تعبیر خواب زغال: ۱۰ معنا و تعبیر دیدن زغال و خاکستر در خواب

دیدن زغال در خواب نشان‌ می‌دهد که چیزی در مورد شما یا چیزی که شما دارید کاملا برای بقیه کسل‌کننده‌ و ناخوشایند است. هیچ‌کس آن را نمی‌خواهد. نوعی حس گیر افتادن در چیزی که دوست ندارید. دیدن زغال در خواب حتی می‌تواند احساس ناامیدی را نشان دهد یا باور نداشتن یک اتفاق منفی که برای‌تان رخ داده‌است. برای اطلاع از معنا و تعبیر خواب زغال ، نوشتار حاضر را بخوانید.

تعبیر خواب زغال

۱.زغالی که از یک آتش باقی می‌ماند

خواب زغالی که از یک آتش باقی می‌ماند، آگاهی شما یا احساسی را که در مورد یک موقعیت از دست رفته برای همیشه دارید، نشان می‌دهد. نوعی ویرانی یا فقدان همیشگی! این احساس که برای متوقف کردن چیزی که بسیار بد و وحشتناک است، خیلی دیر کرده‌اید. غافلگیری یا شگفتی در مورد این‌که چه‌قدر یک موضوع تکان‌دهنده بوده‌است.

۲. تعبیر خواب زغال در باربیکیو

دیدن زغال در باربیکیو به این معنی است که آرزو دارید یک موقعیت راحت،‌ پر از آرامش و لذت‌بخش را تجربه کنید. باید تلاش کنید تا چیزی که دوست دارید، به مشکل برنخورد. البته دیدن این خواب یک جنبه‌ی منفی هم می‌تواند داشته باشد،‌ این‌که شما حرف‌های دیگران را نادیده می‌گیرید و کماکان کاری را که برای خودتان لذت‌بخش است انجام می‌دهید.

۳.شهر پر از زغال

اگر در خواب ببینید در شهری هستید که در آن چیزی جز زغال و خاکستر وجود ندارد،‌ به این معنا است که اندوه از دست دادن یکی از عزیزان‌تان شما را آزار می‌دهد.

۴. تعبیر خواب زغال خاموش

دیدن زغالی که خاموش شده، نشان‌دهنده‌ی برخی موقعیت‌های بسیار سخت و آزاردهنده است، با نوعی ناراحتی جانفرسا که برای‌تان رخ خواهد داد.

۵.زغال در حال درخشش

رپورتاژ

دیدن خواب زغالی که در حال سوختن است و درخشش دارد، نشان می‌دهد که به زودی شانس به شما رو خواهد کرد و خوشی و نیک‌روزی بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد. این خواب معنای دیگری هم می‌تواند داشته باشد و آن این‌که  به زودی درآمد قابل‌توجهی خواهید داشت. اگر در خواب بتوانید از زغال روشن استفاده کنید، به این معنی است که به آسانی سود خواهید برد. زغال روشن به معنای دانش‌پژوهی و به دنبال خرد بودن هم است. معنی دیگر این خواب حضور فردی خطرناک در زندگی‌ واقعی‌تان است.

۶.خوردن زغال

خوردن زغال در خواب نشان می‌دهد که شما میل جنسی بسیار بالای دارید. در واقع برای نشان دادن خواسته‌ها و فانتزی‌های‌تان در مورد رابطه‌ی جنسی کاملا آماده هستید.

۷.زغال در حال سوختن

دیدن زغالی که در حال سوختن است می‌تواند هشداری باشد مبنی بر این‌که در انتخاب دوستان‌تان به شدت محتاط باشید. به طور کلی، باید سنجیده و حساب‌شده عمل کنید.

۸. تعبیر خواب سوختن با زغال

تعبیر خواب زغال تا حد زیادی به روشن یا خاموش بودن آن بستگی دارد. اگر ببینیم که خودمان هم با زغال می‌سوزیم، به این معنی است که ما در وجودمان، جنبه‌ای منفی داریم که در نهایت به ضرر ما تمام خواهد بود. اگر زغال خاموش باشد، نشان‌دهنده‌ی حسادتی است که در نهایت به ما آسیب می‌رساند.

۹. نمادی از خود شما

یکی از معانی زغال در خواب، جنبه‌ّای از شخصیت شماست که به درستی از آن‌ استفاده نکرده‌اید. از سویی دیگر، این خواب می‌تواند نشانه‌ای باشد از برخی اقدامات شما که درست نبوده‌اند.

۱۰. افتادن زغال روی شما

اگر در خواب ببینیم زغالی که می‌سوزد روی ما می‌افتد،‌ حسادت به ما آسیب خواهد رساند. اگر زغال روشن روی ما بیفتد اما آسیبی به ما نرساند، به این معنا است که دام پهن‌شده برای‌مان را به موقع کشف خواهیم کرد. اگر زغال خنک باشد، نشانه‌ای از حسادت و دشمنی بی‌پایه و اساس کسی با شما است.

نوشته‌های مرتبط