تعبیر خواب قارچ: 18 تعبیر دیدن قارچ در خواب

دیدن قارچ در خواب نمادی از لذت‌ها و تفریحات غیرسالم و تصمیماتی غیرعاقلانه است که از یکی به دیگر منجر می‌شود. این خواب گویای آن است که شما از آن دسته افرادی هستید که معمولا در آخرین دقایق تصمیم می‌گیرید و این شیوه تصمیم گیری منجر به مسائل و موضوعات بیشتری می‌شود که باید در اسرع وقت در جهت برطرف کردن آنها اقدام کنید. به نوع و محیط قارچی که در خواب دیده‌اید توجه کنید تا درک بهتری از خواب خود به‌دست بیاورید و تعبیر خواب قارچ دقیقتری پیدا کنید.

۱.تعبیر خواب خوردن قارچ

اگر در خواب خود را در حال خوردن قارچ ببینید، این خواب نمادی از رشد و همچنین قرار گرفتن در دورانی سخت و دشوار است. شما از اشتباهات و رفتارهای خودتان درس می‌گیرید، در آینده عملکرد بهتری را نشان خواهید داد و تصمیم هایی بهتر و عاقلانه تر خواهید گرفت.

۲. تعبیر خواب پختن قارچ

پختن قارچ در خواب نشان دهنده آن است که تصمیمات نادرست را سرپوش گذاشته‌اید و از تصمیم‌های غیرعاقلانه‌ای که خودتان گرفته‌اید یا دیگران گرفته‌اند بهترین نتایج را رقم می‌زنید. این خواب گویای آن است که شما قادر خواهید بود با اوضاع کنار بیایید.

۳. تعبیر خواب از ریشه درآوردن قارچ

اگر در خواب ببینید که قارچ را از ریشه در می‌آورید اما تصمیم به خوردن آن ندارید، تعبیر آن است که به موقعیت یا رابطه‌ای زیانبار پایان خواهید داد. شاید رابطه عاطفی مسمومی دارید و این خواب خبر می‌دهد که شما قادر هستید پیش از وارد آمدن آسیب‌های بیشتر به این رابطه خاتمه دهید.

۴. تعبیر خواب گرفتن قارچ از دیگران

اگر در خواب ببینید که از کسی قارچ می‌گیرید، تعبیر آن است که شک و تردیدهای خود را بصورت ناخودآگاه در نیت‌ها یا کارهایتان نشان می‌دهید. شما احساس می‌کنید شاید دیگران در تصمیم گیری هایشان در رابطه با شما مرتکب اشتباهی شده‌اند. شاید این تصمیم یک پاداش یا تنبیه غیرعادلانه بوده باشد.

۵. تعبیر خواب چیدن و جمع کردن قارچ

اگر در خواب ببینید که قارچ می‌چینید و جمع می‌کنید، تعبیر آن است که میل شدیدی به جمع کردن هر چه سریع تر پاداش‌های پولی در شما وجود دارد. از امیال جاه طلبانه خود آگاه باشید. ممکن است قضاوت گمراه کننده‌ای بکنید و در نهایت گرفتار شرایط نامساعدی شوید؛ مثلا ممکن است به دادگاه خوانده شوید و تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید.

۶. تعبیر خواب کاشتن قارچ

کاشتن قارچ در خواب و دیدن رشد کردن و بزرگ شدن آن نمادی از نوعی گستردگی یا پیشرفت تحولات و تغییرات در زندگی شما است. به نوع قارچی که در خواب دیده‌اید و ویژگی‌های آن توجه کنید تا دریابید خوابی که دیده‌اید تعبیری مثبت دارد یا منفی.

۷.  قارچی که از سر می‌روید

اگر در خواب ببینید که از سر شما قارچ روییده است، تعبیر آن است که شما قدرت و توان بسیار زیادی دارید. با این وجود، تصمیم‌های نادرستی که در گذشته گرفته‌اید موجب شده است که کارفرما یا همکاران شما احترام چندانی برای شما قائل نباشند.

۸.  شستن و تمیز کردن قارچ

اگر در خواب ببینید که قارچ را می‌شویید و آن را تمیز می‌کنید، تعبیر آن است که شما تصمیم هایی عجولانه اما عاقلانه می‌گیرید. شما معمولا چند گام به عقب بر می‌دارید، کاری که انجام داده‌اید را دوباره بررسی می‌کنید و بسیاری از اشتباهاتی که در این مسیر مرتکب شده‌اید را اصلاح می‌کنید.

۹.  تکثیر قارچ در دهان خواب بیننده

اگر در خواب ببینید که قارچ‌ها در دهان شما می‌روید و چند برابر می‌شود، این خواب نمادی از عواطف و احساسات منفی است که دقیقا در ذهن ناخودآگاه شما رشد می‌کند و بیشتر و بیشتر می‌شود. شما باید احساساتتان را درون خودتان نگه دارید و پیش از آن که از کنترل شما خارج شوند راهی موثر برای ابراز کردن آنها پیدا کنید.

رپورتاژ

۱۰.  قارچ‌های فاسد

اگر در خواب ببینید که بی‌هیچ ملاحظه‌ای قارچ می‌خورید یا دهان خود را پر از قارچ می‌کنید، تعبیر آن است که شما از اموال و دارایی‌های خود به درستی استفاده نمی‌کنید. شما مقدار قابل توجهی پول در دست دارید اما نمی‌توانید به درستی از آن استفاده کنید. برنامه‌ریزی کنید که چطور از پول خود استفاده کنید؛ در غیر اینصورت تمام آن را هدر می‌دهید.

۱۱. تعبیر خواب قارچ سفید

اگر در خواب سبدی از قارچ‌های سفید دیده اید، تعبیر آن است که به زودی مجبور خواهید شد باورها و بی‌گناهی خودتان را ثابت کنید.

۱۲.  خانه‌ای از قارچ

اگر در خواب ببینید که با شادی و خوشحالی روی یک قارچ بزرگ می‌پرید- دقیقا همان اتفاقی که در بعضی از بازی‌های کامپیوتری می‌افتد، این خواب نمادی از خاطرات دوران کودکی شما است. شما شدیدا دلتنگ روزهای کودکی خودتان هستید و آرزو می‌کنید که‌ای کاش زمان به عقب بر می‌گشت و قادر بودید خاطرات خود را دوباره زنده کنید.

۱۳. قارچ خشک و بی‌مزه

اگر در خواب ببینید که قارچ هایی خشک و بی‌مزه می‌خورید، تعبیر آن است که زندگی یکنواخت و خسته‌کننده تان شما را خسته و ملول کرده است.

۱۴. تعبیر خواب قارچ‌های سمی

دیدن قارچ‌های سمی در خواب به این مفهوم است که درحال‌حاضر قادر نیستید زندگی آرامی داشته باشید زیرا در نزدیکی شما فردی وجود دارد که می‌خواهد اوضاع ناخوشایندی را برای شما به جود آورد. همزمان، در همین شرایط و اوضاع، قارچ نماد خرد، هوشمندی و بخت و اقبال است.

۱۵. تعبیر خواب قارچ سبز

قارچ سبز در خواب نمادی از فرصت و شانس دوباره است. شاید در گذشته تصمیم‌های نادرستی گرفته‌اید و حالا فرصت دوباره‌ای برای شما فراهم شده است تا دوباره تصمیم بگیرید و اوضاع را سر و سامان بدهید.

۱۶.  قارچ جادویی یا قارچ توهم زا

دیدن قارچ جادویی یا قارچ توهم زا در خواب تعبیر آن است که شما می‌خواهید از اوضاع فعلی خود فرار کنید. شما نمی‌خواهید در مورد کارهای بدی که انجام داده‌اید فکر کنید و فقط می‌خواهید آرامش ذهنی موقتی داشته باشید.

۱۷. قارچ بزرگ و غول آسا

دیدن قارچی بزرگ و غول آسا در خواب نشان دهنده آن است که به گنج یا ثروت پنهانی دست خواهید یافت که قبلا آن را نادیده گرفته بودید. شاید شما چیزهایی دارید که فکر می‌کنید ارزش چندانی ندارند اما وقتی که خریدار واقعی برای آنها پیدا شود، ثروت بادآورده خوبی به‌دست خواهید آورد.

۱۸. ابری به شکل قارچ

دیدن ابری در آسمان به شکل قارچ در خواب نمادی از فقدان عقل و خرد یا آشفتگی در برخی موقعیت‌ها است.

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد

نوشته‌های مرتبط