کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۹ نکته برای حل مشکل زبان در سفر

ما برای آشنا شدن با ناشناخته‌ها سفر می‌کنیم و بعد از مسئله تضادهای فرهنگی، دومین مسئله، ندانستن زبان مقصد است که ممکن است شما را کمی در سفر اذیت کند. در ادامه ۹ نکته برای حل مشکل زبان در سفر می‌خوانید:
 زبان در سفر
۱: حداقل ۱۰ کلمه عمومی یاد بگیرید و بدانید که چقدر کارتان را راه می‌اندازد.کلماتی مانند: “سلام”، “خداحافظ”، “متشکرم”، “سرویس بهداشتی کجاست؟”

۲: داشتن یک اپلیکشن مترجم بر روی تلفن همراه مخصوصا هنگامی که ساکنان مقصد به زبان انگلیسی هم تسلط ندارند بسیار کارساز است.

۳: استفاده از حرکات دست می‌تواند تاحدودی به ارتباط برقرار کردن شما با مردم کمک کند.(توجه: کمی مطالعه کمک می‌کند تا حرکات دست نامناسب و توهین آمیز مقصد را شناخته و انجام ندهید! )

۴ : استفاده از حالات چهره هم ارتباطات کوتاه شما را راه می‌اندازد.

مطلب مرتبط: ۱۰ برنامه رایگان آموزش زبان خارجی

حل مشکل زبان در سفر

۵: برای گشتن در شهر ممکن است قادر نباشید تابلوها را بخوانید پس با استفاده از “وای فای” فرودگاه نقشه‌های لازم به زبان خودتان را دانلود کنید.

۶: برای رهایی از مواقعی که به طور ناآگاهانه کار نادرستی را انجام دادید، با آشنایی و آگاهی از قوانین مرسوم، مودبانه حسن نیت خود را نشان دهید.

۷: آشنا شدن با افرادی که پذیرای شما در سفر هستند مانند خدمه هتل که اغلب به زبان انگلیسی تسلط دارند می‌تواند کار شما را راه بیاندازد.

۸: جزییات مربوط به هتل و اطلاعات مورد نیاز را به زبان مقصد قبل از سفر تهیه و همراه داشته باشید.

۹: صبور باشید و دستپاچه نشوید.به محض رسیدن به یک کشور خارجی خوب بشنوید و ببینید.آرامش شما باعث می‌شود که افراد بومی نیز بهتر به شما کمک کنند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

۹ نکته برای حل مشکل زبان در سفر

توریسم آنلاین


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی