کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۷ خطر باز شدن چشم سوم یا چاکرای آجنا

همه‌ی آدم‌‌ها چشم سوم یا چاکرای آجنا دارند که به آن‌ها توانایی می دهد چیزهایی را ورای دید اصلی‌شان درک کنند. برای بعضی ها این چشم سوم کاملا قوی و باز است و برای برخی بسیار ضعیف و بسته است. درباره اینکه چشم سوم چیست و علایم باز شدن چشم سوم یا همان چاکرای آجنا و نیز روش های فعال سازی چشم سوم در مقالات قبلی بازده نکات بسیار خوبی خواندیم و در این مقاله درباره ۷ خطر باز شدن چشم سوم یا چاکرای آجنا سخن می گوییم.با ما همراه باشید.

خطر باز شدن چشم سوم یا چاکرای آجنا

خطر باز شدن چشم سوم یا چاکرای آجنا

۱. این کار می‌تواند انرژی بیش از حدی را به چاکرای فوقانی شما بفرستد

این کار باعث می‌شود احساس بلاتکلیفی، واپاشی شدید، و سردرگمی کنید و همچنین به سر درد یا میگرن یا خستگی مفرط دچار شوید.

۲. اگر چشم سوم به زور باز شود، فیلتر نشده خواهد بود

آیا دلتان می‌خواهد تمام ارواح جهان را یک به یک ببینید، یا فقط می‌خواهید آن‌هایی را که کائنات می‌خواهد نشان‌تان دهد ببینید؟ اگر چشم سوم‌تان را به زور وادار به باز شدن زود هنگام کنید (مثل این که فقط روی آن چاکرا کار کنید تا «ببیند» و روی بقیه‌ی چاکراها کار نکنید)، آن وقت فیلترهای طبیعی و سالمی که مانع می‌شوند ارواح و انرژی‌هایی که ترسناک و حواس پرت کن هستند را ببینید در اختیار نخواهید داشت.

۳. توانایی‌ها و ظرفیت‌های چشم خودتان را درک نخواهید کرد

چشم سوم چیزی بسیار بیشتر از «بینایی» است. این چشم به شما اجازه می‌دهد تصویر‌سازی کنید، رویاپردازی کنید، کشف وشهود داشته باشید، و صداهای معنوی بشنوید. همچنین دیدگاه روشنی نسبت به مسیر زندگی برایمان فراهم می‌آورد و ما را راهنمایی می‌کند، که چگونه با اراده‌ای بالاتر، این مسیر را بپیماییم. بیشتر مراقبه‌هایی که فقط روی چشم سوم کار می‌کنند از تمام خاصیت‌های ورای بینایی معنوی غفلت می‌کنند.

مطلب مرتبط: علائم باز شدن چشم  سوم :۵ نشانه که چشم  سوم شما باز است

۴. اگر چشم‌تان به صورت طبیعی مثل چشم انسان‌ها نبیند ممکن است احساس بی‌لیاقتی یا خود کم بینی کنید

همانطور که پیشتر گفتم، همه‌ی چشم‌ها به یک صورت نمی‌بینند. ممکن است شم و شهودی باور نکردنی داشته باشید اما قادر نباشید انرژی‌ها را به وضوح شخصی که کنارتان ایستاده است ببینید. افتخار کردن به ظرفیت‌ها و توانایی‌های چشم‌تان شانه به شانه‌ی افتخار متفکرانه به کل وجودتان حرکت می‌کند، که این موضوع درسی لازم و مهم برای هر تمرین معنوی جامع به شمار می‌رود.

خطر باز شدن چشم سوم یا چاکرای آجنا ۵: اطلاعات غلط خواهید گرفت

وقتی چشم سوم‌تان متعادل نباشد، که تقریبا اگر تنها چاکرای «باز شده» باشد، همیشه چنین خواهد بود؛ در آن صورت اطلاعات غلط بسیار زیادی خواهید گرفت. رویاها واقعی به نظر می‌رسند، تجسم علوی برای پنهان کردن توهمات معنوی استفاده می‌شود، و مشاهده‌ی واضح هر چیزی دشوار می‌شود. برای کشف و شهود صحیح یا حتی پیش‌بینی‌ها و ذهن خوانی به ماهیت پایه‌ای چاکراهای پایینی قدرتمند نیاز دارید.

مطلب مرتبط: تست چاکراها با استفاده از روح در حال ترک بدن

۶. شما را به یک منبع تغذیه‌ انرژی تبدیل می‌کند

اگر کارتان از پایه درست و محکم نباشد، حفاظت معنوی را تمرین نکرده باشید، یا انرژی را از چشمان خود به بیرون ساطع نکرده باشید، برای ارواح شریر به یک منبع تغذیه‌ی انرژی تبدیل می‌شوید. اگر به زور چشم سوم خود را باز کنید، قادر نخواهید بود رویاها، مناظر، و شهودی را که آنها برای‌تان می‌فرستند فیلتر کنید و این می‌تواند برای سلامت ذهنی شما بسیار خطرناک باشد.

۷. تمام ظرفیت نعمات شهودی / «روانی» خود را بیدار نخواهید کرد

تمام توانایی‌های معنوی از یک تمرین جامع و کامل می‌آیند، و وقتی کل سیستم انرژی را در نظر می‌گیریم همیشه قوی‌ترین و سالم‌ترین هستند. شهود و بصیرت فقط چشم سوم نیست، کل وجود شما می‌تواد ببیند و کشف و شهود کند، بنابراین اگر تمام انرژی‌تان با هم و به طریقی هدایت و فکر شده آزاد شوند شما از توانایی‌های بسیار قوی‌تری برخوردار خواهید بود. چاکراها را تفکیک و تقسیم نکنید، آنها همه با هم بدن شما را به عنوان منبع کل انرژی‌های نافذ تشکیل می‌دهند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: هایرپرسپکتیو

۷ خطر باز شدن چشم سوم یا چاکرای آجنا


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی