بهترین راهکار آمادگی IELTS در دوران کرونا

بهترین راهکار آمادگی IELTS در دوران کرونا

حضور ویروس کرونا شاید سبک آموزش را یک دهه جلو انداخت. پیش از این پیش بینی می شد که آموزش به صورت ویدیویی و آنلاین خواهد بود اما به یکباره، کروناویروس باعث شد ره ده ساله را یک شبه طی کنیم. در همین حین که بسیاری ناراحت اند برنامه هایشان برای آمادگی آیلتس و اخذ مدرکش برهم خورده است، این مقاله پیشنهاد ویژه ای برایتان دارد.

بعد از تجربه ای بیست ساله در زمینه برگزاری دوره های IELTS به صورت حضوری، امروز، با بالاترین استانداردها و میزان بازدهی، آکادمی اکسیر مفتخر است که سرانجام، سیستم جامع آموزشی و خوش نامِ اکسیر آیلتس (IELTS Elixir) را، پس از سال ها فعالیت درخشان، به شکل دوره های مولتی مدیای آیلتس در دسترس متقاضیان IELTS تهران، شهرستان ها و خارج از ایران قرار دهد.

پکیج ایلتس آکادمی اکسیر برای هر چهار مهارت Listening، Reading، Writing و Speaking آیلتس تالیف شده و می تواند با توجه به سطح زبان عمومی متقاضی IELTS، نمره ای بین 4 تا 8 را در هر دو ماژول Academic و General Training بدست بیاورند.

پکیج خودآموز آیلتس چیست؟

با استفاده از این مجموعه، بدون نیاز به حضور در کلاس (حضوری یا آنلاین)، متقاضیان می توانند در هر زمان و مکانی که می خواهند، و بدون نیاز به حضور دائم استاد، برای شرکت در آزمون IELTS آماده شوند. برای هر درس، PDF اسلایدهای آموزشی، ویدیوی آموزشی و کتبی جزوه مانند برای یادداشت و نوشتن تمرین ها تالیف شده است. اکسیر آیلتس یک سیستم منظم برای گرفتن بهترین نتیجه است که با حضور کرونا، شاید بهترین سیستم باشد.

به چه صورت قابل دریافت است؟ فیزیکی یا دانلودی؟

محتوای آموزشی اکسیر آیلتس می تواند به هر دو صورت در اختیار شما قرار گیرد. ما معمولا نسخه دانلودی را برای کسانی مناسب می دانیم که خارج از کشور بوده و ارسال کتب برایشان خیلی هزینه بر می شود، و یا کسانی که پرینتر رایگان داشته و می توانند PDF ها (تقریبا 1000 صفحه) را پرینت بگیرند. در غیر اینصورت، بسته فیزیکی مناسب تر است. برخی نیز به دنبال دوره آنلاین IELTS هستند که آن هم می توان به صورت مولتی مدیا در این دسته قرار داد.

پکیج های زبان عمومی چه؟

آموزش های آکادمی اکسیر شامل زبان عمومی و فضای آکادمیک نیز می باشد: پکیج گرامر انگلیسی (iGram)، پکیج لغات انگلیسی (iVocab)، و پکیج لهجه و تلفظ انگلیسی (iSay) می توانند همراه پکیج آیلتس، موفقیت شما را تضمین کنند.

علاوه بر این مجموعه ها، اکسیر دوره های زبان عمومی نیز در دسترس است. اگر کسی زبان عمومی خوبی نداشته باشد، می تواند از پکیج های زبان عمومی در سطوح مبتدی، پیش متوسط، متوسط و غیره استفاده کند.

با استفاده از این دروس پایه ای، مو را از ماست می کشیم! اکسیر را سر بکشید و بر آزمون IELTS چیره شوید!

مزایای استفاده از پکیج اکسیر آیلتس

  • طرح درس و مباحث عینا مثل دوره های حضوری آیلتس آکادمی اکسیر است؛
  • با توجه به ترافیک و مشکلات رفع و آمد، پکیخ خودآموز آیلتس کار را برای شما ساده می کند؛
  • استفاده از پکیجِ آیلتس خودخوان، زمان خاصی ندارد و می تواند نصف شب، صبح زود، عصر جمعه یا سوار تاکسی از آن استفاده کرد؛
  • می توانید با ریتم خودتان پیشرفت کنید: سریع بخوانید یا کند و ریلکس؛
  • دوره را می توانید روی تخت خواب، پشت میز، سوار مترو، یا در جمع دوستان از آن استفاده کنید؛
  • تمام محتوا در اختیار شما قرار می گیرد؛
  • هم اسلاید دارید، هم ویدیو، هم پشتیبان؛
  • می توانید تک مهارتی بگیرید، مثلا فقط رایتینگ آیلتس را؛
  • و پشتیبانی شامل بینهایت تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ می شود.

سوالات متداول پکیج های آیلتس – آکادمی اکسیر

آزمون آیلتس کتبی است. من چطور با یک خودآموز برای شرایط مشابه آماده می شوم؟

بحث یادگیری و آموزش با این پکیج در منزل، محل کار یا در حرکت سوار مترو اتفاق می افتد. ولی، درست مثل آمادگی برای هر آزمونی، شما باید در چند مرحله آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنید تا بتوانیم نتایج عملکرد را نسبت به شرایط واقعی بسنجیم. قطعا با شرکت در دوره حضوری هم این انتظار برآورده نمی شود. خوشبختانه، آکادمی اکسیر یک مجموعه تخصصی آموزش زبان است و شما می توانید در آزمون ماک اکسیر آیلتس شرکت کرده و با توجه به نتایج عملکردتان، نسخه ی تمرینی روی مباحث پکیجتان دریافت کنید! شگفت آور نیست؟!

شما در آزمون آزمایشی ما شرکت می کنید، و با توجه به نتیجه تان، به شما می گوییم کدام مباحث پکیج را مجدد تماشا کنید تا مساله برطرف شده و نمره شما افزایش یابد!

اگر به هر دلیلی نتوانستید در ماک حضوری اکسیر شرکت کنید، باز هم مسیر بسته نیست! دستورالعملی برای گرفتن ماک از خودتان در منزل به شما داده و کمک تان می کنیم.

اگر از خودم امتحان بگیرم، چطور نمره ام را محاسبه کنم؟

در هر مهارت آیلتس، توضیح داده ایم که عملکرد متقاضی چطور مورد تصحیح و ارزیابی (Assessment) قرار می گیرد. جدول ها و معیارهایی وجود دارد که درک متقاضی آیلتس را نسبت به آنچه اتفاق می افتد درست می کند. حضور پشتیبان نیز کمک می کند تا در مسیر نمانید. دستتان را می گیریم.

اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس چطور؟

قطعا خود متقاضیان از پس این دو مهارت تولیدی بر نمی آیند. به همین جهت، پشتیبانی ای برای پکیج های اکسیر وجود دارد که این مساله نیز برطرف می شود. اکسیر نمی خواهد صرفا بسته ای به شما فروخته و با شما خداحافظی کند. ما با شما هم مسیر بوده و راهنمای راهتان هستیم.

سوالاتم را از کی بپرسم؟

دوره های اکسیر دارای پشتیبان هستند. پس از تهیه هر دوره، پشتیبان شما به شما معرفی شده و پاسخگوی سوالات شما هستند.

خب، بخرم؟

خیر! بدون نظر کارشناس کاری نکنید. حتما قبل از هرکاری، از آکادمی اکسیر مشاوره دریافت کنید. بگذارید چراغ راهتان باشیم.

داستان یک رویا

اکسیر جاییست که پنج عنصر زیبا همدیگر را ملاقات می کنند: آموزش، عشق، هنر، کیفیت، و صداقت. سال ها گشتیم و در جستجوی آرمان لند آموزشی، متوجه شدیم که باید آن را بسازیم. اکسیر زمانی متولد شد که سجاد حسینی و محمود مهرعلیان با دغدغه های مشابه متحد شدند و تصمیم گرفتند یک ویژِن را تبدیل به واقعیت کنند.

با سجاد حسینی و محمود مهرعلیان آشنا شوید!

این دو عزیز مسیر را از ابتدا، درست مثل کسی که باید در سطح مبتدی بنشیند شروع کردند. بعد از سال ها سعی و خطا، و قطعا پس از آنکه تدریس را شروع کردند، متوجه شدند که گره های کار کجاست. مسیر بسیار ساده است، به شرط آنکه در روز و با نور کافی طی شود درحالی که اکثر شب و در تاریکی حرکت می کنند. پس از نزدیک به دو دهه فعالیت در این حوزه، سجاد حسینی و محمود مهرعلیان چراغ راهی برای مسیر درست یادگیری زبان انگلیسی اند. از آنجا که نیت آن ها راستی، درستی، کمک رسانی و ایجاد ارزش است، بعد از دهه ها آموزش های نادرست، هم اکنون آموزش اصولی در دسترس شماست. نتیجه تفکرات آرمانی آموزش این دو استاد زبان هم اکنون در آکادمی اکسیر در حال اجراست.

خدمات آموزشی اکسیر هم به صورت حضوری، هم به صورت دوره های آنلاین و هم بسته های ویدیویی خودآموز وجود دارد. البته به خاطر کرونا، اکثر فعالیت ها در حال حاضر به صورت آنلاین است.

بهترین راهکار آمادگی IELTS در دوران کرونا

آکادمی زبان اکسیر، یک سبک زندگی

با لبخند انتخاب می شویم؛ با عشق میزبانتانیم.