کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

به نام خداوند جان و خرد

درباره ما

<strong>مدیرمسئول: امیر پوریانسب</strong>

بازده حاصل تلاش تیمی است که نیک می‌دانند دانایی توانایی است و دانش‌افزایی را سرآغازی برای دانایی می‌دانند.
ما از ۱۳۹۳ فعالیت خود را به شکل رسمی با چاپ ماهنامه‌ی بازده آغاز کردیم. سپس سایت بازده را با هدف اطلاع رسانی و انتشار اخبار و مطالب در تمام حوزه‌های کسب و کار، کارآفرینی، اقتصاد، بازاریابی، سبک زندگی، روانشناسی، موفقیت، و بسیاری دیگر از حوزه‌های خبری و اطلاع‌رسانی راه‌اندازی کردیم.

هدف

هدف از تولید این محتوا ارائه‌ی مجموعه‌ای کامل از مطالب غنی و متنوع پیرامون زندگی کاری، حرفه‌ای، شغلی و شخصی همه‌ی افراد در تمامی گروه‌های سنی، جنسی، شغلی و … است تا الگوی درست و مناسبی از تمام ابعاد کار و زندگی به شما گرامیان معرفی شود.
درج روزانه‌ی انبوه مطالب و مقالات و پوشش شبانه‌روزی اخبار در سایت بازده و گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی و فضای مجازی گرچه گاهی سخت و دشوار است اما همراهی شما گرامیان الهام‌بخش و انگیزه‌بخش ما در این مسیر رسانه‌ای است که ایمان می‌آوریم به ما اعتماد کرده‌اید و همراه ما هستید.

تیم تحریریه

تیم تحریریه‌ی بازده شامل متخصصانی از دانش‌آموختگان جوان در رشته‌های روزنامه‌نگاری، زبان انگلیسی، حسابداری، مدیریت بازرگانی، و فناوری اطلاعات است که روزانه به شکل حرفه‌ای به تولید محتوا برای سایت و مجله‌ی بازده می‌پردازند باعث افتخار ما است که بگوییم کارهای ترجمه‌شده از بهترین و به‌روزترین و معتبرترین منابع انگلیسی آماده می‌شوند و در اختیار شما مخاطبان و خوانندگان گرانقدر قرار می‌گیرند.
باعث خوشحالی و شعف تیم تحریریه‌ی نشریه‌ی بازده است که با انتقادها و پیشنهادهای خود در این راه یاری‌بخش و همراه ما باشید.

همچنین بر خود لازم می دانم با وجود آنکه در سطر پایانی تمام مطالب منتشر شده در سایت بازده ذکر شده است مجددا یادآوری کنم که هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. سیاست ما در برابر سرقت محتوا از سایتمان سیاست تحمل صفر است. بی تردید بر این باوریم که سرقت محتوا به کسب و کار اینترنتی آسیب می زند و فضای تولید محتوا را با بداخلاقی و تقلب به آلودگی و ناراستی می آلاید.

تیم تحریریه کسب و کار بازده

دکتر امیر پوریانسب مدیرمسئول و صاحب امتیاز

دکتر پریسا جعفری دبیر تحریریه و مدیر اجرایی

امیررضا مصطفایی  مترجم عضو تحریریه

سارا فیضی مترجم عضو تحریریه

مینا بنادکوکی مترجم عضو تحریریه

کامروا ابراهیمی مترجم عضو تحریریه

فاطمه یحیی مترجم عضو تحریریه

سبا سادات پارسا اصل کارشناس فناوری تحریریه

امیر غفاری کارشناس فناوری تحریریه

مرتضی یزدانی کارشناس فناوری تحریریه

 

از اینکه با شما هستیم خوشحالیم، با ما همراه باشید.

نشریه بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی