کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

به بازده خوش آمدید.

شرایط و روش صحیح استفاده از سایت بازده

برای داشتن بیشترین بهره‌وری و آشنایی کامل با مسئولیت‌ها و حقوق‌ خود لطفا قبل از استفاده از سایت بازده این صفحه را به طور کامل و با دقت بخوانید.

با استفاده از سایت بازده که شامل استفاده از وب‌سایت در آدرس bazdeh.org است، موافقت خود را با موارد زیر به طور ضمنی بیان می‌کنید. توجه کنید که به دلیل ماهیت پویا و در حال رشد و بهبود لحظه به لحظه‌ی بازده ، ممکن است مطالب این صفحه تغییر کنند. تاریخ بالای این صفحه تاریخ آخرین تغییرات را نشان می‌دهد. ادامه‌ی استفاده‌ی شما از این سایت به منزله‌ی موافقت‌ و مطابقت شما با «شرایط استفاده از بازده » است. لغت «بازده» در این قرارداد به معنی وب‌سایت بازده در آدرس bazdeh.org یا دیگر دامنه‌هایی که به طور معقول وابسته به بازده هستند.

ثبت نام و عضویت در بازده

استفاده از بازده برای تمامی افراد در تمامی سنین مجاز است. برای عضویت در بازده احتیاج به یک نام کاربری و آدرس ایمیل معتبر دارید. برای محافظت از نام کاربری خود باید کلمه‌ی عبوری انتخاب کنید که به طور معقول و معمول این محافظت را انجام دهد. شاخصی که بازده هنگام انتخاب کلمه‌ی عبور در مورد مناسب بودن آن به شما می‌دهد تنها در حکم یک راهنمایی و معیار کلی است و شما خود باید مطمئن شوید که رمز عبورتان مناسب است یا نه. نام کاربری شما در بازده باید مطابق شرایط زیر باشد:

 • نام کاربری شما شبیه نام کاربری دیگری نباشد و از آن برای جعل هویت و جا زدن خود به جای کاربر دیگری استفاده نکنید؛
 • به عنوان نام کاربری از نامی استفاده نکنید که ثبت شده است و یا به طور رسمی یا در عرف جامعه متعلق به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری است و شما صریحا اجازه‌ی استفاده از آن را ندارید؛
 • از نام کاربری استفاده نکنید که توهین‌آمیز یا با معیارهای معمول شرع و عرف و قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران بی‌ادبانه، غیرقانونی، و ناهنجار است.
 • در هر زمان اعم از هنگام ثبت نام یا پس از آگاهی بازده از نقض شرایط فوق، بازده این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بنابر تشخیص خود ثبت نام شما را لغو یا از آن ممانعت کند.

مسئولیت محدود بازده

بازده این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که عضویت کاربرانی را که مرام‌نامه بازده را نقض کنند در هر زمان پایان بخشد. به علاوه بازده ممکن است در موارد دیگر که الزاما در مرام‌نامه قید نشده است عضویت را پایان بخشد. بازده در حد توان‌ش به اعتراضات و خواسته های کاربران توجه می کند.

در مورد سیاست بازده در مورد حفظ حریم خصوصی کاربران‌ش، لطفا بخش «حفظ حریم خصوصی» را بخوانید. سرور بازده ممکن است بعضی زمان‌ها کند باشد یا اصلا جواب ندهد. بازده تمام تلاش خود را انجام خواهد داد که اینطور وقایع تا حد امکان رخ ندهند ولی در مورد ارایه سرویس در قبال هیچ شخص دیگری مسئولیتی نمی پذیرد.

مسؤولیت کاربران

شما مسئول تمام کارهایی هستید که با نام کاربری شما انجام می‌شود؛ بنابراین با عضویت در بازده به طور ضمنی می‌پذیرید که از حساب کاربری و کلمه‌ی عبور خود محافظت کنید. بازده نیز اقدام‌های معقول و معمول را برای حفاظت از اطلاعات حساب کاربری شما انجام می‌دهد. با عضویت و استفاده از بازده مسؤولیت تمام کامنت‌ها،‌‍ پست‌ها، و رأی‌های خود را بر عهده می‌گیرید. این مسئولیت فراتر از همخوانی کامنت‌ها، پست‌ها و رأی‌های شما با قوانین بازده است.

بازده هیچ‌گونه مسئولیتی چه صریح و چه ضمنی در مورد محتوای تولید شده توسط کاربران و نیز مشکلات احتمالی و محتوای وب‌سایت‌هایی که در بازده به آن‌ها لینک داده شده است را قبول نمی‌کند و شما کاملا به تشخیص خود و بدون هیچ ضمانتی از طرف بازده می‌توانید روی لینک‌ها کلیک کنید یا نکنید و محتوا را واقعی بدانید یا خیر.

کامنت‌ها، پست‌ها و هر گونه مشارکت شما و محتوای تولید شده توسط شما در بازده و وب‌سایت‌های وابسته به بازده، کاملا با مسئولیت شخصی شماست و بازده هیچ مسئولیتی در این زمینه نمی‌پذیرد.

با عضویت در بازده متعهد می‌شوید و تایید می‌کنید که با استفاده از امکاناتی که در اختیار شما قرار داده شده است، رفتار غیرقانونی، مغایر با «شرایط استفاده از بازده » و یا هر گونه رفتار دیگری که در هدف‌های معقول و خیرخواهانه‌ی بازده نمی‌گنجد نداشته باشید. بعضی (و نه همه‌ی) اینگونه رفتارهایی که متعهد می‌شوید انجام ندهید شامل موارد زیر است:

 • داشتن بیشتر از یک حساب کاربری فعال یا غیرفعال، در هر زمان، به تشخیص معقول بازده.
 • توهین، تهدید، فحاشی، استفاده از زبان نامناسب، مسخره کردن، آزار دادن، تقلید کردن، فاش کردن اطلاعات شخصی دیگران و جعل هویت (مجازی یا حقیقی) سایر کاربرها و افراد دیگر؛
 • استفاده کردن از حساب کاربری شخص دیگری و یا فروش، خرید و یا در اختیار شخص دیگری قرار دادن حساب کاربری خود؛
 • پست کردن یا کمک و همکاری در پست کردن محتوای شامل توهین، پخش نفرت، پورنوگرافی، غیرقانونی (شامل قوانین محل اقامت و نیز قوانین بین‌المللی در مورد شرایط استفاده از اینترنت)، نامناسب، و ناقض حقوق کاربران دیگر، بازده ، یا اشخاص ثالث؛
 • آموزش هک، پیدا کردن کلمه‌ی عبور، و تلاش برای پیدا کردن کلمه‌ی عبور کاربران بازده یا آسیب رساندن به بازده و یا گول زدن بازده به روش اتوماتیک (نظیر نوشتن اسکریپت) یا دستی؛
 • اتصال اتوماتیک به بازده از طریق نوشتن کد، اسکریپت، روبات یا روش های دیگر، غیر از استفاده از RSS بازده ، افزونه‌ی بازده برای فایرفاکس، API و احتمالا بقیه‌ی روش‌هایی که بازده به طور صریح استفاده از آن‌ها را مجاز شمرده است؛
 • نقض قوانین محل اقامت خود (نظیر قوانین حق تالیف)؛
 • تغییر مصنوعی تعداد رأی‌های یک کامنت یا لینک، تعداد کلیک‌ها و یا هر گونه مداخله‌ی دیگر در عملکرد معمول بازده و دور زدن روش‌هایی که بازده برای مقابله با اینطور روش‌ها استفاده می‌کند؛
 • کسب درآمد، دریافت یا پرداخت پول از طریق بازده و به دلیل استفاده از سرویس‌ یا سرویس‌های بازده شامل فروش رأی، لینک یا نظر؛
 • تبلیغ یا پخش آگهی در بازده برای محصولات یا سرویس خود یا شخص دیگری به مقاصد تجاری یا غیرتجاری؛

با تشخیص هر کدام یا همه‌ی موارد فوق بازده به تشخیص خود ممکن است دسترسی شما به بازده را برای زمان مشخص و یا نامحدود و به طور کامل یا جزئی قطع کند. علاوه بر این ممکن است بازده محتوا، حساب‌ها و یا دسترسی شما را به بازده (بنابر تشخیص خود، هنگام دریافت گزارش تخلف از اشخاص مسئول، یا به هر دلیل دیگری) بدون هیچ‌ اخطار یا اطلاع قبلی حذف کند یا پایان بخشد. در این حالت دسترسی شما به بازده نقض‌کننده‌ی شرایط استفاده خواهد بود.

تبلیغات

بازده برای جبران قسمتی از هزینه‌های سرور، دامنه و سایر هزینه‌های جاری تبلیغات قبول می‌کند. با وجود اینکه بازده تمام تلاش خود را انجام می‌دهد که تبلیغات متناسب با شان بازده باشند، به دلیل ماهیت دینامیک تبلیغ‌ها تضمین این موضوع امکان پذیر نیست. بازده هیچگونه مسئولیتی در مورد محتوای این تبلیغات قبول نمی‌کند و تصمیم برای کلیک کردن یا نکردن روی تبلیغات کاملا بر عهده‌ی شماست. برای یادآوری، فعالیت شما در بازده نباید به عنوان تبلیغ تعبیر شود.

مسائل قانونی

با استفاده از سایت بازده متعهد می‌شوید که در صورت پیش‌ آمدن مشکل قانونی، مراتب را تنها در حوزه‌ی قضایی مورد قبول بازده پیگیری کنید. بازده این حق را برای خود قائل است که مشکلات قانونی را در هر حوزه‌ای که برایش امکان‌پذیرتر بود پیگیری کند. با عضویت یا استفاده از بازده متعهد می‌شوید که بازده ، کارمندان، شرکت‌های تابعه یا وابسته‌ی آن، شرکت‌ مادر و افراد مرتبط با بازده را از هر گونه هزینه، مسئولیت و آسیب وارد شده به دلیل شکایت افراد ثالث به دلیل یا در اثر استفاده‌ی شما از بازده ، نقض «شرایط استفاده»، نقض حقوق دیگران، نقض حق تالیف و جعل هویت مبری بدانید و تاوان آسیب وارد شده به بازده را بپردازید.

حق تالیف – Cookies policy and Privacy policy

بازده نسبت به رعایت حق تالیف حساس است و از کاربران می‌‌خواهد محتوایی که به هر صورتی مهر حق تالیف دیگران را خورده‌اند، بدون اطمینان از اینکه این اجازه را دارند، در بازده پست نکنند. اگر بازده «گزارش تخلف از رعایت حق تالیف»‌ی دریافت کند محتوای مورد سؤال را بلافاصله حذف یا غیرفعال خواهد کرد. اگر باور دارید محتوایی در بازده وجود دارد که حق تالیف شما یا حق تالیف‌ی که شما آن‌ را مدیریت می‌کنید را نقض می‌کند، می‌توانید موضوع را به بازده اطلاع دهید. اگر در موردی باور دارید محتوایی که شما حق تالیف آن را در اختیار دارید یا اجازه‌ی قانونی برای مدیریت آن دارید به اشتباه حذف شده است، می‌توانید موضوع را به بازده اطلاع دهید. در صورت گزارش اشتباه، در هر یک از دو مورد فوق، شما مسئول تمام هزینه‌های پیش آمده و هر گونه مساله‌ی مرتبط دیگر خواهید بود. گزارش‌های خود در مورد تخلف از رعایت حق تالیف را تنها به آدرس copyright@bazdeh.org بفرستید. «گزارش تخلف از رعایت حق تالیف» باید شامل اطلاعات زیر باشد.

 • آدرس محتوای مورد بحث در بازده را به طور دقیق مشخص کنید.
 • ثابت کنید که شما حق تالیف مورد نظر را در اختیار دارید و یا به طور قانونی از طرف صاحب حق تالیف وکالت دارید. برای اینکار احتیاج به امضای شخص مورد نظر (الکترونیکی یا کاغذی) است.
 • به طور مشخص و واضح بنویسید که معتقد هستید محتوای مورد سؤال با شرایط حق تالیف صاحب آن یا قانون سازگار نیست. به علاوه به طور مشخص باید تاکید کنید که شما صاحب حق تالیف یا نماینده‌ی قانونی او هستید.
 • نام، شماره تلفن، آدرس پستی و ایمیل خود را نیز بفرستید.

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی