درباره ما

بازده حاصل تلاش تیمی است که به تجربه دریافته‌اند دانایی توانایی است و دانش‌افزایی را سرآغازی برای دانایی می‌دانند. ما از ۱۳۹۳ فعالیت خود را به شکل رسمی با چاپ ماهنامه‌ی بازده آغاز کردیم. سپس سایت بازده را با هدف تولید محتوا، اطلاع رسانی و انتشار اخبار و مطالب در تمام حوزه‌های کسب و کار، کارآفرینی، اقتصاد، بازاریابی، سبک زندگی، روانشناسی، موفقیت، سلامت و بهداشت و بسیاری دیگر از حوزه‌های خبری و اطلاع‌رسانی راه‌اندازی کردیم.

هدف

هدف از تولید این محتوا ارائه‌ی مجموعه‌ای کامل از مطالب غنی و متنوع پیرامون زندگی کاری، حرفه‌ای، شغلی و شخصی همه‌ی افراد در تمامی گروه‌های سنی، جنسی، شغلی و … است تا الگوی درست و مناسبی از تمام ابعاد کار و زندگی به شما گرامیان معرفی شود. درج روزانه‌ی انبوه مطالب و مقالات و پوشش شبانه‌روزی اخبار در سایت بازده گرچه گاهی سخت و دشوار است اما همراهی شما گرامیان الهام‌بخش و انگیزه‌بخش ما در این مسیر رسانه‌ای است که ایمان می‌آوریم به ما اعتماد کرده‌اید و همراه ما هستید.

تحریریه بازده

تیم تحریریه‌ی بازده شامل متخصصانی از دانش‌آموختگان جوان در رشته‌های روزنامه‌نگاری، زبان انگلیسی، حسابداری، مدیریت بازرگانی، و فناوری اطلاعات است که روزانه به شکل حرفه‌ای به تولید محتوا برای سایت و مجله‌ی بازده می‌پردازند. باعث افتخار ما است که بگوییم کارهای ترجمه‌شده از بهترین و به‌روزترین و معتبرترین منابع انگلیسی آماده می‌شوند و در اختیار شما مخاطبان و خوانندگان گرانقدر قرار می‌گیرند.باعث خوشحالی و شعف تیم تحریریه‌ی نشریه‌ی بازده است که با انتقادها و پیشنهادهای خود در این راه یاری‌بخش و همراه ما باشید.

همچنین بر خود لازم می دانم با وجود آنکه در سطر پایانی تمام مطالب منتشر شده در سایت بازده ذکر شده است مجددا یادآوری کنم که هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. سیاست ما در برابر سرقت محتوا از سایتمان سیاست تحمل صفر است. بی تردید بر این باوریم که سرقت محتوا به کسب و کار اینترنتی آسیب می زند و فضای تولید محتوا را با بداخلاقی و تقلب به آلودگی و ناراستی می آلاید.

دکتر امیر پوریانسب مدیرمسئول و صاحب امتیاز
دکتر پریسا جعفری سردبیر و مدیر اجرایی
مهندس علی دشتی کارشناس فناوری تحریریه
امیررضا مصطفایی مترجم همکار تحریریه
مینا بنادکوکی مترجم همکار تحریریه
سارا فیضی مترجم همکار تحریریه
کامروا ابراهیمی مترجم همکار تحریریه
آتوسا جعفری مترجم همکار تحریریه
فاطمه یحیی مترجم همکار تحریریه
مژگان گوران مترجم همکار تحریریه
سعیده صادقی افجه همکار تحریریه
مریم ثمنی همکار تحریریه
نیره ارغوانی همکار تحریریه