۱۷ مهمترین علایم دختر بودن بودن جنین در بارداری + روش های دختر دار شدن

دختر کوچولوها واقعا خوردنی هستند! خنده‌های ریز ریز، سوالات معصومانه، محبتی که نسبت به شما دارند و حتی بدخلقی‌های‌شان هم لبخند روی لب می‌نشاند و وجود آدم را سرشار از عشق می‌کند. احساس بسیار زیبایی است که یک دختر در خانه داشته باشید، و شاید به همین دلیل است که مردم آرزو دارند که دختر داشته باشند! اما آیا از علایم دختر بودن بودن جنین در بارداری خبر دارید؟ آیا می شود جنسیت جنین را حدس زد یا تعیین کرد؟

به این ترتیب، اگر شما هم دوست دارید دختر داشته باشید، ممکن است بتوانید در دوران بارداری خود جنسیت نوزاد را حدس بزنید. سونوگرافی بهترین راه است اما تنها راه موجود برای دانستن جنسیت جنین نیست. ما در این نوشتار برخی از روش‌های غیر علمی را آماده کرده‌ایم که اجدادمان به مدت سال‌ها استفاده کرده‌اند تا حدس بزنند که آیا کودک‌شان دختر است یا نه. در این نوشتار همچنین در مورد راه‌ها و خوراکی‌هایی که به شما کمک می‌کنند دختردار شوید، صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید!

علائم و نشانه‌های دختر بودن جنین

برخی از علائم و نشانه‌ها می‌توانند به شما بگویند که فرزندتان دختر است یا پسر. با این حال، این علائم با اطمینان به شما نمی‌گویند که یک دختر را باردار هستید:

۱. بالا بودن شکم

اگر جنین در قسمت بالای شکم شما قرار گرفته باشد، پس احتمال دارد که یک دختر را باردار باشید. همچنین، اگر بیش‌تر وزن کودک‌تان در وسط شکم باشد، معلوم می‌شود که باید منتظر یک دختر باشید!

۲. حالت تهوع در هنگام صبح

حالت تهوع بیش از حد در هنگام صبح در دوران بارداری صرف نظر از این‌که در کدام سه ماه به سر می‌برید، می‌تواند نشانه‌ی دختر بودن جنین باشد. هر چند این حالت می‌تواند با افزایش سطح هورمون در بدن و پایین بودن قند خون مرتبط باشد.

۳. سریع‌تر بودن ضربان قلب

اگر ضربان قلب شما بالا باشد، یعنی ۱۴۰ تا ۱۶۰ ضربه در دقیقه، ممکن است یک دختر را باردار باشید.

۴. چرب شدن پوست و پدیدار شدن آکنه

اگر در طول دوران بارداری جوش و راش روی پوست‌تان ظاهر شود، ممکن است به دختر بودن جنین مربوط باشد. باز هم باید بگوییم که مسئول بروز این مشکل هورمون‌ها هستند.

۵. میل شدید به خوردن شیرینی

اگر برای خوردن مواد غذازی شیرین مانند شکلات و بستنی به جای غذاهای تند و ترش ولع دارید، احتمال زیادی وجود دارد که جنین یک دختر باشد.

۶. نوسانات ذهنی

اگر در دوران بارداری تغییرات شدید خلقی را از جمله تحریک‌پذیری، افسردگی و خشم را تجربه کنید، احتمالا یک دختر را باردار هستید.

۷. روی کدام پهلو می‌خوابید؟

اگر در دوران بارداری بیش‌تر روی پهلوی راست بخوابید، به احتمال زیاد فرزندتان دختر است.

۸. بافت مو و میزان براق بودن آن

اگر موهای شما نازک و کدر باشد، به این معنی است که یک دختر را باردار هستید، در حالی که موهای براق و درخشان نشان‌دهنده‌ی پسر بود جنین است.

۹. رنگ ادرار

رنگ ادرار شما می‌تواند جنسیت کودک‌تان را نشان دهد. ادراری که به زرد رنگ است نشان می‌دهد که قرار است یک دختر وارد خانه‌تان شود.

۱۰. خوش ترکیب و زیبا

گفته می‌شود که اگر در دوران بارداری خوش‌ترکیب و زیبا هستید، قرار است که یک دختر داشته باشید.

۱۱. سایز سینه

هنگامی که پستان سمت چپ کمی بزرگ‌تر از سمت راستی است، یا اگر افزایش قابل‌ملاحظه‌ای در اندازه‌ی سینه‌های‌تان وجود داشته باشد، به این معنی است که یک دختر دارید!

۱۲. تست سیر

هنگامی که شما یک حبه سیر بخورید و بوی بدن‌تان تغییر نکند، یک دختر را باردار هستید. اما اگر بوی سیر به سرعت از شما متساعد شود، فرزندتان پسر است.

۱۳. خواب‌هایی که در مورد جنسیت جنین می‌بینید

گفته می‌شود که رویاها مخالف واقعیت را نشان می‌دهند. در نتیجه اگر در خواب‌های‌تان پسر می‌بینید، احتمالا دختر باردار هستید.

۱۴. علاقه‌ی کودک نو پا

این یکی برای مادرانی است که برای بار دوم باردار هستند. اگر پسر بچه‌تان نسبت به باردار بودن شما حس خوبی داشته باشد فرزندتان احتمالا دختر است اما اگر او هیچ علاقه‌ای نشان ندهد، احتمالا جنین پسر است.

۱۵. وزن پدر

مردم معتقدند اگر وزن پدر آینده هنگام بارداری همسرش افزایش بیابد، یک دختر پا به زندگی‌تان خواهد گذاشت.

۱۶. بینی

اگر هیچ تغییری در شکل بینی‌تان مشاهده نکنید، احتمالا یک دختر را باردار هستید. با این حال، اگر بینی مدام پهن‌تر و پهن‌تر شود، باید منتظر یک پسر باشید!

۱۷. خط روی شکم

خط تیره که بر روی شکم‌تان ظاهر می‌شود نیز می‌تواند نشانه‌ای برای تعیین جنسیت کودک‌تان باشد. گفته می‌شود اگر خط تا بالای ناف باشد، یک پسر بچه را حامله هستید. اما اگر خط از ناف عبور کند یک دختر را باردار هستید.

نشانه‌ها و علائم بالا ممکن است برای برخی درست باشند و برای برخی دیگر نادرست. اگر این علائم به درستی جنسیت را پیش‌بینی کنند، شما مادر یک دختر زیبا خواهید بود. در غير اين صورت، از سورپرایز لذت ببريد.

اما آیا ممکن است که بر بدن‌تان تأثیر بگذارید و یک دختر را باردار شوید؟ شاید! ادامه‌‌ی مطلب را بخوانید تا در این رابطه بیش‌تر بدانید!

مطالب مرتبط: ۱۲۵ پرطرفدارترین اسم دختر در ایران در ۱۰۰ سال اخیر

اول از همه باید درباره‌ی انتخاب جنسیت بدانید

جنسیت نوزاد توسط پدر تعیین می‌شود چرا که او کروموزوم XY را حمل می‌کند و کروموزوم X یا Y را ارائه می‌دهد. مادر دارای XX است و یکی از کروموزوم‌های X خود را می‌دهد. بنابراین، اگر آرایش ژنتیکی کروموزوم‌ها XX شوند (پدر کروموزوم X را داده)، شما یک دختر بچه را باردار خواهید بود، و اگر آرایش ژنتیکی XY باشد، باید منتظر یک پسربچه باشید.

به طور متوسط، ۲۰۰ میلیون اسپرم که حاوی کروموزوم X یا Y هستند، در حین مقاربت آزاد می‌شوند. اما تنها یک اسپرم با X یا Y تخمک را برای تشکیل یک کودک باردار می‌کند.

بنابراین، در حین این فرایند کروموزومی، آیا راهی برای تأثیر بر رخ دادن این ترکیب وجود دارد؟ در قسمت بعد، در مورد روش‌های انتخاب جنسیت بحث می‌کنیم. این روش‌ها می‌توانند احتمال دادن کروموزوم X را از سوی مرد برای شکل گرفتن یک جنین دختر بهبود ببخشند.

چگونه می‌توان یک دختر بچه را باردار شد؟

راه‌‌های مختلفی برای بهبود شانس تشکیل نطفه‌ی یک دختر بچه وجود دارد. هرچند شواهد نشان می‌دهند که این روش‌ها موثر هستند، اما همه‌ی روش‌ها برای همه تاثیرگذار نیستند.

۱. متد شتل

این روش از دهه‌ی ۱۹۶۰ استفاده شده‌است و میزان موفقیتی بالغ بر ۷۵٪ دارد. مطابق با متد شتل جنسیت نوزاد با زمانی که اسپرم برای رسیدن به تخمک سپری می‌کند، تعیین می‌شود. معمولا کروموزوم Y سریع‌تر از X شنا می‌کند، اما برای مدت کوتاهی زنده می‌ماند. کروموزوم X از Y  انعطاف‌پذیرتر است.

بنابراین، اگر شما دو تا چهار روز قبل از تخمک‌گذاری رابطه‌ی جنسی داشته باشید، اسپرم Y آن‌قدری زنده نخواهد ماند که با تخمک تلاقی کند و همین سبب می‌شود که X با تخمک جفت شود.

به گفته‌ی دکتر لاندروم شتلز، که به عنوان پدر لقاح مصنوعی شناخته می‌شود، زوج‌هایی که خواهان یک دختر هستند، باید از زمانی که زن دارای ترشح شفاف و شبیه به زرده‌ی تخم‌مرغ دارد از مقاربت پرهیز کنند، زیرا این ترشح نشانه‌ی تخمک‌گذاری است.

اشکالات این روش

– عدم برقراری رابطه‌ی جنسی در این زمان احتمال صورت پذیرفتن لقاح را کاهش می‌دهد.

– این روش مستلزم درگیر شدن فکر است، زمان‌بر است و کنترل بر نفس را ایجاب می‌کند. هر دو طرف باید با هم همکاری کنند تا موفق شوند.

۲. متد ولن

این روش که توسط دکتر الیزابت ولن مطرح شده‌است، نرخ موفقیت ۵۷ درصدی دارد. متد ولن بر زمان‌بندی و یا تعیین زمان رابطه‌ی جنسی برای دختردار شدن تمرکز دارد.

اگر هنگامی که درجه حرارت پایه‌ی بدن‌تان در بالاترین حد است، و در واقع زمان اوج تخمک‌گذاری است، احتمال لقاح یک دختر بچه بسیار زیاد است.

بنا بر این روش مقاربت جنسی در روز قبل از این‌که بدن به حداکثر دما برسد، به دختر بودن بودن جنین منجر می‌شود، زیرا اسپرم X به اندازه‌ی کافی زنده می‌ماند که با تخمک ملاقات کند. برای داشتن پسر، مقاربت باید بعد از افزایش دما انجام شود.

اشکالات این روش

– متد ولن تقریبا شبیه روش شتل است.

– محققان بر این باورند که زمان‌بندی رابطه‌ی جنسی، جنسیت جنین را تعیین نمی‌کند.

۳. روش اسید:

بر اساس این روش شما باید در روزهای نزدیک به تخمک‌گذاری غذاهای اسیدی بخورید. احتمال زنده ماندن اسپرم‌های Y در شرایط اسیدی کم‌تر است، در حالی که اسپرم‌های X در این محیط رشد می‌کنند.

اگر شما با خوردن غذاهای اسیدی مشکلی ندارید، می‌توانید سرکه، نوشابه و شکلات‌ها را در رژیم غذایی خود بگنجانید. و از غذاهای قلیایی مانند بادام، خیار، سیب و آوکادو دور بمانید. همچنین، مقادیر کم‌تری از سدیم، پتاسیم و کافئین را مصرف کنید، زیرا این عناصر محیط واژن را قلیایی می‌کنند.

اشکالات این روش

بعضی از مواد غذایی اسیدی مانند مرکبات پس از مصرف اثر قلیایی بر بدن دارند. این می‌تواند شانس شما را برای داشتن دختر مختل کند. برای گنجاندن خوراکی‌های مناسب در رژیم غذایی‌تان باید بسیار دقیق باشید و این امر برای هر کسی ممکن نیست.

نکاتی برای دختردار شدن

روش‌های فوق را می‌توان با اقدامات ذیل برای افزایش احتمال لقاح یک دختر بچه ترکیب کرد.

۱. رژیم غذایی دارای نمک کم و کلسیم زیاد:

یک رژیم کم نمک که کلسیم بالایی هم دارد، شانس شما را برای داشتن یک دختر در هنگام مقاربت جنسی قبل از تخمک‌گذاری افزایش می‌دهد. در هنگام برنامه‌ریزی برای داشتن یک دختر، بیش‌تر گوشت‌های کم نمک، بلوچیز، غذاهای فرآوری‌شده و زیتون مصرف کنید. همچنین، استفاده از نمک را در هنگام پخت و پز کاهش دهید.

۲. استفاده از کاندوم:

اگر چه استفاده از کاندوم در هنگام برنامه‌ریزی برای بچه‌دار شدن عجیب و غریب به نظر می‌رسد اما واقعا کمک‌کننده است. استفاده‌ی مکرر از سایر روش‌های کنترل زایمان اسپرم‌های کروموزوم مردانه را حذف می‌کند. بنابراین، می‌توانید در طول ماه از کاندوم استفاده کنید، اما قبل از تخمک‌گذاری، مطابق با روش‌های شتل یا ولن از به کار بردن کاندوم اجتناب کنید.

۳. موقعیت‌های جنسی سطحی:

از موقعیت‌های جنسی دخول عمیق پرهیز کنید. موقعیت‌های جنسی سطحی می‌توانند کروموزوم Y را از گردن رحم دور نگه دارند چرا که عمق دخول محدود است. آمیزش جنسی رو در رو بهترین است، زیرا اسپرم در نزدیکی ناحیه‌ی سرویکال ذخیره نمی‌شود. علاوه بر این، کروموزوم X به سمت محیط اسیدی جذب می‌شود و احتمالا زودتر به واژن می‌رسد.

رپورتاژ

۴. داشتن رابطه‌ی جنسی مکرر:

طبق روش‌های شتل و ولن، آمیزش جنسی رو در رو را به طور مکرر انجام بدهید. فعالیت جنسی پس از دوره‌های قاعدگی، تا دو تا سه روز قبل از تخمک‌گذاری، احتمال باردار شدن برای یک دختر بچه را افزایش می‌دهد.

۵. از داروهای سینوس و سرماخوردگی پرهیز کنید:

در طول زمان تخمک‌گذاری، بدن زن در ناحیه‌ی گردن رحم مخاط تولید می‌کند و این مخاط به اسپرم کمک می‌کند تا به تخمک برسد. برای اسپرم کروموزوم مردانه نفوذ به مخاط دشوار است زیرا آسیب‌پذیرتر از اسپرم کروموزوم ماده است. از داروهای سرماخوردگی باید اجتناب شود، زیرا باعث می‌شوند مخاط رقیق شود و اسپرم Y راحت‌تر بتواند به تخمک برسد.

۶. عدم رسیدن به ارگاسم:

هرچند تحقیقات معتبری در این زمینه وجود ندارد، اما برخی نظریه‌ها ادعا می‌کنند که عدم رسیدن به ارگاسم می‌تواند سبب تشکیل نطفه‌ی دختر شود. ارگاسم حالت قلیایی را در بدن افزایش می‌دهد و اسپرم کروموزوم مرد به تخمک منتقل می‌شود. بدون ارگاسم، زنده ماندن اسپرم کروموزوم مردانه دشوار خواهد بود.

۷. از همسرتان بخواهید تا با آب گرم حمام کند:

اسپرم X در درجه حرارت گرم بسیار مقاوم است. بنابراین، هنگامی که شریک زندگی‌تان قبل از رابطه‌ب جنسی حمام آب گرم کند، احتمال تشکیل نطفه‌ی یک دختربچه بیش‌تر خواهد بود. با این حال، بهتر است که در نهایت از انجام این عمل پرهیز کنید، چرا که دمای محیط تعداد اسپرم را کاهش می‌دهد.

۸. دوش واژینال پس از رابطه‌ی جنسی:

اسیدی کردن محیط واژن از طریق دوش واژینال اسپرم Y را می‌کشد در حالی که اسپرم X به تخمک بارور می‌رسد. بنابراین، شانس تشکیل نطفه‌ی یک دختر بچه افزایش خواهد یافت.

سرکه و آب را به نسبت ۱: ۴ ترکیب کنید و واژن را پس از مقاربت با آن شستشو دهید. این عمل باعث می‌شود که مخاط واژن بیش‌تر برای اسپرم ماده مساعد باشد. با این حال، شتشوی مکرر واژن می‌تواند رشد باکتری را تغییر دهد و منجر به عفونت شود.

روش‌های طبیعی تنها مواردی نیستند که شانس شما را برای داشتن دختر افزایش می‌دهند. غذاهایی که می‌خورید نیز جنسیت کودک شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

غذاهایی که به شما کمک می‌کنند که یک دختربچه را باردار شوید

در این‌جا مواد غذایی را می‌بینید که می‌توانند شانس شما را برای داشتن یک دختر بچه و دختر بودن بودن جنین افزایش دهند:

۱. تخم‌مرغ که کلسیم و اسیدیته‌ی بالایی دارد

– مصرف تخم‌مرغ به طور منظم، که یک منبع غنی از کلسیم است، شانس شما را برای داشتن دختر افزایش می‌دهد.

– طبیعت اسیدی این ماده‌ی خوراکی سطح pH واژن شما را افزایش می‌دهد و در نتیجه زنده ماندن در این محیط برای اسپرم Y دشوارتر می‌شود.

۲. سبزیجات برگ سبز غنی از مواد مغذی هستند

– سبزیجات برگ سبز غنی از مواد معدنی و ویتامین‌ها هستند و برای زنده ماندن اسپرم‌های X بهترین گزینه محسوب می‌شوند.

– کلم بروکلی ترجیح داده می‌شود زیرا این گیاه حاوی مقدار زیادی کلسیم و منیزیم همراه با ویتامین A، C و K است.

۳. توت‌ها pH واژن را تنظیم می‌کنند

– انواع مختلف توت‌ها مانند بلوبری، کرنبری، توت‌فرنگی، و گوجی‌بری احتمال دختردار شدن را افزایش می‌دهند.

– آن‌ها به تنظیم pH واژن کمک می‌کنند و سبب اسیدی‌تر شدن آن می‌شوند.

– توت‌ها علاوه بر این‌که به نفع سلول‌های اسپرم X عمل می‌کنند، کالری کمی هم دارند. مطابق با یک نظریه مصرف خوراکی‌های کم کالری شانس داشتن دختر را افزایش می‌دهد.

– از مصرف توت‌های کنسروی اجتناب کنید زیرا آن‌ها قند دارند و برای بدن شما ناسالم هستند. شیرین‌کننده‌های مصنوعی خطر ابتلا به قند خون بالا و دیابت حاملگی را افزایش می‌دهند.

۴. غلات کامل یک منبع عالی منیزیم و سلنیوم هستند

– منیزیم و سلنیوم سیستم ایمنی بدن را بهبود می‌دهند، استخوان‌ها را تقویت می‌کنند، و همچنین شانس دختردار شدن را بالا می‌برند.

– دوز توصیه‌شده‌ی منیزیم برای یک خانم حدود ۳۱۰ میلی‌گرم است. اما هنگامی که شما در حال تلاش برای باردار شدن هستید یا در حال حاضر باردار هستید، دوز توصیه‌شده می‌تواند روزانه به ۴۰۰ میلی‌گرم برسد.

– برخی از غذاهایی که از غلات کامل به دست می‌آیند عبارتند از برنج قهوه‌ای، بلغور جوی دوسر، گندم سیاه، ذرت، نان تهیه‌شده از گندم کامل و غلات جوانه‌زده.

۵. لوبیا منیزیم و فیبر بالایی دارد

– انواع مختلف لوبیا مانند لوبیا  چیتی، لوبیای سویا، عدس، لوبیای قرمز و لوبیا سیاه به شما کمک می‌کند که یک دختر کوچولو داشته باشید.

– لوبیا حاوی درصد بالایی از منیزیم و فیبر است که برای تشکیل نطفه‌ی یک دختر بچه حیاتی هستند.

۶. شیر کلسیم و اسید لاکتیک دارد

– شیر منبع غنی کلسیم است.

– مصرف شیر را دست کم سه ماه قبل از تخمک‌گذاری افزایش دهید.

– همچنین pH شیر حدود ۶.۵ است و اسید لاکتیک هم دارد. این ماده‌ی خوراکی به اسیدی کردن محیط واژن کمک می‌کند که برای اسپرم ماده و دختر بودن بودن جنین مناسب است. بیش از ۷۵۰ میلی‌لیتر یا سه فنجان در روز شیر ننوشید زیرا ممکن است به اسیدیته‌ی معده منجر شود و ریفلاکس معده و زخم معده ایجاد کند. شما همچنین می‌توانید یک فنجان شیر را با یک وعده ماست طبیعی جایگزین کنید.

۷. سالمون کنسروی حاوی ویتامین‌ها و پروتئین‌ها است

– کنسرو ماهی سالمون منبع غنی پروتئین، ویتامین D و اسیدهای چرب است. این مواد مغذی محیط واژن را اسیدی و برای زنده ماندن اسپرم X به مدت طولانی‌تر مناسب می‌سازد. با این حال، ماهی سالمون دودی حاوی مقادیر بالایی از نمک است و باید از آن اجتناب کنید.

– برای تهیه‌ی ماهی سالمون خوشمزه و خوش طعم، آن را با پنیر خرد شده تزیین کنید. پنیر، که یک منبع غنی از کلسیم است، از بقاء سلول‌های اسپرم X حمایت می‌کند.

– شما همچنین می‌توانید سالاد تهیه‌شده از تخم‌مرغ، ماهی سالمون کنسرو شده، سبزیجات برگ سبز، لیمو، سرکه و آووکادو را که می‌تواند احتمال دختر شدن جنین را افزایش دهد، بخورید.

۸. دانه‌ها و آجیل سرشار از مواد مغذی هستند

– بادام، گردو، تخم کتان، دانه‌ی چیا، تخمه‌ی کدو تنبل، تخمه‌ی آفتابگردان و کنجد غنی از منیزیم و کلسیم هستند و به زنده ماندن اسپرم X در واژن کمک می‌کنند.

– با این حال، باید از خوردن تخمه ی کدو تنبل، شاه‌بلوط و بادام پرهیز کنید زیرا آن‌ها از زنده ماندن اسپرم Y پشتیبانی می‌کنند.

– شما می‌توانید فندق برزیلی که منیزیم و کلسیم زیادی دارد، مصرف کنید. این مغز همچنین حاوی اسید پالمیتولئیک و اسید اولئیک است که محیط واژن شما را اسیدی‌تر می‌کنند.

– از آن‌جایی که دانه‌ها و مغزها غنی از کالری هستند، باید آن‌ها را در حد اعتدال مصرف کنید.

۹. توفو حاوی مواد معدنی است

– توفو حاوی مواد معدنی حیاتی مانند کلسیم، منیزیم، آهن، سدیم، مس و روی است که به حفظ سلامت سیستم تولید مثل کمک می‌کند.

– این ماده منبع غنی کلسیم است.

– شما باید روزانه ۱۰۰ گرم توفو مصرف کنید.

مطالب مرتبط: جنسیت جنین: 21 روش آسان و علمی برای تعیین جنسیت جنین

۱۰. انجیر منبع اسید کلروژنیک است

– انجیر حاوی اسید کلروژنیک و ویتامین K، A، B و E است و محیط واژن را اسیدی‌تر می‌کند.

– این میوه همچنین به تنظیم سطح PH کمک می‌کنند.

– با این حال، خوردن بیش از حد انجیر می‌تواند سطح قند خون را نیز تغییر دهد.

۱۱. شکلات سطح اسیدیته را در واژن افزایش می‌دهد

– شکلات می‌تواند سطح اسید محیط واژن و دستگاه گوارش را افزایش دهد و از بقای کروموزوم X حمایت کند.

– شکلات تلخ را به شکلات‌های شیرین یا شیری ترجیح دهید، زیرا به شما کمک می‌کند تا از هیپرگلیسمی و چاقی جلوگیری کنید.

– از آن‌جایی که شکلات غنی از قند است، می‌تواند سطح قند خون خود را به شدت افزایش دهد. از این رو، همیشه آن را در حد اعتدال مصرف کنید.

۱۲. از خوردن سیب پرهیز کنید

– مصرف یک سیب در روز شما را از پزشک دور نگه می‌دارد. اما، هنگامی که دوست دارید فرزندتان دختر باشد، بهتر است از مصرف سیب پرهیز کنید.

– سیب کم‌تر اسیدی است، و یک محیط مناسب برای اسپرم Y در مخاط واژن ایجاد می‌کند.

۱۳. کم‌تر موز بخورید

موز ویتامین‌ها و مواد معدنی زیادی دارد، به خصوص پتاسیم که باعث می‌شود محیط واژن بیش‌تر قلیایی شود، و همین به نوبه‌ی خود منجر به زنده ماندن کروموزوم Y و دختر بودن بودن جنین می‌شود.

۱۴. از مصرف مواد غذایی و نوشیدنی‌های قلیایی پرهیز کنید

– برای تشکیل نطفه‌ی یک دختر بچه، باید از غذاهای قلیایی مانند خرما، کشمش و آجیل پرهیز کنید.

– کسانی که بار اول است مادر می‌شوند و دوست دارند که یک دختر بچه داشته باشند باید از نوشیدن نوشیدنی‌های قلیایی پرهیز کنند.

– آب‌های داخل بطری و چای‌های گیاهی سطح قلیایی بالایی دارند. از این رو، از آب بسته‌بندی شده پرهیز کنید و به جای آن آب غیر قلیایی بنوشید.

مصرف مکمل‌ها برای این‌که یک دختر بچه را باردار شوید

علاوه بر رژیم غذایی، مکمل‌ها همچنین می‌توانند سطح اسیدیته را در واژن شما افزایش دهند. اما توصیه می‌شود قبل از این‌که آن‌ها را امتحان کنید حتما با پزشک‌تان مشورت کنید.

۱. مکمل کلسیم و منیزیم: هرچه مواد معدنی را بیش‌تر مصرف کنید، شانس دختردار شدن‌تان هم بیش‌تر است. مواد معدنی، به خصوص کلسیم و منیزیم، یک محیط اسیدی را فراهم می‌کنند تا اسپرم ماده تخمک را بارورکند.

۲. مکمل کرنبری: ثابت شده‌است که این مکمل سطح PH را کاهش می‌دهد. شما می‌توانید آب کرنبری شیرین نشده یا عصاره‌ی استاندارد کرنبری را برای ایجاد یک محیط اسیدی بنوشید.

اگر در رابطه با این مقاله در خصوص دختر بودن بودن جنین نظر یا ایده و تجربه‌ای دارید، لطفا آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ترشحات واژن: ۳۱ درمان خانگی ترشح سفید رنگ واژن

منبع momjunction
نوشته‌های مرتبط