌برید، قبل از آن که کسی دیگر پا پیش بگذارد. مهم نیست چقدر سعی می‌کند کنار شما خونسرد به نظر برسد، نشانه‌های بدنی ناخودآگاه، دست او را روی می‌کند. حتما به آن‌ها توجه کنید.

۱۵ موثرترین روش دفع چشم زخم که حتما باید بدانید

منبع آمورآمارگو
نوشته‌های مرتبط