آرایشگاه مردانه داماد تهران بکس

میکروبلیدینگ برای آقایان

میکروبلیدینگ ابرو برای آقایان ، در سالن تهران بکس انجام میشود . فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ) ، از جمله روش نیمه دائمی برای زیبایی ابرو و آرایش آن محسوب می شود . که از آن می توان به صورت دستی با استفاده از سوزن های یکبار مصرف استفاده کرد .  پس از اتمام این روش شاهد زیبایی ابروهای خود با فرم بسیار طبیعی و عالی خواهید بود .

امروزه اغلب افراد با این روش زیبایی و آرایش ابرو آشنا هستند . و در تمامی جوامع غربی و شرقی از این روش استفاده می کنند .

تلفن جهت اطلاعات بیشتر :

۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷

حمید بخشی 

تهران ، زعفرانیه

Hamidbakhshiiiiii@
پیج اینستاگرام برای دیدن نمونه کارها در سالن تهران بکس 

هدف از انجام میکروبلیدینگ (فیبروز) :

هدف از این متد برطرف کردن و ارائه راه حلی برای پوشاندن نواقص ابرو است .
که با پر کردن مناطق خالی، فرم دهی به ابرو و قرینه سازی ابرو انجام میگیرید .

با فیبروز ابرو شما می توانید صاحب ابرو هایی با طرح خاص و با رنگ مختصی باشید .
در نظر داشته باشید که این روش آرایش ابرو دائمی نیست .  و پس از گذشت مدتی معین از بین خواهد رفت .
برای همین برای داشتن ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص می توانید به صورت دائم از این متد استفاده نمایید .

 

میکروبلیدینگ ابرو در سالن تهران بکس :مزیت های این روش زیبایی ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد :

⭐ به وجود آمدن التهاب کمتر در مقایسه با دیگر روش ها

⭐ دقت بالا و در نهایت داشتن ابروهایی به ظاهر طبیعی

⭐ ایجاد تراکم بالا در این قسمت

⭐ تغییر آسان مدل ابرو

⭐ وجود مدل های مختلف برای اجرای این متد

⭐داشتن هزینه بسیار مناسب

⭐ بهترین گزینه برای ایجاد قرینه در ابرو ها

⭐ فرم دادن به تاج ابرو ها

⭐ سوزش و درد کمتر

⭐ دادن حالت ظریف و طبیعی به ابرو ها

⭐فرم دادن به آرک ابروها

 

 

ماندگاری فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ )چه قدره :

ماندگاری فیبروز ابرو از دیگر موردهایی است . که بی شک افرادی که خواهان اجرا و انجام این روش هستند . به این موضوع حساسیت بسیاری نشان می دهند . در حالت کلی می توان گفت هاشور ابرو ها به روش فیبروز به علل بسیار زیادی بستگی خواهد داشت .

اما در حالت عادی می توان گفت : ماندگاری این روش آرایش ابرو بین 6 ماه تا 1 سال خواهد بود . چرا که هاشورهای انجام شده با روش میکروبلیدینگ نسبت به روش های دیگر عمق کمتری داشته ، در نتیجه ماندگاری کمتری خواهد داشت .

 

 

فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ )برای چه کسانی مناسب است؟

توجه داشته باشید که این روش آرایش ابروها مناسب افرادی است ، که تا به حال روش تاتو بر صورت آنها انجام نشده است .
در صورتی که افراد از تاتو استفاده کرده باشند ، اجرای این روش امکان پذیر نیست . چرا که فیبروز ابرو به قدری ظریف  است ،که در ابروهای تاتو شده نمی توان این طرح را مشاهده کرد .
هم چنین برای اجرای این متد بایست پوست فرد عاری از هرگونه زخم و آسیب باشد . با توجه به این موضوع می توان نتیجه گرفت : افرادی که در این قسمت از صورت خود دچار آسیب هستند ، تا بهبود آن بایست انجام فیبروز را به تعویق بندازند .
با استفاده از این تکنیک بی شک رضایت کافی را کسب خواهید کرد و زیبایی بی نظیری را به ابروهای خود هدیه خواهید کرد .

 

اقدامات لازم در حین قرینه سازی عبارت اند از:

• در هنگام قرینه سازی چشمان مشتری بسته و در حالت ریلکس باشد.

• میکروبلیدینگ کار ، در روبروی مشتری قرار گیرد و ابروها را از حالت یک متری چک کند.

• ابروهای مشتری باید در تمام میمیک ها مانند اخم و خنده بررسی شود تا بهترین فرم ابرو مشخص شود.

• صورت مشتری را به دوطرف بچرخانید نقص های موجود برطرف گردد .

 

رپورتاژ

مزایای این روش

• این متد را می‌ توان از روش های مختلف و به دو صورت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام داد که بستگی به انتخاب مشتری و یا نوع کار دارد.

• انجام فیبروز توسط فیبروزکار ماهر باعث می شود که ابروها بسیار طبیعی جلوه کنند. فیبروز آرتیست ها برای طراحی ابروها دقت و وقت زیادی صرف می کنند و به علت رسم استروک ابرو درلابه لای موهای ابرو و ایجاد تراکم بالا در این قسمت ظاهر ابروها طبیعی تر خواهد بود.

• در متد فیبروز (میکروبلیدینگ) ، برخلاف تاتوی قدیمی رنگدانه‌ ها به عمق زیرین پوست نفوذ داده نمی‌ شوند پس پاک کردن آن به سهولت انجام می‌ شود بنابراین اگر تمایل به تغییر رنگ و یا مدل ابروهای خود داشتید؛ در هر لحظه بدون هیچ گونه مشکلی می توان مدل ورنگ ابرو ها را تغییر دهید .

از سوی دیگر در مدل فیبروز آسیب به پوست و ایجاد زخم و التهاب بسیار کمتر از دیگر روش های آرایش دائمی ابروهاست همچنین سوزش و درد کمتری دارد. البته هزینه انجام فیبروز نیز نسبت به دیگر روش ها بسیار مناسب است.

• فیبروز (میکروبلیدینگ ) ،بهترین گزینه برای فرم دادن به آرک و تاج ابروها و ایجاد قرینه در ابروها و محسوب می شود که این قرینه سازی توسط ابزارهای دستی و یا اپلیکیشن فیبروز انجام می شود .

• توجه داشته باشید که شما با انتخاب این روش در کم ترین زمان صاحب ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص خواهید شد و از تمامی مزیت های این روش بهره مند خواهید شد .

 

اقدامات لازم در حین قرینه سازی در میکروبلیدینگ عبارت اند از:

• در هنگام قرینه سازی (در تکنیک میکروبلیدینگ )چشمان مشتری بسته و در حالت ریلکس باشد.

• میکروکار در روبروی مشتری قرار گیرد و ابروها را از حالت یک متری چک کند.

• ابروهای مشتری باید در تمام میمیک ها مانند اخم و خنده بررسی شود تا بهترین فرم ابرو مشخص شود.

• صورت مشتری را به دوطرف بچرخانید نقص های موجود برطرف گردد .

 

 

 

آرایشگاه مردانه تهران بکس :

هیرکات :

هیرکات بد شما را نمی کشد ! بالاخره موهای شما مجددا رشد کرده و می توایند مدل موی ایده آل خود را پیدا کنید .
البته این مسئله بدین معنی نیست که نبایست به آن توجه کنید . هیرکات خوب نشانگر شخصیت شماست و مطمئنا می بایست به این مسئله توجه ویژه کنید .

 

اگر هیرکات شما از نوع خشک است . بهتر است ، که قبل از رفتن به آرایشگاه آن را بشورید . تا با موهایی تمیز وارد آرایشگاه شوید . اگر موهای شما مرکب با مواد آرایشی بسیاری است . اصلاح آن برای آرایشگر سخت خواهد شد .
اما از سوی دیگر اگر همراه با هیرکات مو ، قصد انتخاب شامپویی نیز دارید ، نیازی نیست که موهای شما حتما بدون مواد آرایشی باشد . شما می توانید در چنین شرایطی با استایل طبیعی و روزانه خود به آرایشگاه بروید .

همچنین اگر موهای شما از نوع فر است .  بهتر است ، دو رو قبل از هیرکات ، موهای خود را نشورید ، تا آرایشگر بتواند فر طبیعی موهای شما را مشاهده کرده . و با استفاده از فیدبکی که می گیرد . نسبت به هیرکات بهتر موهایتان در بهترین آرایشگاه مردانه تهران اقدام کند .

 

گریم داماد در آرایشگاه داماد حمید بخشی | تهران بکس

گریم صورت داماد مثل عروس نیست . از رنگ های نامشخص و نامعلوم استفاده میگردد . تا فقط نواقص صورت از بین برود . یک گریمور حرفه ای و یا یک آرایشگر با تجربه ابتدا صورت و اجزاء را می بیند و می شناسد .

بعد از شناخت صورت ، بهترین و مناسبترین گریم را روی صورت پیاده خواهد کرد .
عیبها و زیبایی ها را دیده و در پی رفع نواقص صورت و برجسته کردن زیبایی ها می پردازد . آنگاه صورت ، بی عیب و زیباتر از همیشه دیده می شود .

در واقع با آموزش درست ، هایلایت کردن ، قسمت هایی از صورت که باید بیشتر به چشم بیاید را پر رنگ تر کرده و بینی را با کشیدن یک خط نازک هایلایتر مایع روی آن ، برجسته نشان دهید . بعد فاصله ی بین ابروها را با سه خط پر نمایید  .  خطوط را با ملایمت ، نازک و با غلظت کم هایلایتر بکشید .  تا پوستتان جوان تر به نظر بیاید . در آخر هایلایتر را به گونه ای پخش کنید که محو شود و ردی از آن نماند .

روی نقاطی از پوستتان که می خواهید بپوشانید ، را می توانید کرم پودر مایع بزنید . بعد با یک پد پخش کنید و حالت طبیعی به آن بدهید .

اگر در پایان کار نا هماهنگی در رنگ ها روی صورتتان می بینید ، می توانید با پنکیک آن را رفع نمایید . و حالتی هماهنگی به صورتتان بدهید .

یک نکته بسیار مهم این است که رنگ کرم پودر و پنکیک باید متناسب با رنگ پوست خودتان باشد .

چنانچه پس از پایان کار دیدید که پوستتان مصنوعی شده از پودر برنزه ای که دو درجه تیره تر از پوست هست را بزنید ، تا طبیعی تر جلوه نماید .

 

 

خدمات تزئین گل و اجاره ماشین تهران بکس

در این روزهایی که تب تند بیماری کرونا کمی فروکش کرده است . این بیماری تا حدی کنترل شده، بساط عروسی به شهر و کشورمان برگشته است و بسیاری از عروس و دامادها به دنبال کارهای مربوط به جشن خود هستند .
از بین کارهای مربوط به جشن عروسی ، گل آرایی ماشین عروس یکی از مهمترین قسمت های تزئین مراسم عروسی است . که اصلاً نباید ساده از کنار آن گذشت و حتما باید به افراد حرفه ای و کاربلد سپرده بشود .

اگر لوکس ترین و گران ترین ماشین را هم برای عروسی تان داشته باشید ، اما گل آرایی خوبی برای آن انجام ندهید، حتی زیبایی و لوکس بودن ماشین هم به چشم نخواهد آمد .

 

برچسب ها : میکروبلیدینگ ابرو آقایان,فیبروز ابرو,آرایشگاه مردانه تهران,آرایشگاه داماد

نوشته‌های مرتبط