کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

BMW اولین مینی الکتریکی را در چین می‌سازد

ب ام و، مالک کارخانه مینی، پس از امضای یک تفاهم نامه با شرکت چینی گریت وال اعلام کرد که برای تولید خودروهای الکتریکی مینی قصد دارد یک کارخانه در چین بسازد. اگر گفتگوهای دو شرکت به سرانجام برسد، این اولین کارخانه مینی خارج از اروپا خواهد بود و رسما BMW اولین مینی الکتریکی را در چین می‌سازد.

BMW اولین مینی الکتریکی را در چین می‌سازد
براساس گفته های سران ارشد ب ام و، قدم بعدی توافق بر سر جزئیات این جوینت ونچر و شفاف سازی مسائلی چون سرمایه گذاری مالی و محل خط تولید خواهد بود.

شرکت گریت وال چین نیز در بیانیه ای جداگانه در رابطه با این جوینت ونچر گفت که این قرار داد موجب ارتقا سطح تکنولوژِ و جایگاه برند و همچنین تامین دانش مورد نیاز در زمینه خودروهای پاک شده که می تواند ارتقا این شرکت در بازار کشور چین و سایر کشورهای مقصد را به همراه داشته باشد.

خبر مذاکره دو شرکت پاییز گذشته منتشر شد. در واکنش ب ام و تنها گفته بود که برای گسترش حضور مینی در بازار چین به دنبال یک شریک محلی است.

BMW اولین مینی الکتریکی را در چین می‌سازد

اولین مدل الکتریکی مینی بر اساس کانسپتی ساخته می‌شود که پاییز گذشته در نمایشگاه فرانکفورت نمایش داده شد.

ب ام و همچنین اعلام کرده است که همکاری‌اش با شرکت برلیانس را گسترش خواهد داد.

برند مینی با محصولات رایج بنزینی خود به زودی از سوی شرکت پرشیا خودرو رسما در ایران رونمایی خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است اگرچه حضور برند گریت وال و محصولالت آن در بازار ایران بارها با چالش مواجه شده است اما در سال جدید برند پریمیوم شاسی بلند ساز شرکت گریت وال با نام هاوال از سوی شرکت بهمن موتور در ایران به تولید خواهد رسید.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

BMW اولین مینی الکتریکی را در چین می‌سازد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی