کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

یارانه ۱۵۰ هزارتومانی نیازمندان

یارانه ۱۵۰ هزارتومانی نیازمندان

آیا یارانه ۱۵۰ هزارتومانی نیازمندان حقیقت دارد؟ در گذشته زیاد شعار دادیم که یارانه باید به بخش صنعت و تولید تزریق شود تا برای جوانان ایجاد شغل کند اما هرگز عملیاتی نشد و تنها شیوه‌ای که پول واقعا به دست مردم نیازمند می‌رسد پرداخت نقدی به خود آنها است.

یارانه

نعمت‌الله منوچهری با اشاره به تصویب طرح حذف یارانه سه دهک بالا جامعه که حدود ۲۴ میلیون نفر از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند، گفت: این کار در صورتی باید اجرا شود که که یارانه‌ی ثروتمندان واقعی حذف شود و به افراد نیازمند تعلق گیرد. وی ادامه داد: نباید یارانه‌ها را حذف کنیم و این منابع حیف و میل شود.

در گذشته زیاد شعار دادیم که یارانه‌ باید به بخش صنعت و تولید تزریق شود تا برای جوانان ایجاد شغل کند اما هرگز عملیاتی نشد و تنها شیوه‌ای که پول واقعا به دست مردم نیازمند می‌رسد پرداخت نقدی به خود آنها است.

به گفته نماینده پاوه و اورامانات، دولت باید با شناسایی دقیق و کامل افراد ثروتمند واقعی را تشخیص دهد و یارانه آنها را حذف کند و به رقم یارانه‌ی نیازمندان اضافه کند، در غیر اینصورت حذف یارانه عادلانه نیست.

منوچهری معتقد است، در صورت حذف یارانه‌ی دهک‌های بالا جامعه، باید یارانه‌ی افراد نیازمند به 100 تا 150 هزار تومان برسد.

منبع: ایسنا

سایت کسب و کار بازده

برچسب ها

بازده

  1. shadi گفت:

    chera ghat konanagar kar vase afrad bikar khososan javona k toe har khonee kamtar az 2 ya 3 nafar nist mohaya beshe aslan yarane ro hazf konan .ama agar kar o kasbi nist

  2. زیبا گفت:

    همین 45 تومن رو بدین 150 نمیخوایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی