کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۸ نشانه که یک زن عاشق یک مرد شده است

از نقطه نظر مردان، زنان هنگام ابراز علایق رومانتیک خود به صورتی زیرکانه و پیچیده عمل می‌کنند(مگر در مواقع خاص) و بیشتر آن‌ها جواب‌های ضـد و نقیضی می‌دهند چون خودشان مطمئن نیستند که چـه چیزی در سرشان می‌گذرد. بنابراین آنچه که اغلب آقایان به دنبالش هستند، یک سری علائم و نشانه‌هایی اسـت که به‌وسیله‌ی آن‌ها متوجه شوند یک زن عاشق آن ها شده است یا نه!

زن عاشق

در زیر ۸ نشانه که یک زن عاشق مردی شده است را می‌خوانیم:

۱- همیشه همراه و همگام با شما است

از نشانه های یک زن عاشق این است که ناگهان متوجه می‌شوید که او همه جا حضور دارد. او “به طور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می‌شود، یا در راهروی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم می‌زند، یا “تصادفی” به شما برخورد می‌کند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می‌دهد.

مطلب مرتبط: ۵ تفاوت بین عشق واقعی و تعلق

آنچه که او انجام می‌دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و بـرای این اسـت که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما “قدم اول” را بردارید. مسئله اینـجا اسـت کــه بـسـیـاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی‌توجه هستند و به همین دلیـل بسیاری از فرصت‌ها را از دست می‌دهند. توجه کنید مردان مستقیم عمل می‌کنند، زنان غیرمستقیم.

بنابرایـن اگر زنـی مکررا” شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اینکه او این کار را عمدا” انـجام می‌دهد زیاد است.

۲-  حرکاتی مخصوص انجام می‌دهد

یک جمله‌ی قدیمی می‌گوید: “جسم دروغ نمی‌گوید.” طبیعت بشر را طوری برنامه‌ریزی کرده که هنـگام ابـراز عـلاقه بی‌اخـتیـار شـروع بـه انـجام یـک سـری حرکات جسمانی مشخص می‌کند. این اعمال غیرشفاهـی از گـشاد شـدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن متغیر است.

در اینجا برخی از علائم زبان جسمانی یک زن عاشق را مشاهده می‌کنید:

– اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه‌ها
– خم شدن به طرف شما هنگام صحبت
– بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها
– نوازش کردن جواهرات (مانند گوشواره) و لمس نمودن دسته عینک
– چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفت‌وگو
– تقلید از حرکات شما ( مثلاً اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را می‌کند.)
– لبخند زدن هنگامی‌که شما او را برانداز می‌کنید.

اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده کردید، تقریبا” می‌توانید مطمئن شوید که او چراغ سبزی برای شروع یک رابطه‌ی خوب که شاید هم به ازدواج منجر شود را به شما نشان می‌دهد.

مطلب مرتبط: ۱۱ کار که یک نفر را عاشق خودمان کنیم

۳- هیچ‌گاه برای شما سرش شلوغ نیست

این اصلی‌ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی به برقراری رابـطـه و ازدواج شما علاقه داشته باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار می‌دهد. یـعنـی او یـک شـمـاره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد. در اسرع وقت به تلفـن یا ایـمیـل شـما جواب خواهد داد. دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت – و اگر در روزی که شما تعیـین کرده‌اید وقت نداشت، چیزی شبیـه این خواهد گفت: “خوب، این پنج‌شنبه نمی‌تونم، اما اگر اشکال نداره بیندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ ”

شـمـا هـرگـز از یـک زن عـلاقـمـند چـنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقـعـاً سـرم شلوغه”، یا “بذار بینم وقت دارم”، یا “نمی‌دونم بتونم بیام یا نه”

۴- در مورد شما کنجکاو است

زنی که به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند تا بتواند در این مـورد با دوستان دیگرش (عموما دخترهای دیگر) صحبت کند. او درمورد خانواده، پیشینه، سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه‌ی اصلی او این اسـت کـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند با شما علایق مشــتـرک پیدا کند و پـیـوسـتـگـی بیشتری ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوش‌تان نمی‌آید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می‌شود.

۵- وضعیت مالی شما را می‌سنجد

زن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه‌ی مالی همسر آینده‌ی خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی مانند: “کجا زندگی می‌کنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” می‌تواند نشانه‌ی علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشــد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

۶- در مورد آینده صحبت می‌کند

زن عاشق همیشه دوست دارد در مورد نقشه‌های آینده و کارهایی که می‌توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشـان دهد. درواقع او اغلب چیزی شـبـیـه ایـن می‌گوید: “وای… تـو هـم از بـولیـنگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل کرد، شک نکنید که دوست دارد از وی بخواهید با شما بیرون برود.

مطلب مرتبط: ۱۰ راه افزایش اکسی توسین(هورمون عشق) در بدن

۷- بی‌قراری و بی‌تابی می‌کند

اگر او واقعا” علاقمند باشد، همانند یک گربه دور و بر شما دستپاچه و بیقرار خواهد بود، بخصوص هنگامی‌که شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید. البته ممکن است که ذاتا” یک شخص خجالتی نرمال باشد – اگر او فقط پیش شما بی‌قراری می‌کند، احتمالاً در سرش فکر ازدواج دارد.

۸-  نسبت به زنان دیگر، حسادت می‌ورزد

یک زن عاشق سعی می‌کند از مـرد مـورد علاقه‌ی خود همانند یک عقاب مراقبت کرده و او را با چنگ و دندان حفظ کند. بنابراین اگر در حـال جوک گفـتن بـرای زنـان دیـگر متـوجـه حرص خوردن و جلز و ولز کردن او شـدیـد، بـدانـید کـه او انـتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست باشید.

نشانه‌های فوق ممکن است لزوما” دلیل بر علاقـمـندی یک زن نـبـاشد. چـون بـرخـی از زنان کلا” با دیگران حالتی دوستانه دارند. اما اگر تـعـداد زیـادی از ایـن عـلائم را در فـردی مشاهده کردید می‌توانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید.


وبگردی  سایت کسب و کار بازده

۸ نشانه که یک زن عاشق یک مرد شده است

شمیم


برچسب ها

بازده

 1. کمال گفت:

  در مورد علاقه خانم به مرد شوهر دار بنویسید . چرا زنی که می بیند مرد دستش حلقه دارد یا مطمئن هست همسر دارد باز علائم گفته شده را دارد ؟

 2. احسان گفت:

  گزینه های بالا کاملا درست هستند اینها شخصیت سالم گونه یک دختر بالغ را با هدفی خاص نشون میده اگر غیر از این باشه مربوط به تربیت خانوادگی و و طرز فکرهای اشتباه خانوادگی نه افراط نه تفریط حد نساب باید شامل خصوصیات بالا باشد

 3. رسول گفت:

  من همیشه اشتباه کردم .هر کسی که میمرد برام رو رد کردم.افتادم دنبال دل بی شعورم ازهرکس ی خوشم اومد ومحبتش کردم تو زرد از اب دراومد.دوستان ازموده را دوباره ازمودن خطاست .والسلام

 4. ناشناس گفت:

  من که دخترم و ب نظرم زیاد صدق نمیکنه در مورد همه دخترا هر دختری
  ی مدله مثلا من خودم بی تفاوت نشون میدم ولی این که دختر ی که
  دوستون داره سعی میکنه جلوتون خاص جلوه کنه و خودشو بهترین نشون بده در مورد اکثریت هست

 5. علیرضا گفت:

  دخترهای بد حجاب این خصوصیات رو دارن که فقط جلب توجه بعد از چند روز ولت می کنن

 6. مهدی گفت:

  تشویقت میکنه دلار و سکه بخری…خخخخخخ

 7. ناشناس گفت:

  سلام این صفه عالیه

 8. فرهاد گفت:

  بلهههه مرسی که متوجه شدیم هیچ علاقه ای بهمون نداره …… مرررسی

 9. ایمان گفت:

  بله این اتفاق برای یه خانم درمورد من افتاد و ایشون واقعاً عاشقم شده بود. منم چون خودمو لایق عشق اون نمی دونستم و بعلاوه من دوستش نداشتم و دل خوشی ازش نداشتم. همونطور که اون بهم غیرمستقیم ابراز علاقه می کرد منم غیرمستقیم ردش کردم. الان که این مطلب رو خوندم از خودم بدم اومد. واقعاً چرا تو مسیر اون قرار گرفتم و دلش شکستم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی