تست هوش تصویری: فقط یک نابغه میتواند سگ پنهان شده در تصویر را در 10 ثانیه پیدا کند!

مردم بسیاری در سراسر جهان و با هر فرهنگ و نژادی روزانه انواع و اقسام تست هوش و تست شخصیت و سایر معماهای تصویری و آزمون هایی که برای سنجش هوش و سرعت عمل و دقت و تمرکز و هوشیاری شان است را جستجو و مطالعه میکنند.این علاقمندی انسانها باعث شده است که تست ها و معماهای بسیار زیادی در زمینه هوش بصری،هوش ریاضی، هوش هیجانی، شخصیت و … تهیه و منتشر شود که افراد میتواند به سادگی با مراجعه به آنها خودشان را بسنجند. در این مقاله هم یک مطلب بسیار جالب برای شما آماده کرده ایم که با پاسخ دادن به آن می توانید میزان دقت، تمرکز و هوش خود را بسنجید. در مجموعه مطالب سرگرمی و شخصیت شناسی سایت بازده با ما همراه باشید تا هر روز یک مقاله جالب بخوانید. این شما و این تست هوش تصویری پیدا کردن سگ! یادتان باشد فقط یک نابغه میتواند سگ پنهان شده در تصویر را در ۱۰ ثانیه پیدا کند!

تست هوش تصویری

معماهای تصویری بگرد و پیدا کن بر اساس فرضیه یافتن یک آیتم پنهان در یک تصویر در یک محدودیت زمانی طراحی می شوند و به ایجاد تمرکز و توجه در افراد کمک می کنند، همچنین باعث کاهش استرس در افراد مضطرب می شوند. متخصصان معتقدند که تمرین های معماگونه منظم در توسعه مهارت های شناختی بهتر در افراد جوان مفید باشد و در عین حال از زوال شناختی در بزرگسالان جلوگیری کند.

خب حالا که درباره فواید حل معماهای بگرد و پیدا کن سخن گفتیم بیایید به سراغ یکی از آنها برویم تا ببینیم شما چقدر حواستان جمع است و تمرکز و دقت و توجه دارید!

قوانین این تست هوش بسیار ساده و سرراست است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک تایمر روی گوشی خود برای ۱۰ثانیه تنظیم کنید. اکنون که تایمر تنظیم شده است، باید دقیقاً زمانی که تایمر از شما می خواهد شروع کنید، به تصویر نگاه کنید.

رپورتاژ

راهنما: توجه به گوشه های تصویر را از دست ندهید. درست زمانی که تایمر از شما می خواهد توقف کنید، توقف کنید. به یاد داشته باشید، همانطور که سگ ها موجوداتی متعهد هستند، از شما نیز انتظار می رود که به قوانین بازی متعهد بمانید و با نهایت صداقت به آنها پایبند باشید.

هدف این تست هوش تصویری پیدا کردن سگ این است که توجه شما به جزئیات و مهارت های مشاهده را آزمایش کند.

فقط کسانی که مهارت های بصری استثنایی دارند می توانند چالش را در محدوده زمانی مورد نظر حل کنند.

آیا سگ پنهان شده در تصویر را پیدا کرده اید؟ اگر آن را یافتید که خیلی عالی است ولی اگر هنوز پیدا نکرده اید اصلا نگران نباشید به تصویر زیر نگاه کنید و پاسخ این معما را ببینید و به سراغ بقیه تست ها آزمون های ما بروید و خودتان را دوباره محک بزنید.

تست هوش تصویری پیدا کردن سگ

نوشته‌های مرتبط