کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تعبیر خواب سگ: ۴۰ تعبیر دیدن سگ در خواب از نظر تحلیلگران خواب

آیا زیاد خواب سگ می‌بینید؟ شما تنها نیستید. انسان‌ها سگ را بیش‌تر از سایر حیوانات در خواب می‌بینند. این را کوین لوونبرگ، تحلیلگر خواب می‌گوید. علت نقش درخشانی که سگ‌ها در خواب‌های ما ایفا می‌کنند این است که هزاران سال است در زندگی واقعی با ما زندگی می‌کنند، و به انسان‌ها کمک می‌کنند. در این مقاله نکات جالبی درباره تعبیر خواب سگ و  ۴۰ تعبیر دیدن سگ در خواب از نظر متخصص و تحلیلگر خواب را می خوانیم.

تعبیر خواب سگ

لوونبرگ می‌گوید “گربه همدمی فوق‌العاده است، اما سگ‌ها برای ما کارمی‌کنند. آن‌ها برای نسل انسان بسیار مفید بوده‌اند.”

او می‌گوید سگ‌ها می‌توانند در شکار به ما کمک کنند و برایمان غذا پیدا کنند. وقتی غریبه‌ها به آن‌ها نزدیک می‌شوند پارس می‌کنند و حتی از ما در برابر آدم‌ها و حیوانات غارتگر محافظت می‌کنند. به خاطر همین همراهی هزاران ساله‌ی سگ‌ها با انسان است که برای بسیاری از آدم‌ها، دیدن سگ در خواب در واقع با رابطه‌ای در زندگی واقعی در ارتباط است.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب مو: ۶ تعبیر خواب ریزش مو، کوتاه کردن مو و همه خوابها درباره مو

ما چگونه خواب می‌بینیم؟

لوونبرگ می‌گوید وقتی می‌خوابیم، عملکرد مغزمان با زمان بیداری متفاوت است. بخش‌هایی از ذهن که در طول روز خاموش است، هنگام خواب فعال می‌شود. بخش‌های دیگر مانند اعضای بدن، کمی استراحت می‌کنند.

لوونبرگ می‌گوید “وقتی خواب می‌بینیم در حال فکر کردن هستیم. اما به جای این‌که با استفاده از زبان فکر کنیم، با اشکال و نمادها فکر می‌کنیم.”

این یعنی آدم‌ها، مکان‌ها، و چیزهایی که خواب‌شان را می‌بینیم در واقع استعاره‌ای از جنبه‌های دیگر زندگی‌مان هستند. این را پم مولر، متخصص خواب و رهبر معنوی در sweetgeorgiapam.com می‌گوید. هرچند این استعاره‌ها تا حد زیادی شخصی است، اما تمام نمادهایی که در خواب‌هایی می‌بینیم می‌تواند تعابیر مشترکی داشته‌باشد.

برای این‌که سعی کنید بفهمید خوابی که درباره‌ی سگ دیده‌اید به کدام رابطه در زندگی‌تان اشاره دارد، باید به رفتار و وضعیت آن سگ توجه کنید. در ادامه چند تعبیر رایج دیدن سگ در خواب، و پیامی که احتمالا سعی دارد به شما برساند، آمده‌است.

مولر می‌گوید “وقتی چیزی را کشف می‌کنید که برایتان مهم است، شاید در درون‌تان احساس خوشحالی بکنید. در نهایت فردی که خواب دیده‌است، خودش باید آن را تعبیر کند.”

۱. دیدن سگ مریض و آسیب‌دیده در خواب

لوونبرگ می‌گوید دیدن سگ بیمار یا آسیب‌دیده در خواب می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که نگران رابطه‌ای در زندگی واقعی‌تان هستید. مثلا او اخیرا با مراجعی کار کرده که در خواب سگی با پای از دست‌داده دیده‌است.

لوونبرگ می‌گوید “پای سگ قطع شده‌بود. این به من گفت که این خواب درباره‌ی رابطه‌ای است که او احساس می‌کند قطع شده‌است.”

دوست آن مراجع در حال نقل مکان به خارج از کشور بود و او نگران تمام شدن دوستی‌شان بود.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب ناخن: ۵ تعبیر دیدن ناخن در خواب که خیلی واقعی است

تعبیر خواب سگ ۲: دیدن سگ مرده یا در حال مرگ در خواب

سگ در حال مرگ یکی دیگر از خواب‌های رایج درباره‌ی سگ است. این خواب می‌تواند ناراحت‌کننده باشد، خصوصا اگر آن سگ حیوان خانگی محبوب‌تان باشد. لوونبرگ می‌گوید این خواب معنی‌اش این نیست که سگ‌تان در آستانه‌ی مرگ است (البته اگر در بیداری یا در خواب نگران سلامتی او هستید باید او را پیش دامپزشک ببرید)، اما ممکن است نشان‌دهنده‌ی رابطه‌ای رو به پایان در زندگی‌تان باشد.

لوونبرگ می‌گوید “مرگ در خواب به معنی مرگ واقعی نیست. دیدن مرگ در خواب به ما کمک می‌کند بی‌خیال شویم. این خواب تایید می‌کند که چیزی تمام شده و وقت‌اش رسیده که آن را کنار بگذاریم.”

سگ مرده و سگی که دچار نقص عضو شده‌است، دلخراش است، ولی او می‌گوید این فقط یک خواب است.

لوونبرگ درباره تعبیر خواب سگ می‌گوید “خواب‌ها به طرز وحشیانه‌ای صریح هستند و چیزی را زیباتر از واقعیت جلوه نمی‌دهند. اگر خوابی ناراحت‌کننده است، با چیزی ناراحت‌کننده در زندگی واقعی‌مان در ارتباط است. خواب‌ها به شما کمک می‌کند هیجان‌هایتان را بیرون بریزید و با آن‌ها کنار بایید.”

مطلب مرتبط: تعبیر خواب مرده: ۵ نکته در مورد تعبیر دیدن مرگ و مردن در خواب

سگ جیندوی کره ای

۳. دیدن سگ در حال دویدن در خواب

دیدن خواب سگی که در حال دویدن است تعابیر زیادی دارد. مهم است تمام صحنه‌ای را که در خواب دیده‌اید به یاد بیاورید: آیا سگ به سوی شما می‌دوید؟ آیا از شما دور می‌شد؟ آیا از سگ ترسیدید؟

لوونبرگ می‌گوید اگر بدون این‌که احساس خطر کنید سگ به سوی شما می‌دوید، می‌تواند نشانه‌ی یک رابطه‌ی جدید در زندگی‌تان باشد. اگر سگ از شما دور می‌شد می‌تواند نشانه‌ی رابطه‌ای باشد که در آن احساس دوری می‌کنید. هم‌چنین می‌تواند حاکی از رابطه‌ای در زندگی‌تان باشد که باید هرچه زودتر از آن خارج شوید.

مولر می‌گوید چون بسیاری از ما می‌دانیم حیوانات غریزی‌تر از انسان‌ها عمل می‌کنند، دنبال کردن یک سگ در خواب می‌تواند به معنی تمایلی شدید و ناخودآگاه باشد که می‌خواهد در ذهن بیدارتان تجسم بیابد، اما نمی‌تواند.

مولر می‌گوید “ما در خواب از مغز انسانی و تمام استعدادهایمان استفاده می‌کنیم، اما برای به دام انداختن سگی که به‌طور غریزی برای بقا تلاش می‌کند، کافی نیست.”

مطلب مرتبط: تعبیر خواب خیانت: ۶ معنی دیدن خیانت در خواب از نظر متخصصان

تعبیر خواب سگ ۴: دیدن سگ عصبانی در خواب

لوونبرگ درباره تعبیر خواب سگ می‌گوید اگر در خواب دیدید که یک سگ شما را دنبال می‌کند یا می‌ترساند، احتمالا به معنی وضعیتی در زندگی‌تان است که باعث می‌شود احساس قربانی بودن، خشم یا ناتوانی بکنید.

مولر می‌گویند سگ‌ها با حد و مرزها در ارتباط هستند و ذهنیتی بسته دارند. آیا در زندگی واقعی حد و مرزهایتان در حال محک خوردن است؟ آیا در زندگی‌تان شخصیتی‌هایی بسته و شبیه به رهبر وجود دارد که باعث می‌شود عصبی شوید یا احساس خطر کنید؟

هم‌چنین او می‌گوید دیدن سگ‌های عصبانی در خواب می‌تواند نشانه‌ی ریسکی باشد که از پذیرفتن آن واهمه دارید یا احساس می‌کنید در حال وارد شدن به قلمرویی ناشناخته در لایه‌ای از زندگی‌تان در بیداری هستید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب مار: ۶ نکته اثبات شده درباره تعبیر دیدن مار در خواب

بهترین نژاد سگ

۵. دیدن سگ های آشنا در خواب

سگ‌ها می‌توانند علاوه بر روابط و وضعیت‌هایی در زندگی، نشانه‌ای درباره‌ی خود ما نیز باشند.

لوونبرگ می‌گوید “همه‌چیز در خواب‌تان واقعا نشانه‌ی چیزی درباره‌ی شما است.”

لوونبرگ می‌گوید دیدن حیوان خانگی فعلی یا قبلی، یا هر سگ آشنای دیگری، می‌تواند نشانه‌ی این باشد که وقتی آن سگ جزیی از زندگی‌تان بود چگونه شخصی بودید. مثلا اگر در خواب سگی را دیدید که در کودکی‌تان فرار کرده و باعث شده احساس طرد شدن بکنید، می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این واقعیت باشد که فعلا در زندگی واقعی‌تان احساس تنهایی می‌کنید.

یکی از رایج‌ترین سوالاتی که از مولر به عنوان تفسیرگر خواب پرسیده می‌شود این است که آیا دیدن حیوانی که مرده‌است روشی سلام کردن سگ است یا نه.

جواب او این است: شاید.

مولر می‌گوید “خواب‌ها شخصی هستند. ممکن است دیدن حیوان خانگی که دوست‌اش دارید شما را آگاه کند که او هنوز این‌جا است و از شما محافظت می‌کند. هم‌چنین ممکن است شیوه‌ی مغز شما برای نزدیک شدن به او یا تلاش برای حفظ ارتباط با آن حیوان باشد.”

مطلب مرتبط : تعبیر خواب: تفسیر و معنی واقعی ۲۱۰ خواب که همه ما تا به حال دیده ایم

۶. سگ به عنوان نماد نگهبانی و مراقبت

سگ‌های نگهبان چینی که مجسمه‌های عظیم و با ابهت آن‌ها اغلب به صورت نشسته در بیرون معابد در کشور چین به چشم می‌خورد، نمونه‌هایی بی نقص و عالی از سگ‌های نگهبان هستند. اگر سگی که در خواب دیده‌اید یکی از آن‌هایی است که با راحتی عجین است و آرام و بی‌آزار به نظر می‌رسد، در آن صورت این خواب ممکن است نشان دهنده‌ی آن باشد که بیننده‌ی خواب هم چنین احساسات خوشایند مشابهی را تجربه می‌کند. او احساس امنیت و رضایتمندی می‌کند. شاید، در عالم بیداری، شخص خواب بیننده از احساس امنیتی بخصوصی برخوردار است.

سگ‌ها نه تنها به لحاظ اسطوره شناسی نماد «نگهبان» هستند بلکه همه‌ی مردم و صاحبان آن‌ها چنان پرورششان می‌دهند که از آن‌ها نگهبانی کنند. بعضی از سک‌ها جوری تربیت می‌شوند که با خشونت و پارس کردن به محافظت از فرد بپردازند.

باید ببینید سگی که در خواب می‌بینید چه کاری انجام می‌دهد. آيا پارس می‌کند؟ اگر چنین است، خواب سگ می‌تواند تلاش برای جلب توجه شما به چیزی اشتباه در ضمیر ناخوداگاه‌تان باشد یا ممکن است بخواهد توجه شما را به وضعیتی نا امن در عالم بیداری معطوف کند.

۷. سگ به عنوان نماد راهنما

در عالم بیداری، سگ‌ها اغلب به عنوان حیوانات کمک کننده و همیار استفاده می‌شوند. در خواب، سگ‌هایی که به راهنمایی افراد در عالم بیداری می‌پردازند، می‌توانند به فرد کمک کنند زوایای پنهان در قلمرو ناخودآگاه خود را کشف کند.

آن‌چه پنهان است می‌تواند به طرز غافلگیرکننده‌ای خوشایند باشد، مانند نعمات و استعدادهای کشف و استفاده نشده. یا اینکه، خواب سگ می‌تواند به جنبه‌های ناخوشایند شخصیت فرد اشاره داشته باشد، یا طرق نیمه‌خودآگاهی که خواب ببیننده از طریق آن‌ها خودش را درگیر خود ویرانی ساخته است.

تعبیر خواب سگ

۸. سگ‌ها به عنوان نمادهای وفاداری

همان طور که پیشتر بیان شد، ویژگی وفاداری با نام سگ‌ها عجین است. وقتی خواب سگ می‌بینید، بررسی کنید که آیا سگ تنها است یا همراهی دارد. اگر چنین است، و اگر سگ سالم است، آن شخص همراه می‌تواند نماد کسی باشد که شخص خواب بیننده به او اعتماد یا باور دارد. پس مطمئن شوید که پایه‌های این اعتماد مستحکم است.

اگر سگی که خواب دیده‌اید به نوعی زخمی شده باشد، می‌تواند نشانه‌ی خیانت، سوء استفاده از اعتماد، یا رابطه‌ای به مشکل خورده‌ی شما با شخصی که همراه سگ است باشد.

اگر سگ زخمی هیچ همراهی نداشت، خواب بیننده باید بررسی کند ببیند آیا در عالم بیداری درگیر خود-تخریبی شده است یا نه.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب بارداری: ۱۲ تعبیر تمام خواب های مربوط به حاملگی

تعبیر رنگ‌های مختلف سگ در خواب

۹. سگ‌های سیاه در خواب: نماد مرگ یا تغییر

از آنجایی که سگ به نوعی با عالم اموات در ارتباط است، و از آنجایی که رنگ سیاه اغلب به عنوان نماد مرگ و سوگواری استفاده می‌شود، این کاملا محتمل است که این دو با هم (سگ و رنگ سیاه) پیام آور مرگ باشند.

تغییر و انتقال اغلب خسرانی را در بر دارند. اگر، به عنوان مثال، یکی به مکان جدیدی نقل مکان کند تا شغل یا رابطه‌ای را پی بگیرد، از دست دادن دوستان که از این تغییر ممکن است حاصل شود را می‌توان از دیدن سگ سیاه در خواب تعبیر و برداشت کرد.

۱۰. دیدن سگ سفید در خواب

سفید رنگ مثبتی است و سگ نماد دوستی و سعادت است. وقتی این دو با هم در خواب کسی ظاهر شوند حاکی از رابطه‌ی او با خانواده یا دوستان در ذهن ناخودآگاه‌شان هستند.

تعبیر خواب سگ ۱۱: دیدن سگ قهوه‌ ای در خواب

آیا بر رابطه‌های‌تان کنترل دارید؟ سگ قهوه‌ای معمولا وقتی ظاهر می‌شود که ما احساس عدم کنترل بر روابطمان را داشته باشیم، یا دوستی جدیدی را در افق زندگی خود ببینیم.

۱۲. دیدن سگ چند رنگ در خواب

سگ‌های چند رنگ در خواب اغلب نشانگر تعابیر مختلفی در رابطه با هر رنگ هستند. بدیهی است که تعبیر آن‌ها کمی دشوارتر است.

۱۳. دیدن سگ طلایی رنگ در خواب

سگ‌های طلایی رنگ یکی از دوست‌داشتنی‌ترین و وفادارترین سگ‌ها شناخته می‌شوند. خواب آن‌ها را دیدن برای یک رابطه دوستی مهم شگون خوبی دارد.

کابوس‌های رایج درباره‌ی سگ‌ها

۱۴. اگر در خواب ببینید سگ خبیث است و/یا غر غر می‌کند

این کابوس نشان دهنده‌ی درگیری و تضاد درونی در شخص ببینده‌ی خواب است. همچنین ممکن است نشانه‌ی خیانت یا ناصادق بودن نیز باشد.

تعبیر خواب سگ ۱۵: اگر در خواب سگی بیمار را ببینید

این خواب می‌تواند نماد غفلت کردن از یک دوستی باشد. اگر سگ مرده بود یا در حال مرگ بود، در آنصورت به معنی از دست دادن دوستی خوب یا روبه افول گذاشتن غرایزتان است.

۱۶. اگر خواب ببینید سگی دست‌تان را گاز می‌گیرد

این خواب نماد بی‌وفایی است. این که خواب ببینید کسی را سگ گاز می‌گیرد نشانه‌ی وقوع خیانت است. شما احساس می‌کنید که این شخص فریبتان داده است. دیدن سگی که از خوشحالی پارس می‌کند در خواب نشانه‌ی شعف و فعالیت اجتماعی است.

۱۷. نزاع و درگیری سگ‌ها در خواب

دیدن نزاع و درگیری سگی در خواب حاکی از آن است که مایوسانه جنبه‌ای از وجود خود را انکار می‌کنید. احساس خجالت و شرمساری دارید.

خواب درگیری سگ‌ها نشانه‌ی تضاد علایق بین شما و یکی از نزدیکان‌تان است. باید از این وضعیت دوری کنید.

۱۸. اگر در خواب ببینید سگی کشته می‌شود

سگ‌ها می‌توانند نشان دهنده‌ی مسائلی باشند که قرار است از شما سبقت بگیرند و شما را زیر فشار بگذارند. گاهی سگ‌ها می‌توانند آدم‌های بی اخلاقی باشند که می‌شناسیدشان. کشتن سگ با دست‌های‌تان نشان از آن دارد که عزم‌تان را جزم کرده‌اید تا مسائل و مشکلاتی که تا سر حد مرگ عذاب‌تان می‌داد را برطرف کنید.

۱۹. اگر خواب ببینید سگی به سمت شما می‌آید

اگر خواب دیدید سگی به سمت شما می‌آید، چنین خوابی نمی‌تواند نشانه‌ی خوش یمنی باشد. ممکن است حاکی از اتفاقی بد یا وضعیتی منفی باشد که به زودی در زندگی‌تان رخ می‌دهد. غلبه بر این مشکل کار دشواری خواهد بود.

۲۰. اگر خواب بازی کردن با سگ خودتان یا سگ کس دیگری را ببینید

اگر خواب دیدید با سگ‌تان یا سگ شخص دیگری بازی می‌کنید، این خواب ممکن است نشان از شخصی باشد که برای شما رفیق خوبی خواهد شد.

۲۱. اگر خواب ببینید با سگ‌های بسیار زیادی بازی می‌کنید

اگر چنین خوابی دیدید ممکن است نشانه‌ی ماهیت مقتصد شما باشد که باعث می شود با دیگران رفتاری خودخواهانه داشته باشید.

۲۲. اگر خواب ببینید سگ کسی را گاز بگیرد

اگر خواب دیدید سگ شما یا کسی که می‌شناسیدش را گاز گرفت، چنین خوابی ممکن است نشان از نوعی سردرگمی داشته باشد.

۲۳. اگر خواب ببینید سگ پای‌تان را گاز می‌گیرد

اگر چنین خوابی دیده باشید نشانه‌ی از دست دادن توانای‌تان در بازیابی تعادل در زندگی است. شاید نمی‌خواهید برای دستیابی‌ به اهداف‌تان گامی به جلو بر دارید. همچنین ممکن است نشانه‌ی تردید در حرکت به سمت وضعیتی جدید باشد.

۲۴. خواب غذا دادن به سگ‌ها

اگر خواب دیدید به سگی غذا می‌دهید، چنین خوابی می‌تواند نشانه‌ی قابل اعتماد بودن، عزم راسخ، و استقلال شما باشد.

۲۵. اگر خواب ببینید نمی‌توانید از دست سگی فرار کنید

اگر خواب دیدید نمی‌توانید از دست سگی خلاص شوید، این خواب ممکن است نماد کسی در زندگی‌تان باشد که وبال گردن‌تان یا خیلی به شما وابسته است.

۲۶. اگر در خواب ببینید چندین سگ پارس می‌کنند

اگر در خواب ببینید که چند سگ مشغول پارس کردن هستند، می‌تواند نشانه‌ی آن باشد که اخیرا خیلی بداخلاق شده‌اید و با رفتارتان اطرافیان خود را آزرده کرده‌اید.

۲۷. اگر خواب ببینید سگی خریداری می‌کنید

اگر خواب دیدید که سگی خریداری می‌کنید، چنین خوابی ممکن است نماد تمایل شما به با پول خریدن رفاقت‌ها و خدمات افرادی باشد که می‌شناسیدشان.

۲۸. اگر خواب ببینید روی سگی پا می‌گذارید

اگر خواب دیدید روی سگی پا می‌گذارید، چنین خوابی می‌تواند نشانه‌ی آن باشد که رفاقت‌ها و روابط خود را سر سری گرفته‌اید.

۲۹. اگر خواب ببینید سگی را حمام می‌کنید

اگر خواب دیدید سگی را حمام می‌کنید، چنین خوابی نماد ماهیت مراقب‌گونه‌ی شما است. همچنین ممکن است نماد مهربانی و وفادرای‌تان باشد.

۳۰. اگر خواب ببینید سگی دنبال دم خود می‌دود

اگر خواب دیدید سگی دنبال دم خودش کرده‌ است، چنین خوابی ممکن است نماد فائق آمدن موفقیت آمیز بر اوضاعی ناجور باشد. یا شاید روی مسائل بی‌اهمیت وقت زیادی را هدر می‌دهید.

۳۱. اگر خواب ببینید سگی دستتان را می‌لیسد

اگر سگی در خواب دستتان را لیسید، چنین خوابی ممکن است نشان آن باشد که از سوی دوستی برای یافتن شغلی خوب یا ارتقاء شغلی کمک می‌شوید.

۳۲. اگر خواب ببینید سگی به شما حمله می‌کند

اگر در خواب دیدید سگی به شما حمله می‌کند، چنین خوابی نشانه‌ی خوبی نیست. شاید با اوضاعی بد و منفی در زندگی‌تان روبرو هستید مثل درگیری‌ها یا سوءتفاهم‌هایی که ممکن است زندگی تان را جهنم کرده باشند.

۳۳. تعبیر خواب سگ وحشی یا هار

اگر در خواب‌تان سگی وحشی یا هار دیدید چنین خوابی نشانه‌ی خوبی نیست و نماد درگیری و نزاع است.

۳۴. اگر خواب ببینید سگی هار دنبال‌تان کرده است

اگر در خواب سگی وحشی دنبال‌تان کرده بود، چنین خوابی ممکن است نشان از موانع یا مشکلاتی باشد که به نیرو و تمرکز بسیار زیادی از سوی شما برای برطرف کردنش نیاز داشته باشد.

۳۵. اگر خواب سگی دوست داشتنی و ملوس را ببینید

اگر با سگی دوست داشتنی در خواب مواجه شدید، چنین خوابی ممکن است نشانه‌ی خوبی باشد و حاکی از وفاداری اطرافیان‌تان است. شما واقعا از داشتن چنین افرادی در اطراف‌تان خوشحال هستید که قدر شما را می‌دانند و دوست‌تان دارند.

۳۶. خواب گرداندن یک سگ در خواب

اگر خواب دیدید که سگی را می‌گردانید، چنین خوابی می‌تواند نشانه‌ی موفقیت شما در آینده‌ای نزدیک باشد.

۳۷. اگر خواب سگی قلاده‌دار ببینید

اگر خواب سگی را دیدید که قلاده به گردن داشت ممکن است نشان از ماهیت وجودی خوب شما داشته باشد – قدرت کنترل شما بر غرایز و هوس‌های‌تان.

۳۸. تعبیر خواب سگ غول پیکر

اگر سگ غول پیکری را در خواب دیدید، این خواب می‌تواند نماد دیدار با کسی باشد که ممکن است دوست یکی از دوستان بسیار خوب‌تان باشد. این خواب می‌تواند نشانه‌ی کمک و حمایت از سوی دوستی قدیمی نیز باشد که مدت‌ها است او را ندیده‌اید.

۳۹. خواب ترسیدن از یک سگ غول پیکر

اگر خواب دیدید از سگی غول پیکر ترسیده‌اید این نشانه‌ی غالب آمدن بر مشکلات بزرگ زندگی است. این خواب همچنین می‌تواند نشانه‌ی حذف تمام چیزهای منفی از زندگی‌تان باشد.

۴۰. تعبیر خواب سگ ولگرد

اگر خواب سگ ولگردی را ببینید، می‌تواند نشانه‌ی بداقبالی بزرگی در آینده ای نزدیک باشد. شما ممکن است با وضعیتی دشوار یا بیماری روبرو شوید که غلبه بر آن دشوار خواهد بود.

برای مطالعه بیشتر درباره تعبیر خواب و دانستن معنی و تعبیر خوابهای گوناگون اینجا کلیک کنید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- مینا بنادکوکی و کامروا ابراهیمی

منبع:pawculture و exemplore  و mydreamsymbolism

تعبیر خواب سگ: ۴۰ تعبیر دیدن سگ در خواب از نظر تحلیلگران خواب


برچسب ها

بازده

متاسفیم. نظرات بسته است.

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی