تعبیر خواب کلاغ: 9 تعبیر دیدن کلاغ در خواب

کلاغ در خواب تعابیری گوناگون دارد. دیدن کلاغ در خواب معمولا از چیزی ناخوشایند خبر می‌دهد که در آینده اتفاق خواهد افتاد. برخی اوقات هم کلاغ در خواب نمادی از خرد است. به همین دلیل درک معنای نهفته دیدن کلاغ در خواب از اهمیت بالایی برخوردار است. نمادها و موقعیت‌های گوناگونی که علاوه بر کلاغ در خواب می‌بینید هم می‌توانند مفاهیم بیشتری به خواب شما اضافه کنند و تعبیر خوابتان را بطور کلی تغییر دهند.

۱.تعبیر خواب دیدن کلاغ

اگر در خواب خود کلاغی ببینید، این خواب به شما هشدار می‌دهد که اتفاقات بدی برای شما رخ خواهد داد. شاید فردی که می‌شناسید و از نزدیکان شما هم هست از دنیا برود یا به بیماری جدی مبتلا شود.

این حادثه برای شما شوک بزرگی خواهد بود اما باید هرچه زودتر تمام نیروی خود را جمع کنید و در کنار خانواده آن فرد قرار بگیرید و آنها را همراهی کنید زیرا آنها در این دوران بیشتر از هر زمان دیگری در زندگی به شما نیاز دارند.

۲. تعبیر خواب کلاغی در حال پرواز

اگر در خواب کلاغی را در حال پرواز ببینید، تعبیر آن است که باید مراقب معشوق یا شریک عاطفی خود باشید. تعبیر دیگر این خواب آن است که شما با فردی دیدار می‌کنید و عاشق او خواهید شد.

این فرد می‌تواند بسیار خطرناک باشد و انگیزه‌های دیگری برای فریب شما داشته باشد.

او ممکن است روابط عاشقانه بین شما و خودش را برای خانواده تان فاش کند یا حتی ممکن است شما را تهدید کند و از شما باج بگیرد.

حتی اگر بخواهید و آرزو کنید که از این فرد جدا بشوید، این کار برای شما سختی‌های بسیاری را به همراه خواهد داشت. پس تا می‌توانید احتیاط کنید و از انجام معاملات خطرناک با او خودداری کنید.

۳. تعبیر خواب لانه کلاغ یا دیدن کلاغی داخل لانه اش

این خواب نمادی از شریک عاطفی شما و احساساتش است. این فرد شخص دیگری را دوست دارد و شما می‌توانید این را احساس کنید. شک و تردیدی درون شما وجود دارد که به شما می‌گوید این فرد بطور کامل به تعهداتش در برابر شما پایبند نیست و شما نمی‌دانید که چطور به این موضوع رسیدگی کنید.

بهترین کاری که می‌توانید انجام بدهید این است که با شریک عاطفی خود گفت‌وگو کنید و احساسات خود را با او در میان بگذارید. بعلاوه این خواب می‌تواند نشان دهنده احساسات و نیت‌های پنهانی شما در مورد فرد دیگری هم باشد.

۴. تعبیر خواب دیدن کلاغ در خیابان

این خواب نمادی از مشکلات و دشواری هایی است که در آینده‌ای نزدیک آنها را تجربه خواهید کرد.

این مشکلات می‌تواند در زندگی شخصی یا فردی شما ظاهر شود اما بهتر است زیاد نگران نباشید. شما قادر خواهید بود با موفقیت آنها را حل کنید و از وخیم تر شدن اوضاع جلوگیری کنید.

۵. تعبیر کلی دیدن کلاغ در خواب

بطور کلی دیدن کلاغ در خواب نمادی از خرد است. شاید شما فردی خردمند و پیر را در زندگی خود دارید که رابطه نزدیکی با شما دارد و می‌خواهد شما را راهنمایی کند اما شما می‌خواهید به شکلی او را از مشکلات و مسائل خودتان دور نگه دارید.

شما تلاش می‌کنید تا به تنهایی راه‌حلی برای مسائل و مشکلات خودتان پیدا کنید اما اوضاع آنطور که تصور کرده بودید پیش نخواهد رفت.

رپورتاژ

۶. تعبیر خواب کلاغی در حال قارقار

اگر در خواب صدای قارقار کلاغی را بشنوید، این خواب نشان از خبرهای ناخوشایندی دارد. خبرهای بدی از همکارانتان به شما می‌رسد که با کار و حرفه شما در ارتباط خواهد بود.

قبل از هر اقدامی بهتر است اوضاع را بررسی کنید و از درستی و صحت این اطلاعات باخبر شوید. شایعه پراکنی و اطلاعات نادرست فقط اوضاع را وخیم تر می‌کند و مسلما شما نمی‌خواهید که این اتفاق رخ بدهد.

۷. تعبیر خواب کشتن کلاغ

اگر در خواب ببینید که کلاغی را می‌کشید، تعبیر آن است که شما بر دشمنان خود پیروز می‌شوید. این فرد احتمالا شما را تحریک می‌کند و احساس ناخوشایندی را در شما به وجود می‌آورد و به این ترتیب شما حقش را کف دستش خواهید گذاشت. به یاد داشته باشید که نباید با این فرد وارد درگیری و نزاع بشوید.

شما فقط باید جایگاه این فرد را به او توضیح بدهید و به او بگویید که حرف‌ها و اظهارات او شما را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. برخی اوقات بهترین تنبیه یا انتقام این است که خودتان را هم سطح طرف مقابل نکنید.

۸. تعبیر خواب دسته‌ای از کلاغ ها

اگر در خواب گروهی کلاغ را ببینید، این خواب نشان دهنده مسائل و موضوعات مالی برای شما است. احتمالا صورتحساب‌ها و بدهی‌های شما برایتان دردسرساز می‌شود.

بهتر است مراقب مخارج و هزینه‌های خود باشید و هرگونه هزینه اضافی و غیرضروری را محدود کنید.

به این ترتیب، شما قادر خواهید بود اوضاع مالی خود را در سطحی شناور نگه دارید و زندگی معمولی و عادی داشته باشید.

پیدا کردن شغل دوم هم می‌تواند راه‌حل خوبی برای شما باشد؛ البته اگر زمان کافی برای انجام این کار دارید.

۹. تعبیر خواب کلاغ سخن گو

اگر در خواب کلاغی را ببینید که حرف می‌زند، تعبیر آن است که در آینده نزدیک پول بسیار زیادی به‌دست می‌آورید.

این سود مالی نتیجه راهنمایی و مشاوره‌ای است که فردی چند سال قبل به شما داده بود.

احتمالا شما بطور کلی این سرمایه‌گذاری را از یاد برده بودید اما در نهایت اوضاع مالی فعلی تان خوب به نظر می‌رسد.

علاوه بر این، این خواب می‌تواند نشان دهنده تاثیری باشد که کلاغی اخیرا در شما به وجود آورده است. شاید اخیرا کلاغی را از نزدیک دیده‌اید یا آن را کشته‌اید و حالا مغز شما تصویر آن کلاغ را وارد خوابتان کرده است.

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد

 

نوشته‌های مرتبط